środa, 16 kwietnia 2014

Kosmiczna Świadomość : 15 kwietnia rozpoczyna nowy przepływ energii,

Witam wszystkich!


Nie śledzę zbyt dokładnie przekazów CA, ale ten dotyczy kwietniowych energii i wydarzeń, łącznie 15-tym, który został nagłośniony, ale wcale nie był najsilniejszym energetycznie.


Kosmiczna Świadomość : 15 kwietnia rozpoczyna nowy przepływ energii,

Cannelowane przez Will Berlinghof
9 kwietnia, 2014 –
http://rainbow-phoenix.com/blog.html

Pytanie: Dziękuję. Dziś jest 09 kwietnia 2014. Pierwsze pytanie pochodzi z VO ( Valentine Oboe ) dotyczące zdarzenia 15 kwietnia. Pisze: " Istnieje wiele channelingów wskazujących, że coś bardzo ważnego stanie się w kwietniu. Wynika to z określonej wyjątkowej konfiguracji astrologicznej, zwłaszcza w dniu 15-go kwietnia. To wydaje się być katalizatorem wielu zdarzeń do manifestowania i zdaniem wielu, to początek czegoś nowego. Czy możesz zaoferować uwagi dotyczące tej kwestii ? Dziękuję.

Kosmiczna Świadomość: Ta Świadomość, zgodzi się, że jest znaczenie tego miesiąca, kwietnia. Że datę 15 kwietnia sugerowano, że coś może się zdarzyć, ale ta Świadomość powie, że 15 kwietnia jest jednak raczej początek nowego przepływu energii, które są gotowe do przemiatania. Rzeczywiście ta Świadomość będzie prosić osoby o nie kładzenie takiego nacisku na jeden dzień, nie oczekiwanie czegoś wielkiego tego jednego dnia, bo jeśli nic się nie będzie działo, to może być wielkie rozczarowanie i złość, że nic się nie stało, mimo że tak wielu przewidywało jakieś rzeczy.

Ta Świadomość powie tego dnia, tego dnia, 15 kwietnia, że to będzie przednia krawędź fali, która nadchodzi, fali Świadomości, która jest gotowa do przetoczenia się po plażach i wybrzeżach narodów i samej ludzkości. Jednak jest ona widoczna jako bardziej podobna do wstępującej krawędzi tsunami. Bo kiedy tsunami się przetacza, to akcja rozgrywa się gdy fala przychodzi, a potem wycofuje się daleko, dużo dalej niż normalnie.

Więc wielu daje zwieść tej pustej przestrzeni, i jak to się stało w 2006 roku w katastrofalnym tsunami, które miało miejsce w wielu krajach, takich jak Tajlandia, że wielu, którzy zaintrygowani przez fale wycofujące się i wielkie ekspansywne odsłonięcie oceanicznego dna zaryzykowali wejście w te nagle dostępne, odsłonięte głębokości, nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Że po kilku minutach, kolejna fala przyszła i to było tym, co było tsunami, a ci, którzy tam poszli rzeczywiście ulegli zagładzie.

Także w tym czasie energie są takie jak na wielkie wydarzenie wstrząsów. Ta Świadomość nie przepowie żadnego wydarzenia, które będzie miało miejsce, które ma znaczenie tutaj. To jest fakt, że jest nowa energia mająca potoczyć się w takiej fali, że wielu może złapać, wielu może być zgładzonych przez to niezrozumienie prądów i pływów, które mają miejsce.

Gdyż ta fala, która nadchodzi może spowodować ogromne szkody dla wielu na różnych poziomach. Jest też postrzegane, że może być wydarzenie wielkiej geofizycznej wielkości. Widać, że mogą być wydarzenia gospodarcze wielką skalę. Można także zauważyć, że może być zaburzenie w społeczeństwach ze względu na te zdarzenia. Gdyż wielu może paść ofiarą tego wzrostu, który nadchodzi, ale wielu może odczytać energie, które są wyświetlane i zamiast wyruszać na odsłonięte obszary, które powstały z wycofującą się krawędzią fali - oni mogą podjąć środki w celu udać się na wyżej położone tereny i przygotować się na to, co nadchodzi.

Jest postrzegane przez tę Świadomość, że 15 kwietnia jest, ale krawędzią tego tsunami w Świadomości i że to może się wycofać i wielu może czuć, że coś zostało osiągnięte na skutek określonych zdarzeń, które mogą wystąpić 15-go, ale jeszcze nie rozumieć, że coś większego się zbliża i zostaną uwięzieni na płyciznach, gdy większa fala wreszcie przetoczy się i rozbije.

To może być postrzegane jako katastrofa, kataklizm, i może być interpretowane negatywnie. Ale ta Świadomość mówi, że będą znaki i że wielu posiada intuicyjne postrzeganie wydarzeń rozgrywających się, aby nie pójść w reakcję strachu lub ślepą reakcję, ale być przygotowanym do poszukiwania wyżej położonej ziemi, aby zrozumieć, że ta fala energii, która wchodzi musi wejść, bo stare modele muszą być teraz połamane na kawałki. Stare metody muszą być zmiecione, gdy nowe energie oraz nowa Świadomość zaczyna robić postępy.

Ta Świadomość również powie o tym okresie w tym miesiącu kwietniu, że większa energia będzie prawdziwie dostępna 20 kwietnia, a przez kilka dni później. Jednak ta Świadomość musi również dodać, że wielu nie zrozumie natury zdarzeń, nie rozpozna prawdziwego faktu, że to jest potężnym wydarzeniem świadomości i mogą zamiast tego ugrzęznąć sami w rzeczywistych wydarzeniach, mogą interpretować własną rzeczywistość zgodnie z wydarzeniami, jakie dzieją się wokół nich i być pochłoniętymi przez te wydarzenia, być dotkniętymi przez te wydarzenia, zamiast znaleźć się w bezpiecznej odległości i na wyższym poziomie, aby zobaczyć te sprawy z bezpiecznego poziomu i wysokości.

Innymi słowy, ta Świadomość powiedziała w przeszłości, że może okazać się, że nie musi być potężny destrukcyjny okres czasu, gdy rzeczy będą zniszczone, które nie są już konieczne, które rzeczywiście mogą stanowić przeszkody dla własnego rozwoju, łańcuchy własnego zniewolenia. Ta Świadomość bezpośrednio mówi tu o przekonaniach, które większość posiada jeszcze w tym czasie w fizycznej rzeczywistości, rzeczywistości społecznej, rzeczywistości gospodarczej, rzeczywistości emocjonalnej. Że nowe czasy, które są gotowe do zamiatania, rzeczywiście zmiotą wiele starych sposobów i dla wielu, którzy trzymają się starych sposobów, to będzie wielka katastrofa, wielka tragedia, wielkie wyzwanie.

Ta Świadomość również doda, że każdy będzie widział te nadchodzące wydarzenia oraz wymiatające energie Świadomości, które są gotowe przyjść z innej perspektywy. Bo dla wielu, gdy występują klęski żywiołowe i ludzie są zmieceni lub zniszczeni i budynki zniszczone lub zmiecione i społeczeństwo się rozpada, więc to jest katastrofa i tam jest dużo agonii i bólu w takich wydarzeniach, bo ktoś, kto jest w środku takich wydarzeń nie widzi ich tym, czym one są.

Dlatego też jest to postrzegane przez tą Świadomość, że wielu będzie cierpieć z powodu niektórych wydarzeń, które nadchodzą. Ale te wydarzenia, to tsunami wymiatającej energii i Świadomości jest konieczne dla rozpoczęcia głębszych zmian i jest to tylko początek. Jest więc bardzo ważne, gdy pewne rzeczy się radykalnie zmienią w waszym życiu lub wokół kogoś, to nie dać się wciągnąć w to, co jest w toku, inne niż radzenie sobie z sytuacją, trzymając własną głowę wysoko, szukając wyżej położonej ziemi, wyższego zrozumienia. Bo jeśli ktoś wtargnie w chaos zmian, które mogą być niebezpiecznym miejscem dla kogoś, to mógłby być zmieciony.

Jak zawsze ta Świadomość mówi o tych sprawach, aby przygotować kogoś, a nie straszyć kogoś, albo zastraszać, albo dać komuś poczucie beznadziejności wobec czasów, które nadchodzą. Ponadto, jak ta Świadomość starała się nauczyć, jest wiele osi czasu z możliwościami. Jeśli ktoś zostanie zanurzony w negatywnej osi czasu, chaotycznej osi czasu, katastrofalnej osi czasu, to można rzeczywiście żyć w tej linii czasowej, albo może zobaczyć te sprawy jako gruntowne zmiany, które nadchodzą, by zmieść stare, więc nowe może się narodzić.

Wy wszyscy jesteście częścią tych linii czasowych. Wszyscy jesteś zaangażowani w energie zmian i transformacji, ale większość z was nie pamięta. Większość ludzkości nie ma pojęcia, że zdecydowała się być częścią tych czasów ostatecznych, tych czasów wielkiego przewrotu i transformacji. Przybyli, aby mieć doświadczenia przewrotu i katastrofy, ale nie na doświadczenia wzrostu powyżej nich, może to przyjść dla nich później, bo ich dusze są opóźnione. Ale dla tych, którzy mają poczucie rzeczy tutaj, poczucie tych spraw, to ma być pamiętane przez każdego i każdą osobę, które zdecydowały się być częścią tych rewolucyjnych zmian. Bo wybrali żyć w tym ekscytującym czasie, który mają jako ich ewentualne przeznaczenie, ich ewentualną linię czasową, to, co jest przetrwaniem w tych czasach i kwitnieniem w tych czasach i do przodu od tych czasów do nowych linii czasowych, które leżą bezpośrednio przed nimi.

Dlatego ta Świadomość rzeczywiście stwierdzi, że w tym miesiącu, a zwłaszcza od 15 kwietnia naprzód w szczególności 20, 21, 22, i 23 kwietnia będą intensywne czasy. I będą doświadczane w dokładnie taki sposób, jaki, osoba, musi ich doświadczyć ; wy indywidualne ekspresje duszy zaplanowaliście to.

Pamiętajcie, że to jest tak, pamiętajcie, że będzie dobrze. Możecie podjąć środki w celu zapewnienia, że bez względu na to, co dzieje się wokół was lub w samym świecie, to jesteście w porządku. I możecie rozszerzyć to zrozumienie na swoich bliskich i przyjaciół i utrzymywać, że będzie w porządku. I to pomoże, jeśli masz charakter, że boisz się tego, co może stać się z rodziną i przyjaciółmi, ale z tym, też musi być również zrozumienie i uznanie, że każdy jest odpowiedzialny za swój własny los. Każdy ma swój indywidualny projekt i plan, projekt i plan duszy, który doprowadził go do obecnej osi czasu i osi czasu, które obecnie się rozwijają.

Dlatego w nadchodzących czasach, miejcie świadomość, że są energie, które są od dawna oczekiwane, są energie, które nie są po prostu o śmierci i zniszczeniu i wstrząsu wszystkiego, co jest zmiatając to, co było kiedyś. Są to fale zmian, które były tak długo oczekiwane i tak długo upragnione. Teraz jest wasza okazja, aby wznieść się ponad te fale, być ich obserwatorem, biorąc udział w zmianach w Świadomości, ale nie przez bycie zmiecionym w szaleństwo, chaos, negatywność, która również będzie uwalnianaw tych czasach.

Ta Świadomość rzeczywiście wspiera, te czasy przed wami są kluczowe i raczej zamiast rzucać negatywne energie wobec tych wydarzeń, ta Świadomość powie : bądźcie gotowi, bądźcie przygotowani, miejcie zaufanie, wiarę i wiedzcie, że wszystko będzie dobrze.

To kończy odpowiedź na to pytanie.

Dziękujemy, Świadomości. Dziękuję za "podniesienie głów" wobec tego.

2 komentarze: