sobota, 25 stycznia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 390

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek, niezbyt krótki, jak ostatnio, dotyczy ogólnie rzecz biorąc współpracy i wykorzystywania opinii innych, dla wyraźniejszego zobaczenia swojej drogi i swojej pracy.


Manuskrypt przetrwania - część 390

Teraz, to wszyscy mieliście już swoje chwile "co się ze mną dzieje ? I to, jaki jest kolejny krok, który muszę podąć" lub "dlaczego w ogóle jest nic nie dzieje, muszę robić coś źle" Dobrze, pozwólcie nam odpowiedzieć na wszystkie te pytania, jedną prostą odpowiedzią ; ?., Że nie robicie nic źle, fakt, jesteście dokładnie tam, gdzie macie być. I nawet jeśli czujecie się prawie jak zapędzeni do narożnika, jesteście również dokładnie tam, gdzie macie być. I nie, jeśli znajdziecie się jak między młotem a kowadłem, to nie dlatego, że macie być zatrzymani tam, cierpieć, podczas, gdy widzicie innych przepływających na chmurze błogości. Pamiętajcie, że proces ten jest rzeczywiście bardzo indywidualny, i krok po kroku, krok za krokiem, podążacie swoją ścieżkę do tego samego celu, jak każdy inny.

Ponownie, chcieliśmy przypomnieć, aby nie patrzeć zbyt dokładnie, co wasz sąsiad robi w tej chwili, ale raczej trzymać się swojej własnej sfery oświecenia. I co przez to rozumiemy ? Po prostu, że nie ma nikogo poza tobą, kto może dostarczyć Ci wszelkich jasnych, krótkich odpowiedzi, co do tego, co należy zrobić lub nie robić, aby przejść do przodu po swojej drodze. To nie znaczy, że nie możesz uzyskać żadnej pomocy od nikogo, poza sobą, z dala od tego. W rzeczywistości, jedynym sposobem, aby kontynuować dalej iść po wyznaczonej ścieżce, jest otwarcie się na wpływy zewnętrzne po drodze słuchać, co inni mogą widzieć, z ich punktu widzenia. Widzicie, gdy wszyscy podróżujecie tak bardzo zróżnicowanymi ścieżkami do tego samego celu, to wszyscy możecie zobaczyć ten proces tylko z własnego, bardzo szczególnego punktu widzenia, i jako tacy, bardziej jesteście gotowi zobaczyć większy obraz, jak to było, lepiej będziecie mogli zobaczyć swoją rolę w nim. I jako takie, ważne jest, aby nie zamykać drzwi i iść w odosobnienie, bo musicie zrozumieć, że w żadnym punkcie nie możecie być w stanie uzyskać pełnego zakresu wszystkiego, a więc, trzeba otoczyć się innymi głosami.

To nie znaczy, że to, co mówimy, przewyższa wszystko, co sami odczuwacie, że jest dla was ważne. Przeciwnie, oznacza to po prostu, że doda to kilka niuansów do obrazu, który sami malujecie, a więc, to dosłownie wam wszystkim pomoże wyraźniej widzieć, jaka jest wasza prawda w tym wszystkim. Bo zapamiętajcie, ponieważ wszyscy przenosicie własne unikalne częstotliwości, zawsze będziecie musieli przejść najpierw do wewnątrz, aby rozróżnić, czy to, co odbieracie z zewnątrz rezonuje z waszą częstotliwością, czy nie. Czasami to, co inni mogą przynieść doda jasności do waszej melodii, podczas gdy innym razem, znajdziecie się dosłownie wychodzącymi z rytmu, jeśli spróbujecie dostroić się bardziej do tego, co inni dają wam, jako ich prawdy.

To może wydawać się skomplikowane, ale to, co staramy się powiedzieć, to po prostu tak: tylko ty możesz wiedzieć, co jest właściwe dla Ciebie, i to obejmuje wszystko, począwszy od wyboru, jakiego masz dokonać w swoim codziennym życiu, jakie informacje zdecydujesz się przyjąć, a w istocie to, co zdecydujesz się zrobić z tym wszystkimi informacjami. I jako taki, tylko TY możesz wiedzieć, co jest dla Ciebie właściwym połączeniem przez cały czas. Jeśli więc czujesz się zatrzymany w jakikolwiek sposób idź do wewnątrz, ale również przejdź na zewnątrz, bo jak przypomnieliśmy wam po raz kolejny, to jest w ogóle stanowi proces zbiorowy, nawet jeśli jest podzielony na poszczególne kawałki. Tak, gdy idziecie do wewnątrz, najlepiej służy wam pozwolenie sobie dobrze słuchać wszystkiego, co może być przychodzące z zewnątrz, bo częściej niż nie, klucz do odblokowania skrytki ukrywającej odpowiedzi, których szukacie, może przyjść z zewnątrz. Nie jako zwykła odpowiedź na cokolwiek, ale raczej jako mniej lub bardziej subtelny sygnał - czy w niektórych przypadkach dość nagłe pchnięcie w plecy. Więc widzicie, że wszyscy przenosicie odpowiedzi, której szukacie, instrukcje, jeśli chcecie, w sobie. Ale w celu usunięcia mgły, która często zasłania wasz własny pogląd, trzeba pozwolić, aby powiew świeżego powietrza z zewnątrz przeniknął waszą siedzibę, aby pomógł wam usunąć pajęczyny. Mówimy zagadkami jak zwykle, ale uważamy, że wszyscy macie jakieś doświadczenie, o czym tu mówimy. Bo jak już mówiliśmy, nikt nie może zmusić was do zrobienia czegoś lub nawet nic nie robienia, to zależy od każdego i każdej z was, aby podjąć decyzję. Ale nikt również nie może zmusić was do zaprzestania patrzenia na własną mgłę. Bo wszystko, co mogą zrobić, to wręczyć wam narzędzia, które możecie wykorzystać w celu oczyszczenia własnego umysłu z wszelkich przeszkód, które mogą zasłaniać wam widok.

Bo musicie znaleźć własną drogę do przodu, nawet jeśli czasami wymaga podjęcia czegoś, co dla innych może wydawać się krokiem wstecz. Nie mogą oni wiedzieć, co jest dla was właściwe, bo widzą to tylko z ich własnej perspektywy, i znowu to, co wszyscy widzą, będzie zabarwione tą samą częstotliwością, z którą nadeszło. A więc to, co postrzegacie jako właściwe dla siebie, może być szkodliwe dla kogoś drugiego, i na odwrót. Więc jeszcze raz powiemy, idźcie do wewnątrz, bo to jest miejsce, gdzie można znaleźć to, co jest właściwym sposobem, aby kontynuować, ale nie odrzucajcie pomocy z zewnątrz w postaci informacji, uznania i wsparcia, miłości, której rzeczywiście wszyscy potrzebujecie. Bo ta droga nie jest dla osób o słabym sercu, ale to nie oznacza również, że należy podjąć ją w samotności. To na wiele sposobów mogłoby zwalczać swój cel, a mianowicie pozwolenia ludzkości wejść w fazę współpracy, której ma teraz doświadczać, gdzie wszystkie i każde serce na tej planecie podłączone jest do wszystkich innych, i gdzie każda osoba będzie świecić własnym specjalnym światłem, podczas gdy w tym samym czasie, będzie cieszyć się z faktu, że wszyscy wokół niej robią to samo w sposób, w który tylko oni mogą zrobić.

Bo wy wszyscy jesteście osobami, ale jesteście też fragmentami większej całości, i jako tacy, potrzebujecie zaufać sobie na tyle, aby otworzyć się na wskazówki i sugestie kolektywu, ale w sposób, który sprawi, że staniecie się bardziej świadomi tego, co śpiewa w harmonii z waszą drogą życia, a co może sprawić, że z niej zjedziecie. Bo wszyscy wiecie, co jest waszym zadaniem, ale potrzebujecie zrobić to na swój sposób, a nie w sposób, który wydaje się być bardziej dostosowane do tego, co inni mogą pomyśleć o waszej ścieżce. Bo to jest wasza ścieżka i tylko wasza ścieżka i nawet jeśli cel jest ten sam, to zbliżacie się do niego pod własnym kątem, a więc, będziecie mogli zobaczyć wszystko z perspektywy, ale nie można tego porównać do nikogo innego. Ale jeśli pozwolisz sobie na porównanie do tego, co inni mogą widzieć z ich punktu widzenia, to pomoże wam znaleźć swoją drogę, nawet lepiej. Bo potrzebujecie wszystkich kolorów widma dla uzupełnienia całości i nawet jeśli musicie przejść przez własny bardzo specyficzny odcień, wasz wybór rzeczywiście wyróżni się znacznie przejrzystością, jeśli pozwolicie sobie zobaczyć kolory oczami innego.

Więc jeszcze raz powiemy, skoncentrujcie się i pozostańcie zrównoważeni, ale pozostańcie otwarci, aby nie zamykać się w sobie przed jakąkolwiek pomocą nawigacyjną, która może być oferowana przez innych. To może przyjść w postaci słów i czynów, które inspirują was, czy może przyjść w postaci słów i czynów, które wstrząsną wami, a nawet zezłoszczą was. Ale są tam, abyście mogli ustalić swój wybór, nie po to, aby zepchnąć was z wybranej ścieżki. Tak jak artysta widzi swój obraz znacznie lepiej, jeśli cofnie się kilka kroków od płótna, nad którym pracuje, wy także powinniście podnieść oczy od czasu do czasu, aby podziwiać widoki, które inni widzą. Bo to pomoże wam zobaczyć wasze tylko, że o wiele lepiej. I, podobnie jak artysta, zobaczycie lepiej, co należy skorygować w swojej pracy, więc możecie osiągnąć doskonałość, do której tak dążycie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz