poniedziałek, 10 lutego 2014

AA Michał 02,02 - To stąd wasza osobista moc pochodzi.

Witam wszystkich!


Tym razem Michael tłumaczy spokojnie jak to wszystko na tej ziemi działa, może nie po raz pierwszy, ale w nieco inny sposób. Krótko mówiąc: "jesteś zmianą, której oczekujesz".


To stąd wasza osobista moc pochodzi
. - Michael dla Rady waszych Wyższych Jaźni


Kontynuujemy dziś mówienie o tym, czym, z waszego punktu widzenia jest przychodzące światło.

Pozwólcie nam podejść do tematu z zupełnie nowej perspektywy tym razem. Będziemy mówić w języku czasu linearnego, aby nie wprowadzać dodatkowego zamieszania w proces.

Wiadomo było, że nowa, znacznie silniejsza energia, światła i informacji... te trzy są prawie synonimami... będzie potrzebna, aby podnieść wasz świat z niższych energii, w których był pogrążony przez tak długi czas. I to było potrzebne, aby zmiany były zainicjowane i przeprowadzane w taki sposób, który nazywacie "wewnętrzną robotą", aby zrobić to, bez ingerencji z zewnątrz. Więc wołanie wyszło do ochotników, aby zacząć długi powolny proces przenoszenia, odbioru i kotwienia, co było potrzebne do wykonania pracy. Metaforycznie możecie pomyśleć, że oni byli jak to nazywacie nadajniki / odbiorniki (radiostacje nadawczo-odbiorcze).

Nic z tego nie jest nowe, wiemy. Oczywiście, ponieważ wydaje się, tylko tak ze względu na wasze nie pamiętanie, że nie jest to nowe i tak. Teraz proces spowodował, że coraz więcej, było was tutaj, aby to ułatwić. A zmiany, jakich dokonywaliście w sobie doprowadziły waszej zdolności, człowieka, być w stanie obsłużyć, ucieleśnić, coraz więcej częstotliwości światła, które były, które są potrzebne. I projekt obejmuje zwiększanie światła, gdy jesteście w stanie je wykorzystać.

Więc jesteście w drugim miesiącu przełomowego roku, otrzymując dosyć światła, energii, informacji, miłości kreacji prawie dosłownie, aby uczynić, że wasze głowy się kręcą. Czy po prostu nie kochacie tego?

Możemy podkreślić również, że wszystko to omawiane się w wielu innych metaforycznych terminach w celu uzyskania całego wyjaśnienia, jak to możliwe? I możemy również zwrócić uwagę, że tego rodzaju język jest wizualny, prawie jak ze snu ? Jest to język używany przez to, co nazywacie waszą prawą półkulą. Jest to językiem wyobraźni. Jest to język telepatii. To jest język, który był zbagatelizowany, wyśmiewany i ignorowany przez jakiś czas. I to jest język, co z bólem wskazujemy, która znacznie większa część waszej istoty wykorzystuje i istnieje wewnątrz. Jest to klucz, którego poszukiwaliście, a mimo to jesteście wyszkoleni, aby go ignorować. Indywidualnie możecie przemyśleć to.

W tej chwili jesteście zanurzeni w takich potężnych i olbrzymich ilościach tego światła, że poważna zmiana nie może być utrudniana znacznie dłużej. To w rzeczywistości było w toku przez chwilę, ale nie powiedziano wam o tym, jak do tej pory. Najlepszym waszym wskaźnikiem jest to, co dzieje się i dla was jakkolwiek. To, jest najważniejsze dla was, prawda? I to jest najłatwiejszy początek i przenoszone przez was.

Przynosimy ta wiadomość do was przez jakiś czas. Wyniki, co zrobiliście, jako osoby obecnie łączą się z innymi i efektem jest ogólne zwiększenie tempa. Jesteście wspaniali! Ale jeszcze tego nie widzicie.

Więc pozwólcie nam zaradzić. Począwszy od teraz, za każdym razem, gdy zobaczycie poprawę sytuacji w waszym świecie, lub pokażecie potencjał do poprawy, powiedzcie sobie: "Zrobiliśmy to". Bo bez względu na to, co mówimy do was o świetle, energii i bezwarunkowej miłości, prawda jest, że to zrobiliście. I zrobicie resztę też. To, co się nazywa współtworzeniem. Zmieniacie Wszystko przez zmianę siebie. To stąd wasza osobista moc pochodzi. To jest moc Wszystkiego przepływająca przez was.

Będziemy mieć więcej do powiedzenia na ten temat następnym razem.

2 lutego 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz