wtorek, 15 kwietnia 2014

Smok: Szkolne i wojskowe strzelaniny i szaleni nożownicy

Witam wszystkich!


Mówiłem, że smok obudził się na dobre, teraz channelingi mu się sypią jak z rękawa.
Tym razem porusza temat strzelanin i rozbojów od kuchni, czyli od strony przyczyn. Choć nietypowy to temat dla channelingu, to trzeba przyznać, że widzi to nieco inaczej niż mieszkańcy planety. W konkluzji jest to efekt polityki generującej podstawowe przyczyny pojawiania sie takich sytuacji.Szkolne i wojskowe strzelaniny i szaleni nożownicy

10 kwietnia 2014
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich,

Tu smok. Będziemy dyskutować to, co może być trudnym, tematem dla niektórych. Ale jest to ważny temat. Do którego możecie mieć wiele pytań. To może wydawać się przyziemna dyskusja, i coś poza sferą channelingu. Prawdą jest, że nie bezpośrednio doświadczamy tych rzeczy. Jednak z dostępem do Akash’y Briana, to na pewno odpowiedni temat i coś, gdzie z naszego punktu widzenia, możemy zrozumieć energie. To jest to praca Briana przekazywać to z powrotem do was. Możemy popatrzeć wtedy na odbicia energii i zobaczyć, jak dobrze to zrobił, i myślę, że to będzie wystarczająco przyzwoite.

Ten temat jest o strzelaninach i nożownikach. Pozornie spokojna na co dzień osoba staje się pozornie szalona i zabija lub rani kilka osób. Istnieje wiele teorii na temat tego, co się dzieje wokół w społeczeństwie, co mogłoby powodować takie rzeczy. Zazwyczaj nie lubimy mówić, że są "właściwe" lub "złe", ale w tym przypadku, są dobre i złe teorie na temat tego, co się dzieje.

Może zauważyliście wzór wydarzeń, że są zazwyczaj przynajmniej zauważane głównie w szkołach lub zarówno w środowisku wojskowych. Istnieje kilka czynników, które w to wchodzą. Nie są one powodowane przez broń, nie są powodowane przez koniecznie złe osoby i nie są wynikiem przemocy w grach wideo i przemocy w telewizji. Ten rodzaj myślenia jest ograniczony. Aby umieścić to w perspektywie : dusze doświadczają wielu gwałtownych żywotów, a same nie są agresywne. Nic, z tego. Dusze mają dostęp do broni i nie czują potrzeby, aby z niej korzystać. Rzeczy to tylko rzeczy. Więcej zachodzi tutaj.

Teorie, które są przypisywane do znęcania się, są na dobrej drodze, w niektórych przypadkach. To czasami doprowadza do zmian jak nękanie jest traktowane w szkołach, a nawet prawom, aby temu zapobiec. To jest dobra rzecz, bo poza sporadycznymi szaleństwami istnieją regularne samobójstwa spowodowane przez zastraszanie. Samobójstwa nie są koniecznie złe, ani grzeszne, ale są zbędne poza ukazaniem problemu, który należy rozwiązać. I są wysoka ceną do zapłacenia za eksponowanie problemu. Niektóre dusze są w stanie to zrobić. Jednakże, byłoby znacznie lepiej, gdyby to nie było konieczne, a każde cenne życie było w stanie doświadczyć pełni życia i wszystkich cudów, które przychodzą z nim, i żeby kolektyw mógł korzystać z długowieczności jednostek, zanim zostanie przerwana.


Zdarzają się sytuacje, w których nie występuje zastraszanie i szaleństwo pojawia się i tak, i każdy się zastanawia. Może byliśmy w błędzie co do przyczyny ? Nie, to po prostu, to ludzkie emocje są skomplikowane i zastraszanie obejmuje tylko niektóre z przypadków. I to nie jest zazwyczaj także samo zastraszanie w tych przypadkach. Jednakże, w niektórych przypadkach nie ma zaangażowanego zastraszania, czy nękania. Czasami człowiek jest lubiany.

Tak więc kolejna teoria to są problemy psychiczne nie zdiagnozowane lub nieprawidłowo traktowane. To prawda, w niektórych przypadkach. Psychiczne problemy nie czynią kogoś złym człowiekiem. W rzeczywistości, wiele więcej wyżej wibrujących jednostek wykazuje cechy problemów psychicznych dla lekarzy, bo obsługują ich energię w sposób, który nie jest uważany za normę, choć ze zmianami energii w ludzkości, te rzeczy zaczynają wydawać się bardziej regularne w czasie, bo ludzie się zmieniają. Możemy powiedzieć, że energia, którą przynoszą zapewnia tylko potencjał. Na przykład ci, których chcielibyście oznaczyć jako niosących jakąś potencjalnie krystaliczną energię, są niezwykle wrażliwi i podatni na to, co jest wokół nich, w tym rzeczy w innych rzeczywistościach Ziemi i poprzednich wcieleniach, w niektórych przypadkach. Ogólnie rzecz biorąc, czym bardziej doświadczone "starsze dusze" tym lepiej równoważą codzienne życie i ich duchową stronę. Jednak to może być trudne, a czasem sytuacja może wydawać się przytłaczająca. Rzuć ogólnie emocjonalną niestabilność nastolatka i czasami możesz mieć prochownię gotową do wybuchu. Następnie, czasami, wrzucanie w niektóre uwarunkowania, takie jak jednostka wyobraża sobie działanie w kółko i wszystko co potrzeba, aby wyzwolić w niej eksplozję i chłostanie siebie. Ponieważ coraz więcej osób się zmienia, stanie się to coraz bardziej częste.

Można karać osoby, aby dać przykład a ludzie powinni zazwyczaj być odpowiedzialni za swoje działania, a reakcja powinna być współczuciem, ale także surowym, stanowczym politowaniem. Mówimy, zdusić ich w miłości, ale mówiąc im "nigdy więcej", a następnie podjąć kroki, więc wszechświat może zapewnić to, co jest potrzebne. Podduszanie w miłości są rzeczą trudniejsza dla was. Nauczycie się.

Boa, jeśli reagujecie tylko na kary, to będzie się utrzymywać i wydarzać. Będzie wydarzało się z większą częstotliwością. Bo to instytucje same potrzebują zmiany. System edukacyjny jest przestarzały i nie dostosowany do rodzaju istot wcielonych dzisiaj. ADD, autyzm, schiza, dalej i dalej - są to po prostu etykiety do opisania osoby, gdzie nie wiecie, jak pracować z nią bardzo dobrze, więc wsadzacie ją w pudło i trzymacie ją na lekach. Takie osoby mogą coś wnosić, i może im się udać. W rzeczywistości, mogą wnosić więcej w stanie (choroby), niż w próbach leczenia. To jest tak, że szkoła nie jest dla nich. Potrzebujecie znaleźć równowagę, pomagając im być w stanie dogadać się ze światem poprzez ich zginanie i poprzez zginanie świata, aby dogadał się z nimi. Próbowaliście zbyt wiele tego pierwszego, i nie dość tego ostatniego.

Niektórzy z was wiedzą o tym. Ale wiedzcie, ktoś może dać odpowiedź. Chociaż nie ci w mocy, do zrobienia takich zmian. Tak więc, ci z was, którzy widzą niektóre z rozwiązań, czują się bezsilni. Nie martwcie się. Wysyłacie energię na zewnątrz. Społeczeństwo będzie to czuć i to będzie miało wpływ. To są po prostu powolne rzeczy.

Więc porozmawiajmy o niektórych ogólnych zmianach, które są konieczne :
Szkoły potrzebują reformy, jak odnoszą się one do dzieci, traktujcie je bardziej jako jednostki, umożliwiajcie im wypowiedzenie się bardziej, uczyńcie rzeczy bardziej praktycznymi i dobrowolnymi, aby przywrócić radość z uczenia się. Metody nauczania trzeba zmienić. Nawet jeśli to sprawi, że edukacja będzie trwała dłużej. Szkoły muszą podkreślać współczucie w młodym wieku. Potrzebują wypełniać rolę zabawy i przygotować dzieci emocjonalnie, jak radzić sobie z sytuacjami, które nadejdą. Ponadto, szkoły muszą być zaworem ciśnieniowy, sposobem, aby złagodzić ciśnienie emocjonalne, które wzrasta.

Wojskowi, uczciwie, muszą odejść. Nie mówimy o zabójstwach przez wojskowych. Ale nie ma tu o czym rozmawiać. Wojskowych uczy jak zabijać ludzi w sposób efektywny. Jeśli stają się niestabilni, działają oni tak, jak ich szkolono. To takie proste. Nie możecie stworzyć bestii i zawsze jej trzymać w klatce. Czasem bestia zjada swojego pana w przypływie wściekłości. Wiemy, że nie możecie po prostu rozwiązać tych sił zbrojnych w krajach rozwiniętych, ponieważ różne części świata znajdują się na różnych poziomach rozwoju i nawet bardziej rozwinięte części czasami mają lidera, który wymyka się z rąk. Ale możemy coś zasugerować : Uczyńcie wojskowych głównie defensywnymi i przestańcie się wtrącać. Nie mówimy, że nie należy bronić kraju, który jest najechany, albo aby zatrzymać ludobójstwo. Mówimy po prostu nie najeżdżajcie na kraj, gdy nie ma potrzeby. Zostawcie potencjał ofensywny wyłącznie dla Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby wdrożyła lub ustanowiła zasady. Pozwólcie ONZ decydować jak reagować na bieg szalonego dyktatora i zneutralizować jego moc. Gdy on lub ona zostanie obalony, okazujcie współczucie.

Widzicie, problem z wojskiem jest taki: Ono nie jest wyłącznie obronne. Więc ludzie doświadczają straszliwych rzeczy stale z powodu ofensywnego wdrażania. W następstwie są oni mentalnie uszkodzeni i potrzebują psychicznego poradnictwa, od którego one prawie nie otrzymują pomocy. Ale też żadne ziemskie doradztwo naprawdę nie wyleczy ich z tego, co im dolega po przejściu tego, przez co przechodzą. Tu potrzebne są skrajne ilości miłości. Niektórzy ludzie po prostu tracą panowanie nad sobą.

Argument, że żołnierze potrzebują praktyki, aby być gotowymi jest pretekstem aby mieć wojskowy budżet. To po to są przepychanki i szamotaniny, a wasze nowoczesne gry wojenne są znacznie lepsze niż jakiekolwiek starożytne bójki. Więc ludzie nie muszą doświadczać przemocy, aby być gotowymi.

Teraz porozmawiajmy o największym wspólnym wątku między nimi. Największej rzeczy. Nie inwestujecie wystarczająco dużo środków w badania w dziedzinie zdrowia psychicznego i doradztwa. Dla spirytystów to może wydawać się śmieszne. Niektórzy z tutejszych psychiatrów mogą być dobrzy lub nie w zdrowiu psychicznym, i uważają, że jest mniej niż wystarczająca (opieka) i zastanawiają się, jak przyziemny świat mógł kiedykolwiek robić dobrze w doradztwie w zakresie zdrowia psychicznego, kiedy oni sami nie rozumieją psychicznych czynników, które mogą mieć wpływ na zdrowie psychiczne ludzi i przyczyniać się do niestabilności. Tylko poczekajcie. To się stanie, i będzie cały dział zdrowia psychicznego, który zajmuje się zjawiskami psychicznymi, gdy oni zrozumieją. Jednakże, nie jest ślepym każde przedsięwzięcie jeszcze przed tym... Wasi badacze zdrowia psychicznego nie mogą bezpośrednio zrozumieć psychicznych zjawisk i duchowej energii, ale mogą jeszcze stosować zabiegi, które bezpośrednio oddziałują z energią duchową.

Przykład. Powiedzmy, że ktoś ma wpływ to, co nazywacie swoim przeszłym życiem. To tworzy kolejną osobowość i być może, ta osobowość była brutalna. Wasi badacze nie koniecznie wierzą, w ostatnie życie, ale nie jest to konieczne, w celu leczenia objawów. Próbowali różnych rzeczy i odnotowali, że doprowadziło to do katastrofalnych skutków. Potem próbowali innych rzeczy, i wydaje się, że rozwiązali problem. Mogą oni bowiem znaleźć się doradzać, tej innej osobowości, która jest wroga dla bieżącego życia. Mogą oni znaleźć, że złość jest channelowana do tej drugiej osobowości. Tak więc, jak widać, tego typu rzeczy nie są beznadziejne, jeszcze zanim nauka przeniknie do zjawisk psychicznych.

To po prostu wymaga dużo zasobów na badania te rzeczy, gdy mozolnie brniecie wokół na oślep, starając się znaleźć ślepe zaułki, dzięki czemu możecie wykonać mapę, w jaki sposób w leczyć niektóre choroby. I gdy energia się różnicuje, złożoność wzrasta. Tak, potrzeba finansowania badań w zakresie zdrowia psychicznego i leczenia znacznie więcej niż leczycie, ponieważ finansowanie zapewnia jedzenie na stole dla rodzin, które mogłyby robić badania, aby mogli wykonać to badanie.

Potrzebujecie również włożyć więcej środków na poprawę przestarzałego systemu edukacji. Wiecie, gdzie są problemy.

Może to być po prostu oczywiste, jedna rzecz, jaką możecie zrobić : Przekazywanie środków z kompleksu wojskowego - przemysłowego na poprawę edukacji i badania w zakresie zdrowia psychicznego i leczenia.

Och, to jest tak trudne politycznie. Skonfigurowaliście własne bariery. Polityka jest waszym własnym wynalazkiem, aby zakłócić wolę kolektywu i spowolnić wibrację. Nie ma żadnych przeszkód, jeśli macie chęć. Być może dzieci waszych dzieci przeczytają to jakiegoś dnia i będą mieć więcej hartu ducha, aby tak się stało.

Ale uważamy, że może to nastąpić wcześniej. Czy podejmiecie wyzwanie ?

Z Miłością, Smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz