czwartek, 2 stycznia 2014

Anarchistbanjo: 01 stycznia 2014 - Start

Witam wszystkich!


Tym razem Joe interpretuje nową wizję / sen. Dotyczy ona teraźniejszości i przyszłości. Delikatnie mówiąc: "coś w tym jest".


Anarchistbanjo: 01 stycznia 2014 - Start

01 stycznia 2014
Autor : Anarchistbanjo


W siadając do pisania tego posta zdaję sobie sprawę, że coś jest channelowane. Dziś, 1 stycznia 2014 r., kiedy każdy z nas ma dostęp do naszych prawd, naszych źródeł informacji, naszych wizji, rzeczywiście channelujemy te informacje i to jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby to robić.

Moja wizja / marzenie wczoraj rano pokazał mi w kadzi z pewnego rodzaju, jak te stare, w których osoba deptała winogrona gołymi nogami na wino. Ale nie było w tym kadzi winogron, były nici światła, prawie jak nici spaghetti. Deptałem boso po nich chodząc wokół i wokół w kadzi i był także czerwony sos lub sok jak sos do spaghetti wśród tych pasm. Te nici były nićmi światła, którymi wszyscy lightworkers byli zakotwiczeni na nowej Gai i teraz oni wszyscy zostali zjednoczeni w dobre wino w procesie deptania.

Ten sen / wizja pokazuje dwie rzeczy godne uwagi. Po pierwsze, poszczególne pasma światła, teraz są mocno sprasowane i połączone w jedność. Wszystkie nasze stoiska światła są wyciskane w tej tłoczni tak, że znajdziemy wspólną częstotliwość, która pracuje dla nas wszystkich, nie moja częstotliwość, nie twoja częstotliwość, ale częstotliwość, którą mogę z wysiłkiem przesunąć w taką, w którą każdy z was może z trudem przesunąć swoją. Wielu z nas było tak skoncentrowanych się na indywidualnym procesie, że zbiorowy aspekt tego wzniesienia został zapomniany. Teraz, kiedy przeszliśmy przez portal, zakotwiczyliśmy energię potrzebną, aby się zjednoczyć. Przeszliśmy portal jako jednostki, ale jesteśmy obecnie w procesie stawania się współtwórcami.

Drugim interesującym elementem jest to, że te pasma światła są w kadzi, tłoczni wina pod moimi stopami. Nie są one na poziomie serca lub na poziomie głowy lub poziomie czakry korony. Wizja ta wyraźnie pokazuje, że w świetle nowego wieku, nowonarodzona Gaia, jest pod naszymi stopami, a nie na poziomie naszych serc. Kiedy myślisz o tym, że całe życie na Gai się wzniosło i oznacza to, że proste formy życia, jak i bardziej rozwinięte formy życia. Jeśli tylko te formy życia ze świadomością na poziomie serca wzniosłyby się, to pomniejsze formy życia zostałby pominięte. Żadne formy życia zostały pozostawione ! To, właśnie zostało osiągnięte przez tych, którzy zakotwiczyli 13-tą nić DNA, nić miłości, nić seksualności, która przepływa przez wszystkie żywe istoty. W mojej wizji pasma są pod moimi stopami, dotykając powierzchni Gai.

Dużo pracy włożono przynosząc światło do Gai przez ostatnie lata, i dużo tego światła zostało sprowadzone do poziomu serca, gdzie mogłem pracować z nim. To było wielkie dzieło, ale nie tylko wielkie dzieło. Istnieją również inni, tacy jak ja, którzy jeszcze przynieśli świadomość ludzką w dół do najniższego poziomu, na którym funkcjonuje nasza świadomość w normalny sposób, jak wskazano w powyższym śnie / wizji. To światło zostało obniżone do poziomu, na którym nasze stopy dotykają powierzchni Gai, jak również głęboko do jej rdzenia. Dla wielu wiadomość była, "Wyjdź z logicznego umysłu w mądrość twojego serca!" To jest bardzo ważne osiągnięcie, ale także dopiero połowa drogi do poziomu gruntu samej Gai.

Zdajcie sobie sprawę, że 1, 2 i 3 gęstości nigdy nie opuścił łona Stwórcy i nie mają świadomości, że są oddzielne. Formy życia w 3-ciej gęstości nie ma "Ja" lub ego, poczucia oddzielenia od Źródła. Jest to poziom, Adama i Ewy W ogrodzie Eden przed upadkiem !

Dopiero w 4-ej gęstości, to oddzielenie od Źródła, tworzenie ego się zaczyna. Z ich wzniesieniem do 4-tej gęstości Adam i Ewa zostali wypchnięci z Ogrodu Eden. Następnie w 5-tej gęstości zostali ponownie zjednoczeni przez proces wznoszenia. W przeglądaniu mojego snu / wizji z tej perspektywy światło źródła, które jeszcze raz promieniuje pełni przez 1, 2 i 3 gęstość, teraz krystalizuje się. To, co zrobiła Sieć Jedności, to zjednoczyła całą przepustowość tworzenia i przyniosła ją z powrotem w prawidłowym stosunku do Źródła i zbiorowo do każdego z nas jako współtwórców.

Zdajcie sobie sprawę, że obecnie osoby na ziemi, która wzrosły przez proces wznoszenia się z 3-ciej gęstości do 4-tej gęstości i stworzyły prawdziwe ego, prawdziwą indywidualność, prawdziwe oddzielenie po raz pierwszy i są teraz chętni do odkrywania nowego świata. Wiele z nich to dusze królestwa zwierząt, takich jak nasze ukochane zwierzaki.

Dla tych z nas, którzy wznieśli się do 5-ej gęstości, na nowo odkrywamy nasze połączenie do wszystkiego, co jest, w tym nowym roku będziemy zajęci fizycznym przetrwaniem, jak też stopniowo uczyć się korzystać z naszych nowo odkrytych umiejętności wielowymiarowych bez utraty utrzymania naszych stóp w fizycznym życiu 3D. Dodaliśmy (coś) do naszej istniejącej świadomości, a nie uciekliśmy od niej. Nie uciekliśmy od z naszych problemów, ale dostaliśmy nowe narzędzia, aby znaleźć rozwiązania dla nich ! Stopniowo troski i zmartwienia z 3D znikną, gdy znajdziemy rozwiązania, a nasze doświadczenie życia stanie się bardziej 5-cio wymiarowe w naturze. Nie jesteśmy już ograniczani przez 3D, ale pozostajemy ograniczani przez nasze własne przekonania i procesy myślowe. Nauczymy się wykorzystywać nasze nowe dary.

Prawidłowe wykorzystanie czasu jest jednym z tych darów. Przez nasze Nowe umiejętności wielowymiarowe możemy zmieniać naszą przeszłość i naszą przyszłość gdy w tym samym czasie mamy część naszej świadomości skoncentrowaną na bezpieczeństwie i zawartości obecnej chwili wiedząc, że zmiany, których dokonaliśmy chcą i mają wpływ na nasze doświadczenie 3D. Paradoksem jest tu, gdzie można wziąć kilka chwil, aby zeskanować multi-wymiarowe / astralne/ eteryczne płaszczyzny i wykonać pracę uzdrawiania, a następnie powrócić do chwili obecnej i używać tego również dla największych korzyści. Gdy stopniowo uczymy się przez ten proces wznoszenia, więc potrzeba czasu dla nas, aby przeżyć w 3D te rzeczy, które istnieją na innych poziomach / gęstościach. Po prostu powiedzenie: "w pełni żyjmy w TERAZ !" jest zniekształceniem, ponieważ przeszłość i przyszłość również dzieją się teraz! Uczymy się, aby w pełni korzystać z całej szerokości pasma dostępnego dla nas. Każdy z nas ma różne szerokości pasma i umiejętności zgodnie z wykonaną pracą, jaką wykonaliśmy przed przejściem portalu wznoszenia.

Jasne błogosławieństwa, - Joe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz