poniedziałek, 7 kwietnia 2014

„Kapitan Ameryka” i Wydarzenie

Witam ponownie1


Trochę czasu minęło jak Joe prezentował swoje ostatnie wizje i przemyślenia, chyba coś pominęliśmy po drodze, z powodu problemów technicznych lightworkers.org. Teraz mamy nowsze interpretacje oparte również na nowym filmie "Kapitan Ameryka".


„Kapitan Ameryka” i Wydarzenie

07 kwietnia 2014
Autor : AnarchistbanjoNie wiem, od czego zacząć. To był pracowity miesiąc w astralu, zarówno osobiście, jak i globalnie. Sny i wizje, zarówno osobiste i globalne oznaczają, że końcowa gra nie jest tylko tutaj, ale że to już się stało kilka dni temu, w rzeczywistości, w ten dzień nowy film Kapitan Ameryka wyszedł ! Teraz musimy zobaczyć to w pełni wprowadzone w życie.

Ale to nie wszystko. Coś zmaga się, aby wyjść na powierzchnię w moim mózgu i myślę, że być może mogę teraz ubrać to w słowa. Być może nie. To jest o miłości, miłości między ludźmi, miłości romantycznej. To jest miłość, która tworzy nasz świat, która nas napędza i zmusza nas do dalszego poszerzenia horyzontów, nawet kiedy chcemy pozostać w bezpiecznych przystaniach. Istnieje potrzeba skoku kwantowego w naszym zbiorowym myśleniu o tej miłości, o tym, co jest prawdą.

W starym eonie, który jest teraz odszedł, tylko jego duchy pozostały, najwyższe nauki były, że miłość tworzy, ale ona również niszczy to, co ona stworzyła. Ludzie się zakochują, a następnie miłość umiera. Najwyższa odpowiedź była, że miłość jest gorzka / słodka i samo życie jest gorzkie / słodkie. Tak zawsze było i zawsze będzie. Wyzwaniem jest nauczenie się cenić gorzkie / słodkie w życiu, jak cenić wzruszenie.

Więc wynik końcowy, fizyczna manifestacja jest gorzka / słodka. Ale emocje i marzenia są tym, co czyni życie bogate i warte życia. Życie bez emocji nie jest warte życia, a życiem bez marzeń nie warto żyć. Jeśli nie żyjesz własnymi marzeniami, żyjesz marzeniami kogoś innego. I wszystkie te marzenia, zbiorowe marzenia są najpotężniejsze i najpiękniejsze. Manifestacja fizyczna zawsze będzie gorzka / słodka, ale marzenie pozostaje piękne. Żyjemy dla marzeń, nie dla fizycznej manifestacji.

To jest tym, o czym bitwa o wzniesienie Ziemi była, bitwa na podstawie której zbiorowe marzenie będzie manifestować naszą fizyczną rzeczywistość. Czy to jest marzenie Kapitana Ameryka o wolności osobistej i swobodzie, marzenie tarczy o doskonałej globalnej obronie, czy marzenie Hydry o globalnej dominacji przez strach ? W filmie Tarcza i Hydra są postrzegane jako dwie strony tego samego medalu i żeby zniszczyć jedną trzeba zniszczyć obie. Tarcza i Hydra są "New World Order". To jest przerażające, aby myśleć o programie „Drony” skierowanym na określone osoby, dokładnie tak jak program "Insight " w tym filmie robi. Może być stosowany dla dobra i może być stosowany dla zła.

Więc miliony ludzi zobaczyły film Kapitan Ameryka w ten weekend. Miliony ludzi były świadkiem upadku i zniszczenia zarówno Tarczy i Hydry. Miliony ludzi były wystawione na marzenia o wolności osobistej i swobodzie. Cała ta energia poszła w astral i coś się stało ! Gaia, wolność osobista i swoboda wygrały!

Z powrotem do osobistych rzeczy. Miałem sen / wizję, w której moja żona i ja byliśmy na pokładzie samolotu i odlatywaliśmy na wakacje. ( Ten sen jest zaskakująco podobny do mojego snu brakującego pociągu wzniesienia). Nagle przypomniałem sobie, że muszę coś wziąć ze sobą. Wyszedłem z samolotu i pobiegłem, po to, cokolwiek to było. Kiedy wróciłem tam człowiek spotkał mnie. Powiedział, że ominąłem mój samolot, ono już odleciał. Był on bardzo zły, bo nie miałem tam być. Miałem odlecieć, być z dala, gdzie nie kolidowałbym z jego własnymi planami. Pobiegłem, aby wrócić do miejsca, w którym samolot był, ale cała powierzchnia ziemi się zmieniła. Ciągników orały pola i życie organiczne kiełkowało w każdym miejscu. Rolnik podszedł do mnie, przywitał mnie i uścisnął dłoń. Zapytał, czy to ja, jestem tym, którego ominął ich samolot. Powiedziałem tak, zaskoczony, że słowo wyszło tak szybko. Był zadowolony, że zostałem w tyle i ja też.

Więc jeszcze raz ominęła mnie jazda stąd. Nie było sensu palenia za sobą mostów, moje i gorzkie / słodkie uczucie podniecenia / strachu, co będzie dalej. Następnego dnia w medytacji widziałem nową linię czasową nowej ziemi stworzoną i umocnioną do końca tego cyklu. Było również ogromne zamieszanie i przewrót w astralu otaczający tych, którzy byli przeciwni tej linii czasowej. Tarcza i Hydra przegrały. Ale Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa i inni im podobni wciąż są potrzebni.

To jest mój ostatni post na lightworkers.org. Będę kontynuować moje posty na moim osobistym blogu "świat Anarchistbanjo".

http://anarchistbanjosworld.wordpress.com/

Dzielę się teraz z tymi, które zostali w tyle, a nie tymi, którzy odchodzą. Najlepsze życzenia na waszą podróż i najjaśniejsze błogosławieństwa. Ja wymieniam duchowe światło na światło słoneczne, mimo że one nigdy nie mogą naprawdę być oddzielone. Wszystko jest jednym, wszystko jest jednością.

To zdarzenie, które jest zaplanowane na moje urodziny, 24 kwietnia, nie zamierza doprowadzić do zmian, które były channelowane. To będzie ciężkie dla dusze tych, wznoszących się z ich połączenia z Gaia. Będą one następnie odchodzić we własnym czasie poprzez naturalne śmierci i ruch w kierunku własnej gwiazdy, własnego światła. Wszyscy umrzemy. Niektórzy z nas wrócą, inni nie. Ludzkie elfy zachowają połączenia Gai i ziemska magiczna magia / organiczna magia będą silniejsze. Krystaliczna 3D to nowa rzeczywistość. Zbiorowym marzeniem jest to, co jest najbardziej potężnym i ta nowa Gaia jest tworzona ze zbiorowych marzeń wszystkich żywych istot, nie tylko ludzi. To jest jej moc i piękno !

- Joe

1 komentarz:

  1. Tak sądziłem że film Avatar to marzenie Gai

    OdpowiedzUsuń