poniedziałek, 2 września 2013

AA Michał 01,09 To jest wola Boża i to jest wam dane

Witam wszystkich!

Tym razem AA Michał znowu poleciał. Przekaz w podtekście ma sytuację w Syrii, a że jest to problem globalny, to wszystkim się trochę obrywa. Choć wszystkie zaangażowane społeczeństwa są przeciwne interwencji, to uparciuchy nadal potrząsają szabelką, a Rosja otwarcie staje w opozycji do ich pomysłów.


To jest wola Boża i to jest wam dane. - Michael

Chcieliśmy mówić na inny temat tego dnia, ale wydarzenia w waszym świecie uczyniły to prawie obowiązkowe, że zajmiemy tym, co jest teraz najwyżej w każdym umyśle.

To zostało umieszczone tam przez nieustanną uwagę tych, którzy próbują, w każdy możliwy sposób, abyście byli dostrojeni do ich programów strachu i kontroli.
Zaczęliście widzieć poprzez sieć iluzji jaką tkali tak długo. Matki tych, wysyłanych na zły los od dawna widziały to tym, czym to jest, ale oczywiście to było możliwe, aby przeminął długi czas degradowania ich opinii i obaw z powrotem do waszej masowej świadomości. Jeszcze dzisiaj w wielu miejscach, powiedzenie: "To jest męski świat " dzwoni zbyt prawdziwie.

Wasze serca i umysły były manipulowane bardzo skutecznie przez tysiące lat. Nawet wasze nauki, które mówią o miłości i pokoju zostały przekręcone w służbie kontroli i zysku. Miłość została przekręcona w nienawiść. Pokój stał się czymś, z czym trzeba walczyć.

Widzimy jednak, że skutki ruchu waszej planety w wyższe energie wszechświata, co widzicie jako nową erę, doprowadziły już przebudzenia mas ludzi wobec prawdy i wzmocniły ich determinację do zaprzestania takiego, oczywiście bolesnego problemu, szkodliwego dla was i katastrofalnego dla waszego świata. Wiemy, że taki punkt zostanie osiągnięty, kiedy zobaczycie koniec takiego zachowania. Wiemy, że odzyskacie kontrolę nad waszym własnym życiem. To jest wola Boża i to jest dane.

Jest jednak, jeszcze zaangażowana zmienna. I to jest ta zmienna. Kiedy zechcecie, żeby to się stało, drodzy? Kiedy zdacie sobie sprawę, że jesteście prawdziwymi właścicielami waszego życia ? Wielu już to zrobiło. Przykłady były pokazane.

Widzimy, że stopień komfortu przewyższa stopień niewygody. Czy macie nadzieję, że to zostanie zaprzestane bez żadnych działań z waszej strony? Czekacie na przysłowiowych "ich", aby coś zrobili ?


Przypuszczamy, ze powiedzieliśmy dość tego dnia. Proszę wziąć pod uwagę głęboko to, co powiedzieliśmy. I nie pomylić tego, co mówiliśmy z krytyką, proszę. Wiemy, kim jesteście, kim jesteście, i kim się stajecie. Jak więc moglibyśmy nie kochać was bez umiaru ?

Dobrego dnia, aż do następnej rozmowy.

01 września 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz