środa, 19 marca 2014

Sananda: pilna Wiadomość dla Świata

Witam wszystkich!


Sananda, który miesiąc temu kazał cieszyć się nam rewaluacją walut - dziś ma dla nas jeszcze większe powody do radości, że powinniśmy wyjść na ulice i tańczyć. W przekazie poruszono mnóstwo tematów więc mogą być problemy z wyborem właściwego powodu do radości, ale damy radę jeśli cokolwiek z tego zacznie się manifestować, bo na pusto trudno będzie się cieszyć.


Sananda pilna Wiadomość dla Świata

Musimy dostać pracę Keshe,
dla jego ochrony i naszego dobra !


Zapisane przez Kathryn E May
17 marca 2014Sananda :


Chcę wysłać krótką wiadomość do świata o obecnej fali zmian, która nadchodzi. Przyniesie ona niewiarygodny dobrobyt i komfort dla wszystkich Bożych ludzi, poza wszystko, co kiedykolwiek znane było na tej planecie.


Pierwszy krok w kierunku całkowitej wolności został już osiągnięty. Fundacja Keshe na Tajwanie uwolniła całą zawartość patentów i plany, które uczynią zmieniającą życie technologię dostępną na całym świecie. Plany są bezpłatne dla świata, proste do naśladowania, i zapewniają darmową energię, przełom w medycynie oraz metodach produkcji żywności. Prozszę was wszystkich, aby przejść do łączy, które nasza kochana Lady Portia i Lady Nada zapewniają na ich stronach internetowych i stronach na Facebooku. Konieczne jest, żeby tysiące ludzi miały kopie tych planów, zanim ci, którzy mogą mieć szansę na zablokowanie tej informacji, zrobią to.


Każdy z was musi przesłać linki dla innych, i poprosić, że skopiowali i przechowywali informacje w bezpiecznym miejscu. Ci, którzy są zainteresowani w tej technologii mogą rozpocząć używać natychmiast tej informacji. Fundacja zwróciła się tylko, żeby ci, którzy podzielają te dary z ludzkością podpisali zobowiązanie do wykorzystania ich do celów pokojowych.


Jest to trzeci krok w kierunku pełnego Ujawnienia. Statek w kształcie cygara na Ukrainie i ratowanie lotu 370, to były pierwsze dwa incydenty, które uczyniły obecność waszej rodziny gwiezdnej znaną światu. Gdy najbliższe tygodnie rozwiną się, nauczycie się, jak ważne te wydarzenia rzeczywiście były i jak bardzo świat się zmieni, z ich powodu.


Widzicie, przedstawiamy się Ziemi stopniowo. Wszystkie nasze działania przyniosą ogromne korzyści dla ludzi, ale muszą być wykonane starannie, aby chronić uczestników. Pan Keshe jest pod naszą ochroną, podobnie jak inni, którzy pomagają przynieść te błogosławieństwa dla Was. Jego największym ochrona przyjdzie z tego, że jego informacje będą tak szeroko rozproszone i zrozumiałe, że nie będą mogły już nigdy być stłumione.


W wiadomości dla świata w ubiegłą niedzielę, St Germain zaprezentował serdeczny apel do wszystkich, aby podnieść wibracje i pokonać aktualny zator negatywnej energii, która hamuje uwolnienie rewaluacji walut i późniejszą powódź funduszy dobrobytu. Tylko wspólny wysiłek tysięcy Lightworkers może stworzyć potęgę miłości i światła, które może wygra dzień. Wyobraźcie sobie nasz zespół, jak osiąga spektakularny cel, aby zakończyć grę w triumfie, lub jak nasz zespół relatywnej drogi przekracza linię mety po długim i żmudnym biegu po złoto. To jest to, czego potrzebujemy teraz, Ukochani.


A więc proszę was wszystkich, w imieniu Niebiańskiej kompanii, dla dobra całej ludzkości, przyłączcie się do mnie w pełnym podnoszeniu energii tego dnia, 17 marca, do góry we wszystkich innych chwilach wysokiej świadomości. Pomyślcie o tym jako o nowej Harmonicznej Konwergencji, wykorzystując energie przesilenia wiosennego i księżyca w pełni, aby odzwierciedlać i zwiększać przypływ nadziei, śmiechu, przyjaźni i radości. Dam wam medytację, aby pomóc podnieść wasze własne energie, aby wnieść do wielkiej fali dobrej woli i szczęścia, które przenosi dzień.


Zacznij od odpoczynku, najlepiej plecami drzewa i boso stopami mocno na ziemi. Jeżeli warunki pogodowe nie pozwalają na długi pobyt z naturą, kilka minut wystarczy. Oddychaj głęboko, czując jak krew krąży w twoich żyłach i powietrze odżywia i podtrzymuje cię. I obecnie, posłuchaj ruchu oddechu przez Ciebie, i wiedz, że wszystkie istoty, czy zwierzęta, rośliny lub minerały, czują ten sam dotyk powietrza, który dotyka ciebie. Wiedz, że Matka Ziemia czuje bicie twojego serca i Twoje stopy na jej ciele. Wiedz, że Bóg i wszystkie Duchowe Królestwa świętują twoje istnienie tu jako genialnego członka Rasy Twórców, którą naprawdę jesteś.


Energia ciemności, która przygniotła tylu, co zapewne w przeszłości wypełniało cię strachem i niepokojem, jest obecnie pokonana przez wasz wzrost uczuć Miłości do Matki Ziemi, Boga i Wszystkiego, co Jest. Wy, ukochane dzieci Wszechświata, przychodzicie na swoje. Jesteście rozpoznawani za odważne istoty Światła, które naprawdę są ukryte pod ubraniem, które jest tymczasowe - wasz obecny organizm ludzki. Wy wschodzicie tak, jak wstaje słońce, a księżyc świeci jego błogosławionym światłem na waszej drodze.


Wy, indywidualnie i wspólnie z innymi Lightworkers teraz podnosicie całun Ciemności, który powstrzymał monumentalne Przesunięcie, które zawisło na włosku, przesuwając się coraz bliżej punktu krytycznego. Teraz, Kochani, naciskajcie ze wszystkich swoich sił, wysyłając Miłość i Światło na zewnątrz, świecąc jaśniej niż kiedykolwiek wcześniej. Razem zmieniamy świat, teraz, teraz, kiedy przyłączamy się w radości i triumfie.


Cieszcie się, drodzy Bracia i Siostry. Łączymy się ze sobą w końcu, cali, spełnieni i stojący w chwalebnym oczekiwaniu, aby dzielić bogactwo i wolność, która jest naszym przyrodzonym prawem.


Śpiewajcie ze mną, najwyższym głosem : "To my Tymi. My jesteśmy dziećmi. Jesteśmy tymi, którzy czynią lepszy będzie dzień, więc zacznijmy dawać. ". Dajcie swoje Serca. Poczujcie rosnącą energię swojego serca - umysłu i wyobraźcie sobie Nowy Dzień, który przynosi tsunami Miłości do każdej istoty na tej Umiłowanej Planecie.


A teraz, drodzy przyjaciele, tańczcie na ulicach i zróbcie radosne zamieszanie, bo MY jesteśmy Nowym Początkiem, Twórcami Nowego Złotego Wieku !


Kocham was poza słowami,


Wasz Sananda / Jezus


http://www.whoneedslight.org - Facebook: Healing For Ascension Tour; http://www.HollowEarthNetwork.com - Facebook: Hollow Earth Network


https://onedrive.live.com/?cid=bf45c90b2b044660&id=BF45C90B2B044660!143&ithint=folder,.rar&authkey=!AGRPC-Y6xyui0YI

http://www.whoneedslight.org.

9 komentarzy:

 1. Wybacz, ale przekazy Kathryn trochę 'śmierdzą' ostatnio, chociażby fakt co napisane zostało o samolocie. Przeczytaj na lightworkers.org przesłanie od Awerness i wg mnie jest to najbardziej credible przeslanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam .
  Dzięki za stronę i tłumaczenia.
  Odnośnie ostatniego(Pilna wiadomość...) mam pewien problem.
  Nie znam angielskiego,a podane linki są do stron właśnie anglojęzycznych (lub kilku innych języków) i nie mam pojęcia co z tego mógłbym ściągnąć i przechować.
  Jeśli to możliwe proszę o konkretniejsze linki.

  Mój ewentualny adres
  ewarys54@gmail.com

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. W linkach wszystko jest po angielsku, a nawet chyba po flamandzku.
  Tutaj jest udostępniony przez kolegę link, gdzie nie trzeba się rejestrować, tylko pobrać spakowany przez rar katalog.
  Materiałów tam jest 1,6 GB z czego najwięcej zajmują patenty, to dość długie pobieranie zależne od szybkości łącza - mniej więcej jak 2 filmy avi HD.

  https://drive.google.com/file/d/0Bzg26IugJyItTzVPdDExLU4tNnM/edit?usp=sharing

  OdpowiedzUsuń
 4. @Jolcia
  Przeczytałem Awarness, jestem skłonny się z tobą zgodzić, tym bardziej, że pasuje to do zarejestrowanej na radarze sytuacji. CA nie "prorokuje" jak inni i myślę, że jeszcze co nieco się z tego źródła dowiemy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Blue, możesz wstawić przesłanie od Awareness?
  Nie mogłem go znaleść.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety mimo chęci nic mi nie wychodzi.
  Skorzystałem z podpowiedzi "blueray" i wszedłem pod wskazany link i miałem problemy z pobraniem.
  A to nieznany błąd, a to za duży plik do przeskanowania i mimo wymuszenia pobrania dalej nic.
  Za którymś razem zaczęło pobierać,ale przerwało bez komunikatu,
  Potem znowu błędy z siecią i tak w kółko.
  Jedynie jeśli ktoś ma pobrane ,a mógłby mi przesłać na maila,mógłbym to przechować.

  ewarys54@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ryszardzie - jak chcesz na maila pobrać 1,6 GB? Nie da rady coś tak wielkiego wszyscy blokują. Jeśli masz problemy z siecią, wolne pobieranie to zainstaluj jakiś bezpłatny manager pobierania, który będzie wznawiał zerwane połączenia i kontynuował pobieranie. W materiale jest mnóstwo wersji patentów, ale nie widzę nic z tego, co Sananda głosił - żadnych instrukcji do wykonania czegokolwiek - może jeszcze nie widzę, to ogromny materiał.
  Link jest prawidłowy i działa - przy łączu 10 Mbit TP ściąganie trwa nieco ponad 2 godziny..
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przekaz CA jest długi, nie tłumaczyłem, wstawię tu tylko streszczenie z forum www.cheops.org.pl , co pozwoli nieznającym angielskiego zorientować się w treści.

  OdpowiedzUsuń
 9. Z tym się zgadzam "przez wasz wzrost uczuć Miłości do Matki Ziemi, Boga i Wszystkiego, co Jest. ". Generalnie domyślam się iż odpowiednia ilość osób wierzących w to i myślących o tym pozwoli temu zaistnieć. Świat duchowy też trzyma się praw uniwersalnych ,ludzie mają tego chcieć żeby wszechświat to dał.

  OdpowiedzUsuń