niedziela, 26 stycznia 2014

AA Michał 21,01 - Trzymajcie się swoich siodeł...

Witam wszystkich!


Tym razem Michael & s-ka zapowiadają ostrą jazdę wkrótce. Biorąc pod uwagę inne "donosy" niektórzy nastawiają się na 30-go stycznia. Jak doświadczaliśmy do tej pory - wszelkie oczekiwania były chybione. Wszystko przed nami.

Trzymajcie się swoich siodeł dla drogiego życia w następnym, krótkim czasie. - Michael i Rada Jaźni

Kontynuujemy.

Jeśli moglibyście zobaczyć, co zdarza się tak wielu innym w tym czasie, tak jak my, to mielibyście dużo jaśniejszą i bardziej optymistyczną wizję okoliczności niż większość z was ma. Widzicie, wyraźnie i nie tak wyraźnie, własne postępy. Wiecie, co może się dziać dla przyjaciół i znajomych, być może. Nawet w tym, wasza wiedza jest ograniczona do tego, co wam powiedziano i waszej własnej interpretacji tego.

My jednak widzimy cały gobelin waszego kolektywu. Jak moglibyśmy nie widzieć, skoro, jak to już było w bólach was uczyliśmy, jesteśmy głęboko zaangażowani w charakterze uczestników całego procesu. Ważne jest również dla was, aby zacząć rozumieć, że jesteście również całkowicie zaangażowani. Że jest duża część tego, co zaczniecie rozumieć teraz, z podniesieniem zasłony, rozsunięciem kurtyny.

Będziemy malować wam szybki obraz, jeśli chcecie, bardzo ważnego procesu, który wielu przechodzi obecnie. Widzieliście go wymienionego tutaj i w innych miejscach, ale mogliście dać mu mniej uwagi niż na to zasługuje. W żaden sposób nie chcemy, żebyście czuli się czegoś pozbawieni, jeśli konkretne rzeczy, które wspominaliśmy nie są częścią waszego obecnego doświadczenia. To, co chcemy zrobić, to zwrócić waszą uwagę, abyście patrzyli na swoje własne wewnętrzne jaźnie i zewnętrzne życie, dla podobnych zmian. Niektórzy otrzymują aktywacje umiejętności, o których nie wiedzieli, że je mają. Niektórzy mają spotkania, w stanie snu lub poza, z innymi istotami niż oni myśleli, że to możliwe. Niektórzy siedzieli w chwili zachwytu uświadamiając sobie, że pewne rzeczy przestały "naciskać guziki", jak mówicie. I niektórzy są w stanie zrozumieć, że oni przeżywają łączenie z wyższymi aspektami swojej jaźni. I wiele, wiele więcej rzeczy, których nie wspominamy.

Istnieje prawie siedem miliardów was tam, każdy wyjątkowy w widoku i celu. Nie mamy tak wiele wolnego miejsca tutaj. Więc pozwólcie nam podkreślić, że to, czego najbardziej potrzebujecie, aby przygotować siebie na to, co ma przyjść następnie, jest to, co wy i my, przynosimy dla was teraz.

Niektórzy nie wybiorą odebrania tego. Ale ci, którzy śledzą tego rodzaju komunikat będą albo kopiącymi - i – krzyczącymi, albo ślizgającymi – i – śmiejącymi się odbiorcami. Tak wybraliście i nie zostaniecie pozostawieni w tyle.

Teraz nadszedł czas, aby się poddać. Och, nie podoba się wam to słowo. I rozumiemy, dlaczego tak jest. To, o czego zrobienie prosimy was w nim, pozwala jednak mieć lejce na trochę, więc trzymajcie się swoich siodeł dla drogiego życia w następnym, krótkim czasie. Rozważcie to, jako karnawałową jazdą. Albo, jak wasz humorysta powiedziałby, "potrzymaj moje piwo i spójrz na to ! "

To, moi drodzy, to będzie rok zabawy jeśli potraktujecie to w ten sposób. Oczywiście są rzeczy, które muszą być wyjaśnione, które mogą nie wyglądać bardzo ładnie czasami, ale zachowajcie swoje skupienie i wszystko będzie dobrze.

Z miłością mówimy: "Do następnego razu".

21 stycznia 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz