piątek, 3 stycznia 2014

Archanioł Gabriel : 2014 rokiem zrównoważonych relacji

Witam wszystkich!


Tym razem to AA Gabriel poleciał... Chyba się zaraził od Hilariona. Choć przekaz jest nieco wiekowy nie stracił na swojej aktualności. Więc nie pozostaje nam nic innego - tylko działać i spodziewać się spełnienia zapowiedzi bez ograniczania oczekiwań. Pożyjemy zobaczymy.


Archanioł Gabriel : 2014 rokiem zrównoważonych relacji

Channeler: Shelley Young
21 grudnia 2013 roku
http://trinityesoterics.com

Pozdrowienia, Kochani ! Jak zadowoleni i zaszczyceni jesteśmy będąc dzisiaj z wami. Jaki wspaniały pokaz dusz, gotowych przyjść i zakotwiczyć energie dla wszystkich do korzystania z nich. Jesteście błogosławieni i honorowane w swojej roli dziś, i oczywiście, gdy mówimy o tych, którzy przybyli, aby wziąć udział w grupie, mamy na myśli nie tylko tych, którzy są w tej sali w tym czasie, ale także tych, którzy będą się cieszyć przekazem w internecie w późniejszym czasie.

Życzymy wam błogosławionego i radosnego przesilenia. Zrobiliście to wspaniale. Bo zmieniliście się i oczyściliście i tak starannie przemieniliście energie, że teraz zawieracie kody światła, co nie było to możliwe w żadnym innym czasie na waszej planecie. To jest jak głębokie, to, co osiągnęliście w ciągu ostatniego roku.

Jesteś energetycznie prawie nie do poznania od podobnego czasu w zeszłym roku. W jednym krótkim roku weszego liniowego czasu, ewoluowaliście tak bardzo! To jest absolutnie niezwykłe, co osiągnęliście i jesteśmy zachwyceni i podekscytowani z powodu każdego i każdej z was. Więc poświęćcie chwilę, aby pogratulować sobie pracy bardzo dobrze zrobionej.

Gdy poruszacie się do przodu w swoich obchodach świąt Bożego Narodzenia i innych uroczystościach wypoczynkowych, niezależnie od tego, jaki może być wasz system przekonań, wasze skupienie pozostanie na uroczystościach i łączeniu się z miłością, dając z hojności, uznania, radości i jedności. Gdy poruszacie się tym bardzo ważnym punkcie, zapisujecie całe wasze postępy, które stworzyliście w sobie. Stworzyliście je. Jesteście tymi, którzy wykazali się i wykonali prace. Zostaliście wybrani, aby wejść w ciało i służyć w tym bezprecedensowym czasie na waszej planecie. To są właśnie wasze nagrody. Więc świętujcie!

Wielu z was jest tak twardych wobec siebie i uważacie, że nie robicie wystarczająco dużo. Proszę, Drodzy, świętujcie! Cieszcie się tym, co stworzyliście! Uroczystości są w pełni zasłużone. Więc, mówimy, że to jest czas, kiedy możecie spocząć na laurach, tylko na chwilę.

Więc gdy zablokowaliście wasz postęp, gdy przesuwacie się dzięki napływowi energii Chrystusowej na planetę w tym świątecznym sezonie i gdy przeniesiecie się ponownie do energii nowego roku, będziecie gotowi, aby rozpocząć prawdziwie czerpanie korzyści całej tej ciężkiej pracy.

Więc całe oczyszczanie i uwalnianie, wszystkie przesunięcia, wszystkie uzdrowienia, które przechodziliście, ( i chichoczemy, gdy nasza partnerka w transmisji mówi o tym, jak ona powinna być płaska jak naleśnik, bo została przeciągnięta przez magiel tak wiele razy) były przygotowaniami do tego. Teraz, gdy jesteście już opróżnieni z tego, co nie było waszym autentycznym ja, zrobiliście miejsce, aby dobrze zacząć urzeczywistniać swoją boską prawdę, urzeczywistniać swoje Chrystusowe jaźnie, aby wejść w energie bezwarunkowej miłości. Czy widzicie? Daliście sobie w końcu sami pozwolenie, aby kochać bezwarunkowo i czuć, że miłość może być odzwierciedlana z powrotem do Was.

Zrobiliście całe to miejsce i stworzyliście te wszystkie zmiany w waszych ciałach, aby zawierać coraz wyższe energie, i z tej pracy, którą stworzyliście przestrzeń, aby ucieleśniać to, czego chcecie doświadczyć więcej. To nie może być inaczej. Tylko to, co trzymacie, co zawieracie teraz, może być odbite z powrotem do was. I dlatego, Kochani, możecie oczekiwać, że 2014 rok będzie rokiem waszych zrównoważonych relacji. Czy to nie brzmi jak powitanie zmiany dla Was?

Więc co to oznacza ? Co oznacza Rok Zrównoważonych Relacji? Oznacza to, że uwalniacie bycie w nierównowadze w jakikolwiek sposób w sobie. Wielu z was zamachnęło się dziko na relacje z innymi, będąc zbyt uwikłanymi do bycia nie jest uwikłanymi w ogóle. Wielu z was pracuje ciężko, aby znaleźć równowagę w zakresie służenia, jak być odpowiednio służącym i naprawdę pomóc innym, przez podniesienie i umocnienie ich. Dzięki waszej mądrości, nauczyliście się, jak wiedzieć, kiedy pomóc i kiedy zaakceptować i pozwolić.

Wielu z was po prostu nauczyło się odbierać, a nie tylko dawać. Wielu z was w końcu odkrywa, że wasze potrzeby i dobrobyt są równie ważne jak tych, którym macie na tej planecie służyć. Będziecie służyć i będziecie radośnie pozwalać innym służyć wam. Wchodzicie, co najważniejsze, w zrozumienie swojego znaczenia jako boskiej istoty i bycia integralną częścią przypływów i odpływów całości.

Wielu z was nauczył się akceptować siebie, jako istoty duchowe o ludzkim doświadczeniu. Wielu z was odeszło od bycia całkowicie oddzielonym człowiekiem, próbując żyć całkowicie w eterze i teraz stają się wspaniałym połączeniem obu. Będziecie również ucieleśniać większą wagę słuchania waszej własnej wrodzonej mądrości Bożej od wewnątrz, jak również uznając swoje wytyczne z góry.

Znajdujecie równowagę w waszych ciałach fizycznych poprzez uwolnienie tego, co nie działa dla was już dłużej. Więc to, co wielu z was odkryło zbliżając się do przesilenia jest wiele starych nawyków lub nierozwiązanych kwestii, które będą w czołówce i znajdziecie je zupełnie nie do zniesienia dla Was. Co za wspaniały znak, ile masz osiągniętego wzrostu!

Nie staracie się już coś zmienić, bo wiecie, co jest właściwe lub dobre dla was. To są próby zmienić siebie z umysłu. Teraz pracujecie z waszych serc i rzeczy, które was nie honorują, już po prostu nie pasują. To nie jest kwestia wprowadzania zmian, bo powinniście, jest to wprowadzanie zmian, bo stare sposoby są całkowicie nie do przyjęcia w tym miejscu i nie pasują już dłużej do tego, kim jesteście.

To jest dokładnie to, na co czekaliście! Od objęcia waszego boskiego planu, wasze ciało będzie równoważone i będzie również doświadczało uzdrowienia. Więc teraz, gdy wiecie, co nie jest już tylko opcją dla was, możecie zacząć wyglądać waszej przyszłości i tworzyć to, czego chcecie.

Jak zrównoważone relacje wyglądają dla was ? Będą was honorować. Będą was podnosić. Będą was celebrować i wspierać bycie w waszej autentyczności i dalszym wzroście i rozwoju. Będziecie wkraczali w taniec miłości, zrozumienia tego, że to, co macie – to przyciągacie, co dajecie – to otrzymujecie. To jest tak, jak stać się częścią pulsu waszej planety, przyjmując, dając w pięknej równowadze, rozumiejąc, że to, co służy komuś, służy całości, a co służy całości służy komuś. Piękna równowaga, Kochani !

Będziecie uwalniali swoją własną świadomości ofiary i swoją skłonność do wspierania świadomość ofiary innych, rozumiejąc, że każda osoba ma zespół pomocników i wszechświat, który im pomaga. Uznacie, że są one sami w sobie potężnymi twórcami i przez uhonorowanie ich w tym przyniesiecie tylko większą równowagę w waszym życiu i dacie im również szansę na znalezienie własnej równowagi w ich życiu.

Relacje, które mieliście, które nie miały radości, nie miały uznania są już przeszłością. Znajdziecie siebie bez wysiłku przyciąganych w przyjaźnie, które są oparte na wspieraniu siebie nawzajem, zamiast dawania przez jednego, a brania przez innego cały czas. Przyjaciele na Ładną pogodę nie będą już się pojawiali. Może zadowolicie się mniejszą liczbą przyjaciół, ale przyjaciół, których obejmiecie i będą mieli znacznie większy rezonans energetyczny z wami i będzie radośnie, zachęcająco i podnosząco na duchu.

Ponieważ pracowaliście tak ciężko z definicjami różnych waszych relacji na całym pokładzie, teraz okaże się, że twoje relacje miłosne przesuną się głęboko. Dla wielu z was będzie to oznaczać, przyniesienie boskości w innych. Wiele istot ludzkich pierwsze fali światła żyło bardzo samotną egzystencją. To zmieni się w roku 2014, ponieważ jesteście gotowi. Jesteście gotowi, aby dawać i brać, kochać i odbierać. Musicie zrozumieć, że życie z serca jest sposobem, aby nawigować.

Zrównoważone relacje oznaczają, że możecie wejść w poddanie i przepływ i zobaczyć swoje odbicie z powrotem. Ciężko pracowaliście w wierze i zaufaniu i z tego powodu będziecie bezpieczni, gdyż relacje, które przyjdą do was będą prawdziwym i wspaniałym odbiciem tego, kim jesteście i pozostawicie swój bagaż starych relacji raz na zawsze.

Po wykonanej pracy nie byłoby sensu kontynuowania tematu trudnych relacji miłosnych, które mieliście. Nie służą one już waszym celom. Możesz uwolnić opuszczenie, uwolnić strach, uwolnić zdradę, uwolnić miłość warunkową. To są stare energie. Będziecie poszukiwać partnerów o podobnych poziomach integralności - prawdziwego energetycznego dopasowania które sprawia, że serca śpiewają i wibrują w harmonii ze sobą. Będą to połączenia jakich nigdy wcześniej nie doświadczyliście.

Będziecie także przeżywać głębsze powiązania z danym środowiskiem, przyroda, wszystkimi żywymi stworzeniami, swoją ukochaną planeta, ze wszystkimi planetami, z całego wszechświata. To są rzeczy, których nigdy nie doświadczyliście tak głęboko w ciele wcześniej. Będziecie połyskiwać energetycznym blaskiem i widzieć boskość w sobie i każdej cząsteczki wokół Was.

To jest tym, po co pracowaliście. To są boskie czasy, które były obiecane. Po prostu trzeba się rozejrzeć nowymi oczami, aby zobaczyć. Zarobiliście na to, stworzyliście to, macie to zakotwiczone. To jest wasz czas, aby błyszczeć ! Nadszedł czas, aby żyć skoncentrowanym na sercu życie radości, łaski, satysfakcji, łatwości, bezwarunkowej miłości i jedności i pozwolenia sobie dania kroku do bycia mistrzami, którymi wszyscy jesteście.

To jest Wasz czas. 2014 należy do Was, Kochani. Macie do wyboru, co z nim zrobić. Możecie tworzyć na nowo. Płótno jest przed wami i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć blask, który będziecie malować na nim. To jest nasze najgłębsze pragnienie i wiadomość dla Was na dzisiaj. To była nasza wielka przyjemność.

Archanioł Gabriel przez Shelley Young,

5 komentarzy:

 1. Fajny przekaz, ciekawe informacje, ale błagam - co za debil zajmuje się tłumaczeniami?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym debilem jestem ja. Gdzieś w pierwszych postach tego bloga są podane zasady, którymi się kieruję tłumacząc tutaj, to co tłumaczę.
  Nic nie stoi na przeszkodzie abyś założył (a) swojego bloga i tłumaczył (a) to ekstra literacko. To nic nie kosztuje, tylko poświęć swój czas.
  Jeśli nie chcesz bloga, możesz te dobre tłumaczenia mi przysyłać, chętnie umieszczę tutaj te lepsze niż moje.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja temu "debilowi" jestem tak ogromnie wdzięczna za to co robi, że aż nie umiem trafnie opisać tego słowami... Tak bardzo Ci dziękuję! dzięki Twoim tłumaczeniom, moje przekonania i poglądy się zmieniają na o wiele bardziej pozytywne i tyle radości mi to daje :D ściskam mocno, a i pamiętaj ja jestem zachwycona Twoimi tłumaczeniami! :D

   Usuń
 3. Tu nie chodzi o licytację. Tłumaczę szybko, byle materiał był zrozumiały i oddawał zamiar nadawcy. Dlatego darowałem sobie stratę czasu na poprawianie formy, nie poprawiam nawet niezbyt poprawnych gramatycznie konstrukcji, jeśli uznaję je za zrozumiałe. Coś za coś - albo szybko, albo pięknie. Na razie szybko jest ważniejsze.
  Może kiedyś będzie czas na piękno, ale wtedy takich przekazów już nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. sercem jest rozpoznawana Prawda. a więc tłumaczenia nie musząbyć stylistyczne liczy się intencja przekazu. Sercem Patrzajcie Braciszkowie i Siostry. Pokój i Dobro ponad wszelkie zrozumienie od mego JA.

  OdpowiedzUsuń