środa, 26 lutego 2014

Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

Witam wszystkich!


Mistrz Hilarion w tym z cotygodniowych komunikatów nieco prorokuje, ale twierdzi, że na krótki dystans, bo zmiany o których wspomina już wychodzą na światło dziennie, a one mają być powodem reakcji łańcuchowej, w wyniku której nasze życie ulegnie dużej zmianie, oczywiście na lepsze.


Cotygodniowa Wiadomość Hilariona


23 lutego 2014
Channeler : Marlene Swetlishoff

Ukochani,

Wiatry zmian są na was. Podczas gdy życie toczy się tak jak wcześniej, zmiany, które występują w was są ogromne. Zmiany te odbywają się w ramach każdej duszy, która mieszka na tej planecie. Każda dusza zgodziła się doświadczyć tych zmian. Pierwszą zauważalną zmianą będzie większa zdolność do odczuwania emocji i wyrażania jej. Większość ludzi na tej planecie stłumiła swoje emocje w celu utwardzenia ich serca, tak aby mogli funkcjonować w coraz większej gęstości i filtry te teraz odchodzą, ponieważ jest o wiele większe światło, niż kiedykolwiek wcześniej. Gdy każda osoba jest aktywna, aby naprawdę czuć i mówić z serca, to wszystko, co musi być wyrażone zacznie wychodzić z wewnątrz waszej istoty. W pewnym momencie w tym procesie, uczucia wyrażone będą uczuciem miłości, a następnie uczuciem radości i innych pozytywnych emocji, które poruszają ludzi w kierunkach dotychczas nieznanych na waszym świecie.

Mieszkańcy Ziemi zbierają się razem w większych ilościach niż wcześniej, aby mogli dać głos w tych obszarach waszego światach, które można poprawić. Ludzie są gotowi poświęcić swoje życie dla zmian, których wymagają. To burzliwy czas we wszystkich stanach paradygmatów starych systemów, które już nie służą potrzebom ludzi. Gdy ludzie nadal budzą się, iluzje są rozwiane, a ci, którzy trzymali ludność pod jarzmem zostają ujawnieni. Nie ma dla nich miejsca do ukrycia się, gdyż ich zaplecze wychodzi na jaw, bo każdy musi teraz stanąć twarzą w twarz z jego własnymi wyborami i czynami, i pogodzić się z jego dusza. Chociaż będzie to produkować jakiś chaos, ostatecznie jest to dla najwyższego dobra wszystkich.

Na tej planecie jest wielu, którzy są gotowi do wystąpienia i rozpoczęcia wdrażanie zmiatających zmian we wszystkich aspektach zarządzania i wszystkich jego wielu różnych funkcjach. To, co zostało wprowadzone, aby zbierać energię ludzi w sposób nieuczciwy zostanie zastąpione systemem, który jest bardziej sprawiedliwy dla wszystkich na Ziemi. System monetarny w końcu przestanie istnieć w obecnej formie. Suwerenność będzie większa dla każdej osoby w przyszłości i każdy będzie rozumieć swoją przyrodzoną odpowiedzialność, aby wnieść swój wkład w godny i honorowy sposób, gdzie ten wkład jest w zgodzie z najwyższym dobrem wszystkich na tej planecie, a nie tylko kilku mgliście wybranych. Zbiory ludzkości w tajny sposób zostaną zaprzestane wiecznie i ludzkość jako całość weźmie pochodnię dostrojenia w większym stopniu do Stwórcy wszystkiego, tak, że będą oni w zgodzie z uniwersalnymi prawami postępowania.

Niektóre bardzo zaskakujące zmiany zaczynają wychodzić na światło. Zmiany te stworzą efekt reakcji łańcuchowej we wszystkich obszarach na świecie i ułatwią początki lepszego sposobu życia dla całej ludzkości. Ci, na czele tego ruchu będą w stanie osiągnąć wielkie dobro. Ludzie zaczną odczuwać większy dobrobyt i obfitość w życiu codziennym, a to będzie miało daleko idące konsekwencje dla tego, jak ludzkość może żyć w pokoju, harmonii i dobrobycie. Gdy każdy członek rodziny ludzkiej ma wszystko, co jest potrzebne do jego dobrobytu, bezpieczeństwa i ochrony, może iść do przodu w dziedzinach, które nie były dla niego dostępne wcześniej, obszarów ducha i eksploracji własnej duszy, jego darów, umiejętności i talentów, które leżą jak ukryte skarby wewnątrz. To będzie błogosławić tych, wokół niego z miłością.

Podkreślamy znaczenie pozostania zrównoważonym i dostrojonym do swoich wyższych aspektów. Pragnienie, by stać się zunifikowanym ze swoją boską istotą płonie jasno w tych, którzy czynią starania dostrojenia się do światła Stwórcy w sobie. Ci staną się skuteczni w ich intencji, aby zamanifestować swoją Świętą Chrystusową Jaźń w nich i przez nich. Oni są awangardą nowej rasy ludzkiej, w pełni rozumiejącą boskość ludzi, pracując ze świadomością jedności. Wśród wszystkich na świecie, drugie przyjście świadomości Chrystusowej świta.

Do przyszłego tygodnia...

JESTEM Hilarion

© 2014 Marlene Swetlishoff / Tsu- Tana ( Soo -tam - ach )
www.therainbowscribe.com
www.movingintoluminosity.com

1 komentarz:

  1. No ruszyło.. w tłumaczeniu podaję tutaj: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014/02/sananda-ogoszenie-wymiana-walut-i.html
    pozdrawiam wspaniałego tłumacza..

    OdpowiedzUsuń