niedziela, 9 lutego 2014

Manuskrypt przetrwania - część 394

Witam wszystkich!


To znowu dość odlotowy odcinek, który w zasadzie zachęca nas do ... wyjścia z siebie.


Manuskrypt przetrwania - część 394


Jak wielu z was już zauważyło, ten napływ przesyłu energetycznego naciska cały nowy zestaw przycisków w was, i przez robienie tego, będziecie zaczynać widzieć rzeczy naprawdę w bardzo nowym świetle. I tak, mamy na myśli to w każdym tego słowa znaczeniu, nie tylko jako nieodłączną jakość tego światła, ale także waszą zdolność do postrzegania go, która szybko się zmienia teraz. A wraz z nim przychodzi całe nowe poczucie bycia nie tylko ludzi, ale coś znacznie, znacznie bardziej skomplikowanego niż to. Ponadto, wasza zdolność do wykrywania wszystkiego, co leży poza zakresem ludzkiego zrozumienia także powiększy się, gdy będziecie w kontakcie ze sferą Kreacji, której nie byliście nawet świadomi, że istniała. Tak, tak, wiele otwiera się teraz i to może być proste, aby myśleć o sobie jako zagubionym w tym czasami hipnotyzującym i złożonym labiryncie nowych początków i odlotów starego.

Bo gdy zaczniecie otwierać się na to wszystko, automatycznie rozpoczniecie zamykanie tak wiele starych i przestarzałych systemów wewnątrz, systemów, które rządzą nie tylko częściami waszego pojazdu fizycznego, lecz regulują również cały wasz sposób bycia. Widzicie, gdy zaczniecie widzieć nowymi oczami, również przestaniecie widzieć to, co nie jest konieczne, aby widzieć. Aby użyć starego wyrażenia, możecie zacząć przymykać oko na te stare aspekty życia ludzkiego, które już wam nie służą. I jako takie, rzeczy, które były rozumiane jako przeszkody wcześniej, nie będą już traktowane jako takie, bo nie będziecie już ich widzieć. I co przez to rozumiemy ? Po prostu, że cała wasza istota wchodzi w grę, te części was, które wciąż przylegają do starych sposobów myślenia, działania i rzeczywiście bycia, przestaną działać. I tak jak organizm sam wyłącza energię dla tych części, która pozostaje nieużywana przez dłuższy okres czasu, aby skupić swoją uwagę na tych częściach, które są w użyciu, tak też system po prostu wyłączy wszystko to, co nie jest już potrzebne.

Tak więc w przyszłości, znajdziecie się rzeczywiście coraz bardziej nowymi, ale wciąż możecie nawet nie poczuć się tak wobec ciebie. Przynajmniej, nie powierzchownie, bo gdy wszystkie te zupełnie nowe części zaczną kopać, wasze skupienie będzie automatycznie się zmieniać, i będzie płynnie przełączać się do waszego bardzo nowego sposobu Bycia. Więc jeszcze raz, te najgłębsze i najbardziej głębokie przemiany, przez które przechodzicie mogą nie być postrzegane jako takie, bo są tak głębokie, stracicie kontakt z tą stara wersją siebie, i patrząc wstecz, to będzie w ogóle jakby patrzenie na życie kogoś innego. Albo będzie to jak patrzenie na kawałek fikcji, jeśli chcecie, grę odgrywaną przez aktorów, każdego wykonującego swoją wyznaczoną rolę w tym, co zostało zatytułowane "waszym życiem". I to jest dokładnie tym, co w rzeczywistości ma miejsce do tej pory, bo to, co przeżyliście, wszystko zostało zaprojektowane tak, aby dać wam okazję być dokładnie tam, gdzie jesteście dokładnie tym momencie, a więc, gdy czytacie te linie, możemy tylko pogratulować wam wszystkim pracy, w rzeczywistości bardzo dobrze zrobionej.

Bo teraz, gdy zasłona opada z tej starej wersji was, nie będzie długich przestojów kurtyny, wszyscy bowiem jesteście kimś więcej niż gotowym, aby zamknąć ten teatr swojego starego życia i wyjść do realnego świata. I tak, używamy tego słowa umyślnie, gdyż teraz, wasze NORMALNE życie ma się rozpocząć, dla wszystkich zamiarów i celów. Bo każda rzecz, którą zrobiliście do tej pory w tym pobycie, a nawet w każdym poprzednim wcieleniu, które mieliście na tych brzegach, było przygotowaniem do tego, co ma przyjść teraz. Bo tym razem, zaczynacie od nowa, nieskrępowani niczym ze starego, ale wciąż, to jest dzięki każdej sekundzie waszego dawnego życia, i rzeczywiście życia, w którym jesteście w stanie stanąć tu dziś, olśniewającego i powstającego jako naprawdę oświeconych istot, którymi za chwilę macie się stać. Oznacza to, że jesteście już tym WSZYSTKIM, ale jak dotąd, nie byliście w stanie w pełni objąć całego zakresu tego, i jako takie, najlepsze jest jeszcze przed wami. Teraz, te drzwi, które otworzyły się szeroko jakiś czas temu, zaczną coraz bardziej kusić was, aby dać krok przez próg i na zewnątrz w otwarte przestrzenie waszego nowego życia, w nowym świecie, w którym wszystko będzie zależeć od was, aby to stworzyć od podstaw. Oznacza to, że wiele już tu jest, gotowe do wzięcia w użytek, ale znowu, to rzeczywiście zależy od każdego i każdej z was, aby określić szybkość, z jaką wszystko się odbędzie.

Więc patrzcie w przyszłość i zróbcie krok do przodu, aby lepiej móc zajrzeć przez ten otwór w kierunku tej krainy marzeń, która czeka na Was. Wiemy, że dla wielu, ta nieoczekiwana wolność nadal będzie odczuwana jako nieco zbyt przytłaczająca, i będziecie zadowalać się patrzeniem na to z daleka na razie. Weźcie tyle czasu, ile wam potrzeba, bo to nie odejdzie, ale wiedzcie też, że aby nie przegapić zbyt dużo zabawy, nie powstrzymujcie się z powrotem przez zbyt długo. W ten sposób, będziecie między pierwszymi w stanie ostatecznie bawić się na tych żyznych polach, o których tyle mówiliśmy, i ten sposób jest również jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, co kryje się za wszystkimi tymi wspaniałych słowami, których użyliśmy do opisania tego, co czeka na Was. I tak, możemy czuć się bardziej niż pewni, że żaden z was nie znajdzie żadnych błędów w poprzednich opisach, które daliśmy, w momencie pełnego uruchomienia interakcji z tymi obszarami wolności, a raczej, pomyślicie, że nawet nie zrobiliśmy tego sprawiedliwie. Bo to jest rzeczywiście poza słowami, i to jest rzeczywiście poza ludzkim umysłem, który może tylko zacząć opisywać siebie. Ale kiedy tam pójdziecie, będziecie wiedzieć ze wszystkim, czym jesteście, że tym razem, jesteście w końcu w domu na dobre.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz