środa, 12 marca 2014

Anarchistbanjo: maszerując do przodu

Witam wszystkich!


Anarchistbanjo interpretuje następnych kilka swoich snów / wizji w kontekście zapowiadanego "wydarzenia". Ciekawostką są spostrzeżenia finansowe dotyczące BitCoins, które ostatnio zostały zaatakowane z wielu stron, była nawet informacja o wyłączeniu głównego serwera i wyrejestrowaniu domeny, ale wygląda na to, że wszystko jeszcze działa, a "wrogie" moce próbują wszelkich sztuczek.
Gdyby było to prawdą to wszyscy ich posiadacze straciliby całe zasoby.
Znamienna jest też wizja blokowania się przeciwników, a elfy robią swoje.


Anarchistbanjo: maszerując do przodu

09 marca 2014
Autor: Anarchistbanjo

Gdy wchodzimy w stronę tego, co może być najpotężniejszą pełnią księżyca w tym roku, pierwszym całym cyklem księżycowym w 2014, która miała miejsce w dniu 16 lutego, wydarzenia przybierają kształt w obrębie astralnym i fizycznym. W kategoriach snów i wizji kilka było dość ciekawe. Kilka tygodni temu, po całym rozgłosie na temat nadchodzącego "wydarzenia" postanowiłem pomedytować o tym tak zwanym "wydarzeniu" i zobaczyć, co mogę odebrać.

Wyczułem, matkę ziemię, jakby była złapana w jakiś rodzaj sieci rybackiej, która próbował "wciągnąć ją w światło”. Moja własna świadomość była odsunięta i wyłączona z boku jako obserwator, a nie uczestnik. Potem coś jak reakcja chemiczna wydawało się dziać z ziemia i zaczął się przesuwać z braku lepszego terminu, implozji. Był ogromny rosnący przepływ energii i zewnętrznych, rzeczy zlewały się, nie rozszerzały. Nie było uwalniania niczego w kierunku na zewnątrz. To było dostrojenie i przesunięcie w dół do rdzenia Ziemi. Gdy ziemia ustabilizowała się w swojej nowej formie sznurki "sieci" znikły, przynajmniej wiele z nich. Te, które pozostały już nie "ciągnęły" i nie były pod naprężeniem, ale wydawały się bardziej jak połączenia energetyczne, ponieważ wielu pracowników światła odzyskało swoje połączenia do innych gwiazd lub źródeł światła.

Kilka interesujących rzeczy, było w tej wizji, ruch w dół, lub zlewający był bardziej jak łączenie się wyższych energii z niższą, a nie niższej z wyższą. Nasze Wyższe Ja przyszły na ziemię, to nie my pozostawiliśmy ziemię. W tym czasie powinno być jasne, że dla większości jest całkowicie nowa gra w toku, a ci, którzy chcieli wysiąść z łodzi, wszyscy już ją opuścili. Każdy, kto pozostał w tym momencie w fizyczności planuje stać się graczem w nowej grze krystalicznego 3D.

Druga rzecz interesująca, to był mój punkt widzenia i perspektywa "powyżej lub z boku " jako obserwator. To wyraźnie wskazuje, że warstwa wodoru w astralu jest całkowicie zebrana (po żniwach) i ci, które mogą mieć wiedzę na tym poziomie, wypełniają go. Działalność ta nie dzieje się na poziomie, w którym mieści się moja świadomość obserwatora.

Kilka dni później inny wskazany mój sen obserwatora raz jeszcze nad ziemią, ale to była niższa ziemia, krajobraz i inny aspekt mnie jechał moim czerwonym samochodem dookoła próbując uniknąć niektórych ludzi, którzy wydawali się goni mnie. To jedna z moich jaźni jechała moim czerwonym samochodem umieszczając ten sen w teraźniejszym astralu, a nie w przeszłości, czy przyszłości. Było poczucie, że jestem ścigany choć faktycznie nie widziałem nikogo. W rzeczywistości, ścigałem się samochodem wokół i robiłem nim imponujące wyczyny, jak wspinanie się na niezwykle strome zbocza pokryte trawą. W końcu wjechałem samochodem w krzaki na wzgórzu między jakimiś budynkami i byłem podobno bezpieczny.

Ten sen pokazuje, że jest jeszcze trochę konflikt w astralu i potrzeba ucieczki lub uniknięcia niektórych ludzi lub energii, które chcą objąć lub powstrzymać aspekt mnie funkcjonujący na tym poziomie. Interesujące jest to, że taki sen z samochodem jest rodzajem umocnienia i tak jest zakończony sukcesem. Pojazdy są przedłużeniem mocy osobistej. W tym śnie byłem umocniony, choć aspekt, który prowadził samochód nie miał świadomości mojego wyższego aspektu, który oglądał. Niższa jaźń nie jest w stanie mieć świadomość wyższej jaźni najwyraźniej. Ten sen miałem kilka dni po powyższej wizji, gdzie pokazano ruch globalnych energii w dół do mojej osobistej rzeczywistości ( i podobnie, również do innych osób).

Następnie kilka dni później kolejny sen pokazał mi ( tym razem bez siebie jako obserwatora ) przeprowadzkę do nowego "domu" lub mieszkania, które było puste z "ściany, jak z białej cegły". Być może bardziej precyzyjnie, ściany wydawało się, że są z jakiegoś plastiku z ozdobnymi fugami, które wyglądały jak cegły, ale wyraźnie część tego samego materiału, jakby ścian była "formowana" , aby replikować ceglany mur. Pokazano mi szary materiał, który leżał za "białą" powierzchnią zewnętrzną i powiedziano mi, że to było tak silne, że może zatrzymać czołg. Ten salon wydawał się być prawie jak w skarbiec lub coś, co było bardzo bezpieczne i mocne. Więc trzy sny / wizje przechodzą z globalnego poziom na coraz niższe i bardziej osobiste, podczas gdy w tym samym czasie jest umacnianie. Ostatnio pokazano mi, że moja "jaźń obserwatora" porusza się do niższych poziomów w zintegrowany i umocniony sposób.

Kiedy spojrzymy na aktualne wydarzenia inne rzeczy przychodzą w skupienie. Nowi ludzie, zarówno jaśni, jak i ciemni, wyglądają jak zablokowani i w impasie. Nie są oni w stanie zintegrować nowych energii i blokują się wzajemnie. Tymczasem nowe elfy poruszają się do przodu z własnymi programami. To trójca w akcji. Organiczne, magiczne siły manifestują się, podczas gdy siły naukowe / skomputeryzowane są zablokowane i unieruchomione. Rozpoznajcie to dlatego, że tak ma zamiar stawać się dość często. Nowe elfy mają święte zadanie: ochronę życia organicznego na Gai. Oni są tymi, przejmującymi domyślnie kontrolę. Są jedynymi, bedącymi w stanie poruszać się do przodu.

Tymczasem Rand Paul wychodzi na prowadzenie jako najlepsza Republikańska nadzieja, pomyślcie o dziedzictwie Rona Paula, skurczenia wojska i pozbycia się szaleńców religijnych. Spodziewajcie się, że Demokraci podzielą się równie silnie. Ekstremiści z obu stron (nowi ludzie) są przerzucani na bok przez mądrzejsze i bardziej realistyczne organiczne nowe elfy, którzy zaorują ziemię pod realistyczne reformy. To ma wpływ na obie strony i dzięki Bogu / Bogini, że jest !

Wreszcie jest klęska? BitCoin! O dziwo, niemal nadnaturalnie odporne, odmawia zejść! Jeśli ma być reforma finansowa w tym opłakanym świecie spodziewajcie się, że przyjdzie z tej wirtualnej waluty, której FED śmiertelnie się boi. Jaka inna moc może rozbić potęgę zakorzenionych gigantów finansowych? Te "wybój na drodze" służy tylko do przyniesienia go do światowej szerokiej uwagi. Nie mogłem się oprzeć studiując go i otworzyłem mały rachunek. Być może niektóre z moich e-booków będę sprzedawać jako bit -książki ?

To dziwne, widzieć rzeczywistość powoli rozwijającą i przejawiającą się na naszych oczach. Te rzeczy, które przyjmują kształt nie są dokładnie tym, czego mogliśmy się spodziewać, ale być może są jeszcze większe!
- Joe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz