sobota, 8 lutego 2014

Archanioł Gabriel : Ewolucja poza paradygmat Miłości warunkowej

Witam wszystkich!


Tym razem Archanioł Gabriel zajmuje się w comiesięcznym przekazie dokładnie tym , co w tytule zapodał, czyli uwolnieniem paradygmatu miłości warunkowej i zastąpieniem go paradygmatem miłości bezwarunkowej, oraz efektami, jakie to ma przynieść.


Archanioł Gabriel : Ewolucja poza paradygmat Miłości warunkowej

Channeler: Shelley Young,
26 stycznia 2014 r.
http://trinityesoterics.com

Pozdrowienia, Kochani ! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy w obecności dzisiaj. Honorujemy was za to zobowiązanie, aby przyjść i zakotwiczyć energię grupy, i oczywiście przez grupę rozumiemy nie tylko tych, którzy są w sali w tym czasie, ale także tych, którzy będą cieszyć się tym w internecie, transmisją w późniejszym czasie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby przedstawić przedmiotowy temat na dzisiaj. Ważne jest, aby posuwać się przodu w 5-cio wymiarowe energie waszej Nowej Ziemi. Temat jest dziś tak ważny, bo po prostu nie możecie iść tam, gdzie chcecie być, nie rozwijając się poza paradygmat warunkowej miłości. Tego po prostu nie da się zrobić.

Większość z was żyje w przestarzałym systemie przekonań przez cała waszą inkarnację. Jest wszechobecna, jest wszędzie, to było przekazane z pokolenia na pokolenie i każdy z was doświadczył życia po życiu pod presją warunkowego modelu miłości.

Nie zawsze tak było. Mieliście wyewoluowane społeczeństwa na waszej planecie, które dążyły do życia w energii bezwarunkowej miłości i bytności. Ale, niestety, wielu wpadło w iluzję oddzielenia i model 3D przejął to i urodziły się programy oparte na ego. Model został stworzony, który mówił, że jesteście oddzieleni, że jesteście pokorni, że nie jesteście godni, i że musicie podążać po linii, jeśli nie chcecie być ukarani przez gniewnego i mściwego Boga. Przekonania religijne były skażone w taki sposób, aby tworzyć struktury władzy, które służyły niewielu i zapewniały przestrzeganie zasad przez masy.

W rzeczywistości, Źródło zawsze było bezwarunkową miłością. Przyszliście z bezwarunkowej miłości, jesteście częścią bezwarunkowej miłości, powracacie do znajomości bezwarunkowej miłości, gdy wychodzicie z ciała. Proces wznoszenia jest, po prostu, przypomnieniem waszego przyrodzonego prawa do bezwarunkowej miłości, swojej boskiej prawdy, podczas gdy przebywacie w ciele, na planecie.

Nie możecie doświadczyć wzniesienia lub 5-cio wymiarowej świadomości jeśli nadal będziecie ciągnąć ze sobą system wierzeń warunkowej miłości. Tego po prostu nie da się zrobić. To nie jest możliwe. To musi być uwolnione. Jak można zwolnić ? Zastępując to Bożą prawdą, że bezwarunkowa miłość jest waszym przyrodzonym prawem. Gdy obejmiecie nowe i głębsze prawdy nie jest prawdziwa praca wymagana, aby uwolnić stare. Można po prostu przenieść się do nowego stanu wiedzy i bytności.

Więc wróćmy do tego, co mówiliśmy. Zaczęło się od religii. Zaczęło się od skręcenia nauk religijnych, aby służyć kilku i kontrolować masy. Więc co się stało, rodzice, działając jako bogowie dla ich dzieci, przyjęli te same metody. Starali się kontrolować dzieci poprzez groźby separacji, odrzucenia, osąd, kary i wycofanie miłości i komfortu.

Więc co to stworzyli jest wszechobecnym strachem, który trwał przez pokolenia, bo jeśli nie idziesz w linii zostaniesz ukarany i będziesz odrzucony. To zasilało świadomość separacji, która jest na waszej planecie i to jest tym, co w pojedynkę przesunęło ludzi od akceptowania własnej boskości i wyrażania własnej Istoty. To było bardzo destrukcyjne dla ludzi na tej planecie.

Modelowi separacji udało się doprowadzić ludzi do popełniania niekończących się zbrodni wobec siebie wzajemnie. To zasilało okrucieństwo, osąd, karę, odrzucenie. Widzicie, jak to odbijało się w całym społeczeństwie, na całej kuli ziemskiej i teraz jesteście w niesamowitym procesie uzdrawiania i wyjścia poza ten model separacji i obejmowanie akceptacji i jedności.

Co jest jeszcze bardziej destrukcyjne, to jest wasze własne przyjęcie tego samego sposobu myślenia i stosowanie go do siebie. Tak, bo słyszeliście go tak wiele razy, sami myślicie, że nie jesteście godni, że jesteście odrębni, czego należy przestrzegać, i krytykować siebie bez końca. Ponieważ nie kochacie siebie bezwarunkowo, nie możecie znaleźć bezwarunkowej miłości, której wasze serca pożądają. I jeszcze nie jesteście w stanie dać bezwarunkową miłość swoim partnerom i dzieciom, bo jeszcze nie weszliście w akceptację swojej godności i zastosowanie jej do siebie.

To jest tym, co macie tu robić. To jest dar 2014 roku. Jest to dar ewolucji poza paradygmat miłości warunkowej i obejmowania tej bezwarunkowej miłości.

To jest głęboko głębokie i to jest zmieniacz gry, Kochani. Bo gdy zaczniecie praktykować bezwarunkową miłość do siebie, ona będzie przepływać przez was i będziecie przyciągać ją do siebie. Potem zaczniecie praktykować bezwarunkową miłość wobec swoich partnerów, dzieci, rodziny, przyjaciół, planety, zwierząt, każdego żywego stworzenia, na które możecie się natknąć. Przez uwolnienie paradygmatu miłości warunkowej i objęcie bezwarunkowej miłość jako waszego boskiego przyrodzonego prawa, również uwolnicie perfekcjonizm, lęk, osąd, separację, ból, bezwartościowość.

Czy widzicie? Przez uwolnienie paradygmatu miłości warunkowej, naturalnie zaczniecie żyć swoją prawdą, która jest, z tej bezwarunkowej miłości, która, z kolei, wspiera szczególne aspekty, które chcecie zakotwiczyć dla waszej rozwijającej się planety. Będziecie wspierali i tworzyli energie akceptacji, radości, łatwości, wsparcia, wspólnoty, jedności.

Czy możecie zobaczyć uzdrowienie, jakie nastąpi z tej ogromnej zmiany myślenia i Bycia ? A wszystko zaczyna się od Was. To jest jak potężni jesteście. Ponieważ, gdy uwolnicie paradygmat miłości warunkowej, zdacie sobie w końcu sprawę, że jesteście naprawdę integralną częścią Źródła, z którego przyszliście. Z tą wiedzą, staniecie się wszyscy pięknymi prosperującymi aspektami Źródła, połyskującymi jaskrawo w prawdzie, w chwale, tworząc życie i świat, który was wspiera i rozwija i rozwija w sposób, który ledwo ośmieliliście się śnić. Stworzy to niesamowite zmiany, dla których wszyscy i każdy z was jesteście na tej planecie, aby to było możliwe.

To jest święty i radosny czas. I gdy zaczniecie myśleć inaczej, gdy zaczniecie rozpoznawać prawdę i pozwolicie jej świecić naprzód, tylko najbardziej wspaniałe rzeczy mogą się wam przytrafiać, i znajdziecie się wreszcie, w końcu, żyjąc w miłości i wsparciu, którego zawsze pragnęliście i tęskniliście za nim.

Są to niesamowite czasy, w których jesteście, Kochani. Robicie wspaniałą pracę. Jesteście wspomagani i oklaskiwani i honorowanie za wszystko, co zrobiliście i za to wszystko, co będziecie w dalszym ciągu robić. Wiedzcie, że kochamy wszystkich i każdego z was ponad miarę. To jest tym, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj. To była nasza wielka przyjemność.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz