czwartek, 30 stycznia 2014

AA Michał 29,01 - czas na korzystanie z głębokiego zrozumienia i miłości

Witam wszystkich!


Podmiot, który kiedyś nazwał się Archaniołem Michałem w channelingach Rona Head teraz nadaje pod nazwą "Rada Wyższych Jaźni", zresztą zgodnie z zapowiedzią sugerującą Jedność zespołu. Dziś trochę o energiach lutego, odczuciach i efektach zmian energetycznych.


Teraz będzie dla was czas na korzystanie z głębokiego zrozumienia i miłości, którą nauczyliście się trzymać. - Rada Wyższych JaźniDziś w naszej rozmowie będziemy kontynuować dyskusję o tym, co wasz luty przynosi.

Jest dużo rozmów i spekulacji na ten temat teraz. To prawda, ponieważ bardzo wiele osób jest w stanie poczuć zbliżającą się energię wielkiej zmiany. Nawet ci, którzy nie mają dostępu do waszych mediów, którzy nie powiedzą wam wiele w każdym razie, czy wasz Internet odczuwają ogromny niepokój, który ogarnia wiele waszych społeczeństw. Wszystkie podlegają coraz większej powodzi światła, przez którą planeta przechodzi. Wszyscy i wszystko miało, i ma, zmiany dokonane w ich energetycznych ustawieniach, i to ma coraz większy wpływ na ich jaźnie fizyczne i psychiczne.

Możemy umieścić wszystko to w jednym prostym pomyśle i wcześniej to zrobiliśmy. Ale mówimy to na kilka sposobów, ponieważ będzie łatwiej pojąć te ogromne koncepcje w waszych ograniczonych słowach. Zaczynasz wcielać więcej swoich prawdziwych ja. Wasze Wyższe Ja, to, czym my jesteśmy, są teraz w stanie lepiej wyrazić się poprzez was. Podnosicie swoje częstotliwości. Tych zmian poszukiwaliście i się objawiają. I mogliśmy tak iść dalej i dalej.

To jest doświadczane przez miliardy, które nie mają pojęcia o tym, o czym mówimy do was. Bądźcie przygotowani na to. Pomyślcie o rzeczach, o których wiecie, że już się stały dla was, które czuliście, widzieliście, słyszeliście, i wyobraźcie sobie, jakbyście się czuli, gdybyście mieli wcześniej tą wiedzę. Moglibyście pomyśleć, że będziecie szaleni. Możecie odmówić nawet uznać to dla siebie. Na pewno nie będziecie o tym mówić. Wielu będzie reagować w niefortunny sposób. Ale o wielu więcej, znając wasze myśli o tych rzeczach, przyjdzie do was w spokojnej chwili i zacznie zadawać pytania, starając się zacząć rozmowę, w której nie wiedzą, jak zacząć.

Teraz będzie dla was czas na korzystanie z głębokiego zrozumienia i miłości, którą nauczyliście się trzymać.

Możemy też powiedzieć, że światło i energia, która przyniosła to wszystko, chociaż była ogromne w objętości i skutkach, tylko będzie ciągle wzrastała. Ponownie przynosimy metafory, których używaliśmy o wodospadach, powodziach, pływach oraz lawinach. To zaczęło się na dobre i wasz świat się zmieni, z tego powodu.

Teraz jest to możliwe, że wielu może powiedzieć: "Zrobiliśmy te rzeczy." A my będziemy mówić w zamian, "TAK !" To jest tym, co chcieliśmy w bólu powiedzieć wam, przez tak długo. To nie jest tak, że ktoś na ziemi, zrobił to w przeciwieństwie do kogoś w duchu, robiącego to jednak. Ta separacja nie istnieje. Jest to koncepcja, choć nie kompletna. Prawie powiedzielibyśmy błędna. Działamy z wami tutaj, jeśli jest to miejsce, i działamy dla nas tam. Taki jest sposób na to. I teraz możecie zrobić więcej tutaj i my możemy więcej zrobić tam przez was. I to też jest sposób.

Mamy nadzieję, że te myśli sprawiają, że jesteście weseli i optymistyczni. Jest to z pewnością czas, dla którego pracowaliśmy i czekaliśmy.

Chodzi w tym wszystkim o to, że chcemy, abyście zaczęli rozumieć głęboki wpływ waszych Połączonych myśli, marzeń i działań, jakie mieliście i macie. Chcemy, abyście poczuli swoją wartość dla Całości. Chcemy, abyście zaczęli myśleć o sobie, jako o Całości.

Teraz, to jest coś, co zajmie wiele eonów, do zakończenia, ale robicie początek.

Z miłością mówimy: "Do następnego razu."

29 stycznia 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz