niedziela, 27 kwietnia 2014

Smok: Wasze sobowtóry podczas wzniesienia

Witam ponownie!


Smok, już obudzony na dobre podjął ambitny temat. Jak wygląda życie z perspektywy wyższego wymiaru. Oczywiście zaczyna się od czasu, ale nie to jest najtrudniejsze. Smok jako kolejny stwierdza, że istnieje nieskończenie wiele równoległych linii czasowych i rzeczywistości, gdzie istnieją nasze "sobowtóry".
Jaki jest nasz związek z nimi - doczytajcie sami.Smok: Wasze sobowtóry podczas wzniesienia

24 kwietnia 2014
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich,

To smok. Kiedy istoty się wznoszą, ich celem jest być tak życzliwym, jak to możliwe, zazwyczaj. Istnieją wyjątki. Jednak zazwyczaj czują wszechświat i jego miłość i uświadamiają sobie krzywdy i jak tego uniknąć. Więc większość wyborów, jakich dokonujecie w późniejszym okresie wzniesienia jest tym, co możemy uznać za życzliwe, jak to tylko możliwe. Nie tylko dla linii czasowej, którą opuszczacie, ale także dla tak wielu wersji "was", jak to możliwe, gdzie mówimy o rozszerzonych was, co oznacza was, ludzkość, Ziemię i waszą galaktyczną rodzinę i poza nią. Ale jedno, za co macie najbardziej osobistą odpowiedzialność to na początku wznoszenia się, jesteście wy, ludzkość i Ziemia. To, co mamy na myśli nie oznacza tylko tej linii czasowej...

Czas rozwija się, gdy się wznosicie do kilku wymiarów czasu. Były tam zawsze, po prostu ich nie doświadczaliście. To tak, jakby patrzeć na sieć dróg i nigdy nie widzieć więcej niż jednej. Metatroniczne aspekty czasu mają bardzo specyficzne struktury, które mogą być modelowane poprawnie na wiele różnych sposobów przez nauki w całym wszechświecie. Nie ma jednego modelu. Więc nie będziemy wchodzić w metatroniczne aspekty zbyt wiele. Jednak analogia drogowa działa dobrze...

Każda droga ma różne wersje, gdy nią podróżujecie, takie jak różne wersje ludzkości i Ziemi. Czasami te drogi zbiegają się ponownie, ale zwykle nie. Gdy drogi odchodzą dalej od siebie, stają się bardziej różne. Jeśli wyobrazicie sobie, że drogi nie są na powierzchni planety, ale rozciągają się w nieskończoność, w pewnym momencie nie możecie powiedzieć, że podróżny na drodze jest jeszcze "wami". Oczywiście, to jest iluzja, ponieważ wszystko to wy - jedno ze wszystkim - co - jest. Więc wszelkie rozróżnienie jest czysto arbitralne. Niemniej jednak osąd jest częścią bycia fizyczną istotą, i nie zatrzymuje się tylko w 3D. Osąd staje się tylko luźniejszy.

Więc w 3D, dla większości ludzi, z pewnymi wyjątkami, zawsze WY jesteście tylko liniową osią czasu urodzenia, życia, śmierci w jednej rzeczywistości. Gdy się wznosicie i zaczynacie zdawać sobie sprawę z wielu linii czasowej, zamierzacie najpierw zobaczyć alternatywne wersje swojego doświadczenia cielesnego na Ziemi. Będziecie wtedy czuli pokrewieństwo i odpowiedzialność za te alternatywy, choć z punktu widzenia ego mogą one wydawać się nieznacznie mniej realne. One są tak samo realne. W rzeczywistości jest połączenie, bo prawie podzielacie się genetyką. Mówimy, prawie, bo są to nieznaczne odmiany, w ich wyżej wymiarowej genetyce, co rzeczywiście manifestuje alternatywy. Te wasze alternatywy mogą albo nie, mieć wcielaną tą samą część duszy, lub rodziny duszy. Tak więc na tym poziomie możecie nie czuć się odpowiedzialni. Ale czujecie to samo poczucie odpowiedzialności za nich tak jak za każdego innego człowieka, a ponieważ czujcie pokrewieństwo z nimi, jakie czujecie do większości ludzi, to na pewno można powiedzieć, że czujecie naturalną przyjaźń. To oznacza również, że musicie mieć poziom rozeznania, ponieważ nie wszystkie alternatywy was są miłymi ludźmi, nawet jeśli starają się być mili i tam niewiele możecie zmienić. Nawet jeśli możecie "nauczyć" jedną z waszych "złych" alternatyw bycia " miłą", a my gorąco polecamy nawet nie próbować, to nadal będą wersje, które postanowiły nie być miłe i nawet nie spotkają się z wami na początku. Macie nieskończone ilości alternatyw.

Teraz, żeby wrócić z powrotem do praktycznej dyskusji, poczujecie ogromne pokrewieństwo z kilkoma swoimi alternatywami ponad innymi. Bo jednym z tych, pomyślmy o tym... wiele przeszliście. Jest teraz rok jakikolwiek w waszym czasie - każdy, kto czyta to w czasie pisania tego i lata potem, ale jakakolwiek to jest data, to jest to więcej niż w połowie przejścia, i zrobiliście bardzo dużo wcześniej - ludzkość. Uniknęliście kolejnej wojny światowej, zawsze flirtujecie z nią, ale do tej pory nie przynieśliście jej do skutku i prawdopodobnie nie przyniesiecie. Wielu z was stało się duchowo świadomymi. Większość z was się wzniesie, yippee i to będzie odczuwane jako długi proces, aż to się skończy. Jednak...

Gdy stajecie się bardziej świadomi, to uświadamiacie sobie, że gdy poruszacie się w tej nowej rzeczywistości, są nieskończone alternatywne wersje Ziemi, gdzie nikt się nie wznosi. Bezpośrednio nie doświadczacie, tych alternatywnych rzeczywistości, ale będziecie ich świadomi i pośrednio doświadczycie. Jest to policzek, prawda? Nie, taki jest po prostu charakter wszystkiego - co - jest. Wszystkie nieskończone wersje rzeczywistości utrzymują się przez czas nieokreślony. Czujecie pokrewieństwo do wersji, które nie przechodzą przez wzniesienie, które tak dalej żyją "normalnym" życiem, nieświadomi, a czasem nie nieświadomi duchowych rzeczywistości, ale niezależnie od przyczyny, wzniesienie się im nie stanie. Możecie czuć sympatię. Więc porozmawiajmy o tym. Oni nie są wami, podzielając (opinię) waszego ego. Są oni częścią wszystkiego, co – jest, jak wszystko, ale nie waszego ego i prawdopodobnie nawet inkarnacją nie z rodziny waszej duszy. Niektórzy z nich mogą być waszymi starymi próbami i niepowodzeniami, których może doświadczaliście kiedyś w czasie lub odłączyliście się. Nazywamy ich waszymi sobowtórami. W punkcie wyboru, poszliście w jedną stronę, oni poszli w inną. Żyją, oddychają, wcielone istoty świadome swojego otoczenia i podobne do was na wiele sposobów, ale się nie wzniosą.

Niemniej jednak, nie możecie oprzeć się wrażeniu, poczucia odpowiedzialności za nich. Tak więc, z nieskończoną ( lub prawie nieskończoną, ponieważ jest to kwantyzowane w niższych wibracjach ) ilością alternatyw tego, co dzieje się w waszej linii czasowej, robicie ciekawą życzliwą rzecz, czy jesteście tego świadomi, czy nie. Robicie, co możecie zrobić, aby tak wiele z tych sobowtórów doświadczyło komfortu, jak to możliwe. Rozszerzacie swoje pole, aby pomóc im w jakiś sposób. Mogą nie wznieść się w wyniku tego, ale niektóre z nich mogą i będą chciały połączyć się z wami w tym przypadku, ale tak czy inaczej zapewniacie im trochę uzdrowienia i miłości i komfortu, a powodem jest po prostu to, że czujecie współczucie dla nich, wobec tego, co oni przechodzą. Możecie identyfikować się z nimi. W rzeczywistości, są pewne rzeczy, które teraz robicie w swoim życiu, które ustawiają bliżej kilka linii czasowych do waszej obecnej z sukcesem. Nie pozwólcie, aby to was powstrzymywało lub utrzymało was w tej rzeczywistości dłużej niż to konieczne, ale pamiętajcie, że to ma miejsce. Więc nawet nie potrzebujecie świadomie podejmować takiej decyzji. Wasze pole energetyczne przystosowało się do tego uczucia, a wy uczyniliście tak wiele w ich życiu lepiej, jak możecie. Co więcej, to was nie opodatkowuje ani trochę.

Niech to będzie pierwsze spojrzenie na to, co dla niektórych jest to być istotą wyżej -wymiarową. Dokonujecie wyborów, czasami dzieje się automatycznie, pozornie poprzez charakter waszych myśli i uczuć, które są dużo dalej idące niż wybory, które mają wpływ na jedną linię czasową, ponieważ doświadczacie odbić swoich wyborów przez wiele różnych linii czasowych i rzeczywistości. Możecie mieć wpływ na "byłą historię" z wyborem, jaki robicie teraz. Ściany między skutkami czasu będą się załamywać. Wydaje się to bardzo dziwne, z waszej perspektywy, ale kiedy przechodzi się przez to, to zaczyna być odczuwane jako naturalne.

Z miłością, smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz