czwartek, 27 lutego 2014

Ogłoszenie Sanandy : Wymiana walut i Świętowanie już dziś!

Witam wszystkich!


Miałem duże trudności, aby sklasyfikować ten channeling, który zapowiada na wczoraj oczekiwaną do dawna rewaluację niektórych walut. Ktoś wie czy ten Święty Brat nacisnął w końcu ten przycisk, czy to kolejne jednodniowe proroctwo? Pociechą jest fakt, że proroctwa mają terminy coraz krótsze więc możliwości sprawdzenia źródła rosną.


Ogłoszenie Sanandy : Wymiana walut i Świętowanie już dziś!

Zapisane przez Kathryn E May
26 lutego 2014
06:00 - Atlanta

Dziś, w końcu, moi Ukochani, będziecie w stanie wymieniać niektóre waluty, co zacznie wielki marsz w kierunku Prosperity Swiata.

Pozwólcie, że wyjaśnię : Stało się to konieczne dla Pierwotnego Stwórcy, aby wkroczyć i pomóc zainicjować ten proces, ponieważ problemy na ziemi ciągnęły się - techniczne, jak również wszczęte zbrodniczo i związane z ego opóźnienia.

To było nie do zniesienia dla Niebiańskiej Kompanii, żebyście wszyscy byli przymuszani czekać dłużej, aby rozpocząć swoją dobrą pracę dzielenia się i podnoszenia wibracji dla wszystkich, a więc, to zostało zaaranżowane, że wszystkie zbywalne światowe waluty - wietnamska, koreańska, waluta Indonezyjska obecnie w użyciu, na przykład, będą aktywne na nowych poziomach dzisiaj.

To jest pierwsza fala zmian. Inne waluty, jak Iracki Dinar, pójdą na wyższych cenach, jak wam obiecano.

Wysyłam tą wiadomość do was od mojego Brata St Germain.a, który w tej chwili trzyma palec na przycisku, aby wnieść aktywację na wszystkich ekranach wszystkich instytucji finansowych na całym świecie.

Cieszcie się, moi drodzy. Nowa Złota Era jest w pełni kwitnienia. Łączymy się z Wami w radości, świętowania i wdzięczności.

Kocham was wszystkich z przepełnionego serca. Jestem Wasz Sananda.

Udziela się zgody na udostępnianie lub kopiowanie tej wiadomości, zapewniając brak uzupełnienia lub zmian, z podaniem strony internetowej channelera: www.whoneedslight.org.

7 komentarzy:

 1. Witaj, bardzo dziękuję za wszystkie przekazy, które tu zamieszczasz i w ogóle za to, że konsekwentnie prowadzisz ten blog. Dziękuję :-).
  PS Niestety nic nie wiem o tym, czy "Święty Brat nacisnął przycisk" , heh...
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. podobno wcisnął - http://www.hollowearthnetwork.com/
  26 lutego - RV UPDATE - HEN WIE pierwszy!
  Tony powiedział mi, że właśnie usłyszał od Zorra ... że St Germain wciśnięty przycisk ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba jednak nie wcisnął, ale ciekawe podsumowanie aktualności na 1.03.14 jest tutaj http://www.hollowearthnetwork.com/page/482485592
   może ktoś przetłumaczy....
   pozdrawiam

   Usuń
  2. Tam nie ma co tłumaczyć, oprócz tego, że zainteresowani (czytaj banki i urzędy) wyprosili odroczenie do 1-go marca, bo ciągle "pojawia się mnóstwo nowych szczegółów do rozwiązania". Niby tuż, tuż.

   Usuń
 3. To ich 2-ch tak twierdzi - czy ktoś sprawdzał kursy tych walut? Ja się tym nie interesuję, więc nawet nie wiem jakie były.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie do końca wszystko rozumiem, ale jeśli chodzi o kurs tych walut to może być różnie. Pewnie wszystko zależy od tego gdzie się sprawdza, bo każdy z podmiotów będzie przedstawiał to inaczej i proponował swoje ceny za daną walutę. Ja osobiście korzystam z najlepszych kantorów internetowych w sieci - www.kantoronline.pl w którym mam bardzo dobre warunki na wszystkie waluty. Taki kantor to zbawienie szczególnie dla osób, które handlują z zagranicą albo mają kredyt w obcej walucie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chodzi o kurs wymienionych w przekazie walut do dolara, powinien się zmienić o setki procent, oczywiście na korzyść waluty, nie dolara.

  OdpowiedzUsuń