sobota, 4 stycznia 2014

AA Michał 03,01 Jak już często mówiliśmy, nigdy nie jesteście sami

Witam wszystkich!


Tym razem Michael nie znęcał się nad nami zbyt długo, zapowiada zmienność channelingów, a reszty doczytajcie sami.


Jak już często mówiliśmy, nigdy nie jesteście sami. - Michael i RadaZacznijmy te wiadomości na rok 2014 z nowym zrozumieniem, skąd ta informacja będzie pochodzić. Nic w rzeczywistości nie zmieniło się, ale chcemy, aby uczynić to bardziej jasne dla każdego z was, skąd to prowadzenie pochodzi.

Jak widzicie powyżej, mówię teraz do tego, co my nazywamy radą. Niektóre kanały nazywają to grupami, niektórzy nazywają je innymi nazwami. Ale bez względu na to, jaka jest tego nazwa, jest fakt, że każdy z was, w rzeczywistości bierze udział w, radach, które prowadzą was i wszystkie inne czujące istoty na tej drodze. Odwiedzacie te rady. Wasze Wyższe Ja tu zasiada. Wasi przewodnicy i aniołowie również.

Z miejsca, gdzie siedzicie w tej chwili, aż do bardzo najwyższej świadomości w tych wszechświatach, są uczestnicy prowadzący nas wszystkich do przodu. Gdy będziemy poruszać się w tym roku, chcemy uczynić to bardziej i bardziej wygodne, abyście zrozumieli i poczuli, że te wiadomości nie pochodzą z jakiegoś źródła, do którego nie macie dostępu., Raczej pochodzą one z wnętrza każdego z was, do których macie całkowity dostęp i zawsze mieliście.

Naszym celem zawsze uczynienie tego bardziej powszechnym dla każdego z was, abyście brali udział i wiedzieli, że zawsze braliście udział w tym. Chcemy, abyście czuli się w domu z tym procesem, tak, że stanie się łatwiejszy dla was. Energie, o których większość kanałów wspominała tak bardzo często, teraz podniosły waszą zbiorową świadomość na tyle wysoko, aby to była bardzo realna możliwość dla was w tym roku, jeśli sobie tego życzycie.

Więc będziecie mogli, od dziś te wiadomości dostarczane będą przeze mnie, przez innych, którzy wystąpią, lub po prostu zatytułowane "od Rady ". Jakakolwiek nazwa będzie w tytule, proszę zrozumieć, że braliście udział w całym tym procesie. A skoro tak, to zrozumcie, że jesteście naszymi drogimi przyjaciółmi i rodziną.

Jak już mówiłem, tak często, nigdy nie jesteście sami. Znamy, wasz każdy sen, każdą myśl, każdą modlitwę, tak jak dokładnie tak jak wy, i zaczynamy pracować na nimi tak szybko, jak wy je uczyniliście.

Będziemy również wam przypominać, od czasu do czasu sposoby aby wygładzić tą drogę, że tak powiem. Ale bardzo prawdopodobne, że osiągniecie zrozumienie, które będzie wymagało tylko przypomnienia. Więc uczyńmy ten nowy rok, który rozpoczynamy bardzo obfitym i magicznym rokiem dla każdego z was.

Dziękuję wam i miłego dnia.

3 stycznia 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz