piątek, 7 lutego 2014

Mateusz - comiesięczna wiadomość

Witam wszystkich!


Tym razem Mateusz "poszedł za ciosem" i podjął na raz kilka ekstremalnie trudnych tematów. Czy udało mu się odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości czytelników ocenicie sami. Tym razem to dość długi odcinek, ale "naładowany" informacjami.


Mateusz - comiesięczna wiadomość
Jak otrzymane przez Suzy Ward,
3. Luty, 2014
http://www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.

Wylanie wdzięczności za wiadomości "Apostoła Mateusza" było powodem do świętowania tutaj. Zawsze honorujemy boskie prawo dusz, aby wierzyły, w co chcą, i jesteśmy dumni, gdy jest dokonany wybór przyjęcia prawdy. Znacznie więcej niż nasze powtarzane zapewnienia, że znacie, na poziomie duszy, co jest prawdą, a co nie, wasze osobiste doświadczenia są niezbitym dowodem, że wiedza waszej duszy dociera do świadomości.

Jeszcze bardziej niż to, w zeszłym roku, pierwszym roku wolności Ziemi od całunu ciemności, energia przychodząca i generowana na planecie tego roku wyprodukuje światło w takiej obfitości, że dusze będą mogły osiągnąć sklepienie świadomego i duchowego wzrostu, z wykładniczo narastającymi skutkami w całym waszym świecie. Wraz ze wzrostem światła, również poziomy wibracyjne waszych minerałów, roślin i zwierzęcych królestw. Świadomość każdej postaci na naszej planecie może rozwinąć się, gdy wzniesienie Ziemi trwa, jedynie jej ludzcy mieszkańcy mają do wyboru płynąć z tą mieszaną wzniesienia lub się oprzeć.

Podziały w najpoważniejszych zagadnieniach wpływających na wasze społeczeństwo będą trwały nadal, dopóki światło nie stanie się tak silne, że skrajne postawy nie będą mogły już dłużej zniechęcać do konstruktywnych kroków w kierunku pokojowego rozwiązania. Racjonalne rozmowy trwają i te, które się zaczną mogą ugrzęznąć od czasu do czasu, ale ogólnie będą nabierać tempa i to, co nazywacie "zdrowym rozsądkiem", który nadal nie jest wspólny dla wszystkich, w końcu pojawi się w sytuacjach, które w tej chwili są statyczne lub zmienne.

Wiele się mówi o strachu przed terroryzmem w związku z zimowym igrzyskami olimpijskimi w Soczi, i nie trzeba dodawać, że nie tylko strach jest zawsze niepotrzebny, on tworzy efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ tworzy negatywność dla Ziemi, która musi sobie z tym poradzić. Wszechświatowa rodzina na statkach i na ziemi jest w stałej komunikacji na temat aktywnych i potencjalnych "gorących punktów" i zgodnie z życzeniem Gai, są upoważnieni, aby zapobiec poważnym próbom terrorystycznym. Jeśli jakiekolwiek działania na małą skalę będą przyczyną obrażeń lub śmierci, podobnie jak w innych takich przypadkach, będą one przedmiotem postanowień kontraktowych zaangażowanych dusz.

Ponadto chcemy złagodzić wasze myślenie o sytuacji w elektrowni jądrowej Fukushima obiektu. Technologie na pokładach statków kosmicznych otaczających tą planetę rozcieńczają radioaktywną toksyczność w glebie i wodzie, i staranne załogi robią wszystko, co możliwe, aby zapobiec dalszemu pogarszaniu się uszkodzeń reaktorów. To, co dzieje się w tym obiekcie jest przekonującym powodem do zakończenia istnienia tego źródła energii wszędzie na świecie i możecie w znacznym stopniu pomóc Ziemi w jej procesie uzdrawiania poprzez odejście od energii jądrowej i paliw kopalnych i postęp w kierunku odnawialnych źródeł energii i źródeł wolnej energii.

Niezwykłe burze, rekordowe wysokie i niskie temperatury, powodzie, susze, pożary, trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów są oczyszczeniem wnętrza Ziemi, powierzchni i atmosfery, i prowadzą do umiarkowanego klimatu w skali globalnej.

Również byliśmy proszeni o komentarz na temat dwóch dużych plam na Księżycu. Właściwie nie ma nic na powierzchni księżyca - to są obrazy cieni wielkich statków, które znikają i pojawiają się ponownie pokazując ich mobilność. Przekonanie ludzi Ziemi nie tylko, że inne cywilizacje są w pobliżu, ale, ze są tam w celach pokojowych musi być procesem kierowanym, aby zapobiec masowym obawom i psychicznemu wstrząsowi.

A teraz wiadomość z ostatniego miesiąca wywołała znacznie więcej odpowiedzi i pytań, niż wszelkie inne wiadomości w okresie dziesięciu lat, które były dostępne, i to jest właściwe, bo teraz mogę mówić tylko za siebie.

Po pierwsze, dziękuję w imieniu mojej matki - to jest po raz pierwszy, gdy czytelnicy wysłali tylko pozytywne reakcje, nawet jedna nie była podła.

Jestem gotowy, aby rozpocząć odpowiadanie na pytania, bo odpowiedzi oferują wiele wglądu w wasze życie i życie w tym wszechświecie. Tak wielu z was zadawało pytania na temat mojego biblijnego życia lub tematy pokrewne, które mogą dotyczyć wszystkich, więc niektóre będą zawarte tutaj, a reszta w następnym komunikacie.

Jeśli nie było Ostatniej Wieczerzy, to co jest Świętym Graal’em ?


Historia Ostatniej Wieczerzy zainspirowała ludzi do poszukiwania kielicha, który zawierał krew Jezusa, obiekt uważany za najbardziej święty i z największą mocą ze wszystkiego na Ziemi. Nigdy nie było takiego obiektu, ale rzeczywiście jest coś świętego, co jest silniejsze niż cokolwiek innego na Ziemi - Świętym Graal’em jest dusza. Nic w tym wszechświecie nie jest potężniejsze niż energia światła / miłości dusz !

Nigdy nie wierzyłem, że Jezus powróci w tej samej osobie, jaką był 2000 lat temu, ale czy on reinkarnował się na Ziemi ?

Nie, ale esencja miłości / światła Jezusa jest zawsze na Ziemi i wszędzie we wszechświecie.

Z powodu ponadczasowego kontinuum, gdzie wiele wielowymiarowych wcieleń dzieje się jednocześnie i wszystko wpływa na wszystko inne, to mgliste pojęcie jest prawie niemożliwe do uchwycenia, reinkarnacja jest najbliżej tego, co wysłannicy światła mogą opisać jako proces, który pasuje do waszego liniowego czasu. Ale to nie jest tak, że powiedzmy Albert Einstein, reinkarnuje się jako ta czy inna osoba, i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wyjaśnić rzeczywistość.

Każda z niezliczonych dusz w całym kosmosie jest unikalnym, niezależnym, nienaruszalnym wiecznym bytem, który jednocześnie energetycznie jest wzajemnie połączony jest ze wszystkimi innymi. Początek każdej duszy był natychmiastowy Stwórca pozwolił wybuchnąć Jego Jaźni miłości / światłu - "big bang" - i wszystko w istnieniu jest współtworzone przez dusze wykorzystujące energię Stwórcy wkładając swoje pomysły w ruch i formę.

Dusza „A”, powiedzmy, chce wcielić się po raz pierwszy. Po włożeniu swoich pomysłów w umowę duszy, ona wejdzie w porozumienie - nazywamy to umową - przed – narodzinową z innymi duszami, z którymi chce dzielić życie. Ona projektuje i współtworzy jej ciało dla osoby, które pasuje do tego, czego chce doświadczać jako śmiertelnik. Następnie Dusza „A” staje się zbiorczą duszą pozostając unikalną wieczną jaźnią i dzieli się całą jej wiedzą z duszą nowej osobowości. Nazwa zbiorcza lub kumulatywna jest stosowana do duszy, ponieważ zainicjowała fizyczne życie innej duszy, ale jak zobaczycie, to jest właśnie początek skumulowanego doświadczania.

Nazwijmy tą pierwszą osobowość Duszą „B”. Wszystkimi właściwościami Dusza „B” jest obdarzona przez Duszę „A” i wszystkie doświadczenia w ciągu całego życia, inteligencja, talenty, formy ciała i cechy, osobowość, pomysły, relacje, wykształcenie, nawyki, plany, osiągnięcia, rozczarowania, zawody, radości, wątpliwości, awarie, zainteresowania, lęki, dodaje do "bazy danych" duszy „A” , gdyż Dusza „B” ma każde doświadczenie, i wszystko jest zachowane przez Duszę „B”, gdy umiera jej ciało.

Kiedy Dusza „A” chce rozpocząć innego rodzaju życie fizyczne, przechodzi przez ten sam proces i teraz ma nie tylko swoją pierwotną wiedzę, ale również życiowe doświadczenia Duszy „B” do dzielenia się z drugą osobowością. Kiedy Dusza „B” chce puścić w ruch własne pomysły, to czyni, kontrakt duszy i tak dalej. Jak Dusza „A”, pozostaje wyjątkową duszą – jaźnią, kiedy dzieli się wiedzą, z osobistego doświadczenia, którym została obdarzona przez Duszę „A”, z duszą swojej pierwszej osobowości.

Dusza „A” i Dusza „B” rosną w doświadczenia, wiedzę i mądrość z każdą z ich osobowości, z których każda jest unikalną, niezależną, nienaruszalną, nieśmiertelną duszą, a kompozytem jest pole siłowe z różnych, połączonych ze sobą wcieleń, które wzrasta z nowymi osobowościami, gdziekolwiek są w całym wszechświecie. Dusze wybierają postanowienia umowne w celu wypełnienia luk lub wzmocnienia obszarów skumulowanych doświadczeń, aby zrównoważyć wszystkie wcielenia, a zatem coraz szersza skarbnica wiedzy dostępna jest dla wszystkich dusz w linii.

Ewolucja przychodzi gdy osobowość świadomie wykorzystuje ten magazyn, więc to nie jest nauka na nowo, ale raczej proces samopoznania, przypominając sobie to, co jest wiadome na poziomie duszy od początku. I, tak jak żyjecie w tej chwili, tak również wszystkie istoty, o których myślicie jako o przeszłych lub przyszłych życiach - wy i wszystkie te inne niepowtarzalne dusze żyją w kontinuum TERAZ.

Z moich wcieleń w cywilizacji trzeciej gęstości, wiem, jak trudno jest próbować zrozumieć coś, do czego brak jest świadomej ramy odniesienia, i moje wyjaśnienie może dodać niezrozumienia zamiast wyjaśnień o wielu wielowymiarowych życiach. Tak więc, proszę wiedzcie, że wszystko, co opisałem dzieje się prosto i bosko, jak kiedyś zobaczycie to sami ponownie !

Jeśli Ukrzyżowanie i Zmartwychwstanie się nie wydarzyło, jaki był charakter spotkań z Jezusem, który zmusił jego zwolenników do rozpowszechniania jego nauki tak odważnie i z entuzjazmem ?

Mogę mówić z pewnością, tylko za siebie. Nigdy nie był strach zaangażowany, ale rzeczywiście entuzjazm był, bo wiedziałem, w moim sercu, że Jezus zawsze mówił prawdę i tak kochająco, i jak wspomniałem w moim ostatnim komunikacie, miałem wiele okazji, aby powiedzieć ludziom o jego naukach. Jednak z tego co nauczyłem się, zapamiętałem z mojego życia w czasach biblijnych, nieugięty nacisk Kościoła katolickiego na ich wersję życia, śmierci i zmartwychwstania Jezusa jest powodem dla którego chrześcijaństwo rozeszło się daleko i szeroko.

Czy możesz wyjaśnić, dlaczego niektórzy channelerzy mówią, że ukrzyżowanie się stało, a inni twierdzą, że nie?


Mogę zaoferować możliwe przyczyny tej rozbieżności, i jedną jest to, że ukrzyżowanie miało miejsce w świecie równoległym. Osoby wkładają energię w kierunkach, które uważają, ze miały miejsce, a kiedy osiągną punkt mający zdecydować, świadome jaźnie postępują w wybranym kierunku. Ale silna energia zainwestowana w nie podjętą ścieżkę, nie może być zatrzymana, więc ona w dalszym ciągu płynie w jej kierunku i po drodze przejawia logiczne sytuacje, zgodnie z tym, co te osoby rozważały przed podejmowaniem decyzji.

W przypadku ukrzyżowania, gdy naśladowcy Jezusa utrzymywali zwiększanie ich liczby, przywódcy państwa i kościoła coraz bardziej obawiali się, że jego nauki były zagrażające ich uchwytowi na ludności. Niektórzy z uprzywilejowanych liderów preferowali wydalenie Jezusa z kraju, zamiast ryzykować, czyniąc go męczennikiem, skazując go na śmierć, a inni chcieli go zabić. W ten sposób energie poszły w obu kierunkach i energia skupiona na ukrzyżowaniu doprowadziła do tego wyniku w równoległym świecie. Ponieważ te światy istnieją w kontinuum, tak jak świat, gdzie zdarzenia faktyczne wystąpiły i nie ma etykiet, które odróżniają jedno od drugiego, niektóre źródła przekazywanych informacji mogą być wydarzeniami raportowanymi ze świata równoległego.

Inną możliwością jest to, że hologram ukrzyżowania i zmartwychwstania, być może zaprojektowany przez Jezusa i Marię i inne osoby znajdujące się najbliżej nich, był wyświetlany na Ziemi. Ta okrutna forma kary zaspokoiła krwiożerczość wielu żyjących w tamtych czasach i zmartwychwstanie dało nadzieję tym, którzy byli spragnieni zwolnienia z surowości życia.

Jeszcze inna możliwość, ma do czynienia z mocą umysłu. Jeśli channelerzy - odbiorniki nie są bardzo dokładne, ponieważ wszyscy jesteście channelerami energii - niezachwianie wierzą, że nastąpiło ukrzyżowanie i zmartwychwstanie, ich wierzenia mogą zastąpić informacje z transmisji, które otrzymują. Siła umysłu wpływa na wszystkie okoliczności w czyimś życiu – w co człowiek wierzy, jest jej lub jego rzeczywistością, jednak, to może być dalekie od faktów.

Powiedziałeś, że gdy byłeś Apostołem Mateuszem, to świadomie nie poznałeś innych rzeczy, o których pisałeś w tej wiadomości. Dlaczego nie ? Jak dowiedziałeś się o nich ?

Porównajmy to, co świadomie wiedziałem w tamtym życiu ze wszystkimi wspomnieniami w mózgu z bankiem pamięci - jeśli wszystkie te wspomnienia zalałyby głowę jednocześnie, to byłoby przytłaczające. Byłoby tak samo, jeśli połączona znajomość wszystkich moich wcieleń zalałaby moją świadomość.

Ja- my - mieliśmy "wzrastającą bibliotekę referencyjną", jak można byłoby powiedzieć, gdzie wszystkie informacje są dostępne, gdy zdecydujemy się tam pójść. Dokonanie tego wyboru jest samopoznaniem, jak wspomniałem, przypominaniem sobie, co wie dusza, a ponieważ każde odkrycie przychodzi z tak potężnym znaczeniem "słuszności" bez nawet najmniejszej wątpliwości, wiesz, całą istotą, że jest to niewątpliwie prawda.

Mimo że jest to tak samo z każdą osobą - na poziomie duszy, każdy ma pełną wiedzę od Początku – przypominanie sobie przychodzi łatwiej ludziom w zaawansowanych cywilizacjach i w światach duchowych, w których ciała nie są obciążone przez gęstość niższych wibracji. Zwłaszcza w cywilizacji ze świadomością trzeciej gęstości, gęstość bloków ciała świadomości jest tym, co wie dusza.

Mówisz o duszach na tej stacji, bo są to Twoje osobowości ?


Niektóre z wielu milionów dusz tutaj są moimi osobowościami, ale większość nie. Nasze "połączenie" z tą stacją jest stanem ewolucji. Kilka lat temu mówiłem o tym w wiadomości :

"Stacja", jak ją nazywamy, nie jest związana z żadnym konkretnym miejscem" lub "cywilizacją, ale raczej jest poziom duchowego rozwoju, jaki dusza osiągnęła, niezależnie od jej wszechświatowego pochodzenia i ilości doświadczeń życia. Kiedy mówię o " duszach na tej stacji" Odnoszę się do grupy rówieśniczej, której duchowa czystość ewoluowała w dostrojenie do bezwarunkowej miłości i świadomości Jedności Wszystkiego. To można nazwać "grupowym umysłem" lub "zbiorowa duszą" ze względu na dzielone oświecenie, ale w szerszym znaczeniu, to jest stopienie się z niezliczonych osobowości duszy - jaźni w jednej "Wyższej duszy", [Styczeń 19/20, 2009]

Powołanie może nie być właściwym słowem, jak stałeś się rzecznikiem innych dusz, tam gdzie jesteś, ale jak dostałeś to stanowisko ?
Jeśli inna dusza byłaby rzecznikiem, te ich informacje byłyby dokładnie takie same, jak twoje ?


"Wybór" jest bardziej poprawny niż "powołanie" i nie jest to głosowanie na "kandydatów", ale raczej zgodna myśl, że konkretne dusze mogą najlepiej wyrażać pewne aspekty wiedzy grupy.

Nie jestem jedynym, który mówi dla nas wszystkich. Mówię tylko do mojej matki, przekazuję wiadomości dla tej grupy, inni wysyłają informacje do ich odpowiednich odbiorników. Jedynie prawda istnieje na tym poziomie, więc nie ma niezgody co do tego, co każdy z nas wysyła, jednak nie wysyłamy dokładnie tych samych informacji. To kwestia różnic w naszych zbiorowych doświadczeniach. Na przykład, wiele osobowości Kryona ma bardziej rozległą wiedzę naukową, niż inne osobowości wielu innych dusz, w tym moja, mająca ją mniejszym stopniu. Innym czynnikiem jest słownictwo naszych odbiorników. Moja matka nie ma wykształcenia w zakresie nauk, więc ona nie zna słów, którymi musiałbym mówić o sprawach tego rodzaju.

Czy inne dusze, tam gdzie jesteś teraz znały cię, gdy byłeś Apostołem Mateuszem, czy nie znasz nawzajem innych osobowości ?

Wiemy o każdej innej osobowości, które są dobrze znane w powszechnej skali, i to jest stosunkowo niewiele. Kolektywnie nasze osobowości są ilościami, których nie możecie sobie wyobrazić, wiele w formach i przejawach, w tym zwierząt, które dla świadomego umysłu są równie niewyobrażalne.

Niektóre dusze tutaj miały osobowości, w których żyli w tym czasie w waszej historii, ale oni znali mnie wtedy, tylko gdy nasze życie było ściśle powiązane. Moja nieoceniona przyjaźń z Jezusem i moje satysfakcjonujące doświadczenie jako nauczyciela uczyniło moje życie jako Mateusza bardzo satysfakcjonujące, ale w kontekście niezliczonych wcieleń w tym wszechświecie, ono nie było w ogóle godne uwagi. Stało się znane na Ziemi wiele wieków później, kiedy to zostało ogromnie nadmuchane z powodu notatek w moich dziennikach, które doprowadziły do ewangelii "Apostoła Mateusza".

Jednak teraz i tu dusze i ich osobowości mogą wiedzieć o tym życiu z powodu moich wiadomości - informacje, które każdy z nas nadaje są częścią przekazu wiedzy naszej grupy i dodają się do magazynu, który jest dostępny dla wszystkich w naszych rodach. Ale to nie znaczy, że całe życie Mateusza ma jakieś większe znaczenie, niż przedtem –znaczenie ma to, że prawda o tym teraz jest dostępna, zamiast tylko tego, co jest w Biblii. Efekt jest taki sam, gdy prawda wychodzi na jaw o wszelkich duszach, których życie zostało błędnie zinterpretowane, tych, którzy byli niesłusznie oczerniani i tych, których szkodliwe czyny wyszły na jaw.

Powiem wam trochę o moich innych osobowościach niż "biblijnego" Mateusza odpowiadając na szereg innych pytań czytelników. Nie, moje łączone okresy życia nie pozwalają mi świadomie lub na poziomie duszy znać, każdego zdarzenia i każdego człowieka na Ziemi albo wszystkiego w przyszłości waszego świata. Podobnie jak u innych dusz tutaj widzę "duży obraz", ale nikt z nas nie zna, każdego szczegółu na temat wszystkich okoliczności każdej duszy tam. Tylko Bóg wie, bo jest nimi wszystkimi i Jego wiedza stale rośnie z każdą z nieograniczonej liczby zmian zachodzących nieustannie.

Niemniej jednak, mamy źródła informacji oprócz naszego życia, a Bóg jest jednym z nich. Obserwujemy tempo działalności potencjału w polu energii Ziemi, możemy komunikować się z osobami w Nirvana, którzy monitorują planetę, duszami na innych stacjach, takich jak ta, i członkami zaawansowanych cywilizacji, i możemy dopasować się do zbiorowej świadomości Ziemi i masowej świadomości wszechświata.

Teraz, jako Archanioł Michał, pierwsza osobowość w tym wszechświecie, Ja byłem "wyposażony", można powiedzieć, do urodzenia się w duchowo rozwiniętej cywilizacji, a ta, wybrana dla mnie mieszkała w eleganckim świecie wodnym na obrzeżach Drogi Mlecznej najdalej od was. Liczba moich osobowości przeżytych na Ziemi w ciągu ostatnich 100 tysięcy lub więcej lat waszego czasu, ale wszystkie poprzednie okresy życia i wiele w ciągu tych tysiącleci było w Syriuszu, Plejadach i innych częściach tej galaktyki i innych galaktyk.

Życie w starożytności pozwoliło mi dostrzec etapy formacyjne rajskiej ziemi, wtedy znanej jako Terra lub Shan, i obserwowałem stres Gai w ciągu wieków, kiedy jej ciało planetarne opadało spiralnie z jej pochodzenia, w piątej gęstości i ostatecznie stało się głęboko pogrążone w trzeciej. Widziałem postępowe skutki zmiany DNA słabszych cywilizacji w dół do dwóch nici przez mocniejsze cywilizacje, i widziałem starożytne populacje Ziemi przegapiające astralne możliwości dostrojenia, aby wznieść się z trzeciej gęstości. Niektóre z moich osobowości żyły na tej planecie w czasie tych długich ciemnych wieków, i byłem tam, kiedy całe życie zostało utracone, gdy Gaia oczyszczała jej ciało z negatywności, aby nie zginąć. Wiem o tych epokach, nie tylko z bardzo wąskich perspektyw moich osobowości, ale dlatego, że informacja jest w powszechnej świadomości masowej. Macie te same informacje na poziomie duszy, i najprawdopodobniej to obejmuje niektóre, a być może wiele waszych wcieleń.

Jako jeden z najwyższych projektantów wszechświatowej Rady planu dla Złotego Wieku Ziemi, mogę dać wam informacje z pierwszej ręki o tym, a także powiedzieć, że dlatego, że niektóre dusze wycofały się z ich zgody na przyłączenie się do sił światła, postęp waszego społeczeństwa był opóźniony o dziesięć lat. Rada zna duszę, która była wyborem Gai, aby przyjść na Ziemię i wcielić się jako Barack Obama, i dlatego, obserwujemy go we wszystkich jego latach, wiemy, że był niezachwiany w jego poświęceniu w służbie światła i wobec jego potężnych wrogów wewnątrz i poza rządem.

Niektóre z moich innych osobowości na wpływowych stanowiskach, takich jak pozycja przywódcy federacji, która pomagała cywilizacjom, które chciały wznieść się z ciemności, osiągnąć cele godne podziwu, gdzie innym się nie udało. Niektóre osobowości były rzemieślnikami, prawodawcami, doradcami, lekarzami, parobkami, administratorami, muzykami, kupcami, nauczycielami lub podróżującymi kupcami o różnym stopniu znaczących osiągnięć. Inne były we flotach zwiadowczych, i bardzo niewiele, którzy byli wojownikami konieczności cichego życia, w tym niektóre z ciężkimi ograniczeniami umysłowymi, aby umożliwić odzyskanie skumulowanej psychiki. Doświadczałem wcieleń w zdrowiu i długowieczności, radosnych żywotów z ukochanymi rodzinami, lojalnymi przyjaciółmi, przedsięwzięć z wyróżnieniem i dobrobytem, a także bardzo krótkich żyć, w więzieniu, zubożeniu, chorobach, zdradzie, niepowodzeniach, samotności i izolacji. Krótko mówiąc, ogromna różnorodność doświadczeń przez bardzo, bardzo długi czas, tak jak wy macie. Jak mogę to wiedzieć? Ponieważ czytasz tą wiadomość. Podążasz za swoją intuicją w poszukiwaniu duchowego oświecenia i większego samo-odkrycia.

Każda osobowość jest ceniona zarówno przez skumulowane dusze, które nie mierzą każdego przez bogactwo i władzę i sławę, ale to, jak wolne wybory będą ściśle przylegały do wyborów w kontrakcie duszy. Niezależnie od tego, gdzie osobowości mogą być w tym wszechświecie, ich umowy mają na celu zrównoważenia skumulowanych doświadczeń bo osiąganie wysokich wibracji w ramach równowagi jest celem każdej duszy.

Każdy z nas na tej stacji jest taki jak wy i każda inna dusza, wszyscy z nas są na naszych odpowiednich ścieżkach w kierunku naszego wspólnego przeznaczenia, reintegracji z Bogiem, a On powiedział, że tylko wtedy, kiedy to nastąpi, będzie wiedział, co będzie dalej.

Nasza bezwarunkowa miłość i podziw dla waszej służby światła dla Ziemi i dusza - jaźń jest zawsze z wami, gdy podróż trwa dalej.

Miłości i pokoju
Suzanne Ward

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz