sobota, 11 stycznia 2014

AA Michał 07,01 - Niebo rzeczywiście ma nogi i ręce

Witam wszystkich!

Michał tym razem trochę bawi się w zapowiedzi, a jednocześnie wręcz rozbrajająco stwierdza, że to my pracujemy na nasze zmiany i wbrew naszym oczekiwaniom w tym zakresie "Niebo" niewiele może. Przynajmniej szczerze. Ale także pocieszająco, że ilość "maruderów" będzie teraz szybko malała. Miejmy nadzieję.


Niebo rzeczywiście ma nogi i ręce, ale są one w waszych butach i rękawicach. - Michał i Rafał z Radą Nieba

Przynosimy wiadomość dzisiaj w odniesieniu do przyspieszenia manifestacji tych konkretnych zmian na waszej planecie na której czekaliście tak długo. Jest w końcu przeciw - równowaga osiągnięta która pozwala waszym zamiarom, tym z was, których nazywacie lightworkers, aby uchylić więcej negatywności, która nadal pozostaje. W związku z tym zobaczycie, lub będziecie widzieli, niemal codzienny wzrost zmian w waszym społeczeństwie, a nawet w multimedialnych opowieściach.

Ogromny nacisk jest obecnie kładziony na rozpoczęcie solidnych zmian, które będą rozwijać początki tego wyżej wymiarowego życia, którego tak pożądacie. Niektóre niesamowite, z waszego punktu widzenia technologie staną się powszechne w waszej najbliższej przyszłości. Ci, którzy nie będą kontrolowani przez wasze struktury władzy znaleźli sposoby obejścia tych, którzy nadal ich blokowali.

Nadal słychać wiele powiedzeń, że powinniśmy robić więcej. I po raz kolejny powiemy wam, nie oskarżając, lecz pouczając, że wy potrzebujecie być tymi, którzy robią więcej. Niebo rzeczywiście ma nogi i ręce, ale są one w waszych butach i rękawicach, Drodzy.

A więc prosimy o dokonanie wyboru między zaangażowaniem i cierpliwością. Brak cierpliwości w połączeniu z brakiem zaangażowania nie stają się dla was (niczym dobrym). Teraz zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może być fizycznie zajęty, a nawet wiedzieć, o wszystkim, co jest grane. Jest to bardzo duży świat, patrząc z waszego punktu widzenia. Ale kiedy codziennie oferujecie swoje modlitwy, medytacje i intencje jesteście zaangażowani.

Tych, którzy nie są marudami, widzicie. Oferowanie waszej zgody z celami, a potem nic nie robienie, tylko proszenie o dalszą pomoc nie jest tym, o co was prosimy.

Mówiliśmy w kółko, że zmiany, które chcecie zobaczyć, będą odbiciem zmian wewnątrz was. Jeszcze wielu nie zrobiło takich zmian, a potem obciążają niebo, że ich nie ocaliło. Nigdy nie jest za późno, aby zacząć, moi przyjaciele. Ale wkrótce nadejdzie czas, gdy będziecie chcieli zacząć. Żyliście wystarczająco długo na świecie, aby rozpoznać te możliwości dla siebie.

Na szczęśliwszej nucie, staje się coraz częstsze to, że możemy zobaczyć, że niektórzy z wasz mają przełomowe doświadczenia w świadomości i zrozumieniu. Mówiliśmy na innych forach o możliwości wystąpienia tego w dużej liczbie was szybko. Ta możliwość jest przenoszona na was szybko. Wiemy, że czujecie zmiany wewnątrz w coraz większym stopniu. To tak, jakby ostateczne kawałki układanki wpadały na miejsce.

To będzie rok dobrych wiadomości, drodzy. Polerujcie swoje buty do tańca. Dobrego dnia.

07 stycznia 2014
Channeler; Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz