wtorek, 18 marca 2014

Manuskrypt przetrwania - część 403

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek omawiając sytuację "energetyczną" wybiega dość daleko w przyszłość - do letniego przesilenia, choć jeszcze nie minęliśmy równonocy wiosennej. Ale wszystko wskazuje na to, że czas i zmiany przyspieszają, a anergie systematycznie wzrastają aby osiągnąć maksimum we wspomnianym momencie. Jakie maja być tego efekty też znajdziecie w tym kolejnym przydługim przekazie.


Manuskrypt przetrwania - część 403

Przyszliśmy do was dzisiaj w najważniejszej misji, bo jesteśmy tutaj, aby przygotować was do tego, co macie w zanadrzu w ciągu najbliższych kilku dni. Jak wielu z was jest już świadomych, okres, który mamy na myśli, jest takim, która prowadzi do tego punktu w czasie, który macie określony jako środek roku, jeśli widzicie go jako podzielony na dwie równe części, obie obejmują tą samą ilość światła, ale podzieloną na dwie części. To jest, jak wiecie, okrężna droga, aby opisać dzień waszego powtarzalnego przesilenia, dzień, gdzie planeta wydaje się stać w punkcie środkowym, punkcie równowagi, jeśli chcecie, aby zacząć przesuwać się lekko po jej osi ponownie. Wiemy, że dla wielu z was, jest to czas w roku, który zawsze uważany był za istotny, i słusznie, ale tym razem, nie możemy wystarczająco podkreślić, jak ważny ten okres będzie. A raczej tego, jakim ważnym, czas ten okres teraz. gdyż to nie jest tylko jednorazowa impreza kiedyś, która przychodzi i odchodzi tak szybko, jak to. Nie, to jest coś o wiele bardziej ważne, a prowadzenie do tego jest już na dobrej drodze.

Wiemy, że wielu z was może świadczyć o tym, bo zostaliście już poddani temu. jako pierwsi, wstępni intensywni otwieracze drzwi, którzy roztoczyli się po całym waszym świecie i nawet, jeśli wynik tego całego otwarcia drzwi do tej pory był mniej niż przyjemny dla wielu z was, efekt końcowy jak zawsze daleko przyćmi jego skutki uboczne. Więc jeszcze raz powiemy, wiedzcie, że wszystko jest dobrze i nawet jeśli poczujecie te energetyczne wybuchy, jako więcej niż to, co wasze ciało fizyczne może znieść, to tak nie jest. Gdyż rzeczywiście jesteście mocną materią, drodzy i nawet jeśli wasz umysł może zacząć słabnąć obok walczącego ciała, żaden z was nie będzie musiał się obawiać możliwości ulegania żadnej z tych "dolegliwości", których możecie obawiać się w tej chwili. Ponownie, wiemy, że będzie to mniej niż pocieszenie dla tych z was głęboko w ferworze tych potężnych wybuchów, ale nadal będziemy jak zawsze przypominać, że wszyscy zostaliście starannie przygotowani na taką właśnie okazję, a nawet, jesteście dokładnie monitorowani przez to wszystko.

Ale wróćmy do pierwotnego tematu, tego zbliżającego się wydarzenia, które po raz kolejny wysadzi wiele pozostałej oporności, która wciąż obfituje ze wszystkich stron. Bo to nie będzie normalne wydarzenie, takie jak te, do których jesteście już dobrze przyzwyczajeni. Nie, to będzie w o wiele większej skali, i będzie to takie, które nie ma precedensu w dowolnym miejscu w Kreacji. Ponownie słyszymy pytania, proszące o szczegóły i więcej informacji podawanych w przyszłość, ale znowu możemy dać taką samą odpowiedź, że nie są to pytania, na które można odpowiedzieć wcześniej, ale pozwólcie nam tylko powtórzyć to, co już mówiliśmy przy wielu okazjach przedtem : to, co mamy na myśli, jest wydarzeniem o wielkich proporcjach, ale nie jest to wydarzenie zewnętrzne, w każdym tego słowa znaczeniu – jest wewnętrznym i tym razem, tu chodzi, zarówno o Was, jak i waszą kochaną planetę, wasz dom z dala od Domu, waszą Matkę Ziemię. Bo jak dni będą świtać w najbliższych tygodniach, wszyscy znajdziecie się w bardzo nowej przestrzeni i nawet jeśli zewnętrzne okoliczności będą wyglądać bardzo podobnie, wszystko wewnątrz będzie bardzo nowe. Bo nawet jeśli wszyscy przechodziliście przez długi i wyczerpujący proces resetu waszych personalnych ustawień w taki sposób, że pozostawił was wolnymi od starych obciążeń i wdrożonych szkodzących obwodów wszelkiego rodzaju, macie jeszcze sporo drogi do przejścia, zanim będziecie mogli działać w swoich pełnych możliwościach. Ale, gdy ta część procesu będzie zakończona wszelkie przeszkody zostaną zredukowane do minimum, a wasze własne możliwości zaczną się rozwijać w coraz szybszym tempie.

Wiemy, że są to słowa, które słyszeliście wcześniej i wiele razy, do znudzenia, ale ponownie wam przypominamy, aby spojrzeć przez ramię, aby zobaczyć, gdzie jesteście teraz w porównaniu do miejsca, gdzie byliście. I nawet jeśli będzie to więcej niż wyzwanie dla wielu z was w obecnych okolicznościach, wiemy też, że w głębi serca, będziecie wiedzieli, że odpowiedź jest rzeczywiście pozytywna. Bo choć wciąż możecie czuć się bardziej niż trochę poddawani wyzwaniom w każdym aspekcie swojego życia, będziecie również wiedzieć, bez cienia wątpliwości, że jesteście napędzani do przodu z niewiarygodną prędkością teraz, i także nie jesteście sami w tym gigantycznym wyścigu w przyszłość. Bo z każdym podejmowanym krokiem, coraz więcej dusz będzie was naśladowało w waszym przebudzenie, a gdy robicie postępy, przełamujecie bariery, które również trzymały resztę ludzkości uwięzionymi. Bo Wy jesteście drogowskazami, pionierami, tymi, którzy mieli na sobie to wielkie zadanie przełamania każdej bariery, jaka kiedykolwiek istniała stojąc na drodze między wami, a waszą dawną świetnością.

Bo jak wszyscy wiecie tak dobrze teraz, to, co odkrywacie, to wydaje się być nieznanym wam terytorium na tak wiele sposobów, ale to, co naprawdę robicie, jest ponownym odkryciem całej waszej dawnej świetności. Bo jesteście już wszystkim, co staraliście tak trudno osiągnąć, i teraz, gdy dni przemijają i znacznie zwiększa się tempo, będziecie wspomagani, aby zamknąć tą pozornie nieskończoną przepaść między wtedy i teraz, i będzie to zrobione w wielkim skoku, który będzie służyć przynieść was do równorzędności tego, co było. A co właściwie mamy na myśli? Po prostu, że teraz, energetyczne środowisko, które zawieracie wewnątrz, zmieni się w sposób, który będzie niezwykle korzystny dla was wszystkich, a także dla waszej planety. Bo teraz, całe pole wokół waszego ciała planetarnego dokona takiej korekty wobec prądów, które przebiegają przez nie, że będzie to jak przejście z jednego rodzaju energii na bardzo, bardzo inny. Ponownie będziemy powstrzymywać się od dawania jakichś szczegółów wcześniej, ale chcielibyśmy wam zwrócić uwagę na pewne rzeczy, które mogą wystąpić dla was wszystkich w czasie do przodu, gdy te zmiany przyjdą do działania.

Po pierwsze, wasze fizyczne ciało ponownie zacznie wykazywać oznaki zamieszania w sposób, który nie może nie był okazywany wcześniej. Innymi słowy, nawet jeśli jesteście dobrze zorientowani we wszystkich sposobach, w jakie organizm może reagować na te ogromne wahania energetyczne, to nie zdziwi nas wcale, gdy wielu z was zaczynie donosić o nowych i zróżnicowanych "Symptomach". I tak, możemy użyć tego słowa w ten sposób, aby przypomnieć wam, że nie jesteście ofiarą żadnego rodzaju choroby tutaj. Bo to jest po prostu oznaką, że wasze ciało wyszło "z łatwości" w sposób, który nie zaistniał wcześniej. I zanim każdy z was zacznie wchodzić w strach wobec tego, to nie oznacza, że wasze ciało zacznie reagować w sposób, który jest dla was przykry. Może również zacząć reagować, przechodząc w tryb działania jako chętne robić różne rzeczy w zwiększonym tempie. Więc może to rzeczywiście pojawiać się na różnego rodzaju sposoby, chcemy tylko podkreślić, abyście mieli świadomość, że wszelkie sygnały, które zaczniecie mieć teraz, są tylko znakami, że już jesteście w pełnym rozkwicie witania tych niebiańskich pomocników w postaci komunikatów energetycznych które pomoże wam ponownie dostroić i dostosować każde połączenie w waszym organizmie, aby przygotować was na pełną parę tych energii letniego przesilenia.

Bo nie zróbcie pomyłki, to, co macie przed sobą, to jest więcej niż trochę tętnień na powierzchni. To jest coś, co dojdzie do samego rdzenia, nie tylko Waszego, ale także waszej planety, i jako takie efekty z tego będą bardzo głębokie. Więc weźcie trochę czasu każdego dnia, aby po prostu BYĆ ze sobą, i dac krok do tyłu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Bo to jest rzeczywiście bardzo ważny okres dla was wszystkich, a my chcemy poradzić wam wszystkim, abyście uważnie słuchali wewnętrznego przewodnictwa, które będzie dawane cały czas. Jeśli czujecie jakąś potrzebę, zróbcie to, a jeśli macie przeciwną ochotę, starajcie się szanować ją także. Podążajcie niezależnie od drogi, jaka jest wam przedstawiana, gdyż to przychodzi do waszej świadomości, aby doprowadzić was do przestrzeni, które jest dla was odpowiednia w tej chwili, czy to w naturze, z przyjaciółmi lub rodziną, lub gdzieś zupełnie inaczej. Pamiętajcie tylko, że jeśli czujecie się zagubieni i samotni, zawsze poproście o pomoc a będzie wam dana. Bo to nie jest coś, co powinno być zrobione w całkowitej izolacji od innych, więc szukajcie takiego towarzystwa, z którym czujecie się dobrze dla siebie, i sięgajcie poprzez pomoc waszych urządzeń elektronicznych, waszej świadomości lub po prostu pozwalając innym wejść w waszą przestrzeń od czasu do czasu. Ponownie, jest to indywidualna podróż, ale niektóre etapy tego wymagają bycia tylko ze sobą, podczas gdy inne będą lepiej doświadczane jako grupa.

Więc pozwólcie nam zakończyć, mówiąc, że wiemy, że wielu z was czuje się tak, jakby nie mogli wziąć więcej z tych energetycznych przewrotów już dłużej, i nie mamy problemu ze zrozumieniem tego. I tak, chętnie byśmy się z wami zamienili miejscami, jeśli moglibyśmy, ale nie ma takiej opcji, gdyż role zostały rozdane, zanim jeszcze stanęliście tutaj na ziemi w swoim pierwszym wcieleniu w ludzkim ciele. Więc to jest coś, co zostało przygotowane od samego początku, i jako taki, nikt nie może wykonywać waszej pracy zamiast was. Chcielibysmy pomóc w każdy sposób, aby dodatkowo zmniejszyć wpływ tego wszystkiego ma na wasze emocjonalne i fizyczne ciała i robimy wszystko, co możemy zrobić aby ta część podróży, byłą jak najmniej trudna, jak to możliwe. Wiemy, że to jest niewielka pociecha, ale jesteście przeprowadzani rygorystycznie przez ten proces krok po kroku, ze wzrostami, które zapewniają wasze bezpieczeństwo przez cały czas, i nawet jeśli czujecie się gotowi, aby rzucić w ręcznik teraz, wiemy też, że w chwili, gdy poczujecie nowe mieszanie w swoim rdzeniu, po raz kolejny podniesiecie się i powiecie : "Jestem gotowy i zdolny i chętny do wzięcia tego przez całą drogę. Bo to jest tym, dlaczego tu jestem, to dlaczego urodziłem się w tym szczególnym ciele, i razem będziemy osiągać to, czego nikt nigdy nie zrobił, a tego, co zrobimy, nikt wcześniej nie zrobił w całej Kreacji. Jestem tu, by ponownie zabłysnąć moim chwalebnym światłem, a gdy to zrobię, będzie to nie tylko świeciło na całej tej planecie, ale i poza nią, i z każdym krokiem, który podejmuję, światło stanie się jaśniejsze w każdej istocie wokół mnie, zarówno na tej planecie i poza nią. Bo ja jestem tutaj, aby dokonać wielkich czynów, będąc w małych i pozornie wątłym ciele, ale to ciało jest kluczem tego całego wspaniałego procesu, a ten klucz jest również tym, który pomaga otworzyć drzwi w każdej ukrytej komorze, która istnieje. Bo to ciało zacznie działać jak wzmacniacz tych niebieskich sygnałów tak, że żadne serce tego świata, gdziekolwiek jest nie będzie mogło pozostać wyciszone już nigdy. Bo, gdy otworzę się na te promienie światła, również otwieram całej ludzkości wiedzę, że poza strachem i spustoszeniem leży wolność, miłość i szczęście dla wszystkich".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz