czwartek, 20 marca 2014

Kosmiczna Świadomość - Lot 370

Witam wszystkich!

Nie tłumaczę całego przekazu Kosmicznej Świadomości o locie 370, bo jest długi. Poniższe krótkie streszczenie z forum www.cheopos.org.pl pozwoli zorientować się  w treści. CK = Ciemne Koszule (Kapelusze), jak sobie chcecie.

W linku poniżej znajdziecie przekaz Kosmicznej Świadomości na temat tego "zaginięcia".
Krótko: przyczyną jest uprowadzenie ale do innego wymiaru i nie przez kosmitów, ale naszą ziemską "Moc, która Jest" jak Kosmiczna Świadomość nazywa ładnie CK, którzy zademonstrowali posiadaną pozaziemską technologię tym wobec nich opornym. "Moc, która Jest", jest kojarzona z Orionem itp. i ma tą technologię od nich. Galaktyczna Federacja "walczy" o "przywrócenie" samolotu i ludzi, ale skutek tych zabiegów nie może być jeszcze przewidziany, bo CK bez wahania poświęcały już znacznie więcej ofiar. Jednak nie jest to wykluczone, a byłoby jednoznacznym uświadomieniem ludzkości istnienia innych rzeczywistości.
To tak w skrócie, CA podaje opis jak ta "akcja" wyglądała i jak jest to zgodne z zapisami radaru, gdzie były 2 niezidentyfikowane obiekty, jak pilot wykonywał manewry itd. - całość jest niestety długa, a treści niewiele więcej niż tym streszczeniu.
Link:
http://lightworkers.org/channeling/197709/mystery-missing-airliner

4 komentarze:

 1. Na razie zagadka. A ja czytałem że to federacja żeby rządy zaczeły mówić o innych cywilizacjach. Fakt że się nie znalazł i tyle wiemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znalazłam tłumaczenie kompletnie przeciwstawnego przedstawienia wydarzeń związanych z tym samolotem , chaos informacyjny niezwykły ... zamieszczam link do tego tłumaczenia .
  http://jagathon8.blogspot.com/2014/03/odpowiedzia-jest-zawsze-miosc.html

  OdpowiedzUsuń
 3. No to wersje zaczynają się mnożyć i sobie wzajemnie przeczyć:
  1. Ashtar przez Dr. Kathryn E May - pasażerowie są w Wewnętrznej Ziemi
  2. Ashtar u Mateusza - pasażerowie są na innej planecie, poza naszą galaktyką
  3. CK

  W pierwszej wersji też jest opis tego, co było na radarach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sądzę, że dzięki temu, każdy sam dla siebie będzie mógł rozróżnić jakość źródła informacji.
  Mateusz otwarcie mówi, że sam o tym nic nie wie.
  Są jeszcze channelingi Lindy Dijon - Ashiry i AA Michała, które mówią o katastrofie i przeniesieniu w inny wymiar, ale nie przez GFL.
  A swoją drogą po tygodniu wychodzą na światło dzienne zapisy wojskowych radarów Malezji i Tajlandii, które potwierdzają zmianę kierunku i dość długi lot na zachód, co wyjaśnia transmisje radiowe wiele godzin po zniknięciu, choć nie można jednoznacznie z nich powiedzieć, że to był właśnie ten samolot, po prostu był samolot, bez transponderów, co już samo w sobie jest podejrzane w dzisiejszych czasach.

  OdpowiedzUsuń