poniedziałek, 20 stycznia 2014

AA Michał 14,01 - Wasze... kroki....

Witam wszystkich!


Michael channelowany przez Rona Head zmienia styl swoich, a właściwie grupowych wiadomości i w zasadzie cały przekaz jest poświęcony omówieniu tej sytuacji.


Wasze... kroki będą określone przez byt, który konstruujecie z tego, czego się uczycie i czym się stajecie. - Michael i Rada Wyższych Jaźni


Dziś, jak już dyskutowaliśmy z tym channelerem kanału, rozpoczynamy zupełnie nowy typ komunikacji.

Jest naszą intencją, za jego zgodą, aby rozpocząć trwającą rozmowę dotyczącą tematów, które są ogromnym zaniepokojeniem tych, którzy śledzą nasze wiadomości. Prawdą jest, że każdy z was jest wyjątkowy i w podróży niepodobnej do innych na wiele sposobów. Ale prawdą jest również to, że istnieje wiele bliskich podobieństw pomiędzy wami. Istnieje wiele obaw, więc, które macie wspólne.

Więc będziemy, od dziś, rozpoczynać rozmowy z wami, które będą w toku i nie będą podzielone na samodzielne kawałki wielkości kęsa. Już z pewnością zauważyliście, że "wiadomość ", jeśli myślicie o tym w ten sposób, jest połączeniem w jedności celowo, na całym świecie, bez względu na channelera, jakiego używamy, aby to wyrazić. Różnice w temacie i doborze słów nie oddzielają treści wiadomości od starannego zazębiania się razem w całości. Taki jest projekt.

Prawdą jest, mimo wszystko, że jesteście na drodze do tego samego miejsca przeznaczenia. I choć wszyscy musicie zacząć z miejsca, gdzie stoicie, wiele przeszkód, a nawet zwycięstw, są takie same dla wielu, jeśli nie wszystkich. Planetarne środowisko, w którym znajdujecie się jest takie samo dla wszystkich, nawet gdy każdy jest osobny, indywidualny i niepowtarzalny. I planowane działania podejmowane przez większość są często bardzo podobne, gdyż koperta energii, w której jesteście i aktualne stany świadomości są podobne.

Teraz rozwija się tam, na przykład, rosnąca świadomość zmian w jakości światła, koloru i energii wokół was. Byliście zachęcani, przez nas, aby stać się świadomymi innych aspektów siebie, bo nigdy nie poświęcaliście temu zbyt wielu myśli do. Zwiększona ilość was ma to, co wydaje się ogromną ekspansją świadomości i przytomności, które są ulotne, ale nigdy nie zostaną zapomniane. Opuszczają was zaskoczonymi i zmienionymi.

Wszystkie te rzeczy są do eksploracji. Wszystkie są kamieniami milowymi na szlaku. I proszę, zrozumcie, że wasza droga, jak ją omawiamy, jest wewnętrzna. My nie będziemy dyskutować o tych zewnętrznych, co oznacza fizycznych krokach, jakie możecie podjąć w swoim życiu.

W pełni rozumiemy, że to jest dla Was ważne. Twoje życie jest obecnym celem waszego istnienia, i słusznie. Ale to nie jest celem naszych wskazówek, i nie będzie. Wasze zewnętrzne kroki będą określone przez byt, który konstruujecie z tego, czego się uczycie i czym się stajecie. I to jest tak, jak powinno być, tak dobrze.

Wzywamy was teraz, aby poświęcić pewną uwagę na wielkie i potężne kroki, jakie podjęliście w ostatnich latach, jak to widzicie. Potrzebujecie teraz dać sobie kredyt dla ludzi, którymi staliście się tak, że będziecie czuć więcej waszych zdolności stawania się tymi, którymi będziecie po tym niesamowitym roku, w który wchodzicie.

Dużo mówi się w odniesieniu do pól światła i energii, przez które przechodzicie, zrobiliśmy wiele, też tutaj, ale mówiliśmy trochę o tym, że nie będzie tak, że nie przyciągniecie go, i jego intensywności, z waszym niesamowitym postępem.

Nie istnieje żaden atom w ciele fizycznym, który nie został dotknięty przez to. Nie ma ani jednej myśli, która nie została w jakiś sposób zmodyfikowana. Możliwości i prawdopodobieństwa waszego nadchodzącego czasu zmieniają się i nadal będą zmieniane. I uczysz się tego, że system prowadzenia was najlepiej dostępny, zarówno zbiorowo i indywidualnie, to jest wasza wyobraźnia i intencje.

Są to rzeczy, które zawsze były prawdziwe, lecz większość z was dopiero teraz ponownie zapoznaje się z tym. Więc będzie sporo rzeczy dla nas, aby je rozszerzyć. Ustalimy przebieg naszej rozmowy, obserwując kurs i postęp. Damy wam rzeczy do rozważenia, gdy idziemy. I pozwolimy wam ustalić, co jest najbardziej odpowiednie dla was w tych czasach.

Lecz zachęcamy, aby nie wyrzucać niczego z ręki. Może trzeba zbudować półkę „mogę - potrzebować - tego – później” na w swoim mentalnym poddaszu.

Nie będziemy wykorzystywać naszego normalnego sposobu kończenia tych wiadomości dziś. Zamiast tego powiemy: " Do następnego razu."

18 stycznia 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz