wtorek, 28 stycznia 2014

Smok - Mistrzowie: tak dobrzy w apatii

Witam wszystkich!


Tym razem smok nie nadaje zbyt długo, jest nieco sarkastyczny, ale widać tak ma, a temat dotyczy "Mistrzów". Warto zerknąć, co ten użytkownik dziewic w nietypowy sposób - wymyślił.


Mistrzowie: tak dobrzy w apatii

24 stycznia 2014
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich,

Tu smok z Brianem, pomieszani.

Jesteście mistrzami. Jest więcej mistrzów na Ziemi w tym czasie, niż było tam w historii. Używamy słowa mistrzów w tym sensie, który wielu z was używa: taki, który wzniósł się i ma większe zrozumienie fizyczności, zazwyczaj poprzez doświadczenie. Bo, wszystkie istoty przynoszą to samo połączenie ze „Wszystkim, co jest” i wszystkie są naprawdę takie same. Różne aspekty poprzez kalejdoskop zasłony, ale wciąż ta sama istota.

Jako mistrzowie, macie duże doświadczenie życiowe. Nosicie atrybuty cierpliwości i niecierpliwości, ale opanowaliście cierpliwość poprzez doświadczenie. Opanowaliście zrozumienie i honorowanie ludzi nie będących gotowymi na pewne rzeczy. Macie doświadczenie, co się dzieje, gdy przynieśliście ze sobą piękno i jest atakowane. Więc nauczyliście się czekać i jesteście bardzo dobrzy w tym.

Koledzy mistrzowie, apatia jest łatwa do opanowania. Można znaleźć ukojenie w prostych rzeczach. Czym jest inne życie ? Nie ma powodu, aby tworzyć zamieszanie, nie ma powodu, aby tworzyć fale. Apatia jest łatwa. Apatia jest wygodna.

Jesteście potężnymi twórcami. Ludzie to wyczuwają. Są oni przyciągani do waszej mocy. Wy ją ukryliście. Jesteście bardzo dobrzy w jej ukrywaniu.

Poznaj siebie, nie to, co przynosisz. Kochaj siebie. Kochaj siebie tak bardzo, że będziesz mógł być apatyczny już dłużej.

Poczuj, gdy występują synchroniczności. Z nich skorzystaj. To jest tym, co czujesz jako naturalne. To jest tym, co czujesz jako właściwe. Róbcie to, co przyszliście tu robić, dzięki synchronizacji. Wszechświat zapewni to, czego potrzebujecie. Wystarczy wyciągnąć rękę i wziąć.

To jest czas. Żadnego czekania. Otwórzcie oczy. Rozejrzyjcie się. Znajdźcie to, czego szukacie.

Z miłością, smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz