piątek, 31 stycznia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 392

Witam wszystkich!


Manuskrypty pojawiają się coraz częściej i są coraz dłuższe. Tym razem omawiają działania aktualnych energii, a większość dotyczy odzyskiwania naszej dawnej "świetności".


Manuskrypt przetrwania - część 392

Zwiększenie aktywności na niebie będzie również wywoływać pewne zwiększone działania we wnętrzu was wszystkich. I nie, nie odnosimy się po prostu do całych tych strasznych fizycznych stękań i jęczeń, które wasz organizm jest w stanie wykonać. Raczej, tu odnosimy się do tych działań, których z niecierpliwością oczekujecie, w postaci głębszego związku nie tylko z tymi aspektami siebie, z którymi potrzebujecie jeszcze zawrzeć znajomość, ale także z resztą Kreacji. Bo teraz te długo ukryte drzwi zaczną skrzypieć powoli otwierane i jeden po drugim, zaczniecie widzieć przebłyski światła, gdzie wcześniej nie widzieliście nic oprócz pustki. I tak, mamy to na myśli, w każdym opisie słowa "światło", bo światło, które zaczniecie rozróżniać przyjdzie w wielu kształtach i formach, i ośmielimy się domyślać, że po tym, nie będziecie już myśleć o świetle, jako jedynym sposobie oświetlania otoczenia. Bo myślimy, że zaczniecie zdawać sobie sprawę, czym światło jest, bo to jest tak dużo więcej niż cząstkami lub rzeczywiście falą, dwa warunki, którymi wasi naukowcy lubią je definiować. Światło jest rzeczywiście znacznie bardziej zmienne niż to, gdyż można je porównać do żywej istoty, i bardzo inteligentnej przy tym.

Światło jest tak dużo więcej niż przeciwieństwem ciemności i światło jest o wiele więcej niż obecnością czegoś, co możecie zobaczyć. Światło jest także nośnikiem całych światów wiedzy i informacji, i tak, mam na myśli światy, takie jak ten, w którym aktualnie zamieszkujecie. Jak już mówiliśmy wcześniej, pojęcie masy jest tylko iluzją, grą światła, jeśli chcecie, i dalej, wkrótce zaczniecie łapać sens tego, co sugerujemy teraz. Bo kolejny raz, będziemy dawać wam to w postaci małych fragmentów informacji, niektórzy mogą nawet nazwać to dezinformacją, bo nigdy nie jesteśmy tymi, którzy dają jakieś odpowiedzi wprost. Ku konsternacji niektórych, ale nadal, to wszystko jest częścią tego często wymienianego planu ogólnego. Bo wy jesteście prawdziwymi odkrywcami tutaj, aby naprawdę odzyskać waszą prawdziwą chwałę i wręcz wielkość, potrzebujecie znaleźć sposób, aby wprowadzić tę wielkość przez własną wolę. I jako tacy, zostaniecie poproszeni, aby sięgać do wnętrza po każdą odpowiedź, której możecie szukać, i tak, wszystkie one są tam, aby je znaleźć, jeśli zdecydujecie się to zrobić. I nie, nie jest to po prostu chwyt ustawienia, aby dać nam swobodę wyjścia z jakiegokolwiek zobowiązania, jest to po prostu nazwa gry, jeśli chcecie.

Bo przyszliście tu, aby pamiętać, aby wskrzesić nie tylko siebie, ale również całą tą planetę z sideł lęku i rozpaczy, i z tej głębokiej, głębokiej otchłani bezsilności ludzkiej, którą sobie narzuciliście. Więc gdy ktoś chodzi o kulach przez długi czas, wasz umysł powie wam, aby trzymać się tych kul, nawet gdy ciało jest więcej niż wystarczająco silne, aby swobodnie chodzić bez nich. A kiedy mówimy o kulach, mówimy oczywiście, o tym starym i śmiałym pojęciu konieczności zostania uratowanymi przez zewnętrzną misję ratunkową, w postaci jakichś wojsk zmiatających z nóg i umieszczających wszystko z powrotem w nowym porządku, podczas gdy wy, oglądacie z za rogu gdzieś nieśmiało, jak nieśmiała dziewica w turnieju. Cóż, to nie jest gra, nie jest to turniej, to jest po prostu lekcja wzrostu z powrotem do dawnej świetności, i jako taki, nie jest to sport, w żaden sposób.

Wiemy, że nasze słowa będą uciążliwe i irytujące dla niektórych, gdy oni idą pod prąd czasami, ale my po prostu staramy się przypominać o waszej dawnej świetności, bo lepiej, abyście byli gotowi i chętni, aby odzyskać tę chwałę, otwierając się na wiedzę, która znajduje się za tymi pozornie wodoszczelnymi przedziałami postawionymi przez ludzki umysł. I tak, mogą one wydawać się nie do złamania i nie do zdobycia, ale one nie są bardziej prawdziwe niż reszta iluzji, którą widzicie wokół siebie. I tak, gdy ta iluzja wydaje się być jedyną rzeczywistością, na której możecie polegać, fakt, że jesteście wszechwiedzącymi i mądrymi duszami głęboko połączonymi z ogromem stworzenia wydają się nie być bardziej prawdziwy niż iluzja prezentowana w waszych filmach. Ale w rzeczywistości jest wręcz prawdziwą prawdą, ale ten przełącznik między tym, co jest postrzegane jako prawdziwe, a co jest postrzegane jako zwykłe złudzenie i nawet złudzenie jest trudne do wykonania, dlatego będziemy przeć i szturchać was naszymi słowami i energią, którą wiadomości te zawierają, i to dlatego światło utrzymuje robienie tego samego. Bo to światło, które wspomnianego na początku komunikatu jest rzeczywiście interesujące, gdyż nie jest po prostu tym, co widzicie, gdy naciśniecie przycisk lub przełącznik w ciemnym pomieszczeniu, aby zapalić światło w środku. Nie, to jest faktycznie czymś o wiele bardziej skomplikowanym, a więc, będzie również służyć do pchania i szturchania was na różne sposoby, nie tylko jako światło obecny jako widzialna obecność.

Innymi słowy, światło, które mamy na myśli jest również tym, czego nie możecie zobaczyć, bo jak już wspomniano, widoczne spektrum światła w zależności od ludzkiego oka i rzeczywiście wasz mózg jest bardzo wąski, a wy po prostu widzicie jego małą wiązkę. Ale teraz, zostaniecie zalani pełnym pasmem i to światło zacznie z wami rozmawiać na różnego rodzaju sposoby. Więc tak, zwłaszcza w porze nocnej, gdy nie mogą być dostrzegalnego światła w ogóle, będziecie otoczeni i rzeczywiście skąpani w tym świetle, które jest we wszystkich kształtach i formach, jak wspomniano wcześniej. Tak więc czasami, możecie znaleźć się w prawie przytłoczeni przez nie. Mówimy to, aby sprawić, że rozumiecie, że te formy światła rzeczywiście zachowują się w sposób, którego potrzebujecie jeszcze doświadczyć, i jako tacy, możecie być skłonni do wywołania resztki strachu wewnątrz niektórych z was. Bo mogą wydawać się "obce", gdy będziecie może wystawieni na wiele z tego w nocy, więc będzie łatwo dojść do wniosku, że to musi być coś "ciemne i złowrogie" w tym niewidzialnym świetle. A więc, krok w myślenie, że to musi być jakaś forma nieznanej ciemności, będzie krótki. Ale znowu powiemy, pozostańcie zrównoważeni, i pozostańcie ze świadomością, że jesteście chronieni na różnego rodzaju sposoby i jedyne "zagrożenie", jakie możecie spotkać, jest tym, że wasz umysł próbuje wysłać was w korkociąg strachu, ponieważ nie jest pewny, jak się potraktować te nowe i bardzo "obco odczuwane" częstotliwości. Więc jedyne, co musicie zrobić, to dosłownie krok w to światło z waszym światłem, a następnie, znajdziecie się przywitani przez coś, co zrozumiecie jako dawno zaginionego przyjaciela.

Bo wasze światło jest jedynym światłem, jakiego potrzebujecie jako przewodnika, i tak długo, jak pamiętacie utrzymywać wasze światło wysoko, nigdy nie odejdziecie od niego, i nie musicie obawiać się wchodzenia w strach. Bo wasz umysł będzie zawsze starał się was chronić, gdy napotka coś nieznanego, a uczyni to przez wyzwolenie własnych wewnętrznych sygnałów zagrożenia, i uczyni to na pierwszy powiew czegoś, co może odczuć jako "wyłączenie", ponieważ jest to coś, co nie jest mu znane. Ponownie, wszystko co musicie zrobić, to BYĆ światłem cały czas, a wtedy pojawiające się światło tym, czym jest. I nie bójcie się drodzy, że może być pewne niewidzialna ciemność również czająca się po kątach. Bo ta ciemność nigdy nie da kroku do przodu w wasze własne światło, ani w jakąkolwiek inną formę światła, i jako taka, ona nigdy nie może przyjść w waszą obecność ponownie.

Bo jesteście suwerennymi istotami, każdy i każda z was, i to zależy od każdego i każdej z was, aby wybrać to, czego chcecie, aby wchodzić w interakcje z tym, czy nie. To "nowe światło" może potrzebować trochę czasu na wasze przyzwyczajenie się do niego, ale nie pójdzie dalej, niż pozwolicie mu na to. Ono może być "nachalne" w postaci, gdy daje o sobie znać, ale nie przekraczają granic, jakie sami postawicie i nie dokonuje "inwazji" w jakikolwiek sposób. Będzie po prostu czekać, aż zostanie zaproszone. Ale znowu, ono pozwoli wam wiedzieć, że tam jest, więc może kontynuować pukać od czasu do czasu, jeśli zdecydujecie się odmówić mu zaproszenia przez chwilę. Widzicie, ono jest tutaj, aby wam pomóc i nakazano mu zrobić to przez moc, która porusza całą Kreację, ale znowu, nie może zrobić tego wbrew waszej woli.

Bo jak już mówiliśmy, to zależy rzeczywiście od każdego i każdej z was, aby wybrać szybkość i rzeczywiście kierunek i czas trwania podróży, i jako tacy, możemy tylko umieścić wszystkie dostępne narzędzia do waszej dyspozycji. Czy zdecydujecie się je odebrać i zabrać je do użytkowania, zależy od was. Ale to nowe narzędzie, to światło z wieloma nazwami, jest narzędziem, które jest chętne do oddania sie do użytku przez was wszystkich, a więc, to również chętnie ogłosi swoją obecność w waszym sąsiedztwie, więc nie zdziwcie się, jeśli usłyszycie to pukanie do drzwi. I tak, ono może to zrobić w trakcie najciemniejszych godzin nocy, ale znowu, to nie znaczy, że jest to sygnał czegoś, nie światła, z dala od tego. A gdy to zapuka, będziecie wiedzieć, czym to jest, jeśli otworzycie drzwi swoim własnym światłem. Bo wtedy, te różne formy światła będą wiedzieć, jak rozmawiać ze sobą w języku, który również będzie zrozumiały dla was. Bo światło będzie mówić językiem miłości, jedynym językiem, jaki zna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz