czwartek, 23 stycznia 2014

Anarchistbanjo - 118 dni stworzenia

Witam wszystkich!


Po dłuższym odpoczynku Anarchistbanjo serwuje nam swój kolejny ogląd przyszłości, tym razem powiedziałbym nawet bardzo dalekiej.


118 dni stworzenia
19 stycznia 2014
Autor : Anarchistbanjo

Dość czasu minęło od przesilenia zimowego, żeby zauważyć, że energia jest bardzo różna i astralna działalność odbywa się w innej lokalizacji / częstotliwości. Zamiast jedności ducha / światła i rzeczy czakry korony, wszystko wydaje się kierować ba drogę bardziej genialnej, energii boga / bogini lub energii trzeciego oka. Mam poczucie, że ten element wodoru / jedność energii został zebrany lub zakończony i fala aktywności została przeniesiona w dół na element helu. Sprawy idą z płaszczyzny jedności w na płaszczyznę świadomości Chrystusowej boga / bogini.

Moje sny i wizje miały zupełnie inny kierunek, taki, który nie jest już ustawiony w szyku, lecz ujawnia rozwijanie się nowości. Czuję i mam poczucie dobrobytu tuż za rogiem i to jest tak, jakby przyszłość w końcu dotarła do mnie i od tej pory nie ma być już więcej separacji.

Wodór stanowi element światła / ognia i jedności oraz czakry korony, a dla kabalistów sefirot Binah. Prawdą jest duchowa energia jedności i duchowej bitwa została wygrana. Teraz walka została podjęta na niższym poziomie, niż tych, którzy mogliby być bogami i boginiami nad ludzkością. Hel reprezentuje konkretną energię duchową, energię świadomości Chrystusowej, ale nie, tej z jedności. Możecie niemal poczuć, jak te wielkie umysły ścierają się, gdy starają się stworzyć własną wersję naszego nowego świata, gdy sobie wyobrażają świat, który ma nas zniewolić, lub nas uwolnić.

Wielkie rzeczy dzieją się w tym roku, a wiele z nich nie będzie całkiem przyjemnych dla wielu ludzi. Szatan został strącony na ziemię i jest zły na ludzi. Pracownicy światła wygrali. Największa bitwa, którą teraz czuję dotyczy prywatności, NSA, Internetu i komputerów. To jest czas dla ludzi, aby wybrali świat, w którym chcą żyć, taki, który jest wolny lub taki, który jest ograniczony. Rewelacje Snowdena przyniosły otwarcie zakresu, w którym nasz własny rząd i główne techniczne firmy starają się kontrolować i zarządzać naszym życiem.

W moim dniu pracy dzieją się rzeczy, jeszcze bardziej blisko domu. Z zewnątrz, z nikąd, bez ostrzeżenia okazało się, że firma, w której pracuję zamierza podjąć pracę, która ja robię i przekształcić ją w linię produkcyjną. Zamiast jednej lub dwóch osób wykonujących pracę, będą to robić w krótszym czasie ( podobno ) przez sześć osób pracujących na linii montażowej. Większa odpowiedzialność i więcej pomiarów komputerowych do monitorowania, tak wielu aspektów pracy, jak to możliwe. To nie jest teoretycznie, to jest proces, który się dzieje i wydarza się naokoło! To prawie tak, jakby alarm poszedł na cały świat i teraz jest czas, aby rozpocząć proces dehumanizacji.

Mój domowy komputer ma tyle śmieci w nim ze stron internetowych, które moja żona i wnuk często ściągają, że w końcu zmusiło mnie do wyczyszczenia dysku twardego i zainstalowania systemu operacyjnego Ubuntu opartego na Linuksie, który wcale nie wymaga anty antywirusowej ochrony! Dano mi możliwość szyfrowania całego dysku twardego podczas instalacji ( po prostu kliknąć na przycisk ) i ja kliknąłem. Wtedy zacząłem czytać o www.torproject.org organizacji nonprofit poświęconej wolności słowa i prywatności w Internecie. Polecam poczytanie o tej organizacji i jej projektach. Polecam TOR- przeglądarkę, przeglądarkę Firefox specjalnie wzmocnioną do anonimowego przeglądania zaszyfrowanych połączeń internetowych oraz dostępną dla użytkowników Windows, użytkowniów Mac / OS i Linux.

Czy to jest problem? Wielka sprawa jest naszą przyszłością i pytanie sprowadza się do oprogramowania open source lub licencyjnego oprogramowania, jak z Microsoft. Czy rzeczy mają być ukryte lub transparentne ? Rozważcie to : chcemy użyć programu szyfrującego, aby nasze rzeczy pozostały prywatne. Możemy użyć w oparciu o Microsoft lub oparty na Linuksie ( open-source ). Oba robią to samo, ale open source używa kodu, który może być odczytany przez każdego. W oprogramowaniu open source nie ma żadnych ukrytych linii, które będą wysyłać informacje do NSA, Google czy kogokolwiek innego. Materiał jest szyfrowany, ale program jest otwarty dla dochodzenia. Z "zamkniętymi" programami musimy "zaufać", że te programy są naprawdę w naszym interesie i robią to, co twierdzą, i tylko to, co mówią. Nadszedł czas, aby wziąć własną prywatność w swoje ręce ! To nie jest dobry pomysł, aby ufać władzom zewnętrznym w tych sprawach. W tej sprawie Linux i inne programy open source są kluczem do wolnej przyszłości.

Z powrotem do 118 dni stworzenia. Stary niemodny system kabalistyczny miał dziesięć Sefirotów czy "światów", z których dolne siedem należały do naszej ziemskiej egzystencji. To dlatego świat został stworzony w "siedem" dni. Sieć Jedności działa na całkowicie innych liniach i każdego roku aktywuje nowy rodzaj energii / elementu. 2013 zobaczył aktywację wodoru / abstrakcyjnej energii duchowej. 2014 rozpoczyna aktywację helu / betonu energii duchowej. 2015 zobaczy aktywację litu / streszczenie energii psychicznej. ( tylko jeden z kilku typów abstrakcyjnych energii psychicznej ). Tak będzie co roku przez następne 117 lat, aż ostatnia i ostateczna płaszczyzna / energia się skrystalizuje. Ale to jest lata daleko. Najpierw nasze mentalne oglądy będą się krystalizować, potem nasze emocje, a na samym końcu, ostatni poziom fizyczności. Są tacy, którzy żyją dzisiaj, co będą widzieć to nadejście. Inni po prostu "wzniosą się" przez proces śmierci.

Ci, którzy pracowali z energią wodoru zostali "zebrani", a ich prace zrobione. Teraz mogą swobodnie żyć i doświadczać swoich marzeń w tym nowym świecie. Byli one aktywowani na poziomie wodoru i żaden z niższych poziomów nie mógł zaszkodzić im w żaden sposób. Mają pieczęć Boga / Bogini na nich i są "chronieni" od tego, co się teraz stanie. W jakiś sposób, to są "Ostatnie dni" opowiedziane w Apokalipsie. Oni nie będą poszkodowani przez wydarzenia na świecie, które teraz zaczynają otaczać nas.

Jasne błogosławieństwa, - Joe

1 komentarz:

  1. Od teraz nie zagłębiam się już w słowa tego proroka. Jakaś astralna manipulacja. Tak to przynajmniej czuję.

    OdpowiedzUsuń