sobota, 18 stycznia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 387

Witam wszystkich!


Wierni Towarzysze są już gotowi nas uściskać, bo wszelkie ograniczenia i zasłony usunięto, tylko ... my tego nie widzimy, ani nie jesteśmy o tym przekonani. Ten dość długi essej jest też nieco "odjechany", ale odczucia zależą od czytającego. Więc miłej lektury.


Manuskrypt przetrwania - część 387

Jak być może już zauważyliście, to ciągłe przypływy i przepływy energii obnażyła tyle obszarów wewnątrz was wszystkich, które do tej pory pozostawały jałowe, aż do tego czasu, ale teraz aby zaorać i obsiać tą ziemię, która przyszła, a plony z całego tego gruntu ornego wkrótce dojdą do skutku. Jak zwykle, mówimy zagadkami czasami, ale próbujmy wam wyjaśnić, co rozumiemy przez te słowa, które już daliśmy.

Widzicie, ludzkość na wiele sposobów żyje w bańce, zawieszonej w ogromnym morzu energii, ale gdy ta bańka była bardzo zamknięta w sobie, nie wiele z wpływów z zewnątrz było w stanie wniknąć w ten mały świat zaludniony przez z tak wiele różnych ludzi. A więc, już na wiele sposobów pozostawaliście ze wszystkim, co działo się wokół was, gdy zabijaliście czas w tej małej bańce dysharmonii. Bo jak jesteście świadomi, te zaburzenia, które znosiliście w czasie swojej ewolucji, pod wieloma względami były izolowanymi wydarzeniami. Oznacza to, że toczyły się w tej samej bańce, nie zakłócane przez to, co jest tam na zewnątrz tej cienkiej błony cały czas.

Bo to, co jest tam, jest wszystkim, o czym możecie marzyć i więcej i nawet jeśli ludzkość miałaby jeszcze zobaczyć pełny zakres tego, co było tam przez cały czas, nawet gdy spoglądaliście w nieznane i nie widzieliście nic więcej, tylko błyszczące gwiazdy na firmamencie. A więc, byliście utrzymywani w nudzie, nieświadomi, że istnieje tam o wiele więcej, gotowe was poznać na różnego rodzaju sposoby. I gdy brnęliście do przodu, to zaczęliście skręcać drogę w taki sposób, że zaczęło to zagrażać całemu waszemu istnieniu. A więc, zapadła decyzja, że ta bańka musi być teraz być zburzona, abyście wyszli na świeże powietrze i nawet na światło, które pomoże ludzkości lepiej znajdować drogę do przodu, i to w sposób, który byłby ogromną korzyścią, nie tylko dla was, ale dla całej kreacji. A więc decyzja została podjęta i wolontariusze przychodzili, aby rozpocząć robić otwory w tej zasłonie, tej membranie, która izolowała ludzkość od wszystkiego innego. I jesteście ochotnikami, jesteście tymi, którzy biorą na siebie przebicie się przez skorupę tej pozornie całkiem trwałej ściany zaprzeczania, która stała między wami a resztą z nas, i która stała między wami i prawdziwymi wami. A więc, to jest dokładnie to, co zrobiliście, i teraz, nie ma uszczelnienia powietrza - lub raczej szczelnego pojemnika dla światła, który mógłby utrzymywać ludzkość wewnątrz i poza wszystkim. Teraz, ten stary pojemnik został rozdarty na strzępy, a jedyne, co jeszcze z niego pozostało, to odcisk, który jest jeszcze wdrukowany w bardzo wielu umysłach u tak wielu członków ludzkości. Tak mówiliśmy o tym wcześniej, że nawet gdy mury więzienne są całkowicie zdemontowane, to zajmie trochę czasu, zanim wszyscy byli więźniowie uporają się z tym, że już nie są dłużej więźniami, ponieważ ich umysł jest tak przyzwyczajony do widzenia tych ścian przed nimi, że będzie nadal myśleć, że są tam, nawet jeśli tak nie jest.

Tak więc możemy powiedzieć, że jest niezwykle ważne, żebyście starali się odkryć całą tą dawniej jałową ziemię w was, która została pozostawiona nagą teraz, bo stare inhibitory zostały zabrane. Bo jeśli nie szukacie tej swojej nowej własności i nie weźmiecie go w posiadanie, będzie on nadal tam leżał, jałowy i pozbawiony życia i nie zmieni się w cudowny raj nowego wzrostu, bo nie ma żadnej okazji, aby takim stać się. I jak wejdziecie na ten nowym ląd jako jego Pan i Stwórca ? Dlaczego, po prostu pozwalając sobie na uznanie fakt, że on jest tam. Widzicie, urodziliście się z włączonymi światłami awaryjnymi, jako ludzkość pokolenie po pokoleniu, i jako tacy, przyzwyczailiście się do widzenia tego, co jest tylko w ograniczonej linii wzroku, a wszystko poza tym, przestało istnieć. A kiedy mówimy "linii wzroku", mamy na myśli wszystko, co leży w pełnym zakresie percepcji, czy to przez oczy, uszy, nos, dotyk, a nawet każdy sposób w jaki istota może postrzegać to, co was otacza.

Pamiętajcie, że ludzkość miała bardzo ograniczony sposób patrzenia na rzeczy, a teraz, gdy zasłona iluzji została podniesiona, to jesteście ustawieni, aby zacząć wyczuwać to, co było ukryte przed widokiem, jak się wydaje, na zawsze. A więc, wszyscy potrzebujecie trochę szturchania, żeby dać się wrzucić do tego ogromnego nowego oceanu rzeczywistości, rzeczywistości, które znacznie przewyższają wszystko, co widzieliście do tej pory w wasz ludzki sposób patrzenia na rzeczy. Bo jest tak dużo więcej, aby znaleźć tutaj i nie tylko między wierszami tej wiadomości, ale między wierszami wszystkiego, co was otacza. Przyzwyczailiście do brania świata, biorąc wszystko, za wartość jego obrazu, ale teraz, po raz kolejny przypominamy wam, aby iść daleko, daleko głębiej. Bo pod powierzchnią jest miejsce, gdzie to wszystko znajdziecie i pod powierzchnią jest miejsce, gdzie rzeczywistość leży. To wydaje się być dość mroczne i nie jasne, na początku, na to potrzeba czasu, aby skorygować swój wzrok, aby zobaczyć wyraźnie przez swój nowy zestaw oczu to, o czym mówimy tutaj. Bo musicie przypomnieć sobie jak widzieć POPRZEZ to, co aktualnie widzicie, i widzieć za tymi pozornie zamkniętymi drzwiami, i za narożnikami, które zdają się stać wam na drodze.

Ponownie, wydaje się, że mówimy zagadkami, ale to jest po prostu wysiłek, aby dać wam wszystkim trochę wstrząsu, abyście upuścili trochę więcej tych starych pretensji o tym, kim i czym naprawdę jesteście. Widzicie, ta stara i hamująca pleśń, w którą byliście wrzucenie, gdy przyszliście do zamieszkania ludzkiego ciała jest trudna do uwolnienia się od niej, bo ma tak silne piętno, a nawet wrażenie na was wszystkich, że po prostu zapomnieliście prawdziwą wielkość i umiejętności własnego genialnego bytu. A więc, jesteście w stanie kręcić po swoich starych śladach, nawet jeśli nowa droga do przyszłości leży przed wami, gotowa do jazdy z dużą prędkością.

Więc jeszcze raz powiemy, odrzućcie stare pojęcia i dajcie krok do prawdziwego zrozumienia swojej wielkości, odkładając na bok wszystkie te stare pojęcia o nędzy i odłączeniu. To działa tak głęboko w was wszystkich, a więc, to zajmuje sporo wysiłku, aby odsunąć się z dala od tego starego obrazu siebie jako zwykłego prostego człowieka, zamieszkującego w ramach wątłego ciała w zagrażającym świecie pełnym katastrof już w trakcie tworzenia. Bo jeśli pozwolicie sobie tkwić w tych starych klatkach, nie staniecie się niczym innym niż wyblakłym starym obrazkiem wiszącym na ścianie, wciąż oprawionym w te dawne granice człowieczeństwa. Musicie uwolnić się całkowicie od całego tego podporządkowania i zniewolenia przez stare, wyjść z tej klatki i naprawdę dać się unosić w tych zupełnie nowych prądach powietrza, jak ptak wznoszący się bez wysiłku wyżej, wznoszony w górę przez samo powietrze.

Wiemy, że to zabrzmi trochę więcej niż trudno dla tak wielu z was, bo wy możecie czuć się jak dziecko, które zmaga się aby puścić jego jedyne wsparcie, a jednocześnie niepewne na własnych nogach. Ale nie martwcie się, drodzy, macie nogi, aby poniosły was gdziekolwiek odważycie się zaryzykować i macie ducha, który zaprowadzi was tak daleko, jak pomyślicie i dalej, i macie miłość i wsparcie każdego i każdej z nas, stojących tutaj, poza resztkami tej waszej starej bańki z otwartymi ramionami, gotowi do przyjęcia was, gdy odważycie się podjąć wasze pierwsze drżące kroki wychodząc poza własną strefę komfortu. Bo pamiętajcie, że to jest tym, o co w tym wszystkim chodzi, żebyście ośmielili się iść tam, gdzie NIKT jeszcze nie dotarł, i jako takie, wyzwanie jest rzeczywiście wielkie. Ale nie jest większe niż każdy z was będzie w stanie podjąć z ogromnym sukcesem, bo to jest to, co przyszliście tutaj zrobić, i jesteśmy przekonani, że jest to dokładnie to, co wszyscy zrobicie. Ale tak jak początkujący ptak, siedzący na brzegu gniazda, który wydaje się siedzieć na zawrotnej wysokości, macie pokusę posiedzenia jeszcze trochę dłużej, zanim zanurzycie się w nieznanej i nie wypróbowanej potędze, więc wszyscy instynktownie staracie się, powstrzymać się po prostu trochę dłużej. I dlatego jesteśmy tutaj, aby was trochę popchnąć w plecy, i być tym głosem w uchu głos, który mówi SKACZ! Teraz nadszedł czas, aby zrobić tylko to, więc jeśli potrzebujesz czegoś się trzymać, aby sobie pomóc, zrób to, trzymaj się przyszłości, a nie przeszłości, bo przeszłość próbuje utrzymać cię siedzącym na tej samej półce na zawsze.

2 komentarze:

  1. Witam
    Pozwolilam sobie skopiows pare, przekazow od Stworcy na FB, sa proste i pelne prawdziwej tresci. Mysle , ze nie masz nie przeciwko temu, a jak nie podoba Ci sie to to daj znac na FB. Justyna Maya

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie, nie mam nic przeciwko, a nawet się cieszę, bo moim zdaniem są tego warte.
    Sam nie jestem na FB.

    OdpowiedzUsuń