piątek, 11 kwietnia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 410

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek dotyczy napływających energii i sposobu ich oddziaływania na nasze ciała. Może krótkie to nie jest, ale daje pogląd na bieżącą sytuację "energetyczną".


Manuskrypt przetrwania - część 410

Pływy rzeczywiście się zmieniły, i tak wiele zmieni się z nimi, gdy ten przychodzący prąd odpływowy energii będzie nadal tworzyć przewrót we wszystkich starych osadach wciąż zasłaniających wizję rzeczywistości ludzkości. Bo jesteście wciąż bardzo w ciemności, co do tego, czym prawdziwa rzeczywistość jest, gdyż ogromna większość jest nadal zanurzona w tej starej mgle iluzji, czy może powinniśmy przeformułować, że w tym starym mgle rozczarowania. Bo jeszcze widzicie mnóstwo negatywności wokół siebie, to jest, jeśli zdecydujecie się dostroić do tych kanałów wciąż zajętych wysyłaniem tych samych negatywnych sygnałów. Ale jeśli udało wam się oderwać od starego dramatu, który nadal rozgrywa się na tych starych ekranach, które zostały utworzone między ludźmi i ich wewnętrznym rdzeniem, to już zaczęliście widzieć nie tylko przez tą starą iluzję, ale będziecie również widzieli pierwsze nowe przebłyski tej całkiem nowej rzeczywistości, która zaczyna być grana w pełnym technikolorze świetności.

Bo to, co widzicie, to tylko mały fragment tego, co macie zamiar dostać, gdy te zawsze rosnące przychodzące fale światła będą nadal zmywać bardziej starą iluzję. I gdy znika to, co było przedstawiane jako goła, ponura rzeczywistość w odcieniach czerni i szarości, zacznie rozpraszać jak brudna woda w ścieku, a prawdziwe kolory w każdym znaczeniu tego słowa zaczną się pojawiać. Bo gdy niektóre z tych starych arcydzieł stworzonych przez dawnych geniuszy zostają przywrócone do dawnej świetności przez pewną rękę wykwalifikowanego technika, ponownie stają się żywe i żyją, tak też ten świat ponownie wyłoni się z morza mętności, ciemności i rozpaczy i będzie błyszczał w całej okazałości jeden raz więcej. I to nie jest coś, na co trzeba będzie długo czekać, bo to jest proces, który jest już na dobrej drodze. A dla niektórych z was, te pierwsze kuszące oznaki tej tętniącej życiem nowości już są oczywiste, zarówno w was, ale także gdy spoglądacie wokół siebie, patrząc w serca i oczy waszych bliźnich.

bo zapamiętajcie, to ponowne pojawienie się chwały pochodzi z wewnątrz was wszystkich, to nie jest coś, co będzie stosowane z zewnątrz, jak warstwy lakieru pokrywającego jakieś stare wgniecenia i zarysowania, jak ludzie próbujący ubrać coś i sprzedać mniej podejrzliwej osobie. Bo ta zmiana nie jest powierzchowna, zrobiona, aby wyglądała jak nowa. Nie, to jest głęboka zmiana, która zachodzi od wewnątrz, zmieniając każdą cząsteczkę w waszym ciele w zupełnie nową wersję ciebie, nową wersję wibrującą w tak wysokiej częstotliwości, co z kolei przyczyni się, do dostrojenia wszystkiego i wszystkich, z czym wchodzisz w kontakt. Bo rzeczywiście jesteście chodzącymi uzdrowicielami, o których mówiliśmy wcześniej, i gdy już zaczęliście nucić melodię tej nowej piosenki, już rozpoczęliście eskalację tego procesu ewolucji wewnątrz i w tak wielu waszych bliźnich, także, przez samą waszą obecność w ich okolicach. I gdy przechodzicie swoje codzienne zajęcia, przynosicie tę harmonię dusz ze sobą wszędzie, gdzie pójdziecie, czyniąc to harmoniczne śpiewanie głośnym i wyraźnym w każdym miejscu, a w rezultacie, każda cząstka w ich zasięgu odbierze te wibracje i zacznie na nie reagować.

Nie popełnijcie błędu, niektóre z tych reakcji, które będziecie powodowali mogą być traktowane jako negatywne. Oznacza to, że jeśli nie uda się wam zrozumieć, że ktoś, będzie działał lub mówił w złości w waszej obecności dlatego, ze czuje wewnętrzne zamieszanie z powodu własnej Boskiej iskry zaczynającej śpiewać w celu przyłączenia się do tego niebiańskiego chóru, które reprezentujecie. A więc, nagłe wybuchy złości lub negatywności od kogokolwiek wokół was są po prostu objawami zauważania ich własnej wewnętrznej iskry po raz pierwszy. To jest po prostu normalna reakcja, gdy ktoś był zanurzony w tych samych niskich częstotliwościach zawsze, i gdy tylko wchodzicie w obraz, coś zaczyna się dziać głębokiego w nich, i to nie przejdzie bez echa. Ale w przeważającej części, reakcja, jaką otrzymacie, będzie jedną z uznania, nagły uśmiech głębokie, przenikliwe spojrzenie i ukłon akceptacji od kogoś, od kogo najmniej oczekiwalibyście tego. Możecie również przejść w ogóle nic nie zauważając czasami, ale nie pozwólcie, żeby doprowadziło was to do myślenia, że nie macie wpływu w ogóle. Bo teraz nie możecie pomóc, ale macie wpływ, bo jesteście tak głęboko porywani w tą ogromną falę energetycznych harmonicznych, która zamiata całą waszą ziemię, wasza szczególna obecność będzie służyć do wzmocnienia tych sygnałów w taki sposób, że nawet najciemniejsze światełko nie może nie być dostrzeżone, aby je podnieść.

Więc jeszcze raz powiem, dziękujmy za to, kim jesteście i za to, co robicie, bo przynosicie światło do każdego serca na tej planecie. I gdy poruszacie się, służycie także do wzmocnienia połączenia między niebem a ziemią w bardzo dosłowny sposób, gdyż również służycie jako fizyczne kotwy, które pomagają połączyć większość przychodzących prądów do samej powierzchni tej planety. I przez was przechodzi ogromną ilość światła i informacji, informacji, które mają decydujące znaczenie w przepisywaniu historii ludzkości i informacji, które są instrumentem przepisywania waszego DNA w sposób, który zapewnia, że wszystkie stare zamki będą odblokowane ponownie przez niezliczoną ilość różnych kluczy częstotliwości, które razem zapewnią całkowitą wolność dla waszego ciała fizycznego, aby zaczęło działać w optymalnych możliwościach.

Bo jak już wiecie, nawet wasi naukowcy musieli uznać fakt, że ludzkie ciało wydaje się być o wiele bardziej zaawansowane niż to, co udało się wam ustalić i oni obliczyli, że to, co wykorzystujecie dziś zarówno umysły a także niektórych z tych innych form inteligencji, które udało im się wykryć w waszym ciele fizycznym, to jest tylko niewielki procent tego, co wydaje się być dostępne. A jak być może wiecie, ze starych podręczników szkolnych, natura nie traci energii na utrzymanie systemów, które nie są w jakikolwiek sposób użyteczne. Więc być może to pomoże wam zrozumieć, że wszystko już nosicie w sobie, wszystko, co jest wam potrzebne w celu usunięcia starych krzywd na tej planecie, i wszystko, co należy zrobić, to ustawić resztę tych wspaniałych wewnętrznych zbiorników energii i informacji w pełni do wykorzystania. Poza tym wszystkim, to dlatego macie je w sobie w pierwszej kolejności i jeżeli nie były przeznaczone do użycia, po prostu ewolucja dokonałaby, że zniknęłyby dawno, dawno temu, tak jak skrzela i płetwiaste nogi, kiedy nie były już konieczne gdy wasi "przodkowie" zaczęli chodzić po lądzie. A więc, te stare i do tej pory nie odkryte skarby wejdą w pełne działanie jeden po drugim, i gdy to zrobią, wasza zdolność do zmiany reszty tego świata z powrotem do dawnej świetności pojawi się w całości.

Bo jesteście tutaj nie tylko do ułatwienia tej zmiany, ale także do jej podniesienia. Z niewielką pomocą z naszej strony zasłony, oczywiście, ale nadal jesteście obsługą naziemną, tutaj aby sny ożyły, na każdy sposób. I to nie tylko wy będziecie mieli przyjemność dokonując tego możliwym, będziecie również mieli przyjemność delektowania się cudownymi rezultatami. I to, moi drodzy, jest darem, na który nikt nie zasługuje lepiej niż wy. Bo wy robicie całą tą ciężką pracę, wy dosłownie zaczęliście od zera, wyciągając siebie z bagna, a teraz nadszedł czas, aby zacząć wyciągać resztę świata z wami. I nie, to nie znaczy, że obciążenie was wzrośnie, jest całkiem odwrotnie. Bo jak wszyscy zorganizujecie uwolnienie całej tej stłumionej energii i wiedzy, która była ukryta wewnątrz, przesuniecie się również w sposób istnienia, który będzie służył, aby dosłownie podnieść was z przeciągania starej gęstości. I jako takie, obciążenia z wczoraj nie będą więcej istniały, i to, czego będziecie doświadczać, to jest radość i pośpiech podnoszenia, ale nie ciężkiej wagi negatywności, które kiedyś próbować ściągnąć was dalej w dół.

Bo nie będziecie już cierpieć tej grawitacji starego, zamiast tego zostaniecie poniesieni przez lekkość nowego na nowe wyżyny a gdy wy się podniesiecie, reszta świata będzie podsycana przez coraz większą lekkość. A więc, to, co wydawało się być największym obciążeniem ze wszystkiego będzie lekcją oświecenia - w każdym tego słowa znaczeniu. Więc pozwólcie nam to zostawić i zostawiamy was, abyście zastanowili się nad naszymi słowami, i upewnijcie się, że macie wystarczająco dużo czasu, aby dostroić się do zupełnie nowych kanałów wewnętrznych. Bo to jest miejsce, gdzie znajdziecie dobre wieści, a one nadal będą przychodzić w coraz większym strumieniu w najbliższych dniach, gdy te napływające energie nadal będą was podnosić coraz wyżej ponad stary i wychodzący sposób istnienia.

2 komentarze:

  1. Czasami mam wrażenie że piszą mój życiorys, wiarygodne zródło.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zatem odczuwamy podobnie :) to takie pokrzepiające..

      Usuń