niedziela, 12 stycznia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 384

Witam wszystkich!


W kolejnym odcinku Wierni Towarzysze w pełni doszli do swojego starego stylu używania ogromnej ilości słów dla opisania prostego zjawiska. Ale tłumaczą bieżące "zadania" Słońca i efekty, po naszemu mówiąc, przeprogramowywania czegoś wewnątrz nas.


Manuskrypt przetrwania - część 384


Jak już zauważyliście, te przychodzące pchnięcia waszego przyjaznego sąsiada, waszego słońca, pozostawią swój ślad na wielu z was, i nie, my nie odnosimy się do mijających objawów będą one wywoływać. Raczej odnosimy się do faktu, że wszystkie te informacje, które te cząstki przenoszą w nich i będą osadzane w waszym systemie, rozpoczną dawać ich głos w wiele sposobów. Ponownie odnosimy się do rzeczy, do których każdy będzie w stanie dostroić się indywidualnie, bo informacja, o której mówimy, nie jest w skali globalnej, nawet jeśli będzie ona postrzegana w skali globalnej, gdyż te głosy wewnątrz będą słyszane przez bardzo wielu ludzi i jako taki, efekt fali w tym całym energetycznym przestrajaniu będzie słychać daleko i szeroko.

Bo to, o czym mówimy, jest tym, że trwa konferencja wewnętrzna u każdego z was i każdej pojedynczej komórce w ciele fizycznym, a przede wszystkim, rozmowy, które teraz zaczęły być prowadzone między tymi komórkami i tą bardziej niematerialną częścią was, waszą duszą, jeśli chcecie. Bo nawet jeśli było wiele rozmów w was wszystkich przez bardzo długi czas, potrzebujecie jeszcze być świadomą tego częścią, i słusznie, bo większą część tej rozmowy dzieje się na poziomie, którego ludzka część waszej świadomości, nie jest w stanie wykryć. Widzicie, wszystkie procesy fizyczne w waszym ciele jest jedną rzeczą, być może są one zbyt skomplikowane, same w sobie, abyście mogli zacząć pojmować je w ogóle, ale jest kolejna warstwa, tego wszystkiego, i to jest częstotliwość interakcji między waszą podświadomością - a może powinniśmy nazwać ją waszą nadświadomością i poszczególnymi elementami waszego ciała fizycznego.

Może pamiętacie, że już wcześniej była mowa o połączeniu między wami i waszym ciałem fizycznym, jako dopasowanie zrobione w niebie, w każdym znaczeniu tego słowa i to dopasowanie zostało już przekształcone w jeszcze głębszą unię, gdy otrzymaliście nowe okazje, aby połączyć się ponad uprzednio zamkniętymi ścianami. Bo wasze ciało fizyczne działało we własnym przedstawieniu przez bardzo długi czas, w rzeczywistości, ono robi wszystko, aby utrzymać swoje działanie, bez względu na to, co wasza ludzka dusza nakazała mu robić, i jako takie przyzwyczaiło się być raczej samo - wystarczającym, jeśli chcecie. Ale teraz, to ma zamiar po raz kolejny zmienić się na bardzo głębokim i zasadniczym poziomie. Pamiętajcie, że połączenie pomiędzy wyższymi częściami was i tego, zamanifestowanego pojazdu ludzkiego, zostało wcześniej zaktualizowane, w wielu przypadkach, ale teraz, wymiana informacji między nimi zwiększy się w taki sposób, że znajdziecie się w samym środku prawdziwej błyskawicznej informacji wymienianej przez różne części was. Może się to wydawać mylące, bo już zaczęliście rozumieć wiele tych do tej pory bardzo odległych waszych części, które mają już swój nowy dom w waszym ciele fizycznym, jak to jest zamierzone i praktycznie wszystko dotyczy waszego powrotu do Jedności w każdym calu. Ale nadal istnieją rzeczywiście części was, które nie znajdują się w tej waszej fizycznej ramie, i jako tacy, musimy zrobić żeby przejście informacji między wszystkimi aspektami waszej istoty, zarówno w fizycznej, jak i nie- fizycznej formie, znacznie bardziej zostało usprawnione. A więc, wprowadźcie te najnowsze modele kapsułek informacyjnych wstrzykiwanych do waszej istoty przez tą pomoc i uczynnego waszego partnera, Słońce.

Dla rzeczywiście istnieją wciąż nowe połączenia, które mają być wykonane, aby zestroić ten cały zestaw w górę, gdyż to jest więcej niż skomplikowane, i jak na razie, macie jeszcze do osiągnięcia doskonałość, także w tym. Na wszystko potrzeba czasu, drodzy, i nawet jeśli nie chcielibyśmy niczego więcej, tylko powiedzieć, że są to wszystkie w końcu ostatnie kawałki na wyznaczonym miejscu, mamy jeszcze trochę ważnych spraw do załatwienia, aby was wszystkich ustawić do przejścia, jak to było. Wiemy, że będzie to postrzegane jako kolejny sposób wycofywania się z naszych oświadczeń, że wielkie wydarzenie jest tuż za rogiem, ale to nie jest ten przypadek. Bo Wielkie Wydarzenie jest nadal tuż za rogiem, a my nie przeciągamy naszych stóp w jakikolwiek sposób, aby to stanęło lub utrzymywać was wiszącymi, jakby zawieszonymi w powietrzu, czekających na coś, co może wydawać się coraz bardziej nieuchwytne, gdy dni przychodzą i odchodzą, a pozornie nic się nie dzieje w ogóle. Wystarczy powiedzieć, istnieje mnóstwo rzeczy, które dzieją się, i znowu, ośmielimy się domyślać, że możecie wszyscy żądać potwierdzenia tego, więc jeśli macie trochę czasu, aby usiąść i podłączyć się do tego ula działalności jaki zawieracie wewnątrz, a w rzeczywistości bez granic waszego ciała fizycznego.

Bo po raz kolejny poziom aktywności i rzeczywiście ilość informacji wlewanych do waszych istot, i tak, mówimy o całych was, a nie tylko o tych częściach, które rozmawiają na co dzień, został przyspieszony w takim stopniu, że w istocie ścigacie się do mety przy pełnej prędkości do przodu. Wiemy, że czujecie jakby było odwrotnie, gdyż tak wielu z was wydaje się unosić się zawieszonymi w próżni nicości, która jest być może najtrudniejszym miejscem pobytu. Bo wy wszyscy pragniecie działania, jak w toku, ale to, co się z wami dzieje, dzieje się dosłownie pod waszymi oczami, ale macie niewielki lub żaden sposób wykrywania tego jeszcze. Tak więc wydaje się wam, że po raz kolejny wykoleiliście się i zostaliście zaparkowani na bocznicy gdzieś na pustyni, zapomniani przez wszystkich, nie postrzegani przez nikogo i zdesperowani dla niektórych namacalnych efektów całej tej reklamowanej akcji. Więc jeszcze raz, możemy jedynie odstąpić tę samą radę, jak zwykle, że wszystko jest dobrze i jesteście dokładnie tam, gdzie macie być. Nie zostaliście pominięci, ani pozostawieni, bez względu na to, jak niesamowicie spokojnie i pozbawieni połączenia i wglądu możecie czuć się w tej chwili. Jesteście po prostu odłączeni od działalności wewnątrz, aby dać pełny priorytet temu, co się tam dzieje, gdyż wasze własne ciała wyłączają niektóre z waszych własnych systemów wewnętrznych, aby dać tyle energii, jak to możliwe, dla procesów, które potrzebujecie przejść podczas tej specjalnej fazy swojego istnienia.

Tak też jest, więc nawet jeśli czujecie się odstawieni od tego, wiedzcie, że to nie jest zrobione ze złej intencji, a raczej jest robione, aby się upewnić, że wszystko jest zrobione tak, abyście byli dopasowani do walki ponownie w jak najkrótszym czasie. I nie, nie mamy na myśli, jak w prawdziwej walce, ale używamy po prostu tego wyrażenia, aby powiedzieć, że przechodzicie przez bardzo złożony proces i proces ten wymaga czasem, abyście byli zawieszani jak to było na jakiś okres, tak, że te wszystkie elementy, nad którymi ludzki mózg ma żadnej kontroli, mogą być zmodernizowane i dostosowane w sposób, który sprawi, że wasza cała istota z niego skorzysta. Wiemy, że to może brzmieć, jakbyście po prostu byli obserwatorami tego procesu, ale pamiętajcie, że jesteście istotną częścią tego, bo te części was, z którymi macie się jeszcze połączyć są w tych 100%. One są tymi, które są obecnie pracują w tandemie z tym bardzo złożonym systemem fizycznym, który zamieszkują, i jako tacy, pomagacie SOBIE osiągnąć swoją pełną moc, ale ludzka część waszej świadomości jest tylko jedną, której nie dano zadania do odrobienia w tej chwili. Z wyjątkiem być może po prostu BYCIA i pozostawania zrównoważonym i poleganiu na innych, bardziej zaawansowanych częściach was, które pomagają odgrywać rolę na tym etapie postępowania. I wiedzcie, że wkrótce poznacie SIEBIE w bardzo nowy sposób, w tym ludzi, że ta część z was czująca się teraz więcej niż trochę odtawioną od tego wszystkiego w tej chwili, wkrótce znajdzie się szczęśliwie zanurzona w całej reszcie tej cudownej istoty, która jest prawdziwymi WAMI, kompletnymi, którzy obecnie pracują zawsze tak ciężko poza linią wzroku, tak aby, to pełne i ostateczne spotkanie stało się rzeczywistością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz