sobota, 4 stycznia 2014

TAUK - Bóg i Gabriel

Witam ponownie!


Było wiele noworocznych przekazów i zapowiedzi przed nowym rokiem. Ten jest wyjątkowo krótki, ale zarazem bogaty w treść. Warto zerknąć.


TAUK - Bóg i Gabriel
31 grudnia 2013

[ Hi Bóg & Gabriel ! ]

Szczęśliwego nowego roku i Szczęśliwego Ostatniego roku! "Czas", jaki znacie, jest Ziemskim wymogiem. Czas zdecydowanie przyspiesza i robi to tak, że Wy(ludzkość) i Gaia wchodzicie w 5ty wymiar "o czasie". ~ To była gra słów ! Jednak "czas" nie jest już w stanie być mierzony tak, jak to było kiedyś. To jest odczuwalne teraz jako przeskoki czasowe, jako błyskawiczne manifestacje, gdy dni i godziny wydają się znikać w powietrzu. Jest on niezbędnym wymogiem, aby pomóc ludzkości uczynić swój skok w nową świadomość.

Wyobraźcie sobie, że już dłużej nie nosicie zegarka. Wyobraźcie sobie, że wszystkie wydarzenia się wydarzają, wtedy i gdy powinny dla największego i najwyższego dobra wszystkich zainteresowanych. Wyobraźcie sobie prawdziwą wiarę, że wszystko jest dobrze i nie trzeba być na bieżąco z harmonogramem.

Czy to wygląda jak chaos ? Być może dla niektórych. Dla innych to wygląda jak wolność. Jest to odczuwane jako prawda na wrodzonym poziomie. Dajcie trochę kredytu dla kosmosu, który idealnie układa całe życie bez pomocy zegarka na rękę.

Tak, czas jest ważny na Ziemi. On kieruje wami w celowy sposób w tej długiej podróży trzeciowymiarowego życia. Nowa Ziemia jest już na dobrej drodze. Dziękujcie, że ludzkość jako całość (świadomość, podświadomość i inne) dała swoje błogosławieństwo, aby iść do przodu. Bądźcie bardziej świadomi swoich uczuć teraz i wiedzcie, o co konkretnie prosicie, bo będzie przychodzić do was znacznie szybciej. Będzie to wymagać, abyście byli świadomymi swoich myśli. Kochajcie pełnym sercem. Wybaczajcie łatwo. Pomagajcie innym, przez przykład. To jest sposób na życie teraz.

Copyright © Suzanne Spooner.
Tauk WWW: www.TAUKsite.com
Tauk Blog : www.tauksuzanne.com
Suzanne QHHT WWW: www.infinityhealers.com

3 komentarze:

 1. to dlaczego jest mi tak ciężko

  OdpowiedzUsuń
 2. anonimowy do anonimowego posłuchaj hipnoz na tej stronie wiele zrozumiesz, jak ja
  http://porozmawiajmy.tv/uwolnienie-z-przeszlosci-leszek-i-maria/
  http://porozmawiajmy.tv/uwolnienie-z-kodow-wielu-wcielen-sesja-hipnozy-pan-heniek/
  http://porozmawiajmy.tv/wyjscie-ponad-wielowymiarowosc-leszek-i-alex/
  pozdrawiam Adela

  OdpowiedzUsuń
 3. co zrobic zeby anioly wysluchaly prosby?

  OdpowiedzUsuń