poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Wiadomości Mateusza Ward – lot 370

Witam wszystkich!


Ta z comiesięcznych wiadomości Mateusza, jest praktycznie w całości poświęcona tematowi zaginięcia Malezyjskiego samolotu. Krótkie wyjaśnienie przez to źródło już było, teraz są odpowiedzi na różne pytania czytelników. Przy okazji dowiemy się dlaczego nie interweniują Anioły, czy Bóg tego wszechświata ( i oczywiście jest tu odróżnienie Boga tego wszechświata od Stwórcy), a w ogóle kto, jak i kiedy może interweniować. Przy okazji okazuje się że Ashtar, Ashtarowi nierówny, ale myślę, ze większość czytających zna już dobrze te sytuacje i radzi sobie z rozróżnianiem.


Wiadomości Mateusza Ward – lot 370
otrzymane przez Suzy Ward,
2 kwietnia, 2014 –
www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.

Jak w ostatniej wiadomości, najpierw będę mówić za siebie, o tej wiadomości. Wyjaśniając, dlaczego to było transmitowane po znacznym okresie czasu po tym jak samolot zaginął, może dałem wrażenie, że sam prosiłem Ashtar’a aby opowiedział o tym, to nie jest ten przypadek – żądanie zostało wniesione przez wszystkie dusze tutaj, gdzie tylko wysokie wibracje prawdy może być rejestrowane i telepatycznie wysłane.

Jak chcieliśmy, aby te udręczone rodziny mogły wiedzieć, że ich bliscy są żywi i mają się dobrze w świecie, który jest podobny do waszego w pewnym sensie, wiele lepszy niż inne! Jeśli wiecie, każdy z tych zrozpaczonych ludzi, podziela to, co Ashtar mówił o wszystkim, co zostało zrobione, aby uczynić ich życie przyjemnym i wygodnym w tym świecie, który może zapewnić im środki komfortu. To nie zakończy żałoby z powodu ich straty, ale to skończy widmo ich ukochanych osób umierających w lodowatych wodach i spekulacje, że załoga i część pasażerów porwali samolot.

Co do ich faktycznego pobytu, niektóre informacje ze źródeł z poza planety znacznie różnią się od Ashtar’a, w tym wiadomości przypisane mu, które kilku czytelników wysłało do mojej matki. Istota ich pytania to : Jakiemu Ashtar’owi możemy wierzyć ? Moja matka zapytała go, jak na nie odpowiedzieć i na jego wniosek, załączam to, co jej powiedział :

Ashtar: Suzy, to nie jest twoja odpowiedzialność za "pogodzenie" tych dwóch wersji, jak niektóre osoby proszą was, abyś to zrobić. Informacje, jakie ci dałem i ty wyraźnie je odebrałaś, są tym, co się stało, to są fakty z naszej pierwszej chwili ratunku poprzez to, co zrobiono, aby powitać tych ludzi na pokładzie statku i zapewnić wszystkie ich potrzeby w tamtym świecie. Nie chcę dyskredytować odbiorcy tej drugiej wiadomości, ale to NIE jest ode mnie. Rozumiem, że ona wierzy, że tak jest, ale niektóre inne źródła robią fałszywe twierdzenia i przypisują je do mnie. To jest czas, kiedy prawdy wychodzą na jaw i to, co ci powiedziałem, jest prawdą.

Mateusz : Ashtar omawiał z nami inne reakcje na jego informacje, także, i wiemy, że pisarze nie są sami w rozważaniu aspektów ratowania i relokacji. Mamy taką samą wiedzę jak on i możemy rozwiązać wszystkie kwestionowane problemy; jednak on chce odpowiedzieć na dwa posty do mojej matki i prosił ją, aby zapisała je najpierw, i jesteśmy szczęśliwi, że spełniamy jego prośbę, że odpowiemy na resztę.

Jeżeli kontrakty duszy ludzi w samolocie nie obejmują relokacji do innego świata, jak Ashtar powiedział, dlaczego on podjął decyzję o upoważnieniu niektórych z jego zespołu do "wkroczenia" i zrobienia tego?

Ashtar powiedział : "Żadna z umów dusz załogi i pasażerów nie zawierała takiej przygody, ani też nie obejmowała ona śmierci w tym czasie" ;

Jak to jest w ogóle możliwe? Jak ktoś może doświadczyć czegoś, co nie jest w umowie ? I nie jest to małe odchylenie, ale główne, ogromne odstępstwo od umowy duszy. Nie tylko dla 1 osoby, ale 239 osób. Zakłócenie również umów innych osób, z którymi mieli umowy (jako krewni). Ponadto, dlaczego przewodnicy dusz tych wszystkich ludzi nie interweniowali na pierwszym miejscu, zapobiegając wydarzeniu tego, się stało, skoro nie były to umowy dusz ? Uważam to za bardzo niepokojące, ponieważ uważam, że zostały naruszone prawa uniwersalne tutaj.

Ashtar : Tu Ashtar. W mojej pierwszej wiadomości mówiłem to, o czym myślałem, że byłoby najbardziej interesujące i ważne dla Was - szczegóły na temat ratowania i gościnnego przyjęcia i zakwaterowania danego ludziom z pokładu samolotu. Teraz widzę, że mogę dostarczyć innych informacji, i cieszę się z tej okazji, dodania do tego, co powiedziałem wcześniej.

Po pierwsze, w odniesieniu do mojego oświadczenia : "W takich przypadkach, jesteśmy upoważnieni do wkroczenia" Nie miałem udziału w tej decyzji o autoryzacji. Nigdy nie jest prerogatywą istot pozaziemskich decydować, co zrobić w sytuacji awaryjnej, gdy interwencja może uratować życie mieszkańców Ziemi lub innej planety. Zawsze w takich sytuacjach, to jest oryginalna lub zmieniona umowa dusz, która określa to, co jest robione, bo tylko dusza wie, jakie doświadczenie przyczyni się do dalszego jej rozwoju.

Gdy umowa duszy nie zawiera śmierci w śmiertelnej sytuacji pod ręką, tylko przecina i suszy, to autoryzacja może być udzielona dla ratowania życia danej osoby. Jeśli ktoś w takiej sytuacji ma umowę, która nie obejmuje śmierci, a następnie dusza pragnie fizycznego życia, aby kontynuować, to wysyła petycje dla zmiany tej klauzuli. Petycja jest omawiana na poziomie duszy wszystkich podmiotów zaangażowanych w umowy sprzed urodzenia do dzielenia się całym życiem. Jeśli któreś z nich nie zgadzają się na zmiany umowy, jak dusza pragnie i wnoszą petycje na tym poziomie, wszystko odbywa się na Podstawie Miłości - my nawet nie wiemy o tym. Gdy jest jednomyślność, orzeczenie przekazywane jest na określonej częstotliwości do wszechświatowego centralnego biura, które powiadamia załogę której pomocny statek ma możliwości, będąc najbliżej obszaru zaburzeń i działają natychmiast. Wszystkie te procedury wydarzają się w ciągu kilku sekund w koncepcji czasu.

Jest to niezwykle rzadkie, że ani ratowanie, ani przeniesienie, ani śmierć w danej chwili nie jest częścią umowy duszy, gdy tak duża liczba osób jest w tej samej sytuacji, w dowolnym miejscu w tym wszechświecie, ale tak jest w przypadku ludzi w tym samolocie z Malezji. Z mojego doświadczenia, to nie tylko jest rzadkie, to jest wyjątkowe.

Gdy problemy samolotu rozwijały się jak upadające domino i wykasowały wszystkie systemy niezbędne do utrzymania samolotu pod kontrolą, załoga i pasażerowie wiedzieli, że ich szanse na przeżycie są bliskie zeru. Na poziomie duszy wiedzieli, że mieli do wyboru : śmierć, czyli samolot się rozbije i byłoby to bez interwencji - lub życie na innej planecie. Na tym poziomie jednomyślnym wyborem było życie, kroki do zmiany swoich umów, a następnie odpowiednio wszystkie podmioty mię zgodziły. Ta informacja została przekazana do biura i upoważnienie do podjęcia ratowania zostało przyznane dla załogi, której statki mogłyby to obsłużyć. Jeśli ktoś w tym samolocie wybrałby na poziomie duszy śmierć zamiast iść na inną planetę, przez jakąś przyczynę naturalną, doszłoby do śmierci na miejscu, a człowiek byłby przesiedlony do Nirwany.

Nie wiem, czy "przewodnicy duszy... zapobiegając temu wydarzeniu, aby się wydarzyło" oznacza zapobieganie problemom samolotu, czy zapobieganie ratowaniu i relokacji. Nic, co wszelkie byty fizyczne mogłyby zrobić nie zapobiegłoby oczywistemu i wszyscy na pokładzie samolotu wybrali to drugie. Nic, co zrobiono dla nich, nie było naruszeniem któregokolwiek z praw uniwersalnych - wręcz przeciwnie, było uhonorowaniem uniwersalnego prawa, że decyzje na poziomie duszy mają pierwszeństwo przed wszelkimi innymi względami.

Mateusz, mam nadzieję, że to rozwiewa wątpliwości, dlaczego my "wkroczyliśmy" i dziękuję za odpowiedzi na wszystkie inne pytania.

Matthew : Dziękuję, Ashtar. Zanim będę mówił za wszystkie dusze tutaj, odniosę się zapytania czytelników, w jaki sposób, z mojej stacji w ponadczasowym kontinuum, mogę określić, jak dużo czasu minęło od zaginięcia liniowego samolotu i pytania mojej matki o to. Jej pytanie zawierało "trzy dni temu", ale nawet jeśli nie byłoby tego, to czas był w jej myśli i on byłby źródłem mojej świadomości.

Następujące kwestie zostały wybrane, ponieważ odpowiedzi dają najwięcej wglądu w ten wypadek, w niektórych przypadkach może to być stosowane również w innych sytuacjach.

Ashtar powiedział, że ani umierania, ani transportu na inną planetę nie było w kontraktach duszy pasażerów. Miałem wrażenie, że NIC nie może się zdarzyć, co nie było w naszych kontraktach duszy.

Gdyby tak było, życie w świecie, mogłoby być idealnym zamiast karuzeli karmy. Kontrakty są przed urodzenia i po urodzeniu szybko są zapomniane, bo to są decyzje wolnej woli świadomie dokonywane w ciągu całego życia, które prowadzą do wydarzeń, które mogą zmieniać się o 180 stopni od tego, co jest w umowie duszy.

Dlaczego ludzie w samolocie nie zostali przeniesieni do statku kosmicznego i przyniesieni z powrotem na Ziemię ?


Przeniesienie na wysokości nie pozwalającej na "oddychanie" nie mogłoby zagwarantować przetrwania wszystkich z samolotu. Równie ważne, że system zwiększania ciśnienia statku wymaga specjalnego aparatu oddechowego dla ciał o niższej gęstości, niż załoga, a statki nie są wyposażone w te urządzenia w wystarczającej ilości dla wszystkich na pokładzie samolotu. Załogi na waszym niebie używają ich technologii w wielu aspektach, jakie wymienialiśmy w licznych komunikatach; czasami są one uprawnione do ratowania ludzi w tragicznych okolicznościach, ale to nie jest głównym celem ich obecności. I, jak Ashtar wspomniał, potrzeba, aby pomieścić tak wiele osób w tej samej sytuacji awaryjnej, jak w tym przypadku, 239 – jest ogromną rzadkością.

Oczywiście cieszę się, że ludzie z Malezyjskiego samolotu są bezpieczni, ale nie rozumiem, dlaczego dano im taką nadzwyczajną pomoc, gdy wielu innych, jest pozostawionych i giną w wypadkach lotniczych. Czy dlatego, że nie wybrali w ich umowach duszy umrzeć w ten sposób?

Umowy mają pewien stopień elastyczności co do przyczyny, lub źródła, wybranych doświadczeń, w tym śmierci. Gdy osoby umierają w katastrofie lotniczej, to dlatego, że zakończyły swoje wybory długości życia i śmierć przychodzi nagle w "wypadku". Jednak może się to zdarzyć, mniej więcej w tym samym czasie przez różne środki, takie jak wypadek samochodowy lub śmiertelne obrażenia w upadku lub są zsypani w lawinie – coś z tego, także wypełni postanowienia umowy przewidywanej długości życia, nagłego końca i "przypadkowo". Tak jest z powodu wyborów kontraktowych, że niektóre osoby umierają podczas tego samego wydarzenia, które inni przeżywają.

Proszę powiedzieć Matthew, aby poprosił Ashtar’ra, żeby umieścił jakieś części lotnicze, które zostaną znalezione więc rodziny ze złamanymi sercami będą mogły mieć zamknięcie.


Ashtar rozumie, tak jak i my współczucie leżące podstaw tej prośby, ale istoty świetlne pomagają tylko w prawdzie w każdej sprawie.

Dlaczego istoty pozaziemskie z UFO nie skorzystały z ich wysokiego poziomu technologii dla naprawy, gdy samolot był w powietrzu, a nie biorąc go na jakąś inną planetę ?

Technologia na pokładzie ich statku jest rzeczywiście zaawansowana, nawet poza waszymi obrazami science fiction, ale ona nie jest przeznaczona do naprawy wadliwych systemów waszych samolotów. Per analogia, czy może wasz telefon komórkowy mieć możliwość naprawić przebitą oponę.

Zastanawiałem się, czy ludzie w samolocie mają pamięć o życiu na Ziemi, gdy zostali oni przeniesieni na inną planetę.

Tak, to prawda, mają tą pamięć. Nic czego doświadczyli w czasie pobytu na Ziemi nie jest zapomniane bardziej, niż gdyby nadal mieszkali na ziemi. Życie w nowym świecie ma różnice, oczywiście, ale te można porównać do różnic w każdym życiu na Ziemi, gdy wystąpi istotna zmiana.


Czy może Ashtar podać nazwę galaktyki i planety, gdzie te osoby zostały przekazane ?


Andalusa jest w Drodze Mlecznej, jest najbliższą planetą w systemie słonecznym, który jest podobny do Ziemskiego w sposób, który wymienił w swojej pierwszej wiadomości.

Dlaczego ludzie w samolocie nie byli wzięci do pustej (wewnętrznej) Ziemi, aby mogli wrócić na powierzchnię i połączyć się z ich rodzinami ?


Mieszkańcy Wewnętrznej Ziemi manifestują miasta i wszystkie warunki życia na wyższych poziomach wibracyjnych niż te, w które mieszkańców powierzchni można wprowadzić, żeby ich ciała pozostały żywe. Jeśli mieszkańcy Wewnętrznej Ziemi chcą wyjść na powierzchnię, to wyrównują ich dostrojenie wibracji; ustawiają nastrojenie wibracji na „rezydentów powierzchni", ciała nie mają takiej możliwości, ponieważ, z kilkoma wyjątkami, wasi ludzie nie osiągnęli tego poziomu świadomości i duchowej świadomości.

Czy mogli ludzie w tym locie zostać zdematerializowani i później ponownie zmaterializowani w bezpiecznym miejscu na Ziemi ?


Nie. Podczas, gdy ten proces jest robiony i znacznie częściej niż myślicie - w ratunku jednostek przez ich Aniołów Stróżów, którzy są duszami wibrującego światła i czasem potrzebują wezwać dodatkową pomoc anielską, jest to znacząco inna sytuacja, kiedy osoby są ratowane przez istoty fizyczne.

Ashtar powiedział, że wziął samolot do wyższego wymiaru. Czy to oznacza, że te osoby na pokładzie lotu 370 wstąpiły do wyższego wymiaru, można powiedzieć 5D ?


"Wymiary" w wiadomości Ashtar’a nawiązują do lokalizacji, to znaczy do wymiaru ziemskiego poza trasami lotu - a nie stanu świadomej i fizycznej ewolucji, która określa osobiste wzniesienie. Jednak dusze tego lotu na pokładzie posunęły się w tym zakresie, ponieważ odważnie zdecydowali się doświadczyć życia w dziwnym, nowym świecie.

Dlaczego nie został samolot umieszczony na Księżycu i nie zabezpieczono tak przyjętych ludzi, dopóki nie mogliby być sprowadzeni tutaj ?

Umieszczenie ich na Księżycu nie było opcją. Nawet jeśli samolot można było odłożyć tam w stanie nienaruszonym, warunki panujące tam poważnie zagrażają jego integralności strukturalnej przez dłuższy czas, a ludzie na pokładzie nie mogą przetrwać w atmosferze księżyca. Nawet jeśli samolot pozostałby nienaruszony, tlenu nie wystarczyłoby do czasu transportu z powrotem na Ziemię.

Ashtar powiedział, że inni zostali uratowani i wzięci na tą planetę. Kim oni są i dlaczego musieli być uratowani?

Ratunek zostało zatwierdzony dla osób w małych samolotach lub łodziach w okolicy nazywanej Trójkątem Bermudzkim, gdy potężna siła tego wiru energii przejęła systemy kontroli ich pojazdów. Z tego samego powodu, ratunki wystąpiły w kilku innych wirach energii na Ziemi, które są tak potężne. Astronauci Challengera zostali uratowani z promu, zanim eksplodował, ponieważ byli wyposażeni w "kosmiczne skafandry" i przeniesienie ich w przestrzeni było możliwe. Postrzeganie w waszym świecie było takie, że nikt nie przeżył wybuchu, dlatego zarówno na poziomie świadomym i duszy, załoga wybrała transfer, aby przejść na tą planetę i przeżyć ich różne przepisy umowy przednarodzeniowej dotyczące długości życia.

Jaki rodzaj planety to jest? Czy jest to planeta 4 lub 5D i jak to możliwe, że ci ludzie tak szybko przeskoczyli z życia 3D i żyją na wyższym poziomie, gdy cała reszta z nas lightworkers musi trwać i czekać, czekać i czekać dłużej?

Planeta znajduje się w pobliżu wysokiego końca czwartej gęstości w lokalizacji ; w duchowej i świadomej ewolucji, większość jej mieszkańców jest w zakresie od wysokiej trzeciej gęstości do wysokiej czwartej, z niewielką liczbą w piątej, a jeszcze mniej w szóstej; wszyscy na pokładzie samolotu z Malezji są w tym zakresie. Lightworkers zdecydowali się być tam, gdzie one nie tylko wnoszą światło dla ziemi i jej cywilizacji, ale robiąc tak również podnoszą stan ewolucji ich duszy. Proszę nie myśleć w kategoriach trwania i czekania, ale w pozytywny sposób, jak choćby myśleć o dobroci, która zostaje przez was wniesiona do życia innych ludzi i tego, co oni wnoszą do waszego życia.

Ciągle słyszymy, że Źródło jest we wszystkim na całym świecie, że nie ma miejsca, gdzie Ono nie jest, że ma całkowitą kontrolę nad wszystkim. On czyni cuda każdego dnia. Jak w tym przypadku, jeśli to nie był czas dla nikogo w samolocie umrzeć, czy On nie mógł po prostu "naprawić" od razu tego, co się stało z samolotem i mógłby wylądować jak byłoby to normalnie ?

Kiedy poprosiliśmy Boga, źródło wszystkiego, co istnieje w tym wszechświecie, co chciałby nam powiedzieć, powiedział, że chciałby to zrobić sam.

Bóg : To mówi Bóg, jestem szczęśliwy to robiąc. Moje dziecko, moje drogie dzieci - dawno, dawno temu ustawiłem nasz wszechświat w ruchu i ustanowiłem niektóre przepisy, aby utrzymać ten ruch płynnym. Ponieważ jestem zobowiązany przestrzegać praw Stwórcy, że wolna wola każdego z nas musi być honorowana niezależnie od tego jak zdecydujecie się jej używać, więc widzicie, nie mam "całkowitej kontroli nad wszystkim".

I powierzyłem zadanie czynienia "cudów", tam gdzie one mogą wystąpić. Zilliony moich wysłanników – nazywacie ich aniołami i duchowymi przewodnikami lub dobrymi ET (poza ziemscy) - robią świetną robotę w tym, więc zszedłem z ich drogi i obsługuję takie rzeczy jak prowadzenie ciał niebieskich na orbicie i utrzymanie wszechświata w równowadze. Też płaczę ze wszystkimi moimi dziećmi, które płaczą, czuję radość wszystkich, którzy są radośni i wiecznie oblewam każdą duszę naszej wielkiej rodziny bezwarunkową miłością. Wszyscy jesteśmy w tym, razem na wieczność, wiecie to – więc róbmy to kochając siebie nawzajem.

Mateuszu, to mówi wszystko.

Matthew : Dziękuję Bogu.

Dlaczego nie ustawiono [ samolotu ] na pola uprawne w pobliskiej miejscowości w cywilizowanym obszarze z żywnością i wodą (i ludźmi, aby ich uratować ) w pogotowiu ?


W lokalizacji Ziemi - w słabszych wibracjach niskiej czwartej gęstości, statek ratunkowy nie mógł manewrować samolotem do pozycji docelowej z absolutną pewnością, że nie będzie kontynuacji dalszych uszkodzeń, które spowodują poważne obrażenia lub śmierć osób znajdujących się na pokładzie. Planeta, gdzie ludzie zostali wzięci jest w wysokiej czwartej gęstości, gdzie lżejsze lub mocniejsze drgania zapewniają łagodniejsze, bezpieczne lądowanie.

My lightworkers utrzymujemy rodziny w żałobie, w naszej medytacji, ale to nie wystarczy. Ja pamiętam wiadomości, gdzie Mateusz opowiada, jak myśli i uczucia, takie jak lęk, smutek, samotność i tak dalej emitują niższe wibracje. Ale co, jeśli to są moje odczucia na temat stanu rzeczy wraz winą, że wiem, co się stało z tym samolotem i wszystkimi na pokładzie i ich rodziny nie ?

Współczucie i opieka nie muszą towarzyszyć emocjom o niskich wibracjach, i wiedząc, że takie nie pomagają rodzinom pogrążonym w żałobie, będzie łatwiej zmienić wasze odczucia na temat tego, co się stało. Wizualizujcie w złoto - białym świetle tłum, który "wyznaczacie", jako te rodziny i czujcie siebie w tym świetle także, wdychanie jego leczniczych wibracji oświeci wasze serce i umysł i rozwieje negatywne uczucia. Radość, że ludzie, którzy byli na pokładzie samolotu żyją w pięknym świecie zastąpi poczucie winy, że to wiesz, a ich rodziny nie. Nie jesteśmy obcy dla spektrum emocji i oferujemy te sugestie, ponieważ mamy doświadczenie ich skuteczności.

Czy wiesz, czy jakieś fizyczne pozostałości samolotu będzie można znaleźć ?


Samolot zdematerializowano przecież, gdy wszyscy na pokładzie wysiedli, więc wszelkie pływające szczątki zidentyfikowane jako części tego samolotu byłby nieprawdziwe.

Matthew powiedział, że ET rozmawiają z naszymi światowymi przywódcami. Jeśli oni będą mówić o [ ratunku], ludzie zobaczą, że oni są tutaj, aby nam pomóc. To przyspieszy masowe lądowania, na które czekaliśmy.

Wszystkie istoty światła w tym wszechświecie życzyłyby sobie, żeby to mogło tak być, ale z dobrego powodu wasi wybrani przywódcy nie chcą być tak szczerzy - większość waszego ludu myślałaby, że są szaleni. Wyobraźcie sobie chaos, jak tłumy żądają rezygnacji tych przywódców" i ten dzień byłby to dzień oddania pola ich przeciwnikom politycznym ; i potencjalna dzikość na giełdach, "przestraszeni" zakupują żywność, a inni wysocy urzędnicy i członkowie milicji działają gwałtownie. Dopóki wasz świat nie jest gotowy na przyjęcie obcych z niezwykłą aparycją, tajemnica zniknięcia samolotu będzie rozwiązywana "logicznie".

Jeśli ta planeta posiada swój świat ducha, czy ludzie idą tam po śmierci lub mogą iść do Nirvany i połączyć się z najbliższymi?


To jest energia miłości, która jednoczy dusze i spotkania mogą być w światach duchowych na tych samych poziomach wibracyjnych gdziekolwiek we wszechświecie. Tak samo, gdy ludzie przechodzą z Nirvany do nowego życia fizycznego na Ziemi lub w innym miejscu - podczas stanu uśpienia, mają spotkania z bliskimi gdziekolwiek są w duchu, lub w fizycznych światach o zgodnych wibracjach.

Zastanawiam się, jakie lekcje ten wypadek lotniczy wyjawił światu, oprócz pytań, z którymi wszyscy jesteśmy zostawieni.

Śledztwa w sprawie potencjalnej poprawy wszystkich systemów konfiguracji tego samolotu, środki bezpieczeństwa i mentalnośći personelu załogi będą przychodzić z odnośnych agencji. Lekcje introspekcji będą pochodzić z Jaźni. Wiedząc, że czas z osobami, które cenisz może zakończyć w każdej chwili, obiecujesz nie tracić go na niezgody, także znaczenie duchowości byłoby wartościową lekcją z doświadczeń bólu serca dla rodziny i przyjaciół, w stosunku do ludzi, którzy ich zdaniem, są martwi.

Wiem jak to jest stracić rodzinę i bliskich przyjaciół i mówię z empatią, nie brak mi wrażliwości na uczucia ludzi, których życia są najbardziej dotknięte zniknięciem samolotu. Nie rozumiem, dlaczego temu nadano tak wiele większe zainteresowanie niż czemukolwiek innemu na świecie, co się wydarzyło od 11 września 2001 roku. Każdego dnia w 12 i pół roku od tej tragedii tysiące umiera z głodu lub chorób spowodowanych przez straszliwe warunki życia. Wszystkie z tych osób były też cenne dla ich rodzin, więc dlaczego nie mogą oni zdobyć więcej uwagi ? Jaki rodzaj świata daje tyle większe znaczenie szukaniu kawałków samolotu, niż robieniu czegoś na temat warunków, które zabierają życie milionów rocznie ? Kiedy będzie tyle troski o te bolesne i niepotrzebne zgony, aby zapobiec im? Mam nadzieję, że odpowiesz na moje pytania, ale ja zrozumiem, jeśli nie możesz.

Pełnym sercem dzielimy uczucia tego pisarza, danie uczciwej i satysfakcjonującej odpowiedzi na te pytania nie jest takie proste. Jest to bez osądu, możemy powiedzieć, że poza daniem rodzinom dowodów i zamknięciem tej traumatycznej sytuacji, bezprecedensowe poszukiwanie części samolotu jest symbolem potrzeby waszego społeczeństwa dla przypisania winy, tak, aby przewód sądowy mógł nastąpić, i tu jest kilkaset osób do rozważenia (chodzi o odszkodowania). Przeżycie ludzi, którzy co roku umierają z głodu i chorób spowodowanych przez pożałowania godne warunki życia nie ma poparcia prawnego lub mediów i ich liczby idą w wiele milionów. To nie jest apatia, ale poczucie bezradności, aby zmienić taką ogromną sytuację, to właśnie jest korzeń jej kontynuacji.

Stopniowo ta perspektywa się zmienia. Tysiące poświęcają swoje życie dla łagodzenia straszliwych warunków na miejscu, inni mówią głośniej o losach tych wielu milionów ludzi, wielu z nich oddaje pieniądze na finansowanie wysiłków tych, którzy zapewniają opiekę medyczną, czystą wodę, żywność i podstawowe schronienie. Więc takie ogromne zadanie nie może być szybko rozwiązane, ono oferuje podwójną szansę : Dusze w tych rozpaczliwych okolicznościach doświadczają tego, co wybrały dla ukończenia karmicznych lekcji trzeciej gęstości i rozwijają się duchowo i świadomie, a społeczeństwo może jednoczyć się jako jedność i podnosić życie tych którzy cierpią.

Wasza wytrwałość w świetle jest podstawą ruchu w kierunku tego zjednoczenia, i światło rzucane na Ziemię z innych cywilizacji jest pomocne w waszych staraniach, aby przekształcić ten świat. Pomyślcie o tym, jakie gruntowne zmiany zostały dokonane w ciągu ostatnich kilku lat! Zmiany przychodzą o wiele wolniej w niektórych obszarach, niż w innych, i podnoszenie życia wielu milionów - miliardów - jest największym z przedsięwzięć. Ale musi być zrobione, bo lightworkers na ziemi i niezliczeni inni, którzy pomagają z poza planety nie ustaną, dopóki wszystkie dusze w waszym świecie nie podzielą obfitości Bożych darów.

Miłości i pokoju,
Suzanne Ward
www.matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz