poniedziałek, 21 kwietnia 2014

AA Michał 21,04 ... Pozwólcie pełnemu potencjałowi tego, co jest Wasze, aby był akceptowany.

Witam ponownie!


Michael powrócił chyba z urlopu i popełnił ten przekaz z położeniem nacisku na przychodzące energie.
Krótko i prosto, prawie jak w przedszkolu.... Pozwólcie pełnemu potencjałowi tego, co jest Wasze, aby był akceptowany. - Michael i Rady


Komunikujemy się z wami teraz, za pośrednictwem tego kanału, przez ponad dwa lata. Byliście zarówno publicznością, która rosła i pozostała wierna, gdy jasność i cel tych komunikatów wzrastał. Niektórzy wyrazili niepokój, że wiadomości stały się mniejsze, mimo, że dłuższe. Czasami tak było ze względu na wiele innych prac, które zostały rozpoczęte i to nie będzie zmieniane. Jednak byliśmy cicho przez prawie ten cały miesiąc. Pozwoliliśmy wam, abyście przyswoili sobie i mieli wytchnienie od energetycznej pływowej fali, co najmniej tak, jak to tylko możliwe. Większość z was wybrało nadal poszukiwać wszelkich informacji, które mogliście znaleźć w każdym razie, i to jest dobra rzecz. To pokazuje waszą determinację i poświęcenie.

Teraz wracamy. To będzie raczej krótka wiadomość, ale nie bez znaczenia. Nowe źródła, jakie znaleźliście, lub w niektórych przypadkach, przyszło do polegania bardziej na nich, mówią wam o ogromnej ważności i zachodzących zmianach, które są teraz na was. Jesteśmy tu, aby powiedzieć teraz, że jest to absolutna prawda. Wszechświat obdarza was wyrównaniem energii, jaka nigdy nie była widziana. I wynikiem tego, będzie to, czego wcześniej sobie nie wyobrażaliście. Nie dajemy wam ostrzeżenia. Dajemy wam wyróżnienie. Rozszerzamy nasze szczere gratulacje.

Mamy jedną rzecz polecić wam się na początku tej waszej "dzikiej jazdy". To jest to, co prosiliście, modliliście się i pracowaliście przez wiele, wiele wcieleń. Wiecie już, że wiele z tych rzeczy nie przychodzi do waszych fizycznych jaźni bez jakiegoś dyskomfortu. Wiecie również, że waszą naturą jest czuć dyskomfort i wątpliwości, gdy sprawy zaczynają się zmieniać wokół was. Wiecie, że są tacy, wokół was, którzy na pewno nacisną wszystkie dzwonki alarmowe i podniosą wszystkie lęki, jakie mogą. Dlatego chcemy, abyście pamiętali, aby odwiedzać wasze najgłębsze wewnętrzne jaźnie i być w pozycji odbioru, wdzięczności, i wiedzy, że wynik tego wszystkiego, będzie tym, co zmierzyliście i niczym innym.

Będzie to najmniejszy z początków, a jednak, co dzieje się dla każdego z was ma potencjał, aby było niesamowite. Otwórzcie swoje ramiona. Otwórzcie wasze serca. I pozwólcie pełnemu potencjałowi tego, co jest Wasze, aby był akceptowany. Niech wdzięczność będzie waszym hasłem. To nie będzie tak długo, teraz, zanim będziemy znów mówić. Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

21 kwietnia 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz