wtorek, 15 kwietnia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 411

Witam ponownie!


No, następny odcinek krótki nie jest, choć po części jest powtórzeniem, to sporo materiału ma znamiona nowości. Krótko mówiąc to kolejny odlot, ale warto poczytać czego od nas oczekują i jak niektóre rzeczy fizycznie będą wyglądać.


Manuskrypt przetrwania - część 411

Chcielibyśmy skorzystać z okazji, dzisiaj zagłębić się w ten temat światła, i zrobimy to w nadziei, że no oświeci jakieś dotychczas zaciemnione kąty w was wszystkich, także w nadziei, że te słowa pomogą uruchomić niektórych z was w sposób, który będzie pomagać w celu oświecenia reszty ludzi. Widzicie, jesteście tu z bardzo konkretnym zadaniem w pamięci i nawet jeśli to zadanie jest nadal bardzo niewidoczne dla większości z was, to zbliża się do powierzchni w coraz szybszym tempie. Bo jak wszyscy jesteście świadomi, jesteście tutaj, aby wskrzesić chwałę ludzkości i jej otoczenia, w sposób zamanifestowania zupełnie nowej wersji obydwu, które pozwolą wam żyć w sposób, który przyczyni się do utrzymania w was wszystkich w ciągłym i życzliwym cyklu oświecenia.

Bo gdy mówimy o oświeceniu, robimy to w bardzo dosłowny sposób, i robimy to również w bardziej okrężny sposób, gdyż światło jest o wiele więcej niż oświetleneim, jakie możecie postrzegać na własne oczy. Widzicie, to co widzicie, po prostu fragment Wszystkiego, co tam jest, a nawet jeśli nie jest to nowość do nikogo z was, to jest fakt, który wciąż należy jeszcze raz i jeszcze raz podkreślać. Bo ludzkość na wiele sposobów była szkolona, aby pomijać coś, co nie może być postrzegane, i jako tacy wzrastaliście w przyzwyczajeniu istnienia na bardzo powierzchownym poziomie, takim, który jest dosłownie powierzchnią Wszystkiego, co jest. Ale teraz to, co było trzymane ukrytym przed wami znów staje się widoczne i będzie to w sposób, który będzie służył do rozwiania wszystkich starych pojęć "rzeczywistości" i zastąpienia ich czymś, co znacznie przewyższa to stare i zużyte złudzenie.

Wciąż, te słowa nie dają wam nic nowego, ale to, co mamy zamiar zgłębić teraz, będzie postrzegane jako nowość dla wielu z was, podczas gdy dla innych, będzie służyć do zwiększenia ociąganego przypuszczenia, które już zaczęliście czuć. Bo teraz, prawdziwa rola światła, i rzeczywiście, bardzo zróżnicowany charakter światła przyjdzie coraz bardziej w centrum uwagi, a to dlatego, że jesteście w końcu w stanie rozróżnić tą informację sami. Bo teraz cały wasz system receptorów został dokładnie dostrojony do tego stopnia, że jest w końcu w stanie odbierać i interpretować subtelne i nie tak subtelne sygnały na waszej drodze, i jako takie, to, co było tam cały czas w końcu pojawi się dla mas.

Bo jak już mówiliśmy wielokrotnie, już macie wszystko, czego potrzebujecie w celu wyprostowania tego, co jest nie tak na tej planecie i teraz, po trochu, informacja ta będzie wreszcie wychodziła na powierzchnię dla wszystkich. I będzie to zrobić z pomocą wielu z was. Dla jesteś tutaj jako nosiciele światła, a gdy używamy nazwy światło tym razem, jest to w określeniu informacji i ta informacja, kiedy eksponowana do opinii publicznej, przyczyni się do zapalenia nowych płomieni, co z kolei będzie stwarzało takie zdecydowane osuwisko innowacyjnych sił w ludzkości, falę zmian nie do powstrzymania, która będzie miała zupełnie nowy kieruneku i wielkość.

Bo teraz, nagle zaczynacie widzieć oczywiste i zaczniecie widzieć prostotę i piękną strukturę, która leży u podstaw wszystkiego, co istnieje, i zobaczycie proste rozwiązanie, które pozwoli wszystkim starych i fałszywie zinterpretowanym sposobom ludzkości stać nieważnymi w jednej chwili. Bo zobaczycie to, co znajduje się w was w postaci energetycznych ścieżek, gotowych i zdolnych zacząć rozwijać swoje ogromne i wspaniałe maszyny, a kiedy to zrobią, to one uwolnią naturalną twórczą inteligencję, naoloło której dosłownie chodzicie. Bo wasz fizyczny pojazd, tak bardzo oczerniany i często wyśmiewany cylinder z krwi i kości jest nie mniej, niż ogromną biblioteką wiedzy, przechowywanej bezpiecznie w waszej samej istocie, w sposób, który sprawi , że będzie od razu dostępna w chwili, gdy uda się wam przebić przez te stare bariery niewiary. A co najlepsze, to proste rozwiązanie, jest pod waszym nosem i już zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze dla niektórych z jasnych umysłów.

Bo zapamiętajcie, światło sączączy się wszędzie, a tak robi przez dłuższą chwilę, i miało miało także wolny dostęp do wielu wyszkolonych umysłów żyjących wśród was, pracujących jako badacze i naukowcy na wszystkich szczeblach. A więc, wielu z nich już zaczęło widziec to światło i oni następnie podążają kuszącą trasą opisaną tym światłem i oni zaczęli się wyławiać strzępy informacji, które światło niesie. Ale do tej pory, wszystko to było zaledwie fragmentami całości, i jako taki, pełny obraz nie jest jeszcze ustalony. I jednym z powodów tego, jest stara i dobrze znana obecność ego. Napędzany przez ego umysł zawsze będzie dążył do utrzymania kart blisko piersi i on stara się wygrać poprzez stąpanie po innych i on próbuje ukryć informacje w celu uzyskania korzyści dla siebie. Innymi słowy, wiele badań zostało zrobione w celu gloryfikowania autora, ale teraz, to stare pojęcie napędzanego przez ego społeczeństwa zaczyna zanikać i nowy sposób istnienia wychodzi na pierwszy plan. A w tej nowej egzystencji, współpraca i współdziałanie dla dobra wspólnego, będą siłą napędową tego wszystkiego i to samo w sobie zapewnia, że wiele wcześniej zamkniętych drzwi będdzie otwarte na oścież. A więc, ludzie mający zwyczaj siedzący samodzielnie w obrębie własnego pola zrozumieją potężny efekt współpracy w dowolnej z dzielących ich granic, zarówno intelektualnie, jak i tych starych granic określających jakiś pomysł lub koncepcję jako czyjejś "własności".

Teraz, potężna siła zostanie uwolniona i zostanie ona uwolniona w sposób, który nie pozostawi kamienia na kamieniu w dążeniu do wolności dla wszystkich. I ta koncepcja wolności obejmuje wszystko, gdyż ta forma wolności jest w rzeczywistości niczym innym, jak sposobem życia nieskrępowanego żadnymi ograniczeniami, jeśli chodzi o dostęp do wiedzy i energii. Innymi słowy, społeczeństwo napędzane przez niekończące się dostawy energii, która pozwoli im działać w nieskończonym cyklu przemian energetycznych, tak, że nie zaszkodzi ono żadnej z zainteresowanych stron. Innymi słowy, po raz kolejny zrozumiecie, że jesteście w stanie żyć w pełni zrównoważonym życiem, takim, którego celem będzie osiągnięcie większej wiedzy, która z kolei będzie korzystna dla wszystkich ludzi wokół was. Bo w końcu zrozumiecie, życie jako jeden organizm, w którym połączony każdy członek współpracuje ze wszystkimi, w ten sam piękny, spójny sposób jak wszystkie komórki w tych cudownych waszych ciałach już robią.

Bo to wszystko jest już tutaj, nie ma nic nowego, co musiałoby być wymyślone, bo wszystkie żądane systemy są już na miejscu, zarówno na mikro, jak i makro poziomie i teraz, po raz kolejny staniecie się w pełni połączonymi użytkownikmi z tą ogromną i hiper zorganizowaną strukturą, która obejmuje Całą Kreację. Lub, zeby być bardziej szczegółowym, to po raz kolejny staniecie się świadomymi członkami tej wielkiej struktury, i jako tacy, zaczniecie czerpać wszystkie korzyści z tych dotychczas nieodkrytych skarbów, które przenikają wszystko, co widzicie i nawet wszystko, co jest skryte. I to, co leży w samym jej rdzeniu, to światło, do którego odnosimy się, to które nie jest widzialne światło, które widać na zewnątrz, ale jest to światło, które jest we wszystkich kształtach i formach i jest nieodłączną częścią tego wszystkiego. Bo światło jest (czymś) znacznie więcej niż cząstkamii lub falą, ono jest we wszystkich kształtach i formach, od cieczy do stałej masy, substancji gazowej lub plazmy. Wiemy, że nie jest to nowość dla wielu z was, ale wiemy też, że słowa te zaczną podnosić jakieś klapki w wielu innych, to z kolei rozpocznie kilka bardzo interesujących procesów w wielu z was, i będzie to robić, być może w niektórych nieoczekiwanych miejscach.

Bo ponownie, każdy z was przyszedł z bardzo konkretnym zadaniem do spełnienia i dla wielu z was, to zadanie okaże się być dystrybutorem informacji i nie tylko to, ale informacji na poziomie, o którym nie macie pojęcia, że mogliście również być związane z nim na wstępie. Bo wielu z was pomoże upowszechniać zaawansowane informacje technologiczne i naukowe, które zostaną dostarczone do niektórych już bardzo dobrze wyszkolonych i rzeczywiście bardzo żyznych mózgów już będacych w społecznościach naukowych na całym waszym świecie, a więc, wasza rola będzie jako skrzyżowanie pośrednika i katalizatora. Bo pomożecie rzucić światło na tematy, które mogą wydawać się dalekie od waszego normalnego życia, i zrobicie to w sposób, który gwarantuje, że to będzie dostarczone do idealnego odbiorcy. A kiedy mówimy idealny odbiorca, mamy na myśli kogoś, kto może zapewnić, że ta bezcenna informacja bedzie wykorzystywana w najbardziej efektywny i rzeczywiście korzystny sposób, i oczywiście, w sposób, który przynosi korzyści wszystkim, a nie tylko kilku wybranym. Bo dni przechowywania informacji w zamaskowany sposób, który pomoga wzbogacić wybrańców dawno już minęły, bo informacje, do których nawiązujemy, nie będą mogły być oddzielone w ten sposób. Bo nawet, aby być w stanie odbierać te informacje światła, które przenosi trzeba wibrować na właściwej częstotliwości, a wszystko albo ktoś, kto nadal jest pod wpływem systemu ego opartego na starej gęstości, po prostu nie możliwości dostępu do żadnej z tych informacji o wysokiej częstotliwości.

Pamiętajcie, że cała ludzkość jest ustawiona do pracy z tymi samymi systemami, które pozwalaja im zalogować się do tej ogromnej sieci energetycznych włókien, które krzyżują się w Całej Kreacji, ale tylko wtedy, gdy dana osoba jest skłonna podnieść własne wibracje przez dobrowolnie otwarcie się na te wysokie częstotliwości, aby dostroic własną gęstość od starego do nowego o tej samej melodii, jak światło. Więc to nie może być w żaden sposób źle zarzadzane, bo ta informacja o wysokim napięciu, te fragmenty złotych bryłek informacji nie mają żadnej wartości, chyba że są one podłączone do idealnego odbiorcy, osoby lub osób, które wibrują na odpowiedniej częstotliwości.

Bo światło równe jest informacji równe jest częstotliwości i teraz już wszyscy zaczęliście się dostrajać do tego - dla was - nowego pasma, takiego, które przenosi ogromną ilość potencjałów w postaci energii i informacjii takiego, które będzie nadal serwować to dla każdego i każdej z was swobodnie - i na wieczność. Tak szybko, jak uda się wam całkowicie połączyć się z tymi kanałami światła, które są już utworzone, przepływ w majestatycznych proporcjach zacznie działać poprzez nie tylko was, ale tą całą planetę. Bo nie możecie pozostać podłączeni do tego i nadal myśleć o sobie jako o odrębnej istocie, tak szybko, jak te energie naprawdę zaczną płynąć w was, również zmyją wszelkie idee separacji, a stare powiedzenie o zostaniu JEDNOŚCIĄ stanie się krystalicznie jasne dla was wszystkich. A więc, wybralismy nasze słowa dokładnie tutaj, bo pojęcie "żywe kryształy " jest jednym z pierwszych, które wynika z tego wszystkiego, i wiemy, że jest to rzeczywiście koncepcja, która już zaczyna odnawiać się w bardzo niewielu z was.

Ponownie, mówimy być może trochę zagadkami, i jak zwykle, powstrzymujemy się od dawania jakichś szczegółów wcześniej, ale znowu, to jest z bardzo dobrego powodu. A powód jest po prostu taki: macie zamiar odkryć to wszystko sami, bo teraz, zostaliscie przeprogramowani, aby zacząć odkrywać wszystkie tajemnice, które leżały i czekały na was, pod waszym nosem. I jak już mówilismy wielokrotnie, to nie będzie zrobiine DLA was, ale PRZEZ was, i tym razem też. Ale to naprawdę jest praca z miłością, i będzie to wspaniały przykład interakcji i uczenia się połaczenia z waszymi bliźnimi w bardzo nowy sposób, gdzie każdy dostarczy istotnych elementów dla wielu zagadek. Bo to nie jest rodzaj pracy, która może być podjęta w samotności, to jest dla wszystkich zamiarów i celów kolektywny wysiłek, jak stwierdzaliśmy ponownie i ponownie, a teraz, stają się coraz bardziej krystalicznie jasne dla was wszystkich. Zostawmy to na tym, bo wiemy, że przyciski zostały naciśnięte i informacje zaczną pojawiać się w tak wielu z was w najbliższych dniach i tygodniach i my naprawdę wyglądamy, aby zobaczyć cudowne wyniki, jakie całe to zbiorowe dostrojenie będzie stwarzało.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz