środa, 2 kwietnia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 406

Witam wszystkich!


Zakręcony nieco ten odcinek. Pomieszane powtórzenia i aktualną informacją. Całość dotyczy tego wewnętrznego skarbu, wiedzy i jej użytkowania.


Manuskrypt przetrwania - część 406

Zaczynacie teraz dostęp do niektórych dość ciekawych warstw w was i nawet jeśli możecie nie mieć żadnych wyraźnych wspomnień tego, już zaczęliście stukać w ten wspaniały pojemnik, który wszyscy przechowujecie wewnątrz swojej istoty. Najpierw, będzie to jak ostrożne zanurzanie palca w ogromnym oceanie, ale jak już mówiliśmy to nie potrwa długo, aż wszyscy zaczniecie zapuszczać się głębiej i dalej się w ten nowy kosmos inteligencji. Bo wy, rzeczywiście jesteście całkiem nowi, to znaczy, że jesteście nowi w ten sposób, gdyż nie przypominacie sobie bycia kiedykolwiek zanurzonymi w całej tej informacji wcześniej, więc dla was to będzie jak dla dziecka wyruszającego dalej w jakiś wielki i do niego dotychczas nieznany korytarz. I tak jak dziecko, wszyscy będziecie zachwycać się tym, co można tam odkryć.

Bo zapamiętajcie teraz nie ma już więcej zamkniętych drzwi lub innych przeszkód stojących na drodze. To znaczy, oprócz waszej własnej niechęci do ryzyka zwiedzania tych przepastnych i pozornie nigdy nie kończących się sal wiedzy. Bo Wy wszyscy przyszliście na ten świat, niosąc tę ogromną bibliotekę, w was, w samym rdzeniu swojej istoty i nie jest to tylko część waszych bardziej ezoterycznych aspektów. Nie, to jest rzeczywiście informacja, która jest zapisana w waszym samym bycie, w waszym szczególnym ciele i kościach. Bo to jest w rzeczywistości tym, co jest już zapisane w tym ogromnym repozytorium, któremu wasi naukowcy nadali nazwę DNA i jako tacy jesteście naprawdę chodzącymi, mówiącymi bibliotekami zdolnymi do dostarczania z powrotem tyle samodzielnej wiedzy, która będzie znacznie przewyższała liczbę całej ludzkości jako gatunku, któremu wspólnie udało się umieścić ją już razem. Innymi słowy nawet ta mistrzowska kreacja, w której gracie w celu absorpcji tych słów może dopasować waszą zdolność do przechowywania i dostępu do informacji dla mózgu a nawet każdej komórki w organizmie i jest zdolna do wyczynów daleko, daleko przewyższających wszystko, wszelkie bieżące urządzenia elektroniczne, jakie człowiek mógł kiedykolwiek zrobić. Więc, tak, macie dużo do nauki po drodze ufając w swoje nieodłączne właściwości, bo na tym etapie nadal będziecie uważali siebie jako mniej lub bardziej zwyczajnych członków rasy ludzkiej. Ale cudowne jest to, że nawet najbardziej zwykły człowiek, aby użyć terminu, który wszyscy będziecie znać, to w tym chodzeniu, cudownym oddychaniu możecie już zobaczyć jedynie mały kawałek tego, co każdy jeden z was jest w stanie.

Bo zapamiętajcie nawet jeśli robiliście wybory w swoim życiu, które pozwalały wam na zatrzaśnięcie tych przychodzących energii, które pozwoliły wam na krok coraz bliżej tego wspaniałego skarbu, który przenosicie w sobie, nie jesteście różni od każdego innego człowieka, którego możecie spotkać w dowolnym miejscu na świecie. Bo wy wszyscy przenosicie tą samą niesamowitą wiedzę głęboko wytłoczoną w waszej samej istocie, ale różnica między wami jest po prostu taka: wasza chęć pozwolić sobie świadomie mieć dostęp do tego wszystkiego. Bo to jest tam, aby było wzięte do użytku przez każdego członka rodzaju ludzkiego, w każdej chwili w tym czasie teraz, gdy te wszystkie stare ograniczenia zostały zniesione. Bo jest tam gotowe i czeka na was wszystkich, aby przyjść do waszej obecności a kiedy to zrobicie, będziecie wiedzieć że to po prostu nie ma ograniczeń w tym, co ludzkość może osiągnąć. Bo wtedy po raz pierwszy w pełni uświadomicie sobie ten niewykorzystany potencjał, który wszyscy nosicie, a następnie będziecie wiedzieć, bez cienia wątpliwości że nie istnieje żaden niepokojący aspekt gdziekolwiek na tej planecie , który nie może przestać być problemem bez względu na to jak skomplikowane lub nierozwiązywalne może się to wydawać. Bo wszystkie te problemy zostały stworzone przez was i zostały one stworzone przez tą powierzchowną inteligencję, z którą udało się wam połączyć do tej pory w swoim rozwoju. Ale gdy zaczniecie przeszukiwać głębię swojej prawdziwej mądrości to zrozumiecie, że nie możecie pomagać, ale rozwiązać wszystkie te rujnujące problemy trapiące ludzkość i wręcz tą piękną planetę mocno pokrytą bliznami, którą wszyscy zamieszkujecie. Bo to jest tym, dlaczego jesteście tutaj - aby naprawić to, co poszło nie tak i przywrócić ludzkości i swój dom, waszą Matkę z powrotem do świetności, jaką kiedyś była.

I nie wpadajcie już w strach z powodu tej wiedzy, ponieważ myślicie, że nie możecie obsłużyć całej tej przyrodzonej mocy "spójrzcie jak bardzo źle obchodziliśmy się ze wszystkim, co dostaliśmy w swoje ręce jak do tej pory" słyszymy, jak mówicie. Tak ludzkość ma za sobą długą historię złego zarządzania każdym zasobem, o jakim można pomyśleć z waszą własną mocą włącznie, dla tej dziewiczej planety, na której żyjecie. Ale nie bójcie się, drodzy, bo tym razem to, co jest otwarte publicznie ma jedno proste ograniczenie umieszczone na nim. To nie może być nadużywane i źle zarządzane przez kogoś, kto próbuje manipulować innymi poprzez dostęp do swojej mocy, to nie jest po prostu możliwe. Bo wiedza, o której mówimy o tutaj, wasza wrodzona wiedza wibruje w tak wysokiej częstotliwości, że nie możecie wchodzić w interakcje z nią, jeśli wasza własna wibracja nie jest w tym samym zakresie.

Innymi słowy cokolwiek lub ktokolwiek nadal będzie wibrował na niższej gęstszej częstotliwości nie tylko zastanie zamknięte drzwi, nie znajdzie żadnych drzwi w ogóle, bo nie przenosi właściwych energetycznie częstotliwości, które będą służyć do odblokowania drzwi tych wielkich hal mądrości i wiedzy. I jako takie można wejść jedynie z najczystszymi intencjami w intencji czynienia dobra a nie tylko dla siebie, ale dla całej Kreacji. A więc, ta ogromna skarbnica wiedzy może być tylko dostępna dla kogoś w pełni zaangażowanego w pracę dla światła i wiedza przenoszona w was wszystkich, przyjdzie tylko do przodu, gdy w pełni przesuniecie się ze starej wersji siebie i do nowej, wibrującej na odpowiednim poziomie. A ponieważ wszyscy podążaliście tą drogą dla osiągnięcia tej nowej częstotliwości tak wiernie, podjęliście kroki, które również uczyniły te hale dostępnymi po raz pierwszy.

Wystarczy zapamiętać że nie znajdziecie drogi tam przypadkowo, bo każdy podjął starannie skonstruowaną ścieżkę która jest tam dla niego i tylko dla niego. Ponownie, jest to rzeczywiście zbiorowy wysiłek ale również taki, w którym każdy z was pójdzie swoją unikalną ścieżką, aby przekroczyć ten próg w dokładnym, właściwym czasie, szukając dokładnie właściwej odpowiedzi na tę część zagadki, która że należy do Ciebie, aby ją rozwiązać. Bo pamiętajcie, tak jak w orkiestrze, każdy gra swoją wyjątkową rolę i to jest rzeczywiście rzecz do naśladowania, który zapewni, że wszyscy wkładacie udział, dokładnie w odpowiednim momencie i w dokładnej wysokości i tempo, tak, że wpasowuje się to bezproblemowo do tej całej symfonii.

Wszyscy bowiem gracie jeden instrument w ogromnej orkiestrze galaktycznej i jako tacy, możecie czuć się mali i nieistotni. Ale nie jesteście, bez waszego udziału w tym zliczaniu końcowy wynik rzeczywiście byłby z brakami. Więc dlatego myślcie szeroko, drodzy i nie pozwólcie sobie zmarnować jakiejkolwiek energii, starając znaleźć się godnymi zaufania, co zostało nałożone na was. Wszyscy bowiem jesteście godni tego, tak jak jesteście prawdziwymi bogami stwórcami i teraz stoicie przed największym wyzwaniem z nich wszystkich : odważyć uzyskać dostęp do tej prawdy w pełni i zaczynają BYĆ tym, czym naprawdę przyszliście tu być.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz