piątek, 25 kwietnia 2014

AA Gabriel: Akceptacja, pozwalanie i Wielkanocne Energie

Witam wszystkich!


Mamy trochę opóźnienia w tłumaczeniu wielkanocnego Gabriela, ale temat jest bardzo uniwersalny, a napływające energie z tego okresu jeszcze nie zanikły, a nawet powiedziałbym, że mocno wzrosły.
Przekaz jest bardzo prosty i czytelny i trudno byłoby to jeszcze uprościć, no może mniej kadzidła skróciłoby go nieco, ale w końcu chodziło o Święta, więc kadzidło też jakby na miejscu.AA Gabriel: Akceptacja, pozwalanie i Wielkanocne Energie

Channeler : Shelley Young
19 kwietnia 2014

Pozdrowienia, Kochani ! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy będąc dzisiaj z wami. Czcimy was za poświęcenie czasu na zakotwiczenie energii grupy, i oczywiście, gdy to mówimy, mamy na myśli grupę, nie tylko tych, którzy byli obecni na tej transmisji, ale również tych, którzy będą korzystali z tego w internecie w późniejszym czasie.

Zapraszamy, aby wziąć głęboki wdech i wydech. I wziąć kolejny głęboki wdech i wydech. W swoim zamiarze, pozwólcie wszystkiemu, co ma niższą wibrację, czego doświadczaliście z powodu tych bardzo wzburzonych, bardzo intensywnych i przyspieszonych energii zostawiło was, raz na zawsze, w bardzo piękny, przyjemny i łagodny sposób. Uwolnijcie jakiekolwiek stresy, opory, stare wspomnienia bólu. Jest wiele starych rzeczy, które się pojawiają, wiele świadomości starych ran. To nie jest tym, kim jesteście dzisiaj, to jest energia, która próbuje odejść, więc pozwólcie jej odejść, czując jak wasza energia rozjaśnia się z każdym małym kawałkiem, każdym małym kawałkiem, który was opuszcza. Aktywnie uwolnijcie energię wątpliwości. Aktywnie uwolnijcie energię strachu. Aktywnie uwolnijcie energię bólu. Aktywnie uwolnijcie energię wstydu.

Jest to bardzo duży temat teraz. Wiele osób ma stare energie wstydu przychodzące teraz i jest bardzo mocny powód do tego, Kochani. Wstyd jest jedną z najniżej wibrujących energii, które człowiek może utrzymywać, i dla większości z was, gdy ludzie próbowali kontrolować was w poprzednich latach robili to przez energie wstydu i poczucia winy. Ponieważ są one tak nisko wibrującymi energiami, ludzie mają tendencję do wpychania ich głęboko, bo nie chcą ich czuć. Dar energii w tym miesiącu uwalnia energie wstydu i winy.

Kiedy uwolnicie energie wstydu i winy, musicie zrozumieć, że to są integralne energie świadomości ofiary. To są resztki waszej świadomości ofiary, które nadchodzą do wydalenia. Zrozumcie, co się dzieje. Nie patrzcie na nie i nie starajcie się ich ponownie nabić w dół, bo one próbują was zostawić. Nie możecie iść do przodu, aby objąć swoją boskość, przenosząc bagaż wstydu i winy z sobą. Nie możecie. Musicie pozwolić im odejść. Jeśli mieliście chwile łez w ciągu ostatniego miesiąca, to jest prawdopodobne, że ze względu na te energie, które zbliżają się do uwolnienia.

Nastąpił również duży motyw uwalniania energii żałoby, czy jest żałoba dla własnej utraconej niewinności, tego, co uważacie za swoje własne zranione kawałki, wasze stare ostatnie wcielenia lub żałobą z powodu straty. Utrata relacji, utrata wolności, utrata zdrowia lub utrata ukochanej ukochanej osoby, której fizycznej obecności po prostu wam brakuje. Zrozumcie, że energia żałoba również stara się was zostawić.

Teraz urzeczywistniacie szablony, które są przeznaczone do przechowywania energii całości, zdrowia, dobrobytu, kompletności, autentycznej mocy, swojej boskości. Nie możecie utrzymywać tych energii i nadal utrzymywać bycie ofiarą w jakikolwiek sposób. Jesteśmy tutaj, aby pomóc wam powrócić do chwały waszej własnej boskości i waszej własnej prawdziwej mocy. To jest to, co robi cały wszechświat dla was teraz. Jest to potężne i jest wspaniałe do oglądania.

Rozumiemy, że dzisiaj jesteście tutaj, aby zbadać energie akceptacji i pozwalania i jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że doświadczacie ich dzisiaj. Więc chcielibyśmy, abyście przyjęli punkt widzenia obserwatora. Wyślijcie siebie w górę, tak żebyście mogli zobaczyć innych ludzi na ich drodze z waszego wyższego punktu widzenia i zobaczyli, jak każda dusza jest dokładnie tam, gdzie potrzebuje być. Czy są dokładnie tam, gdzie trzeba być, w energii dyskomfortu, aby się w końcu obudzić, czy oni świecą jasno, obejmując swoją duchową ścieżkę, zobaczcie, jak każdy człowiek jest dokładnie tam, gdzie potrzebuje być. Wypełnijcie siebie wszechwiedzą, że nigdy nie ma złego miejsca. Nigdy nie ma złego wyboru.

Widzicie, jesteście tak pochłonięci ideą, że coś jest nie tak, bo boicie się osądu mściwego Boga, który otrzymuje listę, a to po prostu nie istnieje. Mściwy Bóg jest przeniesiony ze starej teologii, która mówi, że musicie kroczyć tą, albo tamtą linią. Cały wszechświat posiada tylko jedną rzecz dla was, i to jest bezwarunkowa miłość. Nie ma niczego, co każda osoba na waszej planecie może zrobić, co spowoduje utratę naszej bezwarunkowej miłości. Bezwarunkowa miłość jest taka, że – kocha się bezwarunkowo. To jest wasze przyrodzone prawo i nie ma nic, że możecie zawsze zrobić, aby to stracić. Kiedykolwiek.

Więc jeśli możecie pozwolić, aby to osiedliło się w waszej BYCIU, zobaczycie, że nie byłoby sensu przenoszenia osądu dla innych, lub, co gorsza, osądu siebie. Mówimy o akceptacji i pozwalaniu dla innych, ale jest też bardzo ważne, aby stosować te same energie dla siebie, bo są równie ważne w tych energiach świadomości jedności i miłości bezwarunkowej.

Jesteście na wznoszącej się planecie, aby zakotwiczyć energie Domu. Tworzycie raj na ziemi. Niebo które istnieje dla was, energie Domu, są tylko kochające i wspierające. Wy kotwiczycie te energie na waszej planecie i będziecie to robić poprzez bezwarunkową miłość, akceptację, pozwalanie i świadomość jedności dla każdego człowieka na waszej planecie, jako element mozaiki boskości.

Więc jeszcze raz z waszego wyższego punktu widzenia, gdy patrzycie na każdego i każdą osobę na jej drodze, czy widzicie przewodników i pomocników, które są tak blisko z nimi? Czy widzicie, jak system działa dla każdego z was? To nie jest selektywny wszechświat. On nie działa jedynie dla niektórych, a wcale dla innych. Jest spójność w tym wszechświecie, identyczność, przewidywalność tak, że zawsze możecie na niego liczyć. Pozwólcie temu, aby przeniosło się do waszych centrów serc, Drodzy, bo to pozwoli wam doświadczyć większego zaufania.

To zawsze jest przewidywalne i niezawodne. Macie problemy z zaufaniem, bo boicie się nieprzewidywalności. Nieprzewidywalność jest czymś, co ludzie wymyślili, Kochani, nie jest cechą wszechświata. Cechą jest stałość, konsekwencja, jest przewidywalna miłość i akceptacja dla was wszystkich. Jest zgodne uhonorowanie wszystkich i każdego z was w waszej boskości. Cokolwiek mniej jest złudzeniem.

Poczujcie przemożną miłość, która jest tam dla każdego, aby ją odszpuntować. Poczujcie otaczającą was energię bezwarunkowej miłości. Wypełnijcie się nią! Przelejcie się nią, a następnie dajcie ja innym poprzez demonstrowanie waszej akceptacji i pozwalania na to wszystko. Wszyscy możecie być na Ziemi potężnymi przewodnikami obejmując swoją wrodzoną naturę. Ona tworzy energetyczną przestrzeń dla was, abyście naprawdę ogarnęli bycie potężnymi twórcami na tej planecie.

Nie bójcie się, nie bądźcie połączeni do waszych starych opowieści o zranieniach, najdrożsi. Możecie dostać się do tworzenia tego, kim jesteście w każdej chwili Teraz. Macie do wyboru być uzdrowionym i całym, macie urzeczywistniać swoją prawdę, macie wybór być radosnym. Jeśli czujecie się czymś mniej, to jesteście w oporze lub iluzji, nie jesteście w dostrojeniu i przepływie. Jeśli znajdziecie siebie w niewygodnej przestrzeni, znowu poddajcie się, to jest takie proste. I wiedzcie, że zawsze, gdy macie to, co uważacie za trudny czas, to jest czas, gdy wasi przewodnicy zbierają się najbliżej was.

Proszę spójrzcie na to z wyższego punktu widzenia. Znajdźcie osobę, która ma trudny czas i zobaczcie, jak jej przewodnicy są zupełnie blisko i otaczają ją i wspierają ją. To od was zależy, aby zaakceptować pomoc, aby zaakceptować zmianę, aby zaakceptować piękną uchwałę, która jest tam dla każdego i każdego możliwego problemu, jaki możecie postrzegać w swoim życiu. Coś mniejszego, niż doskonałość i całość jest złudzeniem. To jest tym, co zaczynacie rozumieć i to jest tym, co zaczynacie urzeczywistniać i to jest tym, co sprawia, że to, jest największym show na ziemi, jakie się dzieje na waszej planecie teraz. Robicie wspaniałą pracę. Poczujcie jedność, doskonałość poczujcie to wszystko.

Chcielibyśmy podkreślić, przed odejściem, że jesteście w portalu niezwykle potężnych energii w ten święty weekend. Jest ogromny napływ Chrystusowej energii, który wydarza się podczas tego świętego weekendu, który tak wielu obserwuje. Zaakceptujcie i pozwólcie, aby te energie was zalewały i przyniosły wam wszystko, czego możecie życzyć sobie, wszystko, czego możecie życzyć waszej planecie. Wygrzewajcie się w tych złotych energiach Chrystusowych. Poczujcie jak owijają was. Poczujcie jak przenikają waszą każdą komórkę w organizmie, przynosząc piękne zdrowie i zmartwychwstanie w postaci odmłodzenia. Zmartwychwstanie w postaci ruchu powrotnego do waszego boskiego planu doskonałego zdrowia, dobrobytu i całości w sposób, który możecie objąć i poczuć świadomie i pozwolić, aby stał się nowym stanem waszej Istoty. Jesteście tak umiłowani. Jesteście tak, tak kochani. I to jest to, czym chcieliśmy podzielić się z wami dzisiaj. Jak zawsze, to było naszą wielką przyjemnością.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young,
www.trinityesoterics.com
Facebook: Trinity ezoterika
Twitter : @ trinityesoteric
YouTube : http://www.youtube.com/user/trinityesoterics

2 komentarze:

  1. kocham Cię blueray za umiejętność wyszukiwania tego co daje tyle Światła w głębi serca...

    OdpowiedzUsuń
  2. "Mamy trochę opóźnienia w tłumaczeniu wielkanocnego Gabriela"
    nic nie szkodzi, to samo leci, i czasem nawet zadziwia jak dzieje się, i miało miejsce jeszcze zanim przeczytałam - leci samo :)

    OdpowiedzUsuń