środa, 9 kwietnia 2014

Arkturianie – o Energii

Witam wszystkich!


Ten z comiesięcznych przekazów Arkturian przez Marylin Rafaelle dotyczy energii. Jest to dość podstawowy przekaz, ale też zasadniczy i ma kilka odniesień do naszego stanu aktualnego. Jak zwykle dla tej grupy - proso zrozumiale i niedługo.


Arkturianie – o Energii

Channeler: Marilyn Raffaele
Marzec 30, 2014 http://www.onenessofall.com/newest.html

Pozdrowienia Najdrożsi.

Widzimy, że wielu zaczyna akceptować i rozumieć zmiany w ich życiu... niektórzy nawet mówią, " Dlaczego nie myśleliśmy o tym wcześniej?" Ludzie tracą lęk przed zmianą, która jest ważną częścią ewolucji, to jest, jak to działa. Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego, a następnie, jeśli okaże się, że to nie działa, to też jest w porządku, niebo nie spadnie w dół. Uczenie się być otwartym na nowe pomysły i zmiany na wszystkich poziomach pozwala również otrzymać osobie na wszystkich poziomach -wewnętrzne drzwi się otwierają.

Wielu z tak zwanego "starszego pokolenia" nadal trzymać się mocno przekonania, że nie istnieją lepsze sposoby robienia rzeczy niż ich doświadczenia życiowe ich nauczyły. Stali się wygodni i popadli w rutynę, odmawiając nawet rozważyć inne sposoby patrzenia na świat i brakuje im możliwości, aby wzrastać duchowo.

Pozwalając sobie kontemplować nowe pomysły, nie oznacza życia życie bez radości lub zabawy w pracy i działalności, ani nie oznacza, że aktualny sposób robienia i widzenia globalnie lub osobiście jest nie taki i musi się zmienić. Otwartość oznacza po prostu chęć uwolnienia oporu i nie bycia tak zamkniętym w tym, co jest znane i uznane, że każda zmiana jest niemożliwa.

Grupa Arkturian chce mówić o energii. Energia jest istotą wszystkich rzeczy, bo to jest Boska Świadomość i esencja wszystkich rzeczy. Energia w najczystszej postaci, to białe światło i jest interpretowana według świadomości każdego człowieka. Widoczne halo światła wokół świętych i mistrzów jest po prostu ich polem energetycznym, tak wypełnione czystym światłem, że wielu może je zobaczyć.

Energia, będąca Wszechobecną Świadomością, nigdy nie może zostać utracona, a tylko zmienić formę. Jesteście świadomi i doświadczacie energii przez cały czas, ale nie zawsze jesteście świadomi tego, co czujecie. Możecie odczuwać ciężar w takich miejscach, jak dawnych bitew, które nadal posiadają wibrację strachu i cierpienia. Kraty często przenoszą bardzo ciężką trzeciowymiarową energię, która mogą być odczuwana natychmiast.

Większość doświadcza spokoju i lekkości w katedrach lub zwykłych wiejskich kościołach, gdzie modlitwy wielu w całym czasie stworzyły prawie "obecność " energii Światła. Uzdrawiająca energia przyrody w niezabudowanym lesie lub obok strumienia jest odczuwalna niemal przez wszystkich i jest powodem, żeby te potężne i święte miejsca były chronione.

Wszyscy ludzie doświadczają energii, ale nie zawsze rozumieją, co oni czują. Channelerzy często mówią ; "Energia nie jest jeszcze na miejscu. " żeby to czy tamto się stało. Oznacza to, że nie został jeszcze osiągnięty poziom i dostrojenie energii, niezbędne do dostarczenia określonego wydarzenia do manifestacji. Wszystkie żywe rzeczy czują energię i interpretują ją na poziomie ich stanu świadomości.

Naukowcy będą najczęściej interpretować ją jako fizyczną, psychiczną, jako emocjonalną, a intelektualiści, jako myśli i moc mózgu... to są interpretacje, oparte na ich stanach świadomości - ich systemach wierzeń. Zwierzęta są bardzo otwarte na energię i łatwo wyczuwają i reagują na strach, złość, miłość, czy cokolwiek, co jest promieniowane przez innych ludzi lub zwierzęta.

Kolor i święte Promienie są aspektami energii Źródła - czyste Światło - każdy zawiera unikalne cechy, ale nadal cechy wibracji i Światła. Gdy ewolucja przesuwa się na coraz bardziej pogłębione poziomy, nowe kolory nigdy wcześniej nie widziane się zamanifestują. Każda aura ma różne kolory, reprezentujące energię osobnika.

Dlatego też osoby są przyciągane lub najlepiej wyglądają w pewnych kolorach i to dlatego uważa się purpurowy kolorem królewskim (doskonałe mieszanie czerwieni fizycznej i mentalnego niebieskiego ). Starożytne uzdrawiające świątynie (i niektórzy uzdrowiciele teraz ), stosują terapię kolorami w celu dostosowania częstotliwości wibracji.

Używanie fioletowego płomienia ( siódmy promień) jak nauczał Adamus / St. Germaine jest to energia drgań transmutacji. Zalewaj siebie nim i płyń do świata i innych, jeśli kierowany ( bez załączania zamiaru lub celu). Używajcie tego narzędzia często w medytacji i wewnętrznej pracy, gdyż Fioletowy Płomień przemienia gęstsze energie w lżejsze, rozpuszczając wszystko, nie ma prawa do jego wspomagania. Cała energia jest Światłem, ale jego częstotliwości są obniżone poprzez myśli i przekonania nie-wyewoluowanej trzeciowymiarowej świadomości, więc wchodzi w wolniejsze, gęstsze wibracje - Światło kontra Ciemności - dualizm.

Ludzkie oko jest nie w stanie jeszcze dostrzec szybszych jaśniejszych częstotliwości i dlatego większość nie widzi swoich przewodników lub tych, w ciałach świetlistych i wierzą, że materia / fizyczność jest wszystkim, co istnieje. To się zmieni.

Ze względu na Jedność, każdy poziom wibracji przyciąga do siebie podobne - pomysły i ludzi, jak częstotliwości. To jest tym, co sprawia, że relacje działają - a nie wygląd, pieniądze, status, czy cokolwiek innego w co świat uwierzył. Relacje budowane są w nieco podobnym poziomie rezonansu. To dlatego wielu jest przyciąganych do tych ze Światła - oni szukają własnego Światła, ale nie wiedzą, że jest wewnątrz, a więc szukać poza nimi u innych.

W tym potężnym czasie zmiany częstotliwości wibracyjnej fizycznych, emocjonalnych i psychicznych ciał stają się lżejsze, dlatego wiele osób ma objawy fizyczne, wymagające potrzeby położenia się i odpoczynku. Uwolnienia starych gęstych energii przechowywanych przez wcielenia w fizycznych, emocjonalnych i psychicznych ciałach wymaga dużo podstawowej energii fizycznej, pozostawiając wielu wyczerpanymi bez wyraźnego powodu.

Zaufajcie w proces, odpoczywajcie, gdy tego potrzebujecie, i pijcie dużo czystej wody. Proces ten zakończy się w pewnym punkcie po oczyszczeniach, integracji lżejszych energii i aktywacji DNA, na którą jesteście gotowi.

Energia to wszystkie te rzeczy, i więcej, dużo więcej. Energia jest wyrażeniem wibrującej częstotliwości Boskości, gdy będziecie ewoluować coraz głębiej w prawdę, wasze osobiste pola energetyczne staną się lżejsze i jaśniejsze, bardziej reprezentatywne dla rzeczywistości waszej prawdziwej istoty.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz