czwartek, 3 kwietnia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 407

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek ma więcej aktualnych informacji, opisów zjawisk, odczuć w czasie naprzód. Sporo uwagi Wierni Towarzysze poświęcają ciału i nie ma w tym nic dziwnego, jak się przekonacie. Choć długi odcinek, warto przejrzeć, co mamy w zanadrzu i poczytać "dobre rady".


Manuskrypt przetrwania - część 407

Już przeszliście próg, który doprowadzi was do zupełnie nowych sal informacji energetycznej i dla wielu, ta informacja już zaczęła przenikać w postaci obrazów, dźwięków, a nawet bardziej namacalnych efektów. Innymi słowy, już coraz cieńsza zasłona pozwala na wiele z tego, co było ukryte, aby zaczęło wychodzić na widok i gdy to robi, znajdziecie się odchodzącymi dalej i dalej od tego, na co większość ludzi nadal patrzy, jako na rzeczywistość. Bo gdy welon nadal będzie zmniejszać (przesłanianie), zobaczycie również, jak rozumiecie to, co stanowi rzeczywistość i fikcja zacznie się zacierać. Może się to wydawać dziwne, i przez jakiś czas, rzeczywiście będzie ten przypadek, ale gdy wasze zmysły, a nawet wasza "codzienna świadomość", aby jakoś to nazwać, zaczyna się dostrajać do tych wszystkich nowych warstw informacji, wkrótce osiedlicie się w bardzo nowym sposobie życia, gdzie znajdziecie perspektywę żonglerki tymi różnymi koncepcjami łatwą w użyciu. Bo jak przypominaliśmy wam przy tak wielu okazjach, rzeczywiście jesteście istotami Multi-wymiarowymi, a teraz, to stanie się bardziej oczywiste dla was wszystkich, gdy przebłyski zza kurtyny zaczynają się mnożyć i czujecie się jakby przełączani między poszczególnymi warstwy coraz bardziej płynnie. Ale tak, po pierwsze, to będzie wam trudno zachować równowagę w danym czasie i nawet wasze fizyczne ciało będzie reagować tak, jak to jest w stanie zrobić, jeśli jesteście w niestabilnym otoczeniu, jak na łodzi na pełnym morzu. Bo nic nie będzie odczuwane, że jest solidne, ani stałe, i jako takie, może powodować, że wszyscy będziecie czuć zwiększone poczucie niepokoju, a nawet fizycznego dyskomfortu. Ponownie, nie ma nic złego w niczym z tego, bo jest to tylko sygnał, że naprawdę przeżywacie ogromne przesunięcia, i gdy te wszystkie zmiany przechodzą, to są w stanie sprawić, że niektóre dzwonki alarmowe załączą się w was.

Pamiętajcie, wasz cały system został wcześniej nastawiony na utrzymanie status quo za wszelką cenę, i jako taki, on będzie miał więcej niż jeden powód do buntu w te dni i noce przed wami, gdyż rzeczywiście ta ogromna zmiana w dalszym ciągu się rozwija. Bo to, jak zawsze, jest proces stopniowy, bo jeśli nie byłby, to po prostu uczyniłby was wszystkich nie będących w stanie poradzić sobie w ogóle. Bo to nie są jedynie powierzchowne zmiany, to jest coś, co idzie w głąb waszego samego rdzenia, i rzeczywiście, dokładnie tak samo dla całej waszej planety. Więc, gdy wszystko zaczyna się przesuwać, to wiele będzie wprawione w ruch i my mówimy tu o zarówno w fizycznym i nawet mniej konkretnym, ale wciąż tak mocnym sposobie.

Bo to, przez co macie zamiar przejść wymaga dosłownie obrócenia każdego kamienia w was, a jeśli nie macie pojęcia o tym, co mamy na myśli, chcielibyśmy zagłębić się trochę w niektórych szczegółach. Wszyscy bowiem jesteście stworzeniami przyzwyczajeń, czy jesteście świadomi, czy nie, i jako tacy znajdziecie się szukającymi na próżno wszelkich wskazówek, gdy jesteście transportowani coraz szybciej w dół tej ścieżki transformacji w kierunku osiągnięcia pełni i pełnej funkcjonalności wszystkich waszych wrodzonych zdolności. Bo to, czego będziecie poszukiwali, to są rzeczy, które rezonują z tym, co już wiecie, ale to, co znajdziecie, jest obfitością niewiadomych w postaci nowych sposobów przekazywania wiedzy i informacji poprzez zupełnie nowy zestaw ścieżek energetycznych. Pamiętajcie, już mówiliśmy o tej zupełnie nowej sieci, w której tworzeniu wszyscy odegraliście swoją rolę, a teraz, to staje się coraz bardziej aktywne, będziecie dosłownie zalani powodzią nowych sygnałów i komunikatów, które trafią do waszej świadomości poprzez te zupełnie nowe ścieżki. A więc, będziecie czasami czuli się, jakby wasz mózg był w stanie przeciążenia, a wtedy może się zamknąć całkowicie. To może być odczuwane bardziej niż trochę niepokojące na początku, ale wkrótce nauczycie się rozumieć, że jest to w rzeczywistości po prostu naturalną częścią tego procesu.

Więc nie martwcie się, jeśli okaże się, że jesteście jakby otoczeni wokół wirem niezrozumiałych sygnałów przychodzących z pozoru do was ze wszystkich stron, to jest po prostu wynikiem, że coraz więcej waszych własnych synaps zaczyna być aktywnych na rozkaz tych nowych energetycznych posłańców, którzy komunikują się z całym waszym systemem nerwowym w bardzo nowy sposób. Tak też możecie znaleźć, że części ciała nagle zaczną działać i reagować w bardzo nowy sposób, a przyczyny tego uczucia mogą być różne, ale z całą pewnością coś w sensie mrowienia lub bardziej intensywnych reakcji, takich jak głęboka pulsacja lub seria drgawek mięśni, które przychodzą i odchodzą. Mogą także wystąpić krótkie okresy drętwienia niektórych mięśni lub skutków, jakie macie po okresie dodatkowego obciążenia. Innymi słowy, zarówno ciało, jak i umysł mogą wykazywać niektóre czasami dość intensywne objawy ciężkiego i niezwykłego działania, ale nie pozwólcie, aby to doprowadziło do myśli, że coś jest nie w porządku.

Jak zawsze, należy pamiętać, aby dobrze słuchać tych, sygnałów, które wasze ciało będzie wysyłać do was, lepiej dla was przyjąć, że są one rzeczywiście czymś podobnym do tego, co opisano tutaj, a więc jest to po prostu naturalny skutek tej intensywnej modernizacji, albo, że jest to sygnał czegoś zupełnie innego. Ponownie, jest to pod każdym względem bardzo indywidualny proces, i jako taki, nikt z was nie doświadczy tego dokładnie w taki sam sposób, jak inny, nawet jeśli niektóre z objawów będą pasowały, więc nie pozwól nikomu innemu niż ty decydować, czy uważasz, że doświadczasz czegoś, co nie współgra z tobą. Innymi słowy, zachowajcie czujność na wszelkie znaki, że przychodzą do waszej świadomości, i nauczcie się dobrze słuchać, co mają do przekazania. Bo to będzie czas wielu nieporozumień, gdy ta komunikacja naprawdę zacznie uderzać, więc będziemy ponownie radzić wam wszystkim, aby sprawdzać to z sobą w regularnych odstępach czasu, aby trzymać lepiej "ucho przy ziemi", jak to było i zrozumieć lepiej, co dzieje się w was.

Ponieważ czas i rzeczywiście wszystko wydaje się przyspieszać, możecie czuć się ciężko naciskani czasami, aby nadążyć za tym wszystkim, ale nie rozpaczajcie. Nie oczekuje się od was, bo to jest rzeczywiście coś, co będzie iść swoją drogą, czy możecei zidentyfikować każdy szczegół tej ogromnej zmiany, czy nie, bo to jest proces, w którym nie jesteście w kontroli siebie. Wiemy, że może to spowodować, że więcej niż kilka głosów może podnieść alarm, ale uwierzcie nam, kiedy mówimy, że jest to rzeczywiście bardzo życzliwy proces, i dlatego, on jest poza waszą kontrolą, jest dokładnie tym samym, co zmusza wasze ciało fizyczne robić show na co dzień. Widzicie, to wszystko wiąże się z pełną i całkowitą współpracą z tą bardzo inteligentną i złożoną kreacją, którą nazywacie swoim ciałem, i to niesamowite stworzenie jest dobrym i naprawdę pełnoprawnym członkiem tej grupy zadaniowej. A więc, cała ta komunikacja, która będzie przebiegała, i będziecie mogli poczuć się bardziej niż trochę speszeni czasami, nie będzie pasować do waszego ciała. Bo nieodłączna inteligencja w tej pozornie prostej bryle z krwi i kości jest w pełni kompatybilna z najbardziej zaawansowanymi sygnałami przychodzącymi przez tą nowiutką sieć szlaków energetycznych, a więc wszystko co musicie zrobić, to usiąść i spróbować cieszyć się, czasami dość głośnymi i pozornie chaotycznymi pokazami. Bo organizm w pełni dobrze wie, co ma robić, a jeśli uda się wam usiąść i dostosować do niego, wiemy, że poczujecie, że wszystko jest dobrze, nawet podczas najbardziej burzliwych czasów.

Ponownie, jeśli znajdziecie, że przeciwne, jest prawdziwe, wasze ciało również znajdzie sposób, aby wam to powiedzieć, więc prosimy was, aby trzymać „ucho przy ziemi”, jak powiedzieliśmy wcześniej. Innymi słowy, nie bójcie się, że coś jest nie tak w całości hullabaloo, że możecie znaleźć się w środku tego od czasu do czasu, w czasie do przodu, ale nie odłączajcie się raczej całkowicie od siebie. Bo jeśli twoje ciało chce, abyście zadziałali na coś powie wam to, więc lepiej miejcie oczy i uszy otwarte na czas przed wami. To nie może być więcej niż prośba o jakiś dodatkowy odpoczynek, lub jakąś formę dodatkowego ćwiczenia na ból kończyn, lub może poprosić, wycofać się z niektórych środków spożywczych lub zwiększyć spożycie czegoś innego. Innymi słowy, będzie starało się przekazać wam, co będzie mu potrzebne, aby utrzymać ten proces transformacji w działaniu tak płynnie, jak to możliwe, a więc, czym bardziej uda się wam dostroić do własnego ciała, tym lepiej i szybciej to partnerstwo będzie ewoluować.

Bo wy i wasze ciało jesteście rzeczywiście dobrze dobraną (parą) w niebie i nawet jeśli możecie czasami w to wątpić, gdy zaczniecie dostrzegać to, co może pociągać za sobą ten proces, wiemy, że wszyscy znajdziecie sposób, aby podziękować własnemu ciału za całą ciężką pracę, którą zgodziło się wziąć na siebie. Bo to jest rzeczywiście wasze ciało jest kluczem tego całego procesu, ponieważ bez niego, to nie byłoby powodu, abyście byli tutaj, w miejscu, po pierwsze. Bo cała ta transformacja Ziemi z pola bitwy, z negatywności w raj współpracy miłości może być możliwa tylko przez sam fakt, że jako istoty niefizyczne jesteście w stanie przebywać na tej planecie w tym szczególnym pojeździe fizycznym. Więc pamiętajcie, aby dbać o tego wspaniałego towarzysza, i nauczyć się słuchać rad, jakie będzie dawać wam w czasie do przodu. Bo on bardzo ciężko pracuje i nie tylko dla Ciebie, ale dla całego tego procesu, i jako taki zasługuje na całą miłość i wdzięczność i współpracę, jaką możecie mu dać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz