poniedziałek, 27 stycznia 2014

ARCTURIANIE – o Miłości

Witam ponownie!


Trochę zaległy przekaz Arkturian dotyczy wiecznego tematu Miłości. Być może są to częściowe powtórki, ale widać sam temat jest istotny, skoro ta grupa to robi.


ARCTURIANIE – o Miłości


Channeler : Marilyn Raffaele
19 stycznia 2014
http://www.onenessofall.com

My z grupy Arcturian mówimy wam wszystkim, że widzimy, jak światło leje się dalej na Ziemię w coraz większej obfitości. Wy przesuwacie energie świata przez nową świadomość tego, co naprawdę oznacza Miłość. Przez wieki ludzkość trzymała się bardzo wąskich pojęć w odniesieniu do miłości, wierząc, że są to albo romantyczne emocje między dwojgiem ludzi, lub powiązania rodzinne.

Miłość jest nadal bardzo źle rozumiana, bo książki, filmy, media i samo społeczeństwo nadal promuje te wąskie definicje, które są następnie akceptowane przez wielu, którzy wybierają nie myśleć za siebie... ci, którzy zbyt długo pozwalali innym mówić im, co mają robić, myśleć i w co wierzyć.

Miłość jest działalnością osiągniętej świadomości Jedności i mamy świadomość, że powiedzieliśmy to wiele razy, ale ona jest fundamentem rozwoju i musi zostać rozszerzona i włączona poprzez myśli i praktyki w każdą świadomość, aby osoby i świat się rozwijali.

Miłość jest wszystkim, co istnieje, ponieważ Boska Świadomość jest wszystkim, co istnieje. W tym JEDNYM każda Boska Idea wypływa w nieskończonych formach i odmianach... ale zawsze w i z JEDNOŚCI. Miłość, jak rozumiana i doświadczana w ograniczonej świadomości trzeciowymiarowego systemu wierzeń stała się niezrozumiałą i wąsko zdefiniowaną w koncepcji dualności i separacji.

Wielu nie zdaje sobie sprawy, że ich wrodzona miłość do przyrody i innych jest osiągniętym stanem świadomości z innych wcieleń. Wielu jest rozwiniętymi Istotami, które wybrały się tu po prostu, aby dodać więcej światła do tego ważnego czasu na Ziemi lub uzupełnienia trzeciowymiarowych lekcji. Mówimy o tych, którzy cicho i znakomicie przeżywają życie, które odzwierciedla poczucie Jedności w każdym działaniu w codziennym życiu, niezależnie od tego, jak może być popularna ich pozycja społeczna. To sprawia, że każde działanie jest święte i kochające. To dlatego zdecydowaliście się rozwijać w systemie dualności i separacji, więc możecie rozwijać się poprzez doświadczenie w tej świadomości i życie w niej wbrew pozorom zewnętrznym.

Miłość NIGDY nie oznacza bycia czyjąś wycieraczką lub bycia bodźcem. Mówiliśmy to już wcześniej, ale to musi być powtórzone, bo "bycie kochającą osobą" zostało znacznie niezrozumiane przez wiele drogich dusz, które wierzą, że miłość oznacza umożliwienie innym korzystanie lub manipulowanie nimi. Takie sytuacje są często karmiczne i manifestowane (poprzez wybór przed urodzeniowy ) dla wzrostu obydwu osób, które są już gotowe, aby raz na zawsze wyjść poza nie.

W pewnym momencie przez wcielenia przeżyte w gęstych energiach dualności i separacji, "wycieraczki" oddają swoją moc, wielu doświadczyło zabicia lub ukarania za wypowiadanie wspomnień ich pamięci komórkowej... na poziomie świadomym, doszli do przekonania, że to jest tym, kim oni są. Lekcje życia zamanifestują taką ofertę możliwości dla tych osób, aby odzyskały swoją wrodzoną moc. Niektóre osobistości wciąż rezonują z energiami ostatniego życia i pamięć komórkowa władzy i dominacji jest odzwierciedlona w ich życiu i postawach. Obie muszą i uczą się odnosić do wyższych sposobów.
Wiedzcie, że pole energetyczne mówi głośniej niż słowa. To jest jak "łobuzy" działają. Niektóre osoby są przyciągane i nieświadomie reagują na energię innych, która promieniuje ; " Jestem niegodny, jestem mniej niż, jestem głupi, brzydki, albo nie kochany " i łobuz działa na tym. Odpowiedź na ten problem nie leży w większej regulacji (prawa), ale w kochającym pomaganiu "ofiarom", aby odzyskały swoją moc przez miłość i honorowanie siebie.

Umocnienie oznacza uczenie się mówić swoją prawdę... pięknie, ale stanowczo. Słowa wypowiedziane w energii gniewu i osądu nie oczyszczą sytuacji, ale po prostu będą ją kontynuować. Jednak te same słowa, gdy mówione w uznaniu innej prawdziwej tożsamości ( nawet jeśli są one bardzo dalekie od samej wiedzy ) wraz z zamiarem służenia większemu dobru dla wszystkich zainteresowanych, będą przenosić inną i wyższą energię.

Mówienie prawdy na tym wyższym poziomie, będzie miało różne wyniki. Nawet wtedy, gdy inny nie akceptuje słów wypowiedzianych w świetle, w jakim są dawane lub staje się zły, mówiący nie będzie czuć żadnej odpowiedzi. To dlatego, że pole energetyczne wypełnione światłem ma niczego w sobie do czego cięższe i gęste energie mogą się dołączać. Jeśli czy kiedy potrzebujesz stanowczo powiedzieć innemu coś, czego on / ona nie chce słyszeć, spróbuj zrobić to, gdy jesteś w zrównoważeniu, a nie w aktywnym stanie emocjonalnym. Nawet wzięcie sekundy, aby powiedzieć sobie, "Oczyść" pomoże. Jeśli możesz, praktykuj poświęcenie czasu na medytację, rozmyślanie, i poproś o wskazówki przed mówieniem i co najważniejsze bądź Bardzo Szczery ze sobą w odniesieniu do wszelkich pojęć, jakie możesz utrzymywać odnośnie sytuacji.

Często bardziej kochający po prostu pozwala innym żyć w tym, co on stworzył dla siebie, bo sytuacja może być lekcją życia i nie byłoby kochająco, aby ingerować. Stań spokojnie jako obserwator z rękami gotowymi do uchwycenia rąk drugiego, gdy będzie gotowy, ale pozwól mu dotrzeć do siebie w pierwszej kolejności.

Miłość to energia, która wiąże całe życie czy to ludzi, zwierząt czy roślin. Całe życie jest w i z Jednego życia, a ci, którzy błędnie wierzą, że są mocni i wydajni, ponieważ mogą oni i zabijają inne istoty żywe, są nadal bardzo nie wyewoluowani i całkowicie uwikłani w energii dualności i separacji. Zwierzęta ewoluują i wracają po prostu jako ludzie i dodają wiele kolorów i radość i uzdrowienia na świecie... nie są one martwymi przedmiotami, które mają być manipulowane przez tych, nieświadomych prawdy.

Ponieważ wciąż jest tak wielu na stanowiskach kierowniczych, którzy jeszcze nie rozumieją zasady Jedności, wiele zasad jest na miejscu odzwierciedlających nie wyewoluowane stany świadomości. Przestrzegajcie zasad, ale róbcie to w sposób, który odzwierciedla wasze bardziej rozwinięte zrozumienie... zawsze spójrzcie głębiej i zobaczcie większy obraz, bo prawdziwe zasady pochodzą z wewnątrz i zawsze są zarządzane przez Miłość.

Wielu myśli o Lightworkers tylko, jako tych, którzy channelują, nauczają lub piszą książki New Age itp. Lightworkerem jest każda osoba żyjąca obecnie ze świadomością miłości. Jest to osoba, która dba o zaginione lub wykorzystywane zwierzęta, osoba, która otwiera tobie drzwi z uśmiechem, sprzedawca, który spędza czas pomagając ci znaleźć to, co jest dobre dla ciebie i nie tylko stara się "dokonać sprzedaży". Lightworker przynosi światło Jedności do każdej zwyczajnej aktywności życia niezależnie jak można ją sklasyfikować. Koncepcje, które oddzielają "sacrum" od "profanum" pochodzą z przestarzałych nauk religijnych.

Nieznajomy, który emituje Światło w uśmiechu jest takim Lightworker jak ten, co naucza zbawienia i oświecenia w kółku. Obaj robią pracę. Niektórzy decydują się w kontraktach przedurodzeniowych na bycie nauczycielami w tym czasie życia, bo wiedzą, że to jest tym, jak mogą najlepiej służyć, inni wybierają byc milczącymi strażnikami i promiennikami światła. Obie opcje są tak samo ważne.

Nie wierz nigdy, że nie masz nic, aby przyczynić się, bo każde działanie Twojego dnia staje się święte, gdy odbywa się w zrozumieniu prawdy. Każda myśl i działanie posłane w duchu Jedności dodaje się do oświecenia całej planety. To, co dzieje się teraz i robicie to. Wszyscy i każdy, będąc indywidualną ekspresją Boskości, posiada unikalny fragment gigantycznej układanki, którą jest Ziemia i jej mieszkańcy.

Wiadomość jest o uczeniu się kochać i szanować siebie jako Istoty duchowe, którymi jesteście, najdrożsi. Zbyt wiele osób zaczęło wierzyć, że ich życie zostało zmarnowane, ponieważ robią to, co może być uważane za zwykłe... zwykłe czynności wykonywane w zwykły sposób, w zwykłych zawodach żyjąc zwykłym życiem. Często ludzie żyją w przeszłości, mówiąc do siebie : "Gdybym tylko zrobił to, czy tamto."

Wiedzcie, naprawdę wiedzcie, że macie plan sprzed narodzin przygotowany przez każdego człowieka, aby nauczyć się lekcji, które... są wam potrzebne, z których jedną jest prawda, kim i czym jesteście. Z tego nowego punktu widzenia życie nie wydaje się już zwykłym... to bardzo ludzkie pojęcie rozpuści się w waszej świadomości, ponieważ wszystko teraz zostało nasączone nową i wyższą świadomością, która następnie będzie manifestować się na zewnątrz w coraz to nowych i większych formach.

Bez dawania myśli, jesteście energią, która może zmienić cały wasz dom lub biuro, gdy nie robicie nic szczególnego za wyjątkiem bycia... robiąc to, co jest wam, aby zrobić, gdy zrównoważeni i obudzeni. Światło waszego pola energii będzie mieć wpływ na wszystkich wokół... może podnieść tych otwartych na nie lub wydobyć złość w takich, którzy mogą czuć się zagrożeni. To nie jest wasza sprawa, po prostu żyjcie, posuwajcie się do przodu, i miejcie swój byt w Prawdzie.

Każdy jest ważny i konieczny dla rozwoju ludzkości. To jest, dlaczego jesteście tu na Ziemi w tym czasie. To jest wasza praca i może być zrobiona gdziekolwiek znajdziecie się. Śledźcie i ufajcie swojej intuicji, Nigdy nie wierząc, że to kim jesteście i co robicie nie jest ważne. Najmniejsze działanie wykonywane w Miłości ma ogromny wpływ na zmianę energii świata.

Waszym zadaniem jest, aby żyć z tego najwyższego poziomu prawdy, jaki znacie i po prostu robić to, co dano wam zrobić każdego dnia. Bawcie się... miejcie marzenia... bądźcie kreatywni... bądźcie wdzięczni... Gdy nauczycie się żyć każdego dnia w ten sposób, więcej prawdy jest dane i będzie rozwijać się w coraz bardziej pogłębiające się prądy poznania i zrozumienia. To jest ewolucja. To jest ukończenie szkoły, Kochani.

Jesteśmy Grupą Arkturian

1 komentarz: