czwartek, 17 kwietnia 2014

Arkturianie – straty i uzależnienia

Witam wszystkich!


Kolejny dość zasadniczy i niezbyt krótki tym razem przekaz Arkturian. Tematem jest strata i uzależnienie. Jak zwykle temat jest omawiany z dużą przejrzystością i bez komplikowania zagadnienia wyszukanym językiem.


Arkturianie – straty i uzależnienia

Channeler: Marilyn Raffaele
13 kwietnia 2014 r.
http://www.onenessofall.com/newest.html

Pozdrowienia od Grupy Arkturian

Obserwujemy, że coraz więcej światła wylewa się z serc ludzi – zawsze wzrastając w zgodzie z rozwijającą się świadomością każdego człowieka. Są tacy, którzy nie byli wcześniej w stanie zaoferować nawet uśmiechu do nieznajomego, ale którzy teraz czują się komfortowo i cieszą się robiąc to... te pozornie proste działania wskazują na przesunięcia osobiste i globalne.

Zdolność wyrażania światła zależy od stanu świadomości osoby, więc starajcie się nie oceniać jednej osoby jako bardziej duchowej niż inna. Każdy może tylko żyć z ego najwyższego stanu świadomości, gdy oni to robią, bardziej się rozwijają.

Spory świata i ból odzwierciedla podróż ludzkości ze starego do nowego, odsłaniając gęste energie długo przechowywane w miejscach i osobach. Każdego dnia ci wszyscy otwarci i wrażliwi stwierdzają, że prawda się dla nich rozwija na coraz bardziej pogłębionych poziomach i już nie rezonują z bardzo wiele z tego, co wcześniej zajmowało ich zainteresowanie.

Słuchajcie swojej intuicji, Drodzy, bo jest to (miejsce), gdzie możecie uzyskać wskazówki. Starajcie się wydobyć siebie ze świata powszechnej świadomości trzeciego wymiaru, który przedstawia właściwy lub niewłaściwy sposób dla każdej sytuacji.

Nigdy do niczego nie przypisujcie mocy... to jest klucz. Jest tylko Jedna Moc i ona po prostu Jest. Ludzka scena odzwierciedla zarówno dobre i złe - zewnętrzne przejawy świadomości świata w dualności i separacji. Zdajcie sobie sprawę, że dobre obrazy nie są bardziej realne niż złe obrazy, gdyż oba odzwierciedlają dwoistość, drodzy, i każdy jest tylko jednym końcem kija dualizmu.

Ludzie bardzo ciężko pracują, aby żyć z "dobrą stroną" monety do góry, ale prędzej czy później ona się odwróci, tak długo, jak istnieje świadomość dualności i separacji, to będzie się manifestować - nie ma świadomości od-manifestowania. Jesteście Twórcami, Kochani, a nie poślednimi ludźmi jak byliście kierowani, aby uwierzyć.

Chcemy mówić o stratach, które mogą być trudnym i bolesnym doświadczeniem dla tych, którzy trzymają się ściśle życia, z którym stali się bardzo komfortowi. Straty niosą ze sobą pusty smutek wiedząc, że czegoś lub kogoś nie ma i nie będzie z powrotem... przynajmniej nie tak, jak wcześniej. Strata jest zazwyczaj odbierana jako żal, smutek, frustracja, beznadzieja, i często towarzyszy dzikim poszukiwaniom, aby odzyskać to, co zostało utracone.

Patrząc wstecz i tęskniąc do miejsc, ludzi i doświadczeń, które się zakończyły albo z których wyrośliście spowolni duchowe przebudzenie ponieważ nowe prawdy, nie mogą wejść do świadomości, która nie jest otwarta i jest już wypełniona starym.

Zasłona zapomnienia, która przychodzi z inkarnacją powoduje u większości posiadanie wiary tylko w to, co mogą zobaczyć, usłyszeć, posmakować, dotknąć, czy poczuć, a więc trzymają się mocno wszystkiego, co daje nadzieję, przyjemność, komfort i radość.

Ważne jest, aby wspomnieć, że proces usuwania starej energii jest doprowadzenie do świadomego przypomnienia sobie o wielu wydarzeniach z przeszłości. To nie jest takie samo jak tęsknota za ich powrotem. W procesie oczyszczania możecie czuć emocje smutku lub straty, ale jesteście skłonni pozwolić im przepływać przez was i na zewnątrz... nie starajcie się odtworzyć lub trzymać się przeszłości, jeśli była dobra, czy się jej pozbyć, jeśli było źle. Wszelkiego rodzaju straty w tym czasie się manifestują, bo energia, która stworzyła i utrzymywała te rzeczy w miejscu rozpuszcza się.

Życie na Ziemi jest dla uczenia się i rozwoju i nie oznacza trwania wiecznie. Cały cel wybierania doświadczenia ziemskiego, to jest rosnąć coraz głębiej w świadomości prawdy z doświadczenia. Wzrost dzieje się nieświadomie dla początkujących ( młodszych dusz) ale ci z Was, którzy czytają te wiadomości nie są młodymi duszami, i są gotowi zrozumieć doświadczenia jako lekcje, pytając siebie : "Czego mam nauczyć się z tego ? Jakie pojęcie lub światopogląd wciąż utrzymuję w mojej świadomości, która objawia jako to doświadczenie ? "

Doświadczenia ziemskie nie mają być zawsze trudne i bez radości, bo radość jest najbliżej energii Boskości i jest waszym Boskim przyrodzonym prawem. jedynie poprzez wieki ignorancji w ramach trzeciowymiarowego systemu wierzeń, aż tak wiele bolesnych sytuacji zostało utworzone.

Są tacy, którzy wciąż nie pozwalają sobie (lub tym wokół nich ), doświadczenia radości dzięki fałszywym przekonaniom, że trzeba cierpieć i pozbawiać siebie, aby być duchowym. To jest nonsens...paplanina religijności. Znajdźcie te rzeczy, które przynoszą wam radość i cieszcie się nimi, gdy nie staracie się ich trzymać, powinny w pewnym momencie odejść. Dopiero w pozwoleniu uwolnienia, to nowe lub wyższe może się objawić.

Bolesne emocje straty są normalne i nie trzeba się im opierać, gdyż opór czyni, że to czemu się opieramy nabiera mocy, której trzeba się opierać. Poważni duchowi studenci mogą popełnić błąd, mówiąc: " Och, muszę nie myśleć, muszę nie czuć, tego... czy tamtego, bo to nie jest prawdziwe, to jest iluzja. " Kiedy strata staje się częścią twojego doświadczenia i czujesz towarzyszące emocje, pozwól im, poczuj je, i uznaj to, czego doświadczasz.

W Duchowości nigdy nie chodzi o zaprzeczenie, ona jest dojściem do zrozumienia, że nie ma naprawdę nic potrzebującego zaprzeczenia. Następnie zaczynacie przypominać sobie, że przejawy zewnętrzne są tymczasowe i że w rzeczywistości nic nie może oddzielić cię od tego kim i czym jesteś. Zmniejsza się ból i rozpuszcza i przechodzisz dalej - teraz z głębszą świadomością.

Teraz jest czas zatwierdzenia waszej boskości i wzięcia odpowiedzialność za wasze kreacje. Jesteście w momencie przejścia do głębszego stanu świadomości i wielu jest gotowych, ale nie chce. Dla niektórych, musi przyjść doświadczenie straty, żeby wstrząsnąć nimi w ich strefie komfortu. Utrata ludzi, towarów i doświadczeń, które dotychczas utrzymywały komfort i radość mogą być konieczne, aby ludzie przechodzili do kolejnego etapu ich ewolucji. Doświadczenia strat popychają kogoś do odkrywania i tworzenia nowych i często wyższych doświadczeń radości, pokoju i światła... odzwierciedlając to, co jest już wewnątrz, ale nierozpoznane i nie wymagające trzeciowymiarowej manipulacji.

Strata jest postrzegana jako doświadczenie. Nic prawdziwego nie może być nigdy utracone z mocy tego, że jest utrzymywane nieskończenie w ramach Boskiej Świadomości przez prawo. Nie jesteście jednym z Boską Świadomością, jesteście Boską Świadomością ( nie w człowieczeństwie, ale w swojej prawdziwej istocie ).

To staje się waszym nowym stanem świadomości... wynikiem podróży z poczucia całkowitej separacji do zrozumienia jedności. To może wydawać się, że zajmie bardzo dużo czasu, z ludzkiego punktu widzenia, ale istnieje wiele różnych dróg prowadzących na tą samą górę... trochę krzywych i krętych, niektóre proste.

Rozpoznawajcie i uwalniajcie wszelkie obawy towarzyszące stratom jak najszybciej, bo cokolwiek zostało stworzone raz, może zostać stworzone ponownie, a jeśli jesteście duchowo świadomi, zamanifestuje się w wyższej i lepszej formie niż wcześniej. Strach jest jedną z największych przeszkód dla rozwijania świadomości czy to strach przed nieznanym, czy strach przed czymś namacalnym. Strach posiada bardzo niski rezonans energetyczny i odzwierciedla wiarę w separacji... separację do waszego dobrego (Boga ) cokolwiek to oznacza dla was.

Dzisiejsza lekcja jest o uwalnianiu uzależnienia od czegokolwiek z zewnątrz. Ludzkość jest przeznaczona do korzystania i czerpania rzeczy Ziemi, ale błędnie wierzy, że nie może żyć bez nich. Zawsze należy pamiętać, że wszystko, co z zewnątrz reprezentuje poczucie materialne (interpretacja umysłu) z głębszej rzeczywistości duchowej.

Żyjcie, kochajcie, cieszcie się, śpiewajcie, tańczcie, grajcie, studiujcie, uczcie się, służcie, bądźcie obsługiwani, ale nigdy nie zapominajcie, kim jesteście...

Jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz