wtorek, 1 kwietnia 2014

AA Michał20,03 - Dlaczego nie stać się najwyższym i najczystszym i najjaśniejszym światłem

Witam wszystkich!


No to zaglądamy do przedszkola. Michael w skompaktowanej i bardzo czytelnej wersji przypomina dziś, jak manifestować, o co w tym chodzi itd. Nawet prezentuje skrót, ale niekompletnie, bo przekaz zrobił się dłuższy, niż zamierzał. Nie mniej jedna, jest to skompilowana esencja podstawowych informacji, które czasami warto sobie przypomnieć.


Dlaczego nie stać się najwyższym i najczystszym i najjaśniejszym światłem, jakie możecie sobie wyobrazić? - Michael i Rada Wyższych JaźniPowróćmy teraz do kwestii korzystania z mocy, którą macie, energii, którą kontrolujecie. Istnieje wiele sposobów, w jakie możecie to robić. Istnieje wiele sposobów, których już używacie. Część tego, co robicie, jest zamierzone, a niektóre wciąż nieświadome. Gdy nauczycie się akceptować, że możecie być intencjonalni z tymi rzeczami, staną się, coraz bardziej świadome i zamierzone sposoby waszej interakcji ze światem, wokół was. Powiemy wam, że wasze obecne sposoby życzeń, próśb i błagań będą ewoluować w zamiary i oczekiwania, gdy się uczycie, aby zrozumieć moc i wpływy, jakie macie na swoje otoczenie..

Teraz pierwsze, niech będzie dla was jasne, że każda myśl jaką macie, ma większy lub mniejszy wpływ na wszystko. Będziemy przyjmować za pewnik, że większe i celowe jest czymś, czego chcecie. Spójrzmy na to, co zwiększa , a co nie, waszą skuteczność w tym zakresie. Będziemy również zakładać, że jesteście świadomi, że obawy i wątpliwości muszą być omówione, ponieważ oczywiście nie będą dawały korzystnego wyniku.

Pragnienie (życzenie) ma wpływ, który porusza kogoś w tą stronę, której chce. To nie jest bardzo silne działanie i może być łatwo zniszczone przez wolę, która temu przeciwdziała lub jest nią sprzeczna, co robicie przez cały czas. Pomyślcie o tym "Chciałabym mieć to i takie, ale... ". To słówko "ale" zaprzepaszcza cały efekt myślenia. Wątpić ? Zwątpienie, że pragnienie powinno lub może się zmaterializować ma natychmiastowy przeciwny wpływ.

Tak więc to, co działa ? Proste kroki, proszę? OK. Wyobrażenie, skupienie, komunikacja, oczekiwanie. I robienie tego wszystkiego jasno, prosto i konsekwentnie.

Najpierw sobie wyobrażacie, czym jest to, co chcecie zobaczyć, mieć, lub doświadczyć. Niektórzy używają słowa wizualizacja. To zbija z tropu niektórych ludzi, gdyż nie myślą o sobie jako widzących te rzeczy. Więc wyobrażajcie to sobie, w jakikolwiek sposób, który działa dla wasz. Wiemy, że wiecie, jak marzyć na jawie.

Następnie skupcie się na tym. Możecie to ozdobić, jeśli potraficie. Ponieważ wyobrażacie to sobie, możecie sobie też wyobrazić wszystko, co możecie dotyczyć tego, łącznie tym, jak to będzie mieć to lub doświadczyć. Jak to jest odczuwane, jak to wygląda, brzmi, jak pachnie. Jak to czujecie.

Teraz komunikujecie wasze życzenie z najwyższą mocą, jaką możecie sobie wyobrazić. Ale starajcie się nie wpaść w stary zwyczaj proszenia, błagania lub żebractwa. Pewnie wyrażanie swojego zamiaru będzie bardzo dobre. Jeśli zdajecie sobie sprawę, że w rzeczywistości rozmawiacie z czymś, co jest największą i najlepszą częścią waszej własnej istoty, to tym lepiej. Jeśli jest to już prawdą dla was, możecie iść dalej i nakazać, żeby to zostało zrobione. Zaufaj nam, kiedy mówimy, że WIELKI TY nie będzie przeszkadzał, kiedy to robisz.

A teraz jest trudne nieco. Spodziewaj się tego. Jeden z popularnych channelerów, trener i uzdrowiciel, mówi, "oczekujcie cudów". To nie jest zły pomysł. Kolejny mówi, "zakładajcie, że tak będzie". To jest również dobre. Nawet śpiewanie piosenki "Oczekiwanie" jest dobre. Ale NIE pozwólcie sobie na ingerowanie w to. Jeśli chcesz wrócić do tego wszystkiego, czego chcesz i rozszerzyć lub cieszyć się smakiem, poczuć zapach i ujrzeć widok tego. Jest twoje. Wiedz o tym. I nie porzucaj tego na jedną godzinę zanim to się stanie dla Ciebie.

A co o większych i lepszych rzeczach? Cóż, tworzenie nowego świata jest naprawdę takie samo jak tworzenie domu lub samochodu, nowej pracy, czy czegokolwiek innego. Wszakże energia, o której mówicie, was stworzyła, wasz świat, i cały kosmos. Czy wasze wyobrażenie jest jakkolwiek większe niż to? Więc możecie wykonać te same czynności, które po prostu podaliśmy wam, wyobrazić sobie, skupić się, skomunikować, i oczekiwać. Ale co na temat skrótu? Za każdym razem kiedy kończycie się czegoś uczyć szukacie łatwiejszego i lepszego sposobu, czyż nie ? Chcecie na skróty. Cóż, o dziwo, jest jeden. Ale jest haczyk. Zawsze jest jakiś haczyk, prawda? Zaczynamy.

Teraz, przede wszystkim, pozwólcie nam powiedzieć, że to jest coś, co wszyscy przypominaliście sobie przez bardzo długi czas. Zauważcie, że powiedzieliśmy, przypominaliście sobie, a nie uczyliście się. Nic z tego nie jest nowe dla nikogo z was. To mogło nie być prawdą wcześniej, ale to jest bardziej prawdziwe dla każdego pozostawionego na planecie teraz, a szczególnie tych, którzy czytają te wiadomości. Znacie te rzeczy, na pewnym poziomie, a my tylko przypominamy, kiedy staracie się dowiedzieć. Nie prosimy was o spędzanie czasu i wysiłku w starannym układaniu tych rzeczy w praktyce jak grupy oddanych mnichów daleko i dawno temu. Przeczytajcie ich. Pozwólcie sobie poczuć prawdę o tym, co mówimy, czy to rzeczywiście rezonuje z wami. A następnie zrelaksujcie się w tym i pozwólcie się prowadzić.

Jest to przede wszystkim koncepcja, że wszystko jest energią, energia jest świadoma, i to jest tym, z czego jesteście wykonani. Dyskutowaliśmy o tym obszernie przedtem. Żartem tutaj jest to, że wasi naukowcy próbują dowiedzieć się, jak materia produkuje świadomość, podczas gdy proces jest dokładnie odwrotny. Świadomość tworzy materię. Ale to nie jest nasz temat.

Teraz możemy opisać energię na wiele sposobów. Możemy nazwać te niektóre częstotliwości dźwiękami. Inne nazywamy światłem. Niektóre są ciepłem. Niektóre są myślami. Niektóre są radiowe. Niektóre są tym, inne tamtym. Ale to wszystko są częstotliwości i jest to wszystko tym, co nazywamy światłem. To jest po prostu widmem częstotliwości, jeśli możecie sobie wyobrazić. Więc jesteście dokładnie tym. Jesteście zbiorem różnych częstotliwości, które wyrażają wszystko, kim jesteście, przeszłość, teraźniejszość, ducha, materię, emocje, całość tego, co sprawia, że składacie się z tego. Jesteście światłem.

Ponieważ jest to tym, czym jesteście, to dlaczego nie stać się najwyższym i najczystszym i najjaśniejszym światłem, jakie możecie sobie wyobrazić ? Cóż, to jest dokładnie tym, co wszyscy robicie najlepiej z waszą wiedzą i umiejętnościami. Robicie. Warto więc pomóc zwiększyć tę zdolność i przywrócić waszą wiedzę. Wstawmy was do tak wysokiej częstotliwości, że wszystkie rzeczy, które omówiliśmy powyżej stają się jak arytmetyka dla profesora fizyki. Przy najwyższej częstotliwości możecie stać się, po prostu być i najlepiej zamierzać to wszystko, czego potrzebujecie. Mówiąc w inny sposób, przynosząc waszą kochającą świadomość, aby ją utrzymywać i pozwalać jej mieć wpływ na świat wokół was, jest wszystkim, czego potrzebujecie.

Jesteście gotowi na ten krok teraz. Jest w zasięgu ręki dla was wszystkich. Metoda ? Istnieją dosłownie tysiące. Wybierzcie tą, która dzwoni dzwonkiem, jak mówicie. Na pewno podaliśmy jedną, ale zachęcamy do korzystania z innej, jeśli tak zdecydujecie. Powiedzieliśmy, że jest haczyk, i jest tam.
Haczyk jest taki, że musicie zaufać w proces. To jest proces. Musicie mu zaufać. Musicie zacząć tam, gdzie jesteście. Jest to ścieżka, której poszukujecie. Krok, który musicie podjąć jest następnym krokiem. Robicie rzeczy zbyt skomplikowanymi. Zachowajcie utrzymywanie (skupienia). Płyńcie z prądem. Róbcie to, co widzicie do zrobienia. Jesteście dokładnie tam, gdzie potrzebujecie być. To jest prawdziwe dla każdego i wszystkich z was. Jeśli waszym celem jest wzrost, to wzrost będzie. Nic nie może was zatrzymać z wyjątkiem was samych.

Wracając do tych większych i lepszych rzeczy, o których rozmawialiśmy. Przekonacie się, idąc nadal wzdłuż drogi, o której my właśnie dyskutujemy, że częstotliwość, którą staliście się zmieniła to, co było potrzeba, aby było zmienione, ponieważ je napotkano. Skrót. Jasny i prosty. Jesteście zmianą. Jesteście zmieniającymi.

Uczycie się przypominać sobie, kim jesteście, a nie wierzyć, że jesteście tym, czego was o tym nauczono. Jesteście całą obsadą tej gry, a nie rolą, którą jesteście w tej chwili. Jesteście prowadzącą panią, która prowadzi człowieka, kiedy zachorował, dodatkowo w drugim akcie, który miał być wczoraj, ale nie pojawił się, dyrektorem i innymi. A jeśli spojrzycie na to z punktu widzenia granej partii, możecie zobaczyć i zrozumieć wszystko.

Życzymy wam, abyście wiedzieli, że robicie świetną robotę. Powinniście być bardzo zadowoleni z siebie, i będziecie, gdy zobaczycie to, co my widzimy.

Powiedzieliśmy, że chcemy dać wam sposób, prostą metodę. Będziemy kontynuować o tym następnym razem, gdyż to stało się zbyt długie, jak myślimy. Zastanówcie się nad tym, co powiedzieliśmy i przyjmijcie to, jeśli uważacie, że wam pasuje. Jak sugerowaliśmy, po prostu zrelaksujcie się z tym. Zagrajcie z pomysłami.

Dobrego dnia.

20 marca 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

3 komentarze:

 1. Dziekuje za tlumaczenie. Z niecierpliwoscia oczekiwac bede ciagu dlaszego tego przekazu. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. SPODZIEWAJCIE SIE CUDÓW !

  https://app.box.com/s/lw1hkl5g6uarrlyvs2rh

  OdpowiedzUsuń
 3. SPODZIEWAJCIE SIE CUDÓW !

  https://app.box.com/s/lw1hkl5g6uarrlyvs2rh

  OdpowiedzUsuń