wtorek, 25 lutego 2014

Anarchistbanjo - Aktualizacja na luty

Witam wszystkich!


Anarchist banjo opowiada i interpretuję swoją kolejną globalną wizje na najbliższe lata. Powiedziałbym taką sobie, no ale to jego wizja.


Anarchistbanjo - Aktualizacja na luty

23 lutego 2014
Channeler : Anarchistbanjo
http://lightworkers.org/channeling/1967 ... ary-update

W ubiegłym miesiącu najbardziej niesamowitą i znaczącą rzeczą był brak globalnych marzeń / wizji dotyczących procesu wzniesienia ziemi. Był tylko jeden sen / wizja, który można by uznać za globalny. Wszystkie inne były o charakterze osobistym, które dotyczyły moich własnych indywidualnych projektów.

W tym śnie / wizji gigantyczne urządzenie / komputer, który ja na początku wziąłem za typ statku UFO, bo nie sądziłem, że chodzi o komputer. To były migające światła i był długi prostokątny kształt. Miał również rodzaj świadomości i moje marzenie samo starało się uniknąć wykrycia przez stanie nieruchomo, mimo że byłem na zewnątrz. Inni byli upoważnieni przez ten komputer i otrzymali pojazdy, które poruszały się prawie jak w Imperium Star Wars.

Wydaje się, że ludzkość nalegała na stworzenie Boga po to, aby oddać mu pokłon i służyć zewnętrznym organom oddając im własną moc. Jak w " Ghost Busters" nadano Formę niszczycielowi, w tym przypadku czującemu / samo-programującemu się komputerowi. Nie jest zaskakujące, że ci, którzy będą rządzić ziemią będą z kolei służyć takiej maszynie. Rzeczy osiągnęły taki poziom skomplikowania na ziemi, że tylko super komputer ( lub świadomość Chrystusowa) będzie w stanie poukładać i określić najlepszy kierunek działania dla ludzkości do podjęcia.

To jest część aktywacji helu, o której mówiłem w poprzednich postach. Ostatni rok był aktywacją wodoru o czystej jedności, gdzie wszystko było rozwiązane w światło dla tych, będących w stanie osiągnąć duchowe szczyty. Hel jest królestwem archetypowych rzeczywistości lub oczywistej prawdy. Na tym poziomie Super komputer widzi te oczywiste prawdy, których większość ludzi unika poprzez zaprzeczenie i podejmowaniu decyzji w oparciu o tę wiedzę. Rządzący służą statystycznej wiekszości. Statystyka stała się nową religią i nasi programiści komputerowi stały się naszymi nowymi kapłanami.

Osłabieniem kursu jest brak postrzegania jedności, umiejętności rozwiązywania paradoksów i znalezienia sytuacji win / win (obie strony wygrywają). Można to osiągnąć jedynie na poziomie jedności wodoru. Więc nowy bóg, którego ludzkość wybrała ma brak zdolności rozwiązania paradoksu lub myślenia poza pudłem. To jest niebezpieczeństwo, z którym mamy do czynienia w dzisiejszym świecie i któremu przyszłe pokolenia będą musiały również stawić czoła. To jest droga, która jest zła.

Gdy pracownicy światła walczą i czują, że sytuacja się pogarsza, zrozumcie, że pracownicy światła wygrali bitwę wodoru i ewentualny sukces jest gwarantowany, ale pozostała część ludzkości wybrała i wybiera innego boga, aby mu służyć. Więc nasza ziemia jest obecnie objęta panowaniem tego fałszywego Boga z naszego własnego wyboru.

Chociaż nie ma zatrzymania dla tej siły restrykcji / zewnętrznej władzy, jest nadzieja. Nawet gdy drzwi wolnego wyboru są zamykane jedne po drugich, tylne drzwi i inne możliwości są oferowane. Stanie się to w ciągu najbliższych kilku lat, gdy lit i niższe elementy mentalnych energii zostaną aktywowane. Strumień ludzkiej kreatywności i wolności nie będą ograniczone, lecz jedynie przeniesione z łoża obecnego strumienia w inne rejony, obszary, które nigdy wcześniej nie były dostępne lub oczekiwane.

W starym wieku mieliśmy dziesięć Sefirotów lub światów, w nowej sieci jedności mamy 120 światów dla energii krążącej wokół. (118 elementów plus energie fotonów / elektryczności i pola magnetycznego) Na szczycie rzeczy wydają się pozostawać takie same i dlatego wydaje się, że moc, którą zdobyliśmy, jak gdybyśmy oddawali pod panowanie boga komputera. Ale gdy niższy poziom się aktywuje, nowe wolności zostaną odkryte. Rzeczy nie będą takie, jak były kiedyś.

Ci, którzy wykorzystują wyższe rzeczywistości znajdą swoje sposoby poprzez paradoks współczesnego życia. Będą oni chronieni przez słuchanie ich "wewnętrznego organu", a nie organu zewnętrznego. Gra teraz przeniosła się na niższy poziom, a wszyscy będziemy zajmować się presja przeżycia gdy wiek komputerowy przejmuje nasze życie.

Nie ma potrzeby obawiać komputeryzacji naszego świata, ale trzeba zrozumieć, że w końcu to fałszywy bóg, który ma nas zniewolić, a nie do nas uwolnić. Moje wizje / sny pokazują, że mamy zdolność do wzniesienia się ponad te ograniczenia i że w końcu to zrobimy. Zasady nowej gry zostały rozplanowane. Istnieje przekonanie, że ostatni zakład został postawiony i teraz wszyscy oglądamy i czekamy na rozpoczęcie wyścigu, na ostateczny wynik.

Ludzkość jest w trakcie podziału na dwa gatunki, jeden, który podąża za organicznym umocnieniem (nowe elfy ) i drugi, który służy nowemu bogu (nowi ludzie). W międzyczasie wszyscy żyjemy w tym samym świecie. Podział ten może zająć trochę czasu, aby manifestować się fizycznie, ale najpierw będzie manifestować się psychicznie i duchowo.

jasne błogosławieństwa - Joe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz