niedziela, 5 stycznia 2014

Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

Witam wszystkich!


Mistrz Hilarion dalej na wysokich obrotach. czasami się zastanawiam, czy oni aby nie mają tam jakiejś trawki, albo innego świętego chwastu.


Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

05 styczeń 2014
Channeler : Marlene Swetlishoff

Ukochani,

Wchodzimy w czas przyspieszonych zmian i będzie to czas, gdzie wiele informacji będzie danych, które będą podnosiły ludzkość próbującą zrozumieć co się dzieje. Media głównego nurtu będą zaangażowane w upowszechnianiu dużo z tego materiału. Jest to pobudka do wszystkich mieszkańców ziemi i wiele świateł zostanie włączone w sercach i duszach budzącej się ludzkości. To jest czas do którego byliście przygotowywani i wasz spokój i równowaga będą bardzo potrzebne w utrzymaniu równowagi w polu energii Ziemi, gdy ludzie poradzą sobie ze zrozumieniem.

Wielu z was zacznie pamiętać powód i cel waszej obecności na Ziemi i będziecie nadal spokojnie wykonywać swoją pracę dla światła każdego dnia bez zwracania uwagi czy fanfar. Tak zawsze było w przypadku naszej załogi naziemnej i to pomogło każdemu z was pozostanie niezauważonym i raczej niewidocznym. To, w nadchodzących czasach, zacznie się zmieniać - dla Was, Lightworkers świata, staniecie się bardziej widoczni w świetle, które emitujecie, a ci wokół was będą się zastanawiać, co jest jest innego w waszym obliczu. Gdy każdy z was emituje częstotliwości miłości i radości, pokoju i harmonii, ludzie nie mogą pomóc, ale będą pod wpływem i będą odpowiadać na wiele różnych sposobów, w zależności od poziomu zrozumienia, jaki posiadają.

Praktykowanie alchemicznej magii poprzez słowo mówione stanie się coraz bardziej istotne, bo ta praca jest celem, który jest twórczo zasilany przez intencje i uporczywe powtarzanie. Wielu więcej z was przychodzi do zrozumienia ważności dziennego przestrzeganiu tych działań, bo widzicie i doświadczacie rezultatów, które manifestują się w świecie wokół was. Bądźcie w chwili obecnej, jak to tylko możliwe i dbajcie o własne zdrowie fizyczne, umysłowe, emocjonalne i duchowe i dobre samopoczucie. Musicie dbać i kochać siebie, zanim będziecie mogli dawać innym i ten aspekt samoświadomości swojej roli w tym życiu na tej planecie jest koniecznością. czyńcie najlepiej, jak możecie w każdej chwili i zaufajcie, że otrzymacie wskazówki i podszepty, które będą potrzebne do następnego kroku.

Większość z was jest teraz w stanie utrzymać więcej energii i gdy ostatnie ze zniekształconych wzorców są uwalniane i rozpuszczane z wewnątrz was, jesteście w stanie wchłonąć, przyswoić i zintegrować więcej światła, niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy z was jest potężnym motorem napędowym, który może osiągnąć wiele dobrego na świecie przez zdyscyplinowane uwzględnienie zadań, które przychodzą przed was. Zawsze byliście i będziecie w dalszym ciągu prowadzeni przez rodziny światła, aby uzyskać i doświadczyć najwyższego wyniku dla najwyższego dobra wszystkich. Nie ma nikogo z was, kto idzie przez ten świat samotnie, w rzeczywistości większość z was będzie w szoku, gdy odkryje, jak wiele istot idzie z wami przez wasze codzienne życie na Ziemi.

Spróbujcie dostrajać się do naszej obecności każdego dnia i zachowajcie czas dla samotnej kontemplacji i zjednoczenia. Powietrze wokół was roi się od form życia wyżej wymiarowego rodzaju. Gdy dostroicie się do natury otrzymacie wiedzę, wsparcie i wskazówki na temat najlepszego sposobu pójścia do przodu. Czasami wszystko, co jest potrzebne, to po prostu być tam, gdzie jesteście, gdyż wasza obecność w tym obszarze spełnia wyższy cel. Bądźcie bezstronnymi i indywidualnymi obserwatorami znaków wokół siebie i postępujcie zgodnie z podszeptami swojego serca. Jesteście bezpieczni, jesteście kochani i zawsze jesteście chronieni. Utrzymujcie postawę spokoju wewnątrz i na zewnątrz i jak dla magicznego i złotego dziecka wszechświata, którymi jesteście, droga przed wami otworzy się automatycznie, gdy czas będzie odpowiedni.

Do w przyszłego tygodnia...

JESTEM Hilarion

© 2013-2014 Marlene Swetlishoff / Tsu- Tana ( Soo -tam - ach )
www.therainbowscribe.com
www.movingintoluminosity.com

1 komentarz:

  1. Strasznie mi się podobają te posty ostatnio, ten, ten o zrównoważonych relacjach, i inne :)

    OdpowiedzUsuń