sobota, 7 września 2013

AA Michał 06,09 - Jesteście magicznymi istotami, prawda ?

Witam wszystkich!

Kolejny przekaz AA Michała zajmuje się prognozą energetyczną. Czeka nas kolejne wzmocnienie napływających energii, a potem zmiana ich rodzaju - mniej oczyszczania, więcej radości. I to by było na tyle.

Jesteście magicznymi istotami, prawda ? - Michael

Dziś wracamy do szczęśliwszych tematów. Zaczniemy wskazując wam bardziej pozytywne wiadomości, które zaczynają wchodzić w raportowanie w waszych mediach. Jeśli wiecie, co było przewidziane, że nastąpi, będziecie zdolni czytać między wierszami i zachęcani przez te rzeczy, kiedy je zobaczycie, nawet jeśli nie zostały ogłoszone jako zdarzenia z konieczności pozytywne. To będzie przyspieszało z postępem tego roku. Czynione są starania, abyście byli zaniepokojeni i poza równowagą, ale obudziliście się i nauczyliście się swoich lekcji zbyt dobrze. Wasze światło rozprzestrzenia się, jak wiedzieliście, że tak będzie.

My także powracamy do tematu, czym są dla Was przychodzące energie. To jest bardzo silne obecnie i znów rośnie w siłę. Oddychajcie, moi drodzy przyjaciele, oddychajcie. Zrelaksujcie się wobec zmian, które przynoszą wasz nowy świat i nowych was samych. Akceptujcie je z wdzięcznością, a one przyniosą znacznie mniej dolegliwości dla Was.

To osłabienie dyskomfortu, jeśli takowego doświadczaliście, wkrótce przekształci się w określone uczucie radości i komfortu. Przenosicie się do bardziej konstruktywnego i mniej oczyszczającego czasu dla waszych pól energetycznych i waszych ciał.
Wasze życie codzienne zacznie to odzwierciedlać coraz bardziej. Wasze dni osobistej radości pojawią się, nie z pompą, ale pozornie, jako oczywiste istotne sprawy.

Kiedy popatrzycie wstecz, to wydaje się, że oszołomi was na chwilę, być może. A może też wydawać się to magią. Ach, moje drogie serca, jesteście magicznymi istotami, prawda ?

Ten najbardziej trudny z czasów, jak się wydaje dla wielu, okaże się być najbardziej niezapomnianym i radosnym. To jest wasz czas. Bądźcie stali. Bądźcie uziemieni. I bądźcie w waszych sercach na tyle, ile potraficie. Przekonacie się, że stajecie się bardziej i bardziej zdolni to zrobić.

Poproście o naszą pomoc, jeśli potrzeba. Proście o nią, jeśli tylko chcecie. Albo po prostu poczujcie nas wokół siebie, jeśli chcecie. Jesteśmy tutaj. Jesteśmy zawsze tutaj. Usiądźcie z nami i cieszcie się z naszym towarzystwem. I wyobraźcie sobie to. Gdybyśmy mieli mówić do was, co moglibyśmy wam powiedzieć? Mówimy do was, wiecie. Coraz więcej z was słucha. Stanie się to bardziej wyraźne, gdy idziemy po tej drodze. Dobrego dnia, drodzy.

06 września 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz