czwartek, 10 kwietnia 2014

Smok - Sens życia

Witam wszystkich!


Smok chyba z wiosną obudził się na dobre, bo walnął 2 przekazy jednego dnia. Dziś ten krótszy na temat sensu życia, rzeczywiście krótko i na temat.


Smok - Sens życia


09 kwietnia 2014
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich, tu smok

Ponieważ jestem. Nie ma bomby dla sensu życia. Jesteście duchami doświadczającymi życia w 3D, bo możecie. Powody, dla których wasza dusza się zdecydowała są różne, jak watr. Najczęstsze przyczyny to, dla doświadczenia, dla piękna bycia ograniczonym, aby się uczyć, dla osiągnięcia czegoś dla ludzkości lub przezwyciężenia wyzwania, lub dla zabawy. Ale te powody nie są w żaden sposób wyczerpane.

Co możemy powiedzieć to to, że wasze doświadczenie na Ziemi w tym czasie nie jest w żaden sposób krytyczne. Jest ono niezbędne, jak każda część, ze wszystkiego, co jest, jest niezbędna dla całości, ale nie jest krytyczna. Ludzkość nie może naprawdę zrobić nic złego, ani niczego, co nie może być cofnięte, po prostu próbując ponownie, w innej rzeczywistości.

Życie jest piękne i jest pielęgnowane przez Stwórcę. Tak więc ostateczny sens życia dla wyższych wibracji jaźni jest "Jam Jest, Wszystkim, co Jest - doświadczając życia przez siebie w wielu różnych "kolorach" ".

Z Miłością, Smok

1 komentarz: