niedziela, 13 kwietnia 2014

Smok - Wracając do domu : Ćwiczenie Waszych Wyżej Wymiarowych Możliwości Manifestacji

Witam wszystkich!


Kolejna produkcja smoka. Tym razem chodzi o ćwiczenie "pobytu" w wyżej wymiarowych wibracjach, a nawet manifestowanie tam. Nie wiem czy wszystkim się to spodoba, ale mamy jakiś sposób działania w wyższym wymiarze. A wszystko zapodane dość łopatologicznie, jak u smoka.


Smok - Wracając do domu : Ćwiczenie Waszych Wyżej Wymiarowych Możliwości Manifestacji

09 kwietnia 2014
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich,

Tu smok. Więc jaka jest różnica w byciu wyżej wymiarową istotą? Przychodzicie jako fragment wyżej wymiarowej istoty, swojego Wyższego Ja, ale nie przypominacie sobie z tego zbyt wiele. Częściowo dlatego, że tak naprawdę nie są to detale, na których możecie polegać jak w gęstej fizyczności. To jest bardziej słabe. Pamiętacie niejasne uczucia, zamglone widoki - kształty, dźwięki zazwyczaj unikają was.

Kiedy byliście istotami wyżej wymiarowymi, żyliście w czymś, co można uznać za świat myśli lub świadomości. To, co pomyśleliście przejawiało się niemal natychmiast. Nie byliście związani swoimi kreacjami i byliście bardziej swobodni eksplorując różne wzorce myślowe. To nie jest dokładne, aby powiedzieć, że nie doświadczyliście życia 3D . Owszem doświadczaliście, w kawałkach. Ale kierowaliście doświadczeniem i mogliście wyjść z tego, kiedy tylko mieliście na to ochotę. Nie kontrolowaliście tego. Jak powiedziałem, kierowaliście, co oznacza, szturchać. To jest bardzo podobne jak wtedy, kiedy śnicie, zwłaszcza do tego, co można nazwać świadomymi snami.

Więc, czy to wszystko, jest poza zasięgiem w tym życiu ? Jesteście odcięci od wyższych wymiarów egzystencji ? Albo musicie czekać aż świat będzie gotowy ? Nie, piękną rzeczą w doświadczaniu wyżej wymiarowego istnienia jest to, że nie wymaga ono nic specjalnego, ale wymaga waszej świadomości i trochę szkolenia siebie. Wymaga to również przekonania, że to, co w marzycie, gdy jesteście na jawie staje się realne. Jednak to jest trudna sprawa i można pracować na swój sposób tutaj.

Musimy powiedzieć jeszcze raz, to istnienie 3D nie będzie odchodzić na stałe, gdy ćwiczycie swoje wyżej wymiarowe istnienie. To życie nie będzie odchodziło od was. Przynajmniej nie od razu. To, co się stanie zamiast tego to będziecie jakby żyć dwoma równoległymi życiami. Będziecie żyć swoim życiem przeżycia w 3D i będziecie żyli waszym wyżej wymiarowym życiem równolegle poprzez przekłuwanie welonu i badanie go czasami, gdy jesteście w bezpiecznym miejscu w 3D, gdzie macie czas dla siebie, i nic wam nie przeszkadza.

Mamy zamiar szybko dać abstrakcyjne pojęcie, jak to działa, a potem dać kilka wskazówek. Jednak nie możemy dać wam procesu. To jest coś, co musicie skonfigurować, dla siebie i to, co najlepsze dla was. Poprowadźcie go i wracajcie do niego, gdy macie czas dla siebie.

Sposób, w jaki to działa jest taki, że wchodzicie w trans i umysł 3D się uspokaja. Brzmi to trochę jak medytacja? Bo tak jest. Następnie to, co musicie zrobić, to pomyśleć o sobie wprowadzając czyste konto. Teraz, pomyślcie o doświadczeniu, które chcecie mieć, ale starajcie się myśleć poza pudłem. O czymś, co po prostu nie będzie działać na Ziemi. Ale będziecie zwalczać swój cel, jeśli będziecie myśleć o każdym najmniejszym szczególe. Przede wszystkim, te doświadczenia nie potrzebują opakowania w każdy szczegół. Są wyżej wibracyjne i rzeczy są pozostawiane otwartymi i nieokreślonymi, jeśli nie są one dla was ważne. Więc jeśli zaczyna się mętne uczucia, to w porządku. Ponadto, najważniejsze i to jest najtrudniejsze...

Nie możecie próbować kontrolować doświadczenia. Potrzebujecie je prowadzić, przez rodzaj szturchania go przez wstrzykiwanie rzeczy tu i tam, ale pozwolić mu na tworzenie się. Jeśli próbujecie je kontrolować, możecie uczynić je bardziej gęstym i będzie odczuwane bardziej jak 3D, dopóki nie zatrzyma się, a następnie rozpoczniecie przypominanie sobie z dnia na dzień rzeczy, a potem jest zrobione. I także możecie unikać chęci, aby było to liniowe. Prowadząc je, czasami trzeba pozwolić mu skakać wokoło.

Zawsze jest mały trick, jakiego możecie użyć do prowadzenia go, nadal mając idące je tam, gdzie chcecie. Jednym z nich jest pozwolenie doświadczeniu rozwijać się, ale tworząc coś w rodzaju pętli czasowej w doświadczeniu, i pozwalając mu iść w kółko, aż skieruje się w dobrym kierunku. To coś w rodzaju gruntowania rzeczy i dawania informacji zwrotnej bez robienia tego zbyt gęstym. Jest sporo wszelkiego rodzaju sztuczek, takich jak to i będziecie się ich uczyć.

Tak więc, aby podsumować to, macie znaleźć bezpieczne miejsce, gdzie jesteście sami, wyobrazić sobie unikalne doświadczenie, które nie jest zbyt gęste i potem po prostu prowadzić je i pozwalać mu tworzyć się przez was, i starać się unikać kontrolowania go, unikać bycia zbyt liniowym i unikać czucia potrzeby, aby wypełnić każdy szczegół.

Jeśli chodzi o wchodzenie w trans, ta cała sprawa jest sama w sobie. Naszą główną sugestią jest znaleźć sposób, który działa najlepiej dla was i uniknąć zbytniego zmęczenia, gdyż prawdopodobnie będziecie zasypiać zamiast wchodzenia w trans.

Jak przechodzicie przez to wszystko, to może wydawać się to tylko jak marzenie dzienne, ale to rzeczywiście rozprzestrzenia wasze raczkujące skrzydła i macie swoje pierwsze doświadczenia z wyżej wibracyjnej egzystencji. Spróbujcie odgradzać to od waszego regularnego życia najlepiej jak potraficie, i pozwólcie waszej wyżej wibracyjnej stronie wziąć was w wymiar i kolor. Niech to się stanie rzeczywiste.

Z miłością, Smok

3 komentarze:

 1. Czyli wiadomo jak to będzie egzystować wspólnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Opisana technika swiadomego snienia tylko w jakis dziwny chaotyczny nie zrozumiany sposob pewnie efekt tlumaczenia na szybko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, generalnie tak, śnienie snu LD też pod to podchodzi, ale opis bardziej tak jakby mówi o snach przedświadomych - różnią się one od ld tym właśnie że wszystko działa jak w ld, ale zabawa jest lepsza, emocjonalniejsza i bardziej kreatywnie płynąca, zaskakująca. W opisie bardziej chodzi o śnienie na jawie, gdzie zupełnie się odłącza od rzeczywistości na moment... trans (hipnotyczny) hmm, ciut jak dla mnie zbyt kontrolowany (ale to ja), aczkolwiek zależy, można przeżyć świetne doświadczenia.

   Usuń