niedziela, 1 września 2013

Arkturianie – Pozory, a Prawda i Rzeczywistość.

Witam ponownie!


Kolejny przekaz Arkturian. Jak zwykle zwięzły i zasadniczy. Tym razem dotyczy naszych fałszywych przekonań przyjmowanych często za prawdę o rzeczywistości. Jesteśmy delikatnie namawiani, aby patrzeć na duchową rzeczywistość poprzez przejawy pozorów, niezależnie od ich polaryzacji. Przypominają też, żeby raczej kierować się głosem, czy podpowiedziami intuicji, zamiast brać pod uwagę wygodę i logikę, bo one utrzymują nas w sferze fałszywych przekonań. Jak zwykle warto to poczytać i przemyśleć, bo jak mówią to jest nasza praca.


Arkturianie – Pozory, a Prawda i Rzeczywistość.

Pozdrowienia najdrożsi.

Znowu przychodzimy, aby przynieść nadzieję i światło oraz wskazanie, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Starajcie się po prostu nie odwracać się, gdy słyszycie to, bo wiemy, że słyszycie słowa o zmianach pochodzące z wielu channelingów, a jednak nic nie wydaje się zmieniać.

Ważne jest, aby pozbyć się wszelkich pojęć, które możecie nadal posiadać w odniesieniu do tego, jak zmiana świata musi się manifestować
, bo posiadając konkretne pomysły zmian patrzycie przez pryzmat trzeciowymiarowych koncepcji i widzicie trzeciowymiarowe pozory. To jest czas, aby przejść do zaufania i praktyki prawdy.

Widzimy zmianę w sercach wielu, którzy wcześniej żyli życiem gniewu i żalu, gdy wyżej rezonujące energie wlewane są na Ziemię w tym czasie pozwalając coraz większej ilości osób otworzyć się na doświadczenie współczucia, niezależnie od posiadanych wcześniej uprzedzeń. Każda rozwijająca się świadomość dodaje kolejną iskrę Bezwarunkowej Miłości do powszechnej świadomości świata i pomaga doprowadzić do zmian, których wszyscy szukacie.

Bezwarunkowa miłość nie znaczy, że macie szukać emocjonalnego związku ze wszystkimi, ale oznacza, że mimo wszelkich pozorów, to jest inaczej, rozpoznajecie, że każdy jest Boską manifestacją, nawet jeśli oni sami o tym nie wiedzą lub ich to nie obchodzi. Ta bezwarunkowa miłość i praktyka nie uniemożliwia wam powiedzenia tego, co może trzeba powiedzieć komuś, kto zachowuje się w sposób, który wymaga waszej interwencji. Kiedy słowa są wypowiedziane ze świadomością Boskiej natury innego, one przepływają na energii Światła, podczas gdy te same słowa wypowiedziane w energii dualności i separacji mają niski rezonans.

Życie na Ziemi dotyczy nauki poruszania się w, a następnie wyjścia poza fałszywe pojęcia i przekonania, które stanowią trzeci wymiar. To jest ewolucja.
Ludzkość jest twórcza z racji bycia z i w Boskości, ale dlatego, że większość o tym nie wie, kim naprawdę są, wasz świat powszechnie i osobiście pokazywał, idealnie stworzone przejawy dualności i separacji. To tylko zmieni się, gdy ludzie się zmienią i zaczną tworzyć swój świat w prawdzie i przez prawdę.

Nadszedł czas, aby uświadomić sobie i badać wszelkie pokutujące pojęcie, które może nadal posiadacie w odniesieniu do tego, co uchodzi za "życie, jak zwykle”. Koncepcje są po prostu nieprawdziwymi przekonaniami przekazywanymi i przyjmowanymi przez długi czas jako prawdy. Słuchajcie uważnie i kierujcie się tymi intuicyjnymi szturchnięciami, które pojawiają się, kiedy spokojnie myślicie lub w rozmowie z kimś innym.

Każdy przypadek normalnego codziennego życia jest duchową aktywnością pokrytą trzeciowymiarowymi pojęciami. To dlatego nie ma potrzeby, aby oddzielać swojego życia duchowego, od życia codziennego, jak tak wielu robi - to wszystko jest duchowe. Pracą jest, zobaczyć podstawową rzeczywistość wszystkich rzeczy.

Przykładem tego może być, że szukacie nowego domu. Szukacie i szukacie idealnego domu i nie możecie go znaleźć. Jeśli zdacie sobie sprawę, że nigdy nie jesteście oddzieleni od idealnego domu ( Boskiej Świadomości) fizyczna interpretacja tego zrozumienia objawi się na zewnątrz. To jest, jak możecie reinterpretować wszystko w świecie fizycznym poprzez nowe oczy. Ćwiczcie widzenie przez każdy i wszystkie pozory w duchową rzeczywistość, która stanowi to, co widzicie.

Jeśli choroba istniałaby w rzeczywistości Boskiej Świadomości, ona nigdy nie mogłaby być uleczona, bo istniałaby wiecznie jako rzeczywistość. Czy rozumiecie? Wszystko, co jest prawdziwe jest utrzymywane w miejscu przez Boskie prawa i nie może być w żaden sposób zmienione. To tylko fałszywe interpretacje ludzkości widzą dobro i zło. Inteligencja, obfitość, harmonia, pokój, radość, miłość ( jedność ), kompletność, całość, etc, itp. są zawarte w ramach nieskończenie wszechobecnej Bożej Świadomości i muszą być rozpoznawane i akceptowane jako wasze prawdziwe Ja. Nic nie istnieje poza Boską Świadomością, a wszystkie pozory, przeciwnie są po prostu fałszywą interpretacją. Te prawdy ustanawiają waszą podróż od metafizyki do mistyki.

Koncepcja odzwierciedla myślenie o osi czasu, na której powstało i odbija, jaki stan świadomości był w tym czasie, w tym miejscu. Niektóre koncepcje się rozpuszczają w trakcie rozwoju społeczeństwa, ale inne tak samo błędne przychodzą na ich miejsce, jeśli stany świadomości pozostają takie same. Ewolucja jest procesem wyjścia poza pojęcia do prawdy o Bogu i o człowieku.
Był czas, kiedy wierzono, że palenie uzdrowicieli i pracowników światła jako czarownice było właściwym sposobem radzenia sobie ze "złem". Gęsta świadomość i towarzyszący jej system wierzeń tamtych czasów nie pozwalał nikomu, oprócz Boga, aby miał dary duchowe.

Bóg był człowiekiem w niebie z zasadami i przepisami, których należało przestrzegać w strachu przed karą, a zło było czerwonym człowiekiem z rogami zwanym szatanem lub diabłem. Jest to jaskrawy przykład, jak świadomość dualności i separacji nieświadomie manifestuje się w świecie.

Społeczeństwo ewoluowało poza palenie ludzi za to, że mają dary duchowe, ale nadal posiada wiele pojęć tak przestarzałych i nadal pozwala na nadmiernie surowe kary dla tych, którzy mogli wybrać pominięcie pewnych aspektów aktualnie przyjętego dogmatu.

Kiedy osoba wybiera życie regulowane przez niektóre dogmaty i towarzyszące im sztywne zasady dobra i zła, to decyduje się żyć w niewoli. Niezależnie od tego, czy dogmat pochodzi z religii, rządu lub osoby u władzy, to nadal po prostu oznacza czyjąś interpretację prawdy - jego koncepcje i przekonania. To dlatego zalecamy wam, aby pójść wewnątrz, praktykować medytację i uzyskać wasze informacje bezpośrednio, NIE POTRZEBUJECIE POŚREDNIKÓW. Rzeczywistość jest wolna, kochająca, radosna, nienarodzona, nieśmiertelna, niezmienna i jest nieskończenie utrzymywana w miejscu przez Boskie Prawa i JEST TYM, KIM TY JESTEŚ.

Jesteście gotowi, Drodzy, do podjęcia głębszych kroków reinterpretacji wszystkiego, co widzicie, słyszycie, smakujecie, dotykacie, czy wąchacie w waszej duchowej rzeczywistości, która oznacza życie każdego dnia robiąc to, co jest dane do zrobienia, ale patrząc, poprzez wszelkie przejawy zła lub dobra w rzeczywistość. To jest usuwanie etykiet ze wszystkiego.

Świat nie jest iluzją, ale fałszywe koncepcje świata są iluzją.

To jest praca, drodzy, to jest, w jaki sposób przesuwacie swój świat do nowego stanu świadomości, i to rzeczywiście działa, zwłaszcza na początku i nikt nie może zrobić tego za Ciebie. To dlatego wybraliście się na Ziemię w tym potężnym czasie. Jest wielu, którzy słyszą i czytają prawdę, nawet udają poważnych uczniów prawdy, ale nie chcą uwolnić ich komfortowych starych wierzeń. Wielu uważa, że mistyczne prawdy są zbyt niepraktyczne, żeby brać je poważnie, więc wybrać zamiast tego pozostanie w status quo, które już znają.

W tej chwili oczyszczacie fizyczną pamięć komórkową, jak i swoje emocjonalne i mentalne ciała - wszystko, co nie może być przeniesione z wami do wyżej wymiarowej energii. Fizyczne, emocjonalne i mentalne oczyszczania często objawiają się w taki sposób, że mogą być niewygodą na wielu poziomach, więc nauczcie się nie panikować, ale zwrócić uwagę na te doświadczenia, które są okazaniem informacji wskazującej, co możecie jeszcze utrzymywać, co potrzebuje przebaczenia, akceptacji i bezwarunkowej Miłości - dla Waszej jaźni, jak i innych.

Wysyłajcie Światło do waszych fizycznych komórek mówiąc im, aby uwolniły wszelkie stare i skończone energie, które nadal trzymacie z czasu tego życia i przeszłych żyć. Poinformuj swojego ciało mentalne, że teraz decydujesz się uwolnić wszystkie fałszywe przekonania. Świadomie wybierz, że twoje ciało emocjonalne uwalnia toksyczną negatywną energię emocjonalną i zastąpi ją bezwarunkową Miłością.

To jest praca, drodzy, i jesteście gotowi i w pełni w stanie, aby to zrobić, tylko należy dokonać takiego wyboru.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Channeler: Marilyn Raffaele,
31 sierpnia, 2013, http://www.onenessofall.com/newest.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz