poniedziałek, 13 stycznia 2014

AA Michał 13,01 Nie jest dla was możliwe, abyście byli oddzieleni od Stwórcy

Witam wszystkich!


Dziś Michael w tekście dłuższym niż zwykle, nieco filozofuje, ale trzeba doczytać do końca, aby wiedzieć, o co mu dokładnie chodzi.

Nie jest dla was możliwe, abyście byli oddzieleni od Stwórcy. - Michael z Radą waszych Wyższych Jaźni

Jesteśmy tu dzisiaj, aby przynieść wam inne spojrzenie na ten temat, który przedstawiliśmy we wcześniejszej wiadomości. Tym obiektem jest tworzenie, kim jesteś, kim jesteście.

To wydaje się być bardzo skomplikowanym i trudnym przedmiotem z waszego punktu widzenia, ale zapewniam was, że tak nie jest. Trudność polega tylko na nowości myślenia dla was. A potem, oczywiście, są tacy, którzy nie mogą lub nie będą zabawiać się takimi myślami z własnych powodów osobistych.

Większość z was, którzy to czytacie to są ci, dla których to nie ma zastosowania. To jest czas, aby zacząć rozumieć, że jesteście o wiele więcej niż to, co jest otoczone waszymi ciałami fizycznymi. Ponadto rozważcie, że odnosi się to do każdej innej osoby i każdej innej jednostki wokół was. Nawet jeśli wasze zmysły mówią wam, że macie ograniczenia, że jesteście oddzieleni od wszystkiego, to nie jest w rzeczywistości prawdą. Ale, to będzie nas prowadzić się na innym stycznej.

To, co chcemy rozwiać teraz, to jest przekonanie, że życie się wam przytrafia (staje się dla was). A ponieważ jesteśmy w tym, zróbmy porządek z myślą, że rzeczy są określone, zanim pojawiacie się "tutaj" i nic nie możecie z tym zrobić. Nie ma konfliktu między ideami rad prowadzących wasze życie i faktem, że jesteście istotami wolnej woli.

Teraz, dlaczego tak jest? Drodzy przyjaciele, to dlatego, że po prostu poza zasłoną waszego zapomnienia jest kontynuacja was, że siedzicie z nami i odbieracie te wskazówki i zgadzacie się z nimi, w rzeczywistości, pomagacie je sformułować. Wy, w dużej części, przewodzicie sobie. A jednak, nawet jeśli zabawia was ten pomysł, mówicie, "nigdy nie wybrałbym tego! "

Mówicie w waszych chwilach bólu, a my mówimy, że powinniście i robicie. Sztuczka, jeśli w ogóle jest, to spojrzeć poza ból i zapytać: " W jaki sposób to mi służy? " To jest Bardzo trudne pytanie, aby pojąć, w wielu sytuacjach. Rozumiemy to. Ale to jednak prawda.

Nie ma bytu w całym tym wszechświecie, a nawet każdym innym, kto decyduje zmuszając was do cierpienia czegokolwiek. No, z wyjątkiem, oczywiście was samych. Prosimy spojrzeć na taką możliwość. Kiedy i jeśli życie nie jest takie jak chcielibyście, żeby było, gdzie i za co osądzacie siebie, jako mniej niż, jako błąd, jako wina, jako wymagających uzupełnienia. A jeśli po prostu nie możecie sobie wyobrazić, co to może być, to jest w porządku. Wybaczcie sobie jakkolwiek. Bo czego możecie nie być w stanie wybaczyć sobie, gdy Stwórca już wam wybaczył? Czy jesteście aż tak surowi dla siebie? No tak, jesteście, drodzy przyjaciele. W bardzo wielu przypadkach, rzeczywiście jesteście.

I czy jesteście oddzieleni od nas i od Stwórcy ? To nie jest możliwe, abyście byli oddzieleni od Stwórcy. Żyjecie w takiej iluzji. Nigdy nie jesteście trzymani oddzielnie od nas, lub przewodników, albo waszych rodzin. Istnieje tu wiele większa część z was, niż możecie sobie wyobrazić, która nigdy nie jest poza nami. A więc, w celu poradzenia sobie ze swoim życiem, utworzyliście kolejną iluzję.

I to jest prawda, że gdybyście byli w stanie dostrzec prawdę wszystkiego, co właśnie wyjaśniliśmy, to nie chcielibyście pozostać tam, gdzie jesteście. A gdzie jesteście teraz jest dokładnie tam, gdzie chcieliście być w tym czasie.

Odwagi, drodzy. Wiemy, że jest to trudne miejsce, żeby znaleźć siebie w nim. Ale jesteście tam teraz właśnie po to, aby to zmienić i również doświadczyć tej zmiany. Dźwiganie ciężarów jest prawie całkowicie wykonane. Jesteście teraz w sytuacji uczenia się, jak doprowadzić do tego, czego chcecie z wiele mniejszą niż dotychczas opozycją. Największym problemem dla was będzie, że zmiana jest często nieprzyjemna. Ale, gdy to również będzie się rozwijać i nie nagle, to będzie też wiele powodów, aby świętować i radować się tym.

Wracając do pierwotnego tematu tej wiadomości, możecie bardzo szybko zacząć, w rzeczywistości wielu z was już zaczęło, bardzo szybko zaczniecie odczuwać większe zrozumienie swoich Jaźni i ich związek ze WSZYSTKIM. To będzie coś, co będzie wzrastało w was w całej waszej egzystencji, ale to się zaczyna. Dziękujemy za uwagę przez całą tą dość długą wiadomości. Miłość dla was wszystkich, drodzy przyjaciele. Dobrego dnia.

13 stycznia
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz