niedziela, 29 września 2013

Arkturianie - Transmutacja Formy

Witam ponownie!


O przetłumaczenie tego już dość starego przekazu poprosiła czytelniczka bloga. Kiedyś tłumaczyłem niektóre przekazy Arkturian przez Susan Lie, ale potem z powodów, na wymienianie których szkoda tu czasu i miejsca, przestałem, a następnie nawet przestałem je przeglądać. Jednak jak widać w tej dziedzinie też może trafić się "rodzynek".
Ten dość długi przekaz dotyczy naszego postrzegania i mechanizmu świadomego wprowadzania zmian, podwyższania naszej częstotliwości. Streścić tego się nie da, więc zainteresowani mogą zapoznać się z tym teraz po polsku.


Wiadomość od Arkturian - Transmutacja Formy

27.08.13
[url]
http://suzanneliephd.blogspot.co.uk/201 ... ation.html[/url]


Zaczęłam swój dzień czytając wspaniałą wiadomość dr Bruce Liptona :
Kosmiczny Żart, który toczy naukowców w przejściu :
http://www.brucelipton.com/media/human-genome-project

Jak często robię, poprosiłam Arkturian o pomóc, aby głębiej zrozumieć ten post w sposób, w jaki mogę włączyć go do mojego codziennego życia. Poniżej wiadomość, którą otrzymałam :

Nasi Drodzy Wznoszący się,
Wasze ciała są transmutowane (przekształcane) na poziomie komórkowym, aby rezonowały z rzeczywistością wyższej częstotliwości. Stąd, przypominacie sobie, jak rozpoznać wyższej częstotliwości, energetyczną rzeczywistość wzdłuż (wobec) waszej fizycznej rzeczywistości. Gdy postrzegasz rzeczywistość o wyższej częstotliwości, organizm dostosowuje się do rezonansu tej rzeczywistości, tak długo, jak ją postrzegasz. Stąd, gdy wystąpi większe pole energetyczne rzeczywistości, organizm przystosowuje się do częstotliwości tej percepcji.

Nauczono was wierzyć, że tylko fizyczna rzeczywistość jest prawdziwa, i że inne wersje / częstotliwości rzeczywistości są "wytworem waszej wyobraźni". Jednak twoje ciało wierzy w ciebie, a nie w tych, którzy zaprogramowali ciebie. Dlatego też, kiedy zaczynasz dostrzegać te wyższe częstotliwości rzeczywistości, nawet jeśli tylko przez kilka sekund, twoja percepcja wysyła te informacje do ciała. Twoje ciało następnie zaczyna się dostosować do tej wersji rzeczywistości.

Nowa Normalność
Istnieje wewnętrzny próg "normalności", który jest oparty na waszej percepcji. Na przykład, jeśli przejdziecie ze środowiska bardzo zimnego otoczenia w bardzo ciepłe, z czasem wasze ciało zda sobie sprawę, że świat zewnętrzny zmienił się w temperaturze i wewnętrzne funkcjonowanie ciała zacznie się przystosować do życia w cieplejszym świecie.

Innym przykładem jest adaptacja waszego ciała do coraz bardziej zanieczyszczonego świata. Kiedyś zanieczyszczenie powietrza mogło stworzyć wielką reakcję w organizmie, ale teraz w dużej mierze, niestety, dostosowaliście się do niskiej jakości powietrza. W ten sam sposób, możecie dostosować się do rzeczywistości o wyższej częstotliwości. Podczas gdy teraz możecie być w stanie utrzymać większą częstotliwość świadomości tylko podczas medytacji lub wykonywania działalności twórczej, gdy medytujecie więcej i wypełniacie swoje życie kreatywnością, wasze ciało będzie dostosowywało się do wyższego rezonansu "pierwotnego stanu świadomości".

Na przykład, nauczono was, że fale beta świadomości - absolutne skupienie na zewnętrznym (holograficznym matriksie) świecie, jest waszym prawdziwym światem. Jednak, gdy konsekwentnie pamiętacie, aby rozpocząć swój dzień kalibracją do swojej świadomości fal alfa, poprzez medytację, przyjemne ćwiczenia i / lub kreatywność, wasze pole percepcyjne zaczyna skupiać się na środowisku o wyższym rezonansie.

Gdy wasz bazowy rezonans waszej świadomości wzrasta, podnosicie swoje umiejętności jasnowidzenia i jasnosłyszenia, zaczynacie zwykle poszerzać swoje fizyczne zmysły wzroku i słuchu. Ponadto wasze jasnoczucie naturalnie rozszerza się, gdy włączacie telepatię i empatię w swoje życie. Dodatkowo, wasze postrzeganie zapachu i smaku zapewni wam więcej informacji o żywności, której wasz przekształcający się organizm wymaga.

Uwierzcie w Wyższe Postrzegania
Jeśli pamiętacie, aby "wierzyć", co wasze odczucia, wasza wyższa percepcja i wasze cielesne doznania komunikują, możecie wzmocnić zmiany, które zachodzą w waszym ziemskim naczyniu na poziomie komórkowym i molekularnym. W waszej trzeciowymiarowej rzeczywistości, byliście szkoleni, aby wierzyć, że wasze ciało było czymś, nad czym mieliście tylko niewielką kontrolę. Więc, wybraliście patrzenie w innym kierunku, mieliście inne działania i zachowania, ale ciało było tajemnicą, bo było zdrowe lub chore z jego własnej woli.

Gdy nadal budzicie się, zaczynacie zdawać sobie sprawę, jak bardzo wpływają wasze myśli i emocje na zdrowie i dobre samopoczucie waszego fizycznego naczynia. Zdajecie sobie sprawę, jak wasze ciało czuje się, jeśli jesteście w depresji lub niepokoju, w przeciwieństwie do tego, jak wasze ciało czuje się, gdy jesteście szczęśliwi i bawicie się.

Gdy będziecie ciągle wybierać, aby utrzymać waszą świadomość wysoko, będziecie mogli dostrzec przebłyski z wymiarów czwartego i piątego. To ulotne postrzeganie wyższych światów pomoże uświadomić wam sobie, że częstotliwość rzeczywistości, którą wybieracie do postrzegania jest rzeczywistością, w której żyjecie. Ponadto spokój rozpoznania tych obserwacji skieruje wasze ciało do zaakceptowania częstotliwości na poziomie komórkowym i molekularnym.

W tym samym czasie, pozwalacie swojemu systemowi wierzeń w pełni ogarnąć fakt, że jesteście w rezonansie z wyższą częstotliwością, więc wasze postrzeganie będzie szukać wyższych częstotliwości rzeczywistości. Na przykład, wasza wizja będzie także szukać aury każdej osoby, roślin i zwierząt. Gdy załączycie tą czwarto- / pięcio- wymiarową aurę w waszej ziemskiej percepcji, dodatkowo aktywujecie waszą wyższą percepcję.

Jednakże, będziecie w stanie dostrzec wyższe częstotliwości, tylko, kiedy wasza świadomość będzie skalibrowana do fal alfa i poza nie. Ciągle nosicie fizyczne naczynie na ziemi i jesteście zaangażowani we wszystkie wyzwania świata trzeciowymiarowego. W związku z tym, może być wiele razy, gdy jesteście " tylko fizyczni".

Kiedy nastąpi ten spadek świadomości, kochajcie i wybaczcie sobie bezwarunkowo. Jesteście w środku przemiany całego życia, bez podręcznika, czy mapy. Dlatego, bądźcie dobrzy dla siebie i zaakceptujcie, że są chwile, kiedy trzeba nadal działać jako trzeciowymiarowy człowiek. Cieszcie się tymi czasami, bo będzie ich wam brakowało bardziej niż myślicie.

Aktywowanie Waszej Wyższej Percepcji
Gdy kontynuujecie aktywacje waszej wyższej percepcji, wasze doświadczenia "rzeczywistości" rozszerzą się w wielowymiarowe pola piątego wymiaru. Wielu jest jeszcze skalibrowanych tylko do ich postrzegania trzeciego wymiaru, więc zaczną oni ewolucję od postrzegania więcej aury świata czwartego wymiaru.

Z drugiej strony, wasi Lightworkers ustabilizowali, że rozszerzona percepcja przemieszcza się do świadomej, codziennej percepcji rezonansu piątego wymiaru, który jest teraz zauważalny poprzez codzienną świadomość. Mówimy "codzienna świadomość", gdyż większość z was ma codzienną świadomość, która jest przeważająco w falach alfa.

Wraz ze wzrostem wewnętrznego postrzegania świadomości fal alfa możecie szybko określić, kiedy negatywność wchodzi serce lub umysł. Kiedy wasza świadomość, a więc wasze postrzeganie powróci do wymiarów trzeciego / czwartego, możecie łatwo zidentyfikować uczucie gęstości. Proszę pamiętać, że nadal nosicie swoje ziemskie naczynia, bez względu na to, jak zmienione one są. Stąd trzeba płacić rachunki, jeździć w korkach, i oczyścić swój dom lub cokolwiek, co obniża wasz rezonans.

Monitorujcie Wasz Stan Świadomości
Ważne jest, abyście rozpoznali, kiedy wasza świadomość spadła, bo wasze pole percepcyjne wkrótce za nią podąży, podobnie jak wasze reakcje na życie. Kiedy wasza świadomość wzrasta, ponownie kalibrujecie się do nowej, rozszerzającej się rzeczywistości, wasze uczucia radości, miłości i nadziei powrócą. Wtedy łatwiej możecie uczęszczać w przebłyskach z rzeczywistości piątego wymiaru, gdy przebijają coraz cieńszą zasłonę trzeciowymiarowej iluzji.

Kiedy doświadczacie percepcji i uczuć swojej nowej rzeczywistości możecie świadomie wybrać korzystanie z wyższej percepcji, aby dała wam większą informację o waszym fizycznym otoczeniu o wyższej częstotliwości. Tak długo, jak macie na sobie swoje ziemskie naczynie, będziecie również postrzegać swoją fizyczną rzeczywistość, chyba że jesteście w rezonansie wyższej świadomości fal theta i delta.

Pamiętajcie, że wasz mózg musi być skalibrowany do waszej świadomości, a wasza świadomość skalibrowana do kosmicznej świadomości. W przeciwnym razie, będziecie odpowiadać z przestarzałego komputera 3D waszego mózgu. Pamiętajcie, aby podłączyć fizyczne serce do Wysokiego Serca tak, żebyście mogli zintegrować swoje rozbudowane poglądy mądrości, mocy i miłości waszego potrójnego Płomienia.

Gdy połączycie fizyczną formę z sercem i umysłem waszego ciała świetlistego, łatwo będziecie mogli wybrać skupienie się na miłości i uwolnieniu wszystkich pojęć, myśli i uczuć, o strasznym charakterze. Nie będziecie już ograniczeni do fizycznego ziemskiego naczynia, ale iluzje świata fizycznego mogą zmusić was, aby zapomnieć połączyć się z waszą wielowymiarową Jaźnią.

Przekształcanie Waszego Życia
Zaczynacie zmieniać swoje życie szkoląc się konsekwentnie modulować swój stan świadomości do fal alfa i poza nie. Gdy wasze wyższe stany świadomości staną się normalne, wasze postrzeganie będzie normalnie rozszerzone, wasze emocje spokoju, zaakceptowania miłości staną się normalne i wasze wielowymiarowe myślenie stanie się normalne.

Kiedy wasze wielowymiarowe myślenie stanie się normalne, będziecie mogli dostrzec tymczasowy poślizg w świadomość myślenia 3D jako krótką podróż do fizyczności, z której można łatwo wrócić. Będziecie pamiętać, że wasze ciało fizyczne i fizyczna rzeczywistość jest waszym połączeniem do Gai, waszej Matki Ziemi, z którą obiecaliście wejść w partnerstwo ze wzniesieniem.

Z poczuciem stabilnego partnerstwa z Gają, trzeci wymiar nie będzie niższą częstotliwością, która jest dla was powodem problemów, ale w rzeczywistością, w którą dobrowolnie chcecie wejść. Z pamięcią, że wybraliście swoje obecne wcielenie możecie żyć w rzeczywistości wyższych częstotliwości, jednak "chodzić do pracy" w świecie fizycznym dla spełnienia swojej umowy przedurodzeniowej.

Ze świadomością, że wybraliście swoją rzeczywistość i napisaliście i obecnie piszecie, własny skrypt nie ma miejsca na bycie ofiarą. Proszę pamiętać, że wybraliście swoje lekcje, aby nauczyć się, co jest konieczne do spełnienia swojej ziemskiej misji. Dlatego, być może będziecie musieli bezwarunkowo wybaczyć Sobie pewne swoje wybory niektórych wyzwań.

Z pełną świadomością swojej wielowymiarowej natury, wyższe częstotliwości rzeczywistości są zawsze wyborem. Możecie dokonać takiego wyboru przez kalibrację swojej świadomości do częstotliwości rzeczywistości, której chcecie doświadczyć. Innymi słowy, już nie staracie się wznieść.

Wasza Moc Wyboru

Możecie wybrać, aby żyć w wiedzy, że jesteście wzniesieni i wasz podstawowy stan świadomości nie jest już ograniczony do planu fizycznego. Jednakże, ponieważ jesteście nowi w tym własnym wizerunku, prawdopodobnie będziecie mieć wiele tymczasowych wycieczek do wyzwań trzeciowymiarowej Ziemi. Należy jednak pamiętać, aby natychmiast skorygować swoją świadomość z powrotem do fal alfa i poza nie.

Bądźcie Cierpliwi ze Sobą.
Bądźcie kochający i przebaczajcie sobie.


Jesteście wielkimi wielowymiarowymi istotami, które zgłosiły się na ochotnika do ryzykownego wejścia w głąb iluzji, aby pomóc wszystkich istotom na Ziemi. To, co robicie jest unikalne dla waszego Wszechświata, gdy wznosicie planetę i jej mieszkańców w piąty wymiar, bez fizycznego zniszczenia. Pamiętajcie, aby kochać tych, którzy nie zdecydują się uczestniczyć w procesie wznoszenia się.

Oni wzięli to wcielenie, aby uczyć się o wzniesieniu, ale pragną kolejnych wcieleń w płaszczyźnie fizycznej. Wzniesienie jest wyborem, a nie wszyscy ludzie z Gai dokonają tego wyboru. Jednak wzrosną ogromnie poprzez inkarnację w czasie przekształcenia Gai. Dlatego uwolnijcie wszelkie osądy o tym, co inni powinni robić.

Skupcie się na własnym wyborze i na innych, którzy wybrali podobne doświadczenia. Ponadto uwolnijcie pojęcie czasu. Czas jest iluzją trzeciego / czwartego wymiaru. Jeśli skupiacie się na tym "kiedy to się stanie," obniżacie swoją świadomość do sfery czasu.

Żyjcie w TERAZ
Żyjcie każdą chwilą w TERAZ. Jeśli nie wiecie jak to zrobić, spójrzcie na swoje zwierzęta, rośliny, niebo, ziemię, basen z wodą. Piąty wymiar i poza jest wolny od czasu. Stąd każde doświadczenie ma miejsce w TERAZ z Jedności. Wiemy, że pojęcie to nie może być zrozumiane przez myślenie w 3D. Dlatego też, idźcie na długi spacer w naturze bez zegarka, jeźdźcie na rowerze, ćwiczcie jogę, namalujcie obraz, posłuchajcie utworu, pójdźcie na koncert itp. itd.

Kiedy angażujecie się w twórczości wasze poczucie czasu staje się zniekształcone i przenosicie się w TERAZ. Kiedy żyjecie w TERAZ możecie rezonować z wyższymi częstotliwościami rzeczywistości. Na szczęście, wasza kreatywność znacznie się rozszerzy, gdy będziecie kontynuować podróż z powrotem do Siebie. W rzeczywistości, będziecie świadomie tworzyć swoje życie z każdą myślą i emocją.

Dlatego pamiętajcie, aby być panem swoich myśli i emocji. Wasze myśli i emocje tworzą i wynikają z waszego stanu świadomości.
Jest jedna rzecz, aby postrzegać piąty wymiar, a nawet go odwiedzać. To jest kolejna rzecz do uwolnienia, wszystkie przyzwyczajenia trzeciowymiarowych myśli i emocji, więc, będziecie mogli pozostać w tym wyższym rezonansie.
Kiedy byłeś dzieckiem i uczyłeś się chodzić, to nie byłeś zły na siebie za upadek. Po prostu wstawałeś i próbowałeś ponownie. Ostatecznie, twoje raczkowanie zastąpiło chodzenie, a nawet bieganie. Idźcie do swojego Boskiego Dziecka, aby odzyskać tą cierpliwość wobec siebie i dziecięce zadziwienie zwiedzaniem rozszerzonej wersji rzeczywistości.

Jesteśmy z wami, Arkturianie

3 komentarze:

  1. Dziekuje, dziekuje, dziekuje :* <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma sprawy, jeśli coś jest warte zainteresowania, zawsze chętnie przetłumaczę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń