niedziela, 6 kwietnia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 409

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek to dalsza jazda i znowu zapowiadają jeszcze lepszą - "bez trzymanki" - bo ilość napływających energii ciągle wzrasta. Więc może warto spojrzeć na te zachęty do przerwy, odpoczynku i zrównoważenia, przed tym, co ma nadejść i popatrzeć też na inne wskazówki, których wierni Towarzysze nie szczędzą. A przy okazji wysiewają też inne informacje, które gdzie indziej trudno znaleźć.


Manuskrypt przetrwania - część 409


Już rozpoczęliście przygotowania siebie na to, co was czeka, bo nawet jeśli nie jesteście świadomi tego, wasza najgłębsza istota czekała na to od zawsze. Widzicie, wiedzieliście wcześniej, czego możecie spodziewać się na tej drodze, a jeśli nawet to może wydawać się zbyt wiele, aby zrozumieć, w tej chwili, to zeszliście do tego waszego fizycznego ciała, tym razem podróżując, aby znaleźć inny opis dobrze dopasowany do tego, dobrze zorientowani w wyzwaniach, jakie możecie napotkać po drodze. Przyszliście też w wiedzy, że to nie będzie tylko trud, praca i ból serca, bo prawdziwy powód waszego przybycia tutaj tym razem był jednym z radości i jednym z podniecenia.

I tak, to jest prawdziwy powód, który utrzymuje was idącymi przez wszystkie wzloty i wszystkie liczne upadki, poprzez trudności i rozpacz, i przez wasze najczarniejsze godziny. Bo w pełni dobrze wiedzieliście, że nie przybywacie na te brzegi jedynie cierpieć, nie tym razem. Bo byliście tu raz za razem, szukając oświecenia w postaci zrozumienia, widząc to, co leży na drugiej skali światłą, i zobaczyć, jak daleko od światła jeszcze można było podróżować. I, jak wszyscy dobrze wiecie teraz, możliwości są naprawdę nieograniczone. I gdy szukaliście wysoko i nisko, dosłownie i w przenośni, przez gęstości, i poprzez ciemne korytarze ludzkiej psychiki, znaleźliście tak wiele wiedzy, którą przenosicie ze sobą, kiedy opuszczacie ciało fizyczne. Bo tym śmiertelnym zwoju jak mówią bez przerwy wokół was, i za każdym razem kiedy przychodziliście, to zbieraliście jeszcze więcej informacji, które mogą ogromnie pomóc CAŁEJ Kreacji.

Pamiętajcie, że to miejsce jest dla indywidualnej i kolektywnej kapitalizacji nauki, która jest przetrzymywana w w bezpiecznym przechowaniu dla dobra wszystkich. Innymi słowy, będąc w ludzkim ciele na Ziemi, wszystko, czego doświadczycie będzie starannie rejestrowane, a zapisy będą przechowywane na wieczność. I nie, nie dla stworzenia listy, za którą będziecie odpowiadali, gdzie wasze tak zwane "dobre uczynki" będą starannie przesiane, aby zobaczyć, czy przeważają tak zwane "złe uczynki", a następnie zostaniecie odpowiednio nagrodzeni. Nie, w tym wszystko niesie jednakową wagę i wszystko ma tą samą nagrodę wdzięczności od Wszystkiego Co Jest. Widzicie, tego, czego się uczycie, uczycie się dla nas wszystkich, a więc cokolwiek działo się w całej waszej powtarzanej podróży po tej planecie będzie zachowane jako doskonały przykład odwagi i chęci, aby przejść dodatkowe mile, aby zaliczać doświadczenia, których nikt zimny nie próbował w innym miejscu niż na Ziemi. Ale znowu, tym razem jest inaczej, bo tym razem, nauczycie się największej lekcji z nich wszystkich. Bo tym razem, jesteście tu, aby nauczyć się na nowo pamiętać wszystko, i jesteście tu, aby pamiętać, wielkość, która znajduje się wewnątrz każdego z was i Wy jesteście tutaj, aby pomóc przynieść tą wiedzę z najciemniejszych zakątków każdego i wszystkich waszych bliźnich.

Bo Wy jesteście tutaj, aby ponownie zapalić światło, nie tylko w sobie, ale także we wszystkich dookoła. Bo gdy zaczniecie błyszczeć coraz jaśniej, osiągniecie ten pozornie niemożliwy wynik we wszystkim i wszystkich wokół. Pamiętajcie, że nie jesteście tu, jako kaznodzieje i reformatorzy, jesteście tutaj, aby być żyjącymi przykładami światła, i to jest tym, czym już jesteście, i to wykonujecie już na najwyższym poziomie. Widzicie, wydaje się, że potrzebujecie pracować bardzo ciężko, aby "uratować resztę" przed nimi samymi, ale to nie jest wasza rola. Jesteście tutaj, aby być doskonałym przykładem, a następnie, reszta będzie podążała. Jeśli zdecydujecie się tak zrobić. Bo tak jak nikt nie może zmusić żadnego z was, aby ponownie otworzyć drzwi do tej ogromnej sali wielkości, jaką macie wewnątrz, tak też nie możecie zmusić nikogo do podjęcia tej samej decyzji i przyłączenia się do was w tym coraz większym świetle. Bo to jest rzeczywiście decyzja, która musi być podjęta indywidualnie przez każdą duszę obecnie zamieszkującą tą planetę. Dla niektórych wybór będzie łatwy, bo mogą już odczuwać poruszenie czegoś wielkiego i wspaniałego wewnątrz i oni patrzą na was i widzą swoją własną podróż w waszych kochających oczach, podczas gdy dla innych, droga będzie dłuższa i oni będą robili wybory, które będą czuć jako właściwe dla nich. Niezależnie od tego, czy to będzie wyjście z ich aktualnego ciała i ponowne wejście w pojazd fizyczny bardziej przygotowany do podjęcia się tego zadania podnoszenia siebie do światła w drodze znacznie łatwiejszej do adaptacji iskry świadomości przenoszonej w nich, czy też zdecydują się utrzymywać w tej ciemnej dolinie rozpaczy, którą dobrze znają i dla nich wydaje się być najbezpieczniejszym miejscem do kontynuowania zamieszkania.

A więc, gdy światło nadal wzrasta z coraz większą prędkością, tak też będą te decyzje zaczynać manifestować się na różnego rodzaju sposoby. Więc tak, będzie widzieli dramat rozgrywający się ze wszystkich stron, w postaci uniesienia i zachwytu, ale również w podwyższonym poczuciu rozpaczy w tych waszych braciach, którzy nie mogą znieść spotkania się z tym światłem. I dlatego po raz kolejny przypomnimy o waszej roli drogowskazów i pionierów. Bo jesteście tu dosłownie, aby pokazywać drogę, stojąc w swoim świetle poprzez bycie w teraz, i nie pozwalanie się skusić, aby wpaść w sam kocioł strachu, w którym inni zdecydują się zanurzyć się w czasie w przyszłości. Bo pamiętajcie, co już mówiliśmy, w miarę zwiększania się światła, cienie będą wydawać ciemniejsze, a to wyzwoli resztki strachu w wielu nieśmiałym umysłach. Więc jesteście tutaj, aby złagodzić strach, po prostu poprzez bycie w świetle i poprzez utrzymywanie bicia swojego serca w miłości, które już bije w bezpiecznym i stałym rytmie, nie tylko wewnątrz każdego z was, ale także w waszej Matce, waszej planecie, ucieleśnieniu życia Kreacji, która niesie was wszystkich ku przyszłości. I jeśli kiedykolwiek wątpicie we własne siły, starajcie się dostroić do niej, bo ona jest naprawdę niepokonana i już zaczęła wzrastać wykładniczo z powodu tego całego nowego środowiska energetycznego, w którym jesteście zawieszeni.

Więc jeszcze raz powiemy, zatrzymajcie się i weźcie przerwę, aby lepiej dostroić do swojego stałego rytmu światła i następnie, weźcie trochę czasu, aby zrobić to samo z Matką Ziemią. Bo jej potężne serce może być odczuwalne na różne sposoby i nawet jeśli może ona wyzwolić pewne nieprzyjemne odczucia wewnątrz was wszystkich, gdy będzie kontynuowała przesunięcie i zmiany w sobie w przygotowaniu do zrywu wzrostu, do jakiego wszyscy się zbliżacie, nie dajcie się nabrać na myślenie, że robi cokolwiek, co może być interpretowane jako negatywne. Ona po prostu podąża za jej naturą wzrostu w kierunku światła i teraz, tak bardzo, gdy wszystko stojące na jej drodze i blokujące światło zostało usunięte, rzeczywiście zacznie rozszerzać się tak bardzo jak może, więc lepiej pozwólcie n nieuchronną ekspansję, która przychodzi z tą rosnącą ilością światła, która jest stałym źródłem napełniania was wszystkich w tym momencie.

I tak też wy poczujecie potrzebę rozszerzania siebie poza stare granice, i zrobicie to na wszelkiego rodzaju sposoby, a obok tej ekspansji jest również przychodzą wyzwania w postaci rosnących bólów, tymczasowego braku równowagi i pobolewań i dziwnych uczuć restrykcji. Ale znowu, to wszystko tylko znaki waszego własnego wzrostu, a zatem czegoś, na co należy spróbować spojrzeć jak na sygnały sukcesu. Wiemy, że będzie to trudne do zrobienia, ponieważ niektóre z tych bólów mogą być bardziej niż niezwykle trudne do strawienia, ale nadal wszystkie są sygnałami waszego własnego umocnienia, umocnienia spowodowanego przez ten przychodzący strumień światła. A teraz, ten napływ będzie stale wzrastać, a więc, te stękania i jęczenia, te okresy przewrotu zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie będą bardziej niż zauważalne. Więc jeszcze raz przypominamy, aby wziąć przerwę na podłączenie się do tej stałej i niewzruszonej zapowiedzi dobrych czasów, która już bije w was i wewnątrz tej planety, i wiedzcie, że to jest bicie nowego rytmu, który was wszystkich postawi na nogi i spowoduje tańczenie z radości, zanim się zorientujecie.

1 komentarz: