poniedziałek, 24 marca 2014

Smok - Podczas "czekania" na zmianę, co możecie robić ?

Witam wszystkich!


Smok obudził się z pierwszym dniem wiosny i co nieco scharakteryzował naszą obecną sytuację energetyczną. Ponieważ jakoby jesteśmy na krawędzi i czekamy na "przesunięcie" to na czas oczekiwania smok proponuje nam listę "zajęć wspomagających".


Podczas "czekania" na zmianę, co możecie robić ?
21 marca 2014
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich,

Tutaj smok. Jeśli chcecie listę i chcecie pominąć wprowadzenie, czujcie się wolni. Czy wierzycie, że jesteście na krawędzi jednego z największych czasów w całej historii, ale ten czas jest faktycznie teraz. Ponieważ czas, który zawsze będzie się wyróżniać nie jest czasem po wykonaniu tego, co macie do zrobienia, ale jest to czas prowadzący do zakończenia tego.

Bądźmy tutaj zupełnie szczerzy. Istnieją tacy, którzy nadal mają istotne, lekcje do nauki, i są inni, którzy nie mają, którzy są dość zaktualizowani, może po prostu są tutaj, aby dodać swoją energię i wziąć udział lub po prostu doświadczyć przesunięcia od początku. To nie znaczy, że nie ma rzeczy do uczenia się. Zawsze są. Nawet jeśli macie odblokowane swoje zdolności psychiczne, wciąż możecie mieć rzeczy do nauczenia się. Może trochę pokory, może trochę współczucia, a może po prostu nauka różnych zawodów. Ale niektóre z nich dają malejące zwroty w tym momencie.

Ci z was, którzy są medium, jednak to chyba dobrze, abyście wiedzieli, że osiągnęliście to, co jest tak naprawdę uważane za nie możliwe, w tej rzeczywistości, w sposób jaki to zestawiono. Prawie każdy ma moment w swoim życiu, gdzie odblokowuje naturalne zdolności psychiczne człowieka, ale niewielu na w nich działa. Większość po prostu nie wierzy w to i idzie dalej. Więc sława wam. My nie będziemy wchodzić w to dalej, ale chcemy, aby było jasne, że pchnęliśmy kopertę tak daleko jak może iść. Niektórzy z was mogli zauważyć, plateau, gdy pracowali z darami, jest coraz trudniej stać się bardziej wiarygodnym, czy rozszerzyć je. To rzeczywistość działa przeciwko wam. Nie krytykujcie siebie za to. To jest po prostu, jak to jest.

Psychiczne dary, z naszego punktu widzenia, to tylko inna forma technologii. Naturalna technologia, jeśli chcecie. W niektórych światach, są szkoły, które uczą ich dość skutecznie. W niektórych wersjach Ziemi, to jest ten przypadek. To nie jest tylko ten przypadek w tej wersji Ziemi : wasza koncentracja jest gdzie indziej. To dobrze. Nie chcemy stworzyć wrażenia, że zdolności psychiczne są rozwiązaniem dla połączenia odkryć ludzkości w tej chwili. Jest to technologia, wyżej wibracyjna. Może być nadużywana, jak każda technologia. Nie wymusza ona współczucia lub innych cech, które pomogą ludzkości. Często dwoje przechodzi razem ze sobą, ale niekoniecznie.

Nie, po prostu używamy tego jako przykład czegoś, co podlega ograniczeniu ze względu na rzeczywistość. Innymi przykładami są ekspresje miłości, współczucia i innych "boski" cech. Znajdziecie granice, jak wydaje się wam być w stanie wyrazić te rzeczy. Czy to z powodu potrzeby przetrwania, czy też - nie.

Chcemy, abyście zrozumieli, że nie musicie być mocno twardzi dla siebie z tego powodu. Jest trochę oglądania się na tych, którzy pchali kopertę, aby inni mogli nadrobić zaległości, dzięki czemu możecie ją przesunąć trochę więcej. Być może niektórzy z tych, na których czekacie was dogonią.

Pytamy : Co by się stało, jeśli nie pchalibyście?

Z wyższej perspektywy, jesteście wszyscy jednością. Jesteś po prostu różnymi osobowościami wykutymi z jednego. Tak więc, jeśli tak wielu z was jest tutaj w tym czasie, pchając w sposób, który nie był używany przedtem i społeczeństwo rzeczywiście wydaje się być prawie w punkcie, gdzie może się przenieść do wyższej wibrującej egzystencji, nie uważacie, że jest tego powód ?

Rzeczy poruszają się powoli na Ziemi. Cierpliwość jest jedną z ostatnich lekcji, której każdy musi się nauczyć. Kochaj, ale daj temu czas na rozwój.

Tak, w międzyczasie, niektórzy z was mają jakiś "czas" do zabicia. Jest to najbardziej krytyczny czas, w którym możecie zrobić tak wiele. Część z tego jest po prostu tym, co możecie zrobić w obszarach przyziemnych. Więc jakie rzeczy możecie robić ?

Podamy listę. To nie jest koniec wszystkiego i tego co będzie na liście, ale to tylko lista naprawdę dobrych rzeczy, które możecie robić w tym okresie "czekania" :

1. Starajcie się stworzyć tyle różnorodności, jak to tylko możliwe : W trybie przetrwania, jedną z największych umiejętności przetrwania ludzkości, ale także największymi słabościami jest to, jak tworzycie grupy. Oni nie tylko tworzą luźno dziane grupy, ale tworzą grupy konformistyczne. Wasza nauka socjologii i antropologii uważa to za usterki. Są dobrze znane. Jednak macie możliwość już teraz, aby przyspieszyć rzeczy także poprzez tworzenie i wspieranie tylu różnorodności w świecie, jak to możliwe. To podnosi wibracje szybciej.

2. Zawsze wspierajcie równość, a nie nierówność. Mówimy głównie o pieniądzach tutaj, ponieważ jest to sposób, w jaki zagłębiacie energie teraz. Można to jednak zastosować się do wszystkiego.

3. Wspierajcie edukację. Niektórzy ludzie muszą osiągnąć pewien poziom nauczania, zanim będą mogli zrozumieć bardziej abstrakcyjne pojęcie, które idą w parze z wyżej wibracyjną egzystencją. Intuicyjne rozumienie jest chyba ważniejsze, ale kiedy jesteście pomiędzy strefami obu światów, zdolność do abstrakcyjnej refleksji i analizy ma czasami kluczowe znaczenie dla uniknięcia niepotrzebnych przesądów.

4. Zasiewajcie nasiona : Krótko wspominajcie ludziom o rzeczach, które nie zawsze widzą. Tylko subtelne wskazówki. Nie musicie robić nic więcej, bo to wszystko wskakuje, gdy ludzie są gotowi. Nawet jeśli chodzi o przyziemne rzeczy, zapewniając przykład działań, które mają integralność, wysyłacie fale. Dopingowanie ludzi i bycie optymistycznym czasem wysyła fale, które mogą pomóc ludziom poprawić rzeczy.

5. Doświadczajcie i kochajcie doświadczać : Macie okazję doświadczyć, jak to jest być ograniczonym człowiekiem w ograniczonej rzeczywistości. Istnieje pewne piękno doświadczenia, zarówno w cudownych rzeczy, jak i trudnych rzeczy. Macie mało czasu. Jeśli myślicie o różnorodności, to oczywiście jest to szansa na coś w rodzaju "wybrać z bufetu", tak wiele rzeczy, jak to możliwe. Wielu z was robi to teraz. Po prostu nie dajcie się wciągnąć w coś do tego stopnia, że przyłączycie się do mas, kopiąc i krzycząc gdy wibracja się podnosi. To może być bolesne.

6. Praktykujcie manifestację : Macie jedną z najtrudniejszych rzeczywistości, aby pracować z manifestacją, gdzie faktycznie macie jeszcze trochę swobody do manifestowania. Dlaczego nie skorzystać z tego? Wybierz coś, z czym miałeś problemy, i zrób to. A jeśli będziesz sfrustrowany, wybierz jedną z pozostałych kilkunastu rzeczy wymagających twojego rozwiązania tego wyzwania, zamiast tego.

7. Okazujcie współczucie i pokazujcie miłość : To nie jest łatwe, zwłaszcza, gdy czujesz, że to cię wciąga. Jednak jest to bardzo ważne. Wyślesz fale. Mają one wpływ (na innych).

8. Pozostawajcie połączeni: Kolejną ważną rzeczą jest, aby zachować połączenie ze wszystkim, co - jest przez ten czas. Utrzymujcie rzeczy otwarte dla ducha.

Z miłością, smok

1 komentarz:

  1. Fajnie że się odezwał ,ja bym to nazwał subtelnym wchodzeniem w energie miłości, po za tym go lubię, równy gość. Może kiedyś na chwilę zamienimy się ciałami hehe

    OdpowiedzUsuń